• GoHome Professional
do 210000 eura 60 m2 uknjižen što jeftiniji - GoHome - pretražite male oglase na internetu
  • do 210000 eura 60 m2 uknjižen što jeftiniji - GoHome - pretražite male oglase na internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 210000 eura 60 m2 uknjižen što jeftiniji

  • Za upit "do 210000 eura 60 m2 uknjižen što jeftiniji" pronađeno 2 777 nekretnina - prosečna cena 2.489 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 220000 eura (malo skuplji)
    • do 2400 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NIŠ, Palilula, 95.000 €, 62,00 m2 cca 1530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.nekretninegigant.rs

Prodaja stana u Nišu, Palilula. Stan se nalazi na 1.spr, 62 kv uknjizen, deo dvorista pripada stanu.Odmah useljiv. Zamenjena stolarija u celom stanu,renovirano kupatilo i kuhinja. Za dodatne informacije pozovite agenciju gigant lux 064-538-11-99 064-616-98-20 Agencija Gigant lux upisana....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Palilula, 95.000 €, 62,00 m2 cca 1530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Prodaje se trosoban stan na Paliluli u neposrednoj blizini palilulske pijace i udaljen na 10minuta od glavnog gradskog šetališta. Nalazi se na devetom spratu zgrade koja ima lift i koja je priključena na centralno grejanje. Stan je uknjižen u Katastru na 62m2 (stvarna kvadratura je....

 
 
 
  Stan, KOVILOVO, 95.000 €, 57,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.08.2025.,

www.indomio.rs

U ponudi stan u naselju Borča po strukturi dvosoban ukupne površine 57 m2. Odlična lokacija.Uknjižen. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Borča, 95.000 €, 57,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi stan u naselju Borča po strukturi dvosoban ukupne površine 57 m2. Odlična lokacija.Uknjižen. Internet, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, SREMSKA MITROVICA, 95.000 €, 63,00 m2 cca 1510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se dvoiposoban namešten stan 63m2, kod Sportskog centra Pinki u Sremskoj Mitrovici. Stan se nalazi na prvom spratu, renoviran je 2014.godine, sastoji se od hodnika, kupatila, kuhinje sa trpezarijom, dnevne sobe, dve spavaće sobe i terase. Grejanje je gradsko-toplifikacija.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 95.000 €, 56,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Trosoban stan, idealnog rasporeda sa dve terase, komplet renoviran, uknjižen, u lepoj zgradi na atraktivnoj lokaciji. Ako tražite tako nešo, na pravom ste mestu! Ne propustite priliku i pozovite nas za više informacija, ili svratite do naše agencije. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 95.000 €, 55,00 m2 cca 1730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Dvosoban stan od 55m2 u suterenu novije zgrade na Telepu a u blizini Bulevara. Prodaje se opremljen izuzev TV-a. Grejanje centralno sa kalorimetrima. Pogodan za stanovanje , kancelariju, ordinaciju.. Uknjižen bez tereta. U oglašenu cenu je uračunata posredniča naknada u iznosu od....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 95.480 €, 55,00 m2 cca 1740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U pitanju je jednoiposoban stan na Bulevaru Patrijarha Pavla. Stan uknjižen na 29m2 u prirodi ima 55m2 galeriju dodatno. Stan se prodaje namešten, ostavlja odličan utisak, vredi videti! Dvorišno orijentisan. Za više informacija i zakazivanje gledanja kontaktirajte naše agente prodaje.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Staro Groblje, 96.000 €, 59,00 m2 cca 1630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju stan kod starog groblja u Rudničkoj ulici.Stan se nalazi na prizemlju starije zgrade i ima hodnik,kupatilo,dnevni boravak ,kuhinju i dve spavaće sobe.Uknjižen je u katastru 1/1 .Za više informacija ili razgledanje stana pozovite 0641750056 .

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, Centar, 96.000 €, 62,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Stan od 62m2 u novogradnji, na četvrtom spratu (od ukupno pet spratova) zgrade sa liftom, orijentisan severo- istočno. Poseduje ulazni hodnik, prostranu dnevnu sobu sa trpezarijom iz koje se izlazi na terasu, odvojenu kuhinju koja prozorom gleda na terasu i spavaći blok koji je odvojen....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 96.000 €, 56,00 m2 cca 1710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 99139, VI/VI, lift, uknjižen, stambena zgrada. Stan se nalazi na idealnoj lokaciji, ulica je paralelna sa Bulevarom Oslobodjena, sve je blizu. Vlasnik je 1/1, ima 3 sobe, plus kuhinjica sa hodnikom i kupatilom. U stan se ne treba ulagati. Za ozbiljnog kupca, mogućnost....

 
 
 
  Stan, VRDNIK, 97.000 €, 62,00 m2 cca 1570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo dvosoban stan u Vrdniku 62m2. Stan se nalazi na drugom spratu od četiri. Uknjižen je 1/1 i moguća je prodaja putem kredita. Kompletno je renoviran i potpuno spreman za život ili izdavanje. Nalazi se na odličnoj lokaciji, na 100-200 metara od centra, parka, prodavnica, ambulante,....

 
 
 
 
+14%

Promena cene sa 85.000 € na 97.000 € dana 20.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, OBRENOVAC, 97.000 €, 63,00 m2 cca 1540 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
21.11.2025 - 88.000 €
05.12.2025 - 85.000 €
20.03.2026 - 97.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.11.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Stan strukture 2.5, površine 63m2,spratnosti 2/3,lift, novogradnja, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, 2 spavaće sobe, hodnik, kupatilo, terasa,cg, interfon, video nadzor, lux, uknjižen, moderna gradnja sa svim sadržajima, mogućnost plaćanja u celosti po ceni od 1550 eur/m2,....

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, 97.000 €, 57,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju nov dvosoban stan površine 57 m², smešten na drugom spratu nove, moderno građene zgrade sa liftom, na odličnoj lokaciji na Bagljašu. Stan je potpuno nov, neuseljavan, svetao, funkcionalnog rasporeda, sa pogledom na park i dečije igralište, što ga čini idealnim za porodično....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Pantelej, 97.000 €, 57,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ma prodaju dvosoban stan kod slatke kuce, 57m2, PVC stolarija, parket, sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom i terasom, 2 spavace sobe i rešo kuhinje. Stan je uknjižen, u fazi otkupa je, može kredit ili subvencija. Za više informacija pozvati Terasa, Podrum, ostava,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 97.000 €, 65,00 m2 cca 1490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.02.2022.,

www.indomio.rs

Predstavljamo Vam stan idealnog rasporeda u zgradi koja je završena 2014-te godine, u mirnom delu Novog Sada, na lokaciji koja je puna zelenila i mesta za parking. Na svega par minuta od stana se nalazi sve što je potrebno za miran porodičan život, na svega stotinjak metara je Satelitska....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 97.500 €, 56,00 m2 cca 1740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.07.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju trosoban duplex u naselju Hemel na Zlatiboru. Stan je uknjižen na 56m2, ali merena kvadratura iznosi 75m2. Na prvom nivou se nalazi predsoblje, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, spavaća soba, kupatilo i dve terase, a na drugom je otvoren prostor za spavanje. Grejanje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 97.850 €, 57,00 m2 cca 1720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka - 5087078 Prodaje se uknjižen stan u kući u centru grada. Lepa salonska kuća, dvoiposoban stana sa tri prozora do ulice. Stan je renoviran i postavljeni su radijatori. Iznad stana je tavan koji se može preurediti u stan. U dvorištu se nalazi ostava. Pripadajući podrum.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Borča, 98.000 €, 60,00 m2 cca 1630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam potpuno nov, moderno uređen i uknjižen stan na Paliluli, na savršenoj lokaciji nedaleko od centra grada. Ova nekretnina kombinuje funkcionalnost, udobnost i odličnu povezanost sa svim sadržajima. Osnovne karakteristike: Površina stana: funkcionalno raspoređena kvadratura....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 104.000 € na 98.000 € dana 05.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, ČAJETINA, 98.000 €, 61,00 m2 cca 1610 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.11.2025 - 106.000 €
30.11.2025 - 104.000 €
05.04.2026 - 98.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.11.2025.,

www.indomio.rs

Zlatibor - u neposrednoj blizini Kompleksa Zlatiborski Konaci. 3.0, uknjižen, 61m2, PR, EG, parking, odmah useljiv. Prostorije - antre, dnevni boravak sa kuhinjsko-trpezarijskim prostorom, odvojeni spavaći blok sa manjim hodnikom, 2 spavaće sobe i kupatilo. U prilici smo da vam ponudimo....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Železnik, 98.600 €, 58,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.03.2025.,

www.indomio.rs

Uknjižen stan u poktrovlju, u novogradnji, u zgradi sa 8 stanova. Predsoblje, kombinovani prostor, kuhinja-trpezarija i dnevna sa izlaskom na lođu koja gleda ka dvorištu, kupatilo i spavaća soba. PVC stolarija TROKAL- niskoemisiono staklo punjeno argonom, roletne i komarnici, hrastov....

 
 
 
  Stan, SREMSKI KARLOVCI, 98.880 €, 60,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Predstavljamo Vam uknjižen stan u zgradi u centru Sremskih Karlovaca. U blizini se nalazi pijaca, pumpa, marketi, apoteke, autobusko stalajište. Ispred zgrade ima parking za stanare. Stan je kompletno renoviran pre godinu dana, pvc stolarija, promenjena vrata, pločice su u celom stanu.....

 
 
 
  Stan, SREMSKA MITROVICA, 99.000 €, 61,00 m2 cca 1620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.09.2025.,

www.indomio.rs

Jedinstvena Ponuda. Prodaje se izuzetan stan apartman na Divčibarama. Nov, tek opremljen, nekorišten. Kompletno i kvalitetno namešten. Elektronska brava za otvaranje karticom ili kodom. Kompletna oprema za izdavanje, posteljine, preškiri 2 parking mesta u sklopu kompleksa. Uknjižen....

 
 
 
  Apartman, RAŠKA, 99.000 €, 62,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem dvosoban, uknjižen, luksuzan apartman od 62m 2 u naselju Jolly Kop na Kopaoniku, potpuno opremljen, nameštaj po meri, norveški radijatori. Podno grejanje u kupatilu. Winter garden terasa sa podnim grejanjem i pogledom. Cena: 99.000 EUR Kontakt: 065/50 30 280 Terasa, Internet,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 99.000 €, 57,00 m2 cca 1740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 116237, PR/III, uknjižen. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210 • 060/399-0210. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs Milovana Glišića.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 99.000 €, 64,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.09.2024.,

www.indomio.rs

Dvosoban stan na Telepu, Novi Sad Agencija Moj Dom prodaje dvosoban stan na Telepu u Novom Sadu. Stan je površine 64m2, i nalazi se u potkrovlju stambene zgrade. Sastoji se od velike spavaće sobe, dnevnog boravka, kuhinje i kupatila. Postoji mogućnost kupovine velike garaže u dvorištu....

 
 
 
  Stan, OVČA, 99.000 €, 56,00 m2 cca 1770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Stan ukupne površine 56,55 m2 Stanu pripada deo dvorišta, parking mesto i ostava od 4m2 .Podno grejanje,tarket podovi.Uknjižen. Novogradnja u naselju Ovča u glavnoj ulici,blizina autobuske stanice autobusa 105 i 105L,blizina škole,vrtića,doma zdravlja,igrališta,prodavnica i nove saobraćajnice....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 99.140 €, 55,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.09.2022.,

www.indomio.rs

Odličan duplex na trženoj lokaciji, uknjižen 1/1. U stanu ostaju dve klime (inverter) i kuhinja. Za više informacija pozvati... .

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, Centar, 99.500 €, 59,00 m2 cca 1690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.03.2026.,

www.indomio.rs

FANTASTIČAN STAN U CENTRU GRADA - RETKO U PONUDI!Mladenovac Na prodaju odličan, kompletno renoviran stan površine 59m2 (bez terase), smešten na 4. spratu (ne poslednjem ) stambene zgrade u samom centru grada. Stan poseduje fenomenalan raspored koji maksimalno iskorišćava svaki kvadrat.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 99.700 €, 57,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi agencije je troiposoban namešten stan uknjižen na 57 kvadrata a korisne površine 70 m2 na drugom spratu na Telepu u blizini limana IV,.Atraktivan , praktičan dupleks ima na donjem nivou hodnik predsoblje, kupatilo, dnevni boravak, kuhinju, terasu 6 m2, spavaću sobu, stepenice....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 99.910 €, 57,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.01.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se porodičan stan, na drugom spratu. Odličan raspored. Uknjižen 1/1. Stan ima dve etaže, u donjoj etaži se nalazi hodnik, kupatilo, veliki dnevni boravak sa trpezarijom, kuhinjom i terasom zastakljenom, gore su dve spavaće sobe. U blizini stana se nalazi škola, marketi, apoteka..sve....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 99.990 €, 61,00 m2 cca 1640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.04.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 131186, 8.7a, terasa, uknjižen. Na prodaju vikend kuća 61m2 sa palcem od 864m2 na Artiljevu . Do kuće se dolazi asfaltnim putem. Kuća se sastoji u prizemlju od kuhinje i prostorije gde je smešten rezervoar za vodu. Na spratu se nalaze soba, kupatilo i lepa terasa. Kuća....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, 99.990 €, 61,00 m2 cca 1640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 131186, 8.7a, terasa, uknjizen. Na prodaju vikend kuca 61m2 sa palcem od 864m2 na Artiljevu . Do kuce se dolazi asfaltnim putem. Kuca se sastoji u prizemlju od kuhinje i prostorije gde je smesten rezervoar za vodu. Na spratu se nalaze soba, kupatilo i lepa terasa. Kuca....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 100.000 €, 62,00 m2 cca 1610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 122793, III/IV, terasa, uknjižen. Na prodaju dvoiposoban stan od 62m2 u Petrovaradinu blizu pošte i železničke stanice. Stan je uknjižen i nalazi se na trećem spratu bez lifta. Oko zgrade ima puno zelenila, parking prostora, dečijih igrališta, marketa, autobuskih stajališta....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 100.000 €, 57,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se troiposoban stan na Telepu.Stan je uknjizen na 57 m2 , a u stvarnosti ima 64 m2.Stan ima terasu,nalazi se u mirnoj ulici Tlepa u blizini prodavnica,autobuskih linija i skola.Za dodatne informacije pozovite! ************ Ukoliko je ova nekretnina na nekom portalu oglašena....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 100.425 €, 59,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Centar. Izdvajamo iz ponude odličan višenamenski ulični lokal u neposrednoj blizini strogog centra grada, Futoške pijace, Bulevara oslobođenja Ovaj lokal čine prizemlje ukupne površine 41m2 i suteren 18m2. Prizemlje čini jedna celina, mala čajna kuhinja i toalet; dok....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Staro Groblje, 101.000 €, 58,00 m2 cca 1740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Niš, Palilula - Prodaje se odličan 2.0 stan, 58m2, na 2. spratu od 3, na 600m od crkve Sv. Nikola. Sastoji se iz prostrane dnevne sobe, spavaće sobe, kuhinje i kupatila. Iz dnevne sobe se izlazi na terasu. Zgrada ne poseduje lift. Stan je kompletno renoviran. Razvedeno je podno grejanje,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 101.000 €, 63,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan na Paliluli, u blizini NKC-a, 63 m2. Stan se nalazi na 4. spratu stambene zgrade novije gradnje sa liftom i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, spavaće sobe, kupatila i terase, na lokaciji odličnoj kako za život, tako i za izdavanje.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 101.000 €, 65,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.02.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 102.600 €, 57,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.02.2026.,

www.indomio.rs

u ponudi odlican stan kod opstine, na prizemlju stambene zgrade, sa izlazom na dvoriste, Stan se prodaje opremljen sa stvarima sa slike. Uknjizen 1/1. PVC stolarija, bambus tarket na podu, u odlicnom stanju. .

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 103.000 €, 61,00 m2 cca 1690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dvosobni stan 61 m2, na četvrtom spratu, starije kvalitetne zgrade sa liftom. Stan se nalazi u jednom od najlepših delova grada, u mirnijem delu centra, u neposrednoj blizini skole Učitelj Tasa. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevnog boravka, trpezarije sa kuhinjom,....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 103.000 €, 58,00 m2 cca 1780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Uknjižen stan u novijoj gradnji. U stanu je postavljen hrastov parket, domaće pločice, pvc-stolarija i grejanje je na gas, tako da je ušteda u letnjem periodu. Moguća je prodaja i putem stambenog kredita. Nekretnina se može uvek pogledati. Ima svoje parking mesto. Cena je za dogovor.....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 211-252 (od ukupno 400)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>