• GoHome Professional
do 210000 eura 80 m2 što manji namešten - GoHome - pretražite portal za nekretnine sa gohome
  • do 210000 eura 80 m2 što manji namešten - GoHome - pretražite portal za nekretnine sa gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 210000 eura 80 m2 što manji namešten

  • Za upit "do 210000 eura 80 m2 što manji namešten" pronađeno 352 nekretnina - prosečna cena 1.967 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 220000 eura (malo skuplji)
    • do 2100 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • parking
    • 3.sprat
    • prizemlje
    • centralno grejanje
    • 4.sprat
  • Slike

Pretraženo 200 574 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Adice, 195.700 €, 85,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

KOMPLET NAMEŠTEN, 85m2 SA ČETIRI PARKING MESTA u ceni+++ Agencijska oznaka-1064353 Na prodaju uknjižen troiposoban stan na samoj granici Adice-Telep, u neposrednoj blizini O.Š. "Jožef Atila". U ceni sa pravom na ČETIRI PARKING MESTA I KOMPLET NAMEŠTAJEM. Stan se sastoji iz prostranog....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 79.000 € na 75.000 € dana 20.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BELE VODE, 75.000 €, 85,00 m2 cca 880 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.07.2024 - 98.000 €
21.07.2024 - 100.000 €
31.07.2024 - 104.000 €
28.08.2024 - 95.000 €
11.09.2024 - 89.000 €
06.11.2024 - 88.990 €
01.12.2024 - 79.000 €
27.04.2025 - 79.100 €
11.05.2025 - 74.000 €
01.06.2025 - 73.900 €
18.06.2025 - 78.900 €
23.06.2025 - 73.900 €
22.08.2025 - 79.000 €
20.03.2026 - 75.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.07.2024.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 106786, struja, klima, terasa(2), uknjižen, nov, novogradnja, fasada nova, parking, mogućnost proširenja. U ponudi predstavljamo splav na Adi. Splav se prodaje potpuno namešten sa razradjenim biznisom u vidu izdavanja stan na dan. Radi se o registrovanom splavu sa svim....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 181.280 €, 85,00 m2 cca 2130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam fantastičan stan u srcu Petrovaradina! Stan je površine 85m2, nalazi se na trećem spratu(od ukupno 5), u novoj zgradi(iz 2023.)sa liftom.Stan je potpuno nov i prodaje se kompletno namešten-spreman za useljenje bez dodatnih ulaganja.Sastoji se od velikog dnevnog boravka....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 180.000 €, 85,00 m2 cca 2120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju moderno opremljen i namešten troiposoban stan od 85 m², na odličnoj lokaciji – na granici Telepa i Adica. Stan je izuzetno svetao, dvostrano orijentisan, bez ikakvih dodatnih ulaganja. Sastoji se od prostrane dnevne sobe sa kuhinjom, tri spavaće sobe, kupatila, hodnika....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 46.750 €, 85,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 9106794. Izdaje se namešten stan na najatraktivnijoj lokaciji u Centru. Useljiv odmah. Potreban depozit u visini mesečne zakupnine. Stan ima visoki plafon i sastoji se od 3 sobe, odvojene trpezarije i kuhinje, kupatila, ostave i 2 terase. Blizina centra grada, fakulteta,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 180.000 €, 85,00 m2 cca 2120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju troiposoban stan 85 m² – Telep/Adice Moderno opremljen i kompletno namešten stan bez dodatnih ulaganja. Nalazi se na granici Telepa i Adica, izuzetno svetao, dvostrano orijentisan. Sastoji se od prostrane dnevne sobe sa kuhinjom, tri spavaće sobe, kupatila, hodnika i dve....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 85.000 €, 85,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan za izdavanje u Jadranskoj ulici! Nalazi se na III spratu od 4, zgrada ima lift. Stan se sastoji od predsoblja, dnevne sobe od 30m2, dva mokra čvora, dve spavaće sobe, terase sa pogledom na dvorište, istočno orjjentisan. Namešten komplet, odlično održavan. Stan u srcu Vračara,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Satelit, 206.000 €, 85,00 m2 cca 2420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se fantastičan stan na Satelitu, pored škole Miloš Crnjanski. Stan je na odličnoj poziciji, okružen zelenilom. U blizini stana se nalazi sve potrebno za život: škola, vrtić, prodavnice, apoteke, kafići, pekare itd. Sam stan se sastoji iz dnevne sobe, trpezarije, kuhinje, dva....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 175.100 €, 85,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Stan na Novom Naselju površine 81m², potpuno renoviran i dobro uređen, savršen je izbor za one koji žele luksuz i udobnost. Prostor se sastoji od prostranog dnevnog boravka sa modernim nameštajem, kuhinje opremljene najnovijim uređajima, te dve spavaće sobe koje pružaju privatnost....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 218.870 €, 85,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam fantastičan trosoban stan u blizini Sajma. Ovaj stan poseduje prostran dnevni boravak sa trpezarijom, kuhinju, dve spavaće sobe od kojih jedna poseduje i garderober, kupatilo , wc i ostavu. Velika prednost ovog stana je što je dvorišno orijentisan, pa nema ulične....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 59.500 €, 85,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

IZDAJE SE KOMPLET NAMESTEN STAN,ODMAH USELJIV. STAN IMA 3 SPAVACE SOBE. IZDAJE SE NA DUZI PERIOD. DVA DEPOZITA U VISINI KIRIJE. AGENCIJSKA PROVIZIJA 50% 069780578 Potreban depozit, Terasa, Lift, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 42.500 €, 85,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se trosoban namesten stan 85m2 na 4.spratu sa dve spavace sobe i dve terase idealan za porodicu sa decom.Cena zakupa je 500e+depozit+agencijska provizija. Za dodatne informacije pozvati na tel.:0646685341 Potreban depozit, Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 55.250 €, 85,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 9108300Kompletno namešten troiposoban stan površine 70m2+15m2 terase, koji se nalazi na 1. spratu stambene zgrade locirane na samom početku Telepa, u neposrednoj blizini Limana 4. Grejanje je na gas, tako da se plaća samo u grejnoj sezoni. Stan je useljiv od 05.09.2025.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 51.000 €, 85,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Namešten stan na samom Bulevaru kod Đerma. Grejanje etažno na struju. Tv i internet uvodite sami. agencijska provizija 50% Internet, Klima.

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 175.000 €, 85,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se luksuzan stan na atraktivnoj lokaciji u centru grada. Površina je 85m2, nalazi se na IV spratu stambene zgrade koja ima dva lifta. Stan je trosobne strukture: dnevni boravak sa trpezarijom, kuhinja, dva hodnika, dva kupatila, veća spavaća soba, manja dečija soba i terasa.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 73.650 €, 85,00 m2 cca 870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan stan, kompletno namešten. Bez ulaganja, novo. Grejanje na struju, mali troškovi života. Uz stan ide i garaža u dvorištu. šifra:540971 b122 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 143.200 €, 85,00 m2 cca 1690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Izuzetno lep i komforan četvorosoban stan nadomak Novog Naselja. Izuzetno lepo povezan sa svim delovima grada i glavnim saobraćajnicama. U blizini se nalaze prodavnice i svi neophodni objekti, na 500m nalazi se Lidl i ostali veliki marketi. Lep dnevni boravak sa odvojenom kuhinjom,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 185.400 €, 85,00 m2 cca 2180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se četvorosoban moderno opremljen, namesten stan od 85 m2 na Telepu. Izuzetno svetao stan. Stan je u odličnom stanju, nisu potrebna veća ulaganja. Stan se prodaje sa pravom parkiranja na 4 parking mesta u dvoristu zgrade. Stan poseduje: prostranu svetlu dnevnu sobu sa kuhinjom,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 42.500 €, 85,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 9101286. Izdaje se komforan, kompletno namešten trosoban stan (85m2) na 4. spratu zgrade sa liftom, na Limanu 3. Stan se sastoji od hodnika, dnevne sobe, trpezarije, nove kuhinje, dve spavaće sobe, kupatila, toaleta i dve terase. Nameštaj u stanu je lepo očuvan.Stan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 180.000 €, 85,00 m2 cca 2120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 122352, I/III, klima, terasa(2), uknjižen, renoviran, parking. Na prodaju je troiposoban stan od 85 m2, moderno opremljen i kompletno namešten, na granici Telepa i Adica. Stan je izuzetno svetao, bez ikakvih dodatnih ulaganja i odmah useljiv. Sastoji se od prostrane....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 83.950 €, 85,00 m2 cca 990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan stan, kompletno namešten. Bez ulaganja, novo. Grejanje na struju, mali troškovi života. Uz stan ide i garaža u dvorištu. 021/221-55-01 https://www.max-nekretnine.rs/prodaja-stanova/novisad-telep/540971 Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 181.280 €, 85,00 m2 cca 2130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 153.000 €, 85,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 108000, PR/III, video nadzor, izlog, klima, terasa, luks renoviran, novogradnja. Predstavljamo vam prostor na odličnoj lokaciji, u blizini Hrama Sbetog save i Karađorđevog parka. Pogodan za sve vrste delatnosti. Dva mokra čvora. Postoji mogućnost iznajmljivanja i dva....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 51.000 €, 85,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 107049, I/. Izdaje se ordinacija-poslovni prostor u centru,u radu od 1991. Čekaonica(22m2),lekarska soba(10m2), ordinacija 1 (25m2), ordinacija 2 (17m2), toalet.Pogodno za ginekologiju,oftalmologiju,ORL,UZ dijagnostiku,dermatologiju..kozmetički salon i sl. Više....

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, Centar, 180.000 €, 86,00 m2 cca 2090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.06.2023.,

www.nidax-nekretnine.rs

Subotica, Centar I, u samom centru Subotice, prodaje se trosoban komforan stan na prvom spratu u zgradi bez lifta, površine 86m². Stan je dvostrano orijentisan, a sastoji se od predsoblja, velike kuhinje sa trpezarijom, dnevnog boravka, dve spavaće sobe, kupatila i terase. Grejanje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 173.040 €, 86,00 m2 cca 2010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.09.2022.,

www.indomio.rs

Odličan namešten duplex bez ulaganja u Kisačkoj! Odlična cijena za nekretninu na ovoj lokaciji! Naša preporuka! Donja etaža: dnevni boravak, kuhinja, trpezarija, terasa, kupatilo. Gornja etaža: dnevni boravak, kuhinja, 3 spavaće sobe, kupatilo, gardarober. Stan u Erkerovoj zgradi,....

 
 
 
  Stan, KRNJAČA, 145.000 €, 86,00 m2 cca 1690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.04.2025.,

www.indomio.rs

Stan po strukturi 3.0 ukupne površine 86,70m2 u nivou petog sprata.Namešten U procesu legalizacije .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Lipov Gaj, 200.000 €, 86,00 m2 cca 2330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Predstavljamo vam komforan, porodičan stan na mirnoj lokaciji, uknjižen 1/1. Strukturu stana čine veliki dnevni boravak sa kuhinjom i izlazom na veću terasu, tri spavaće sobe od kojih jedna ima izlaz na manju terasu, WC, kupatilo i komotno predsoblje sa plakarima. Cena je za potpuno....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2022.,

www.indomio.rs

Odličan namešten duplex bez ulaganja u Kisačkoj! Odlična cena za nekretninu na ovoj lokaciji! Naša preporuka! Donja etaža: dnevni boravak, kuhinja, trpezarija, terasa, kupatilo. Gornja etaža: dnevni boravak, kuhinja, 3 spavaće sobe, kupatilo, garderober. Stan u Erkerovoj zgradi, vrhunska....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 151.410 €, 86,00 m2 cca 1760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam četvorosoban komforan duplex u Kisačkoj ulici. Stan je prostran i svetao, u mirnom i uređenom delu grada u blizini svih važnih sadržaja. Nalazi se u kvalitetnoj zgradi sa malim brojem stanova i obezbeđuje mir i privatnost. Strukturu stana čine dve etaže ukupne površine....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 213.210 €, 86,00 m2 cca 2480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Odličan duplex na jednoj od najboljih lokaciji u gradu. Novija zgrada u mirnoj ulici, kompletno namešten stan. Na 5 minuta peške od katedrale. U blizini se nalaze supermarketi, škole i sve drugo potrebno za život. Odličan za porodičan život. Za sve informacije pozovite nas. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 230.000 €, 86,00 m2 cca 2670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se izuzetan, svetao i kompletno namešten troiposoban stan grejne površine 86 m², sa dodatnom terasom od 14 m² što ukupnu površinu čini 100 m². Stan se nalazi u novijoj stambenoj zgradi izgrađene 2022. godine, u samom centru Petrovaradina. Stan je rasporeðen na dva nivoa -....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 203.750 €, 86,00 m2 cca 2370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam nekretninu sa odličnim potencijalom na svega par minuta hoda od centra grada. Trosoban stan koji je podeljen u dve stambene jedinice od kojih se jedna izdaje. Stan se prodaje namešten a što se tiče grejanje ono je na gasni kotao. Za sve ostale informacije pozovite....

 
 
 
 
+8%

Promena cene sa 200.000 € na 215.000 € dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Grbavica, 215.000 €, 86,00 m2 cca 2500 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.09.2025 - 204.000 €
01.10.2025 - 200.000 €
03.10.2025 - 198.000 €
26.10.2025 - 195.000 €
28.01.2026 - 200.000 €
10.04.2026 - 215.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.09.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju komforan trosoban stan 86 m2, na šestom spratu u zgradi sa liftom u ulici Stevana Milovanova, Centar Strukturu stana čine ulazni hodnik, dnevna soba sa terasom, dve spavaće sobe, zasebna kuhinja sa trpezarijom, ostavom i terasom, kupatilo i toalet. Stan je delimično renoviran....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 164.800 €, 86,00 m2 cca 1920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Dupleks od 86m2 u odličnoj zgradi u blizini autobuske stanice. Prizemlje se sastoji od dnevnog boravka kuhinje i kupatila. Gornja etaža poseduje 3 spavaće sobe, dnevni boravak, kuhinju i kupatilo. Stan je bez ulaganja i prodaje se kompletno namešten. Pozovite nas za ovu priliku! kontakt:....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman IV, 86.000 €, 86,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

- 1300 kaplara, Liman 4 - moderan 4.0 stan koji je kompletno namešten - prostran dnevni boravak sa trpezarijom, kuhinja (2 x frižider, mašina za pranje sudova), 3 x spavaće sobe, kupatilo, toalet, vešernica (mašina za pranje i sušenje veša), garderober, terasa - miran kraj, prepun....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 212.590 €, 86,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 154.500 €, 86,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Dupleks od 86m2 u odličnoj zgradi u blizini autobuske stanice. Prizemlje se sastoji od dnevnog boravka kuhinje i kupatila. Gornja etaža poseduje 3 spavaće sobe, dnevni boravak, kuhinju i kupatilo. Stan je bez ulaganja i prodaje se kompletno namešten. Pozovite nas za ovu priliku! Kontakt....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 226.600 €, 86,00 m2 cca 2640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se četvorosoban stan u Petrovaradinu, površine 86 m², na četvrtom spratu stambene zgrade. Stan je kompletno namešten, bez ulaganja. Raspored prostorija je funkcionalan: prostran dnevni boravak, odvojena kuhinja sa trpezarijom, tri spavaće sobe, kupatilo i poseban toalet, kao....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 151.400 €, 86,00 m2 cca 1760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Hitno, četvorosoban, Stanica, duplex, 86m2, komplet opremljen+++Agencijska oznaka stana 1063774, Stanica, četvorosoban, 86m2, četvrti sprat. Četvorosoban stan duplex u novogradnji, 4/4 spratnost, u odličnoj zgradi u blizini Železnicke stanice., dvostrano orijentisan. Donji etaža se....

 
 
 
  Kuća, SOPOT, 125.000 €, 86,00 m2 cca 1450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Ovo je porodicna kuca , nalazi se u Sopotu, jedna od Beogradskih opstina, udaljena oko 40 minuta voznje autobusom, 10 minuta hoda od samog centra Sopota. Sopot je divan gradic, smjesten ispod Kosmaja ,turisticke atrakcije. Ima skole, osnovne I srednje, kliniku, pozoriste , galleriju....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Borča, 145.000 €, 86,00 m2 cca 1690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Stan po strukturi 3.0 ukupne površine 86,70m2 u nivou petog sprata.Namešten U procesu legalizacije Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 295-336 (od ukupno 353)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9> >>