• GoHome Professional
do 210000 eura 80 m2 što manji 1.sprat kablovska - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 210000 eura 80 m2 što manji 1.sprat kablovska - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 210000 eura 80 m2 što manji 1.sprat kablovska

  • Za upit "do 210000 eura 80 m2 što manji 1.sprat kablovska" pronađeno 85 nekretnina - prosečna cena 1.931 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 220000 eura (malo skuplji)
    • do 2100 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 201 173 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, 203.000 €, 73,00 m2 cca 2780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Trosoban stan 73m Bul. Evrope Lokacija: Bulevar Evrope (Srbija, Novi Sad, Novi Sad) Ulica i broj: Bulevar Evrope Sobnost: Trosoban Kvadratura: 73m2 Stanje objekta: Novogradnja Grejanje: Gradsko Nivo u zgradi: 1. sprat Dodatne informacije Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Telefon,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 189.570 €, 73,00 m2 cca 2600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju trosoban stan u novogradnji u centru grada, spratnosti PO+P+7. Stambeno – poslovni objekat je kvalitetne i moderne arhitekture. Nalazi se na idealnoj lokaciji, nedaleko od pešačke zone, Filozofskog fakulteta, Doma Zdravlja, Narodnog Pozorišta. Stan je projektovane površine....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 190.550 €, 74,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je funkcionalan i prostran stan na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu – Bulevaru oslobođenja. Nalazi se na 1. spratu kvalitetne zgrade koja poseduje lift, što ga čini idealnim kako za porodično stanovanje, tako i za investiciju. Stan se sastoji od odvojene kuhinje,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 210000 eura 80 m2 što manji 1.sprat kablovska'
175.000 €
175.000 €
102.650 €
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 185.000 €, 74,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

PODBARA, 74m2, TROSOBAN SNIŽENA CENA!!! Predstavljamo Vam izuzetan, komforan, trosoban stan na Podbari. Na prvom spratu u odlično održavanoj zgradi sa liftom, kompletno je renoviran, od poda do plafona. Sastoji se iz dve komforne spavaće sobe, velikog dnevnog boravka sa kuhinjom i....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Lipov Gaj, 118.150 €, 74,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

*Rok završetka radova je septembar 2026. *Prvi sprat *Za više informacija, pozovite 021/221-5500 Terasa, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 167.684 €, 74,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi agencije je odličan četvorosoban stan ukupne površine od 74 m², lociran na prvom spratu moderne stambene zgrade na Telepu. Stan poseduje tri spavaće sobe i prostranu dnevnu sobu, što ga čini idealnim izborom za porodice koje traže komforan i funkcionalan životni prostor.Stan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 195.700 €, 74,00 m2 cca 2650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam LUX namešten trosoban stan u blizini centra. Stan je komplet renoviran,od poda do plafona. Rasplaže sa dve spavaće sobe, velikim dnevnim boravkom sa kuhinjom i trpezarijom, kupatilom, odvojenim toaletom, posebnom prostorijom za garderober, tri terase i ostava. Stan....

 
 
 
  Stan, SRBOBRAN, 99.900 €, 74,00 m2 cca 1350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi agencije je odličan trosoban stan u Karadjordjevoj ulici u Srbobranu.U pitanju je novogradnja proverenog investitora Spirala invest.Stan se nalazi na 1/1 spratu i sastoji se od ulaznog hodnika,dnevnog boravka,dve spavaće sobe,kupatila,terase i ostave.U izgradnji objekta su....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 59.200 €, 74,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Centar, ulica Radnička. Odličan, veoma komforan troiposoban stan na jednoj od najlepših i najtraženijih lokacija za stanovanje. Nadomak pešačke zone, Spensa, fakulteta, Osnovnog suda Ovaj lep stambeni prostor funkcionalnog rasporeda - u sve prostorije se ulazi iz hodnika....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 154.580 €, 74,00 m2 cca 2090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam moderan trosoban stan u novogradnji u Petrovaradinu. Stan se nalazi na prvom spratu, u stambenoj zgradi koja poseduje lift. Ovaj objekat je zamišljen kao moderna stambena zajednica koja odgovara na sve potrebe savremenog života. U neposrednoj blizini nalazi se Dunav,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 190.960 €, 74,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam izgradnju u jednoj od najlepših ulica Salajke u mirnom delu grada. Stan je u izgradnji sa rokom kraj 2026 godine. Orjentacija stana je na ulicu u pitanju je prvi sprat, nekretnina će od opreme imati sledeće: sigurnosna vrata, pvc stolariju, keramiku extra kvaliteta,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 200.000 €, 74,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Oglašavamo prodaju Lux opremljenog trosobnog stana na Podbari od 74m2. Stan je kompletno renoviran od poda do plafona i raspolaže sa dve spavaće sobe ,velikim dnevnim boravkom sa kuhinjom, kupatilom, odvojenim toaletom , posebnom prostorijom za garderober, 3 terase i jednom ostavom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 190.000 €, 74,00 m2 cca 2570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaja 4,0 stan od 74m2 u urbanoj vili na Telepu u blizini Park Telep igrališta za decu. Stan se nalazi na prvom spratu u mirnoj ulici. U cenu su uračunata dva parking mesta u dvorištu. + Posrednička naknada je u skladu sa Opštim uslovima poslovanja Posrednika AGENT: Nebojša Tukodi....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 162.800 €, 74,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Južni Telep - Novi Sad prodaja 4,0 stana od 74m2. Stan se nalazi na prvom spratu troetažne zgrade izgrađene 2018. godine. Prostor ima idealan raspored sa četiri sobe, kupatilom, dva toaleta i terasom. Stan je nov i polunameštеn sa kuhinjskim elementima, plakarima i internet priključkom.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 194.930 €, 74,00 m2 cca 2630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Telep. Kupovina direktno od investitora. Mogućnost povrata pdv-a za kupce prve nekretnine. Predstavljamo kvalitetan, komforan četvorosoban stan na lepoj i mirnoj lokaciji, u blizini Bulevar evrope i Bulevara vara Lazara, škole, vtića Ovaj lep stambeni prostor čine dnevni....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 195.700 €, 74,00 m2 cca 2650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam kompletno renoviran stan od poda do plafona. Raspolaže sa dve spavaće sobe,velikim dnevnim boravkom sa kuhinjom,kupatilo,odvojeni toalet,posebna prostorija za garderober,tri terase,ostava. Nalazi se u odlično oržavanoj zgradi sa liftom na prvom spratu od šest. Raspored....

 
 
 
  Stan, BARAJEVO, 76.000 €, 75,00 m2 cca 1010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.12.2025.,

www.berzanekretnina.org

Stan 75m2 sa velikom pridodatom terasom od oko 26m2. Stan se nalazi na 1. spratu, po strukturi je 2.5 soban, sa 2 spavaće sobe. Prostran i komforan stan. Centralno grejanje. Pripadajući podrum. Odlična lokacija blizina autobuskog stajališta., prodavnice , pošte i ambulante u naselju....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Borča, 59.000 €, 75,00 m2 cca 790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan po strukturi 4.0 naselje Borča Mali Zbeg.Stan na prvom spratu sa galerijom.Ukupne grejne površine 75 m2 +terasа .priključak na vodovodnu mrežu i elektropriključak. U procesu legalizacije Terasa, Parking, garaža, Internet, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 180.250 €, 75,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan površine 70 m², smešten na prvom spratu održavane stambene zgrade sa liftom, u jednom od najtraženijih delova Novog Sada – u neposrednoj blizini Futoške pijace. Nekretnina se trenutno koristi kao kancelarijski prostor, što je čini idealnom za različite poslovne namene....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman II, 185.390 €, 75,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Prodajemo stan na Limanu 2, na prvom spratu u zgradi sa liftom. u stanu sve sem kupatila renovirano. Čine ga veliki dnevni boravak sa trpezarijom, i iz njega se izlazi na terasu na kojoj su ugrađene roletne, jedna velika spavaća soba i polusoba, kuhinja sa prirodnom ventilacijom,....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 177.680 €, 75,00 m2 cca 2370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se odličan troiposoban stan površine 75 m², smešten na prvom spratu kvalitetne novogradnje u mirnom delu Sremske Kamenice . Stan je uknjižen, što omogućava brzu i sigurnu kupoprodaju. U neposrednoj blizini se nalaze škole, vrtići, prodavnice, javni prevoz i sve što je potrebno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Žarkovo, 182.000 €, 75,00 m2 cca 2430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo stan na izuzetnoj lokaciji u centru Žarkova. Stan se nalazi na prvom spratu od 10 spratova Struktura stana: hodnik, dnevna soba, kuhinja, trpezarija, dve spavaće sobe, kupatilo i terasa os 18m2. Stan ima i pripadajući podrum. Grejanje i topla voda su....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 173.040 €, 76,00 m2 cca 2280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.07.2023.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam lepo enterijerki uređen i funkcionalan četvorosoban stan, trostrano orijentisan, u mirnom delu grada Novog Sada sa pogledom na Frušku Goru. Nalazi se na prvom spratu novoizgradjene urbane vile koja ima samo dva sprata. Uknjižen, po listu nepokretnosti je povrsine....

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, Centar, 95.000 €, 76,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

PRVI SPRAT.UKNJIŽEN.ODVOJEN WC. PVC STOLARIJA.MOŽE KUPOVINA NA KREDIT. Terasa, Parking, garaža, Podrum, ostava, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 136.800 €, 76,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju trosoban stan u izgradnji, na Panteleju – Somborski bulevar. Na prvom spratu, površine 76m2. Izvanredan za porodično stanovanje i izdavanje.U neposrednoj blizini nalazi se autobusko stajalište, Maxi supermarket, Lilly, kafići, dečiji park, šetalište… U lux stambenoj zgradi....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 194.410 €, 76,00 m2 cca 2560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam novu izgradnju u jednom od najlepših ulica Salajke u mirnom delu grada. Stan je u izgradnji sa rokom kraj 2026. godine. Orjentacija stana je na dvorište u pitanju je 1. sprat, nekretnina će od opreme imati sledeće: sigurnosna vrata, pvc stolariju, keramiku extra....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 194.410 €, 76,00 m2 cca 2560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

*Stan je u izgradnji sa rokom kraj 2026. godine. Orjentacija stana je na dvorište u pitanju je 1. sprat, nekretnina će od opreme imati sledeće: sigurnosna vrata, pvc stolariju, keramiku extra kvaliteta, grejanje na gas sa izuzetnom niskim troškovima kako u zimskom tako i u letnjem....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 173.250 €, 76,00 m2 cca 2280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u izgradnji, na najtraženijoj i atraktivnoj lokaciji u blizini Pravnog fakulteta. Stan se nalazi u stambenoj zgradi Po (-2)+Po(-1)+P+8. Zgrada se gradi po visokim standardima. U blizini su Pravni i Ekonomski fakultet, škole, vrtići i mnogobrojni ugostiteljski objekti....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 173.040 €, 76,00 m2 cca 2280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju četvorosoban stan visokog kvaliteta na prvom spratu zgrade, kompletno opremljen i spreman za useljenje! Stan se nalazi u mirnom i atraktivnom delu grada, idealan za porodičan život. Karakteristike stana: • Površina: 76m2 • Raspored prostorija: Prostran dnevni boravak, potpuno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 61, 45.600 €, 76,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Beograd – Blok 61, trosoban stan 76 m² - CENA: 600 EUR mesečno Izdaje se svetao i funkcionalan trosoban stan u Bloku 61, površine 76 m². Stan se nalazi na 1. spratu u zgradi sa dva lifta (ukupno 6 spratova). Struktura: – Dnevna soba i dve spavaće sobe – Zastakljena terasa (lođa)....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 130.860 €, 76,00 m2 cca 1720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Prodajemo u Atraktivnom delu Adica Fantastičan Troiposoban stan 77 m2 na ODLIČNOJ TOP LOKACIJIStan se nalazi u kvalitetno građenoj zgradi na Prvom spratu u mirnom kraju pogodan za udoban život građanaIstičemo kvalitetnu ugradnju,hrastovi parketi,italijanske pločice,pvc stolarija,sigurnosna....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 176.250 €, 77,00 m2 cca 2290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju moderan stan površine 77 m², smešten u novogradnji u samom centru grada. Nalazi se na prvom spratu zgrade sa ukupno osam spratova. Objekat je kvalitetno građen, sa ugrađenim liftom, i idealan je za porodično stanovanje zahvaljujući odličnom rasporedu prostorija i ukupnom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 130.870 €, 77,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Troiposoban stan na prvom spratu, 77 m2. Za više informacija, pozovite! Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Kuća, LESKOVAC, 60.000 €, 77,00 m2 cca 780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju 2 kuće na placu od 2,5 ara, jedna kuća je korisne površine 77m2 a druga 40m2 na dve etaže. Kuće su u dobrom stanju sa pločom ali je potrebno adaptiranje. Plac i kuće se nalaze na odličnoj lokaciji u Vlasotincu pored same autobuske stanica u ul. Mije Milenković. Prva kuća....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 200.000 €, 77,00 m2 cca 2600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je odličan porodičan stan, svetao i funkcionalan. Stan se nalazi na idealnom prvom spratu manje stambene zgrade, trostrano je orijentisan i lako adaptabilan u 4.0. Lokacijski je dobro pozicioniran tako da se nalazi u blizini svih sadržaja i ima odličnu povezanost sa ostalim....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 159.650 €, 78,00 m2 cca 2050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Nov, luksuzno opremljen savršen porodičan stan od 78m2 ! Nalazi se na prvom spratu zgrade u ulazu sa samo 4 stambene jedinice što pruža veći komfor. Nekretnina odličnog raspored sa velikim dnevnim boravkom i tri lepe svetle spavaće sobe. Prodaje se kompletno namešten opremljen novim....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 222.000 €, 78,00 m2 cca 2850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo komforan i funkcionalan troiposoban stan na prvom spratu održavane zgrade bez lifta. Nalazi se u mirnom delu Karaburme i blizini svih nephodnih sadržaja. Sem mnogobrojnih škola i vrtića, izdvajamo blizinu dva tržna centra BIG Fashion i TC Karaburma, šetalište Ada Huja. Takođe....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 101.400 €, 78,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da vam ponudimo neuseljavan stan u novoj zgradi Lumia u prestižnom naselju Beograd na vodi. Stan se nalazi na prvom spratu, orjentisan je ka ulici i idealan je kako za poslovni tako i za stambeni prostor. Dvostrano orijentisan i jako svetao. Sastoji se od: hodnika, dnevnog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 159.650 €, 78,00 m2 cca 2050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzno opremljen, idealan za porodicu i sa ukupnom površinom od 78m2, nalazi se na prvom spratu zgrade koja ima samo 4 stambene jedinice, što obezbeđuje dodatnu privatnost i komfor. Raspored stana je odličan, sa prostranim dnevnim boravkom i tri svetle spavaće sobe, što je idealno....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Pantelej, 230.000 €, 79,00 m2 cca 2910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.06.2023.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća u Čalijama na Matejevačkom putu, podrum, prizemlje i dva sprata, površine u osnovi 79m2 u sivoj fazi gradnje. Kuća je sa unutrašnjim stepeništem. U prizemlju kuće nalazi se lokal sa portalom do ulice, koji predstavlja jedinstven prostor sa mokrim čvorom i podrumskim....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 63.200 €, 79,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U mirnijem delu Južnog bulevara, u manjoj trospratnoj zgradi, nalazi se ovaj renoviran stan. Stan je na prvom spratu u zgradi sa obnovljenom fasadom i vrlo urednim hodnicima. Interfon je u funkciji. Stan je kompletno renoviran i opremljen. Trostrano je orijentisan. Ima dve terase.....

 
 
 
  Stan, STARA PAZOVA, 120.660 €, 80,00 m2 cca 1510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Izuzetno u ponudi, stanovi u izgradnji u Novoj Pazovi. Stan je površine 80,44m2 i po strukturi je trosoban. Nalazi se na prvom spratu stambene zgrade od pet spratova sa liftom. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, tri spavaće sobe, kupatila, toaleta....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 82)

<< <1 2> >>