• GoHome Professional
do 210000 eura 80 m2 što manji duplex - GoHome - kupujem, prodajem, tražim : potraži na gohome
  • do 210000 eura 80 m2 što manji duplex - GoHome - kupujem, prodajem, tražim : potraži na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 210000 eura 80 m2 što manji duplex

  • Za upit "do 210000 eura 80 m2 što manji duplex" pronađeno 226 nekretnina - prosečna cena 2.071 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 220000 eura (malo skuplji)
    • do 2100 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • namešten
    • podno grejanje
    • parking
    • zadnji sprat
    • 1.sprat
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Podbara, 169.950 €, 83,00 m2 cca 2050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 3 stan u NOVOM SADU, PODBARA površine 83m2. Stan je Duplex. Nalazi se u blizini Riblje pijace. Blizina svih potrebnih sadržaja za život. Odlična lokacija. Zavređuje pažnju. Pozovite da pogledate. Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Podbara, 162.740 €, 83,00 m2 cca 1960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Stan u dva nivoa, praktično kuća u zgradi! Donji nivo ovog duplex stana sadrži hodnik u kom staju plakari, kupatilo i to sa ležećom kadom i što je izuzetno retko kupatilo poseduje prozor. Takođe na donjem nivou postoji dnevna soba, trpezarija, kuhinja i komforna terasa sa prelepim....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 193.200 €, 84,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.04.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 117649, V/V, lift, terasa(2). Ne javlja se trenutno 09.07.25 Prodaje se komforan trosoban duplex stan na traženoj lokaciji. Donja etaža se sastoji od ulaza, dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, malog kupatila i terase, a gornja etaža se sastoji od dve spavaće sobe,....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 173.120 €, 84,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Dvoiposoban stan u Petrovaradinu Agencija Moj Dom prodaje, lep, prostran, dvoiposoban stan u Petrovaradinu. Površina stana je 84m2, koncipiran je kao duplex ali na prvoj etaži nalazi se samo ulaz dok je životni prostor na drugoj etaži. U cenu i kvadraturu nije uračunata velika terasa....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vidikovac, 185.000 €, 84,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

Funkcionalan 3.0 duplex stan, uknjižen na 84 kvm građevinske, 73 kvm korisne površine, u zgradi od crvene fasadne cigle. Orijentacija istok, jug, zapad, sunčan i svetao, u blizini okretnice autobusa 23, prodavnica, škole, obdaništa. Prostorije: I NIVO - predsoblje, kuhinja, trpezarija,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Labudovo Brdo, 170.000 €, 84,00 m2 cca 2020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi veoma lep i atraktivan trosoban duplex na jednoj od najlepših lokacija na Labudovom brdu. Stan se nalazi na petnaestom spratu odakle se pruža prelep pogled na grad i okolinu Stan se satoji od dva nivoa. Na prvom je ulazni hodnik, dnevno trpezarijski deo, kuhinja, kupatilo,....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 117649, V/V, lift, terasa(2). Ne javlja se trenutno 09.07.25 Prodaje se komforan trosoban duplex stan na trazenoj lokaciji. Donja etaza se sastoji od ulaza, dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, malog kupatila i terase, a gornja etaza se sastoji od dve spavace sobe,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 159.500 €, 84,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 3 stan u NOVOM SADU, KLISA površine 84m2. Stan je duplex bez kosina. Poseduje dva mokra čvora i dve terase. Savršen raspored prostorija. Prodaje se komplet namešten. Odlična lokacija u blizini Škole, Vrtića, pijace, marketa kao i ostalih sadržaja. Obezbeđen parking. Centralni....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 54.600 €, 84,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Duplex stan,odlična lokacija,sve novo u stanu,na donjem delu su hodnik,dnevni boravak,kuhinja,kupatilo, terasa, na gornjem delu su hodnik,2 sobe,useljivo odmah,bez kućnih ljubimaca,cena 650 e+ depozit+ag.provizija. Kontakt 0645543444. Potreban depozit, Terasa, Lift, Internet, Satelitska,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 102.000 €, 85,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.10.2022.,

www.nekretninegigant.rs

Prodaja trosobnog stana - duplex, u blizini lutkarsog pozorišta, na V spratu uknjižene površine (državina) 85 m2, EG. Stan se satoji od ulaznog hodnika, dnevne sobe, trpezarije, kuhinje, wc na V spratu, dok se dve spavaće i kupatilo nalaze na VI spratu (na koji se penje stepenicama....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 123.600 €, 85,00 m2 cca 1450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Uknjizen cetvorosoban duplex stan u nadogradnji na Detelinari, donji nivo: kuhinja, wc, terasa, gornji nivo: dnevni boravak, kupatilo, tri spavace sobe, peti sprat, IDS 73468. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 220.000 €, 85,00 m2 cca 2590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

-Izuzetna novogradnja. - Pravosnažna građevinska dozvola. • -Investitor je pravno lice u sistemu PDV-a. - Cena stana je 220 000 + PDV. -Stan se vodi kao poslovni prostor-lokal. -Duplex- prizemlje kome pripada i dvoriste oko 45m2. • - Odlična pozicioniranost zgrade. - Mir, tišina i....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 144.280 €, 85,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.09.2022.,

www.indomio.rs

Izvanredan duplex savršenog rasporeda,pravi porodičan stan. Nalazi se u novijoj zgradi na modernoj lokaciji u blizini škola, vrtića, marketa, apoteka, kafića i restorana. U ceni stana ulazi i komplet kuhinjski elementi i ugradni plakar na gornjoj etaži. Za sve informacije pozovite....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 137.920 €, 85,00 m2 cca 1620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam novu nekretninu u našoj ponudi. U pitanju je četvorosoban duplex, na popularnoj lokaciji, za miran i porodičan život. Stan se nalazi na lokaciji, gde se nalaze dve škole, vrtić, sa mnoštvo parkinga i zelenila u neposrednoj okolini. Stan poseduje dnevni boravak, tri....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Rakovica, 175.000 €, 85,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan duplex u drugoj grupaciji, bez ulaganja. Uknjižen , lift, cg, terasa. agencijska provizija 2% Terasa, Lift.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 119.000 €, 85,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

ID 352 Opis stana: • Površina: 59,90m2 (plus 25m2 neuknjiženo) • Lokacija: mirna ulica, Novi Beograd • Moguća zamena za stan na Novom Beogradu Stan se nalazi na 2. spratu i poseduje: • Veliki dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom • Spavaću sobu • Dve terase • Kupatilo na donjem....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 51.000 €, 85,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajem četvorosoban duplex stan sa prostranom dnevnom sobom trpezarijom kuhinom i wc om dole i tri spavace sobe na gornjoj etazi od kojih je jedna (glavna) kompletno opremljena (krevet 180x200, plakar, tv) dečije sobe su prazne, stan kompletno opremljen tehnikom, internet optički....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 173.040 €, 86,00 m2 cca 2010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2022.,

www.indomio.rs

Odličan namešten duplex bez ulaganja u Kisačkoj! Odlična cena za nekretninu na ovoj lokaciji! Naša preporuka! Donja etaža: dnevni boravak, kuhinja, trpezarija, terasa, kupatilo. Gornja etaža: dnevni boravak, kuhinja, 3 spavaće sobe, kupatilo, garderober. Stan u Erkerovoj zgradi, vrhunska....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 140.000 €, 86,00 m2 cca 1630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju stan na odličnoj lokaciji, DUPLEX, na početku Bulevara Nemanjića, u blizini marketa LIDL, pijace Boško Buha, Doma zdravlja, Delta Planet-a, škola, fakulteta, parka Sveti Sava. Nalazi se u starijoj kvalitetnoj zgradi sa liftom, u nadogradnji, na desetom, zadnjem spratu,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 196.910 €, 86,00 m2 cca 2290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.11.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

Uknjižen, bez ulaganja trosoban duplex na Novoj Detelinari. Četvrti sprat, lift, terasa. Donja osnova ( kuhinja, trpezarija, dnevni boravak, wc, terasa, ostava ). Gornja osnova ( dve spavaće sobe, kupatilo ). Cena sa novim nameštajem i tehnikom u stanu. Mogućnost kupovine garaže površine....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 159.840 €, 86,00 m2 cca 1860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan petosoban duplex površine 86m2 u izgradnji koja se nalazi u Petrovaradinu sa rok za završetak radova jul 2025. Ovaj stan odlikuje idealan raspored i odličan kvalitet gradnje i opreme, pružajući sigurnost i udobnost. Za sve dodatne informacije, slobodno se obratite našim agentima.....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.09.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Odličan namešten duplex bez ulaganja u Kisačkoj! Odlična cijena za nekretninu na ovoj lokaciji! Naša preporuka! Donja etaža: dnevni boravak, kuhinja, trpezarija, terasa, kupatilo. Gornja etaža: dnevni boravak, kuhinja, 3 spavaće sobe, kupatilo, gardarober. Stan u Erkerovoj zgradi,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 151.400 €, 86,00 m2 cca 1760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka stana 1100622, Stanica, četvorosoban, 86m2, četvrti sprat. Četvorosoban duplex stan u novogradnji, 4/4 spratnost, u odličnoj zgradi u blizini Železnicke stanice., dvostrano orijentisan. Donji etaža se sastoji od dnevnog boravka, kuhinje i kupatila. Gornja etaža poseduje....

 
 
 
 
+7%

Promena cene sa 140.000 € na 150.000 € dana 18.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, ČAJETINA, 150.000 €, 86,00 m2 cca 1740 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.03.2026 - 140.000 €
18.03.2026 - 150.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju luksuzno opremljen duplex površine 86 m² u prestižnom naselju Zlatibor 1000. Stan je dizajnerski sređen i spreman za useljenje ili izdavanje. Površina: 86 m² Struktura: Duplex (3 spavaće sobe, 2 kupatila) Dvorište: Da (veliko, travnato) Centralno grejanje na elektro kotao....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 213.210 €, 86,00 m2 cca 2480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Odličan duplex na jednoj od najboljih lokaciji u gradu. Novija zgrada u mirnoj ulici, kompletno namešten stan. Na 5 minuta peške od katedrale. U blizini se nalaze supermarketi, škole i sve drugo potrebno za život. Odličan za porodičan život. Za sve informacije pozovite nas. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 168.300 €, 86,00 m2 cca 1960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se komforan četvorosoban duplex stan površine 86 m², na poslednjem – 6. spratu zgrade sa liftom, u traženom delu Novog Naselja.Stan se sastoji od dnevne sobe, kuhinje sa trpezarijom, dve spavaće sobe, hodnika, kupatila i terase. Funkcionalan raspored. Stan se nalazi na poslednjem....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 86.000 €, 86,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lux trosoban duplex stan u centru grada +++ Agencijska oznaka stana 9117170. Novi Sad, centar, 86m2. .

 
 
 
  Stan, VRBAS, 72.000 €, 86,00 m2 cca 840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

VRBAS, 86m2, TROSOBAN Prodaje se namešten trosoban duplex u Vrbasu. Na prvom spratu se nalazi dnevni boravak sa delimično odvojenom kuhinjom i toalet. Na drugom spratu se nalaze tri spavaće sobe i kupatilo. Ispred zgrade se nalazi slobodan parking. Cena 72.000€ + 3% posrednička naknada.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 159.450 €, 86,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se dobar ,uknjižen 4 stan u Novom Sadu, NOVA DETELINARA, površine 86 m².Stan je Duplex u novijoj zgradi.U ceni je ugradni nameštaj.Dva mokra čvora.Nalazi se u blizini Sajma i svih sadržaja za život.Vredi pogledati. Terasa, Lift, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 151.410 €, 86,00 m2 cca 1760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam četvorosoban komforan duplex u Kisačkoj ulici. Stan je prostran i svetao, u mirnom i uređenom delu grada u blizini svih važnih sadržaja. Nalazi se u kvalitetnoj zgradi sa malim brojem stanova i obezbeđuje mir i privatnost. Strukturu stana čine dve etaže ukupne površine....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan duplex na traženoj lokaciji, Bez ulaganja, Četvorosoban, 86m2, Nova Detelinara +++ Agencijska oznaka stana 1059254, Četvorosoban, 86m2, Nova Detelinara. Oglašavamo prodaju odličnog duplexa u zgradi novije gradnje. Stan je pozicioniran na petom spratu zgrade sa liftom, kvalitetne....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 113.500 €, 86,00 m2 cca 1320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Stan se nalazi na odličnoj lokaciji, blizu Bulevara Partijarha Pavla. stan j po strukturi ČS-duplex. Dole dnevni boravak,sp.soba, kuhinja, kupatilo,terasa. gore: 2 sp.sobe i kupatilo. Stan u dvorištu zgrade ima sopstvenu terasu za sedenje sa stolovima. malo stanara.Grejanje na gas.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 213.200 €, 86,00 m2 cca 2480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan četvorosoban duplex , socijalno, bez ulaganja+++Agencijska oznaka 1056359. Prodaje se prelep četvorosoban stan u okolini zgrade socijalnog u mirnoj ulici . Stan je u zgradi sa tri sprata i na poslednjem nivou . Objekat je iz 2011 godine dosta dobro zidan . Stan je nedavno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 86.000 €, 86,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izuzetno lep,luxuzno i moderno opremljen stan na 2 nivoa,,kao duplex stan, kompletno opremljen,lep raspored na donjem delu su hodnik, dnevni boravak, trpezarija, kuhinja, kupatilo,terasa,ostava,a na gornjem delu su hodnik 2 sobe,toalet,idealno i za porodicu i za ljude koji rade od....

 
 
 
  Stan, VRBAS, 75.300 €, 86,00 m2 cca 880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se lep duplex u centru Vrbasa. Stan je bez većih ulaganja. Sama blizina prodavnica, šetališta, aut.linija. Za više informacija, pozovite! Terasa, U potkrovlju, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 155.000 €, 86,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

BULEVAR OSLOBOĐENJA, 86m2, TROSOBAN Prodaje se nov, nikad useljavan duplex u ulici Novosadskog Sajma. Poseduje prostran dnevni boravak sa trpezarijom i većinski odvojenom kuhinjom, dve spavaće sobe, garderober, kupatilo, toalet, ostavu pored kuhinje i terasu. Jedna soba poseduje malo....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 177.200 €, 86,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 3.5 stan u NOVOM SADU, NOVO NASELJE površine 86m2. Stan je Duplex. Nalazi se u novogradnji nadomak Škole, Vrtića, pijace, marketa kao i ostalih sadržaja. Odlično je povezan sa ostalim delovima grada. Izuzetno funkcionalan. Prodaje se sa moderno opremljenom kuhinjom i ugradnim....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Borča, 125.000 €, 86,00 m2 cca 1450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

U ponudi četvorosoban stan(Duplex) ukupne površine 72 m2 + 14m2 terase od kojih je uknjižena površina 54,35 m2 . Odlična lokacija blizina pijace,Doma Zdravlja,prodavnica,apoteka i drugih trgovinsko-ugostiteljskih objekata.Kompletno renovirano Internet, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 154.500 €, 86,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 4 stan u NOVOM SADU, kod NAJLON PIJACE površine 86m2. Stan je u izgradnji, tipski duplex bez kosina sa parking mestom i dvorištem. Cena stana sa pdv. Manji objekat sa svega tri stambene jedinice. Nalazi se u blizini Najlon pijace. Svi ostali sadržaji su u blizini. Odlično....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 86.000 €, 86,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lux trosoban duplex stan u centru grada Agencijska oznaka stana 9189834. Novi Sad, centar, 86m2. Oglašavamo izdavanje lux duplex stan u samom centru grada. Donja etaža poseduje dnevni boravak sa trpezarijim i kuhinjom. Na gornjoj etaži (galerija) su dve spavaće sobe i kupatilo, kao....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 154.500 €, 86,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Fantastičan duplex stan uknjižen na 86m2, u blizini Železničke stanice.Stan se nalazi u zgradi sa liftom iz 2001.godine i grejanje je na gas. Poseduje u donjoj etaži dnevnu sobu sa kuhinjom i kupatilo,a na gornjoj etaži se nalaze tri spavaće sobe,dnevna sa kuhinjom i kupatilo. Prodaje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 190.000 €, 87,00 m2 cca 2180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

U ponudi dvoetažni stan na lepoj lokaciji Zemuna u blizini autobuskih stajališta, škola, vrtića, super marketa. Stan u prizemnom delu ima dnevni boravak, kuhinju sa trpezarijom, mokri čvor i ostavu. Na spratu su tri odvojene spavaće sobe, terasa i kupatilo. Stan je kompletno renoviran....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 169-210 (od ukupno 227)

<< <1 2 3 4 5 6> >>