• GoHome Professional
do 210000 eura 60 m2 pogodan zadnjih 14 dana - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 210000 eura 60 m2 pogodan zadnjih 14 dana - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 210000 eura 60 m2 pogodan zadnjih 14 dana

  • Za upit "do 210000 eura 60 m2 pogodan zadnjih 14 dana" pronađeno 8 nekretnina - prosečna cena 2.971 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 220000 eura (malo skuplji)
    • do 3200 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 199 953 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 193.000 €, 58,00 m2 cca 3330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Renoviran stan, na odličnoj lokaciji u neposrednoj blizini Immo centra, svetao, uknjižen na 53m2 korisne (unutrasnje) povrsine + terasa i lođa, ima 58m2 Stan je pogodan da se adaptira u dvoiposoban. Prostorije: dnevna soba, odvojena kuhinja sa trpezarijom, komforna spavaća soba, kupatilo,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 226.000 €, 62,00 m2 cca 3650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

2.0, 62m2(lođa 11m2), CG, kift, VIII/IX, podrum, telefon, interfon. Uknjiženo 51m2. Uknjižen dvosoban stan na odličnoj lokaciji u blizini škole, vrtića, opštine, tržnih centara kao i ostalih sadržaja neophodnih za moderno stanovanje. Po strukturi dvosoban, na više načina adaptibilan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 190.000 €, 58,00 m2 cca 3280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 108731, V/VII, lift, terasa, uknjižen. Prodaje se lep dvosoban stan u ulici Dr Ivana Ribara kompletno renoviran.Nisu potrebna ulaganja.Stan se nalazi u blizini vrtica, skole, autobuske stanice, Auto puta Miloš VelikiPogodan za život, a i kao dobra investicija. Više....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 210000 eura 60 m2 pogodan zadnjih 14 dana'
169.900 €
193.000 €
  Stan, BATAJNICA, 150.000 €, 60,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je kompletno renoviran i moderno opremljen stan u jednom od najmirnijih i najprijatnijih delova Batajnice, smešten u kvalitetnoj zgradi novije gradnje sa odličnom izolacijom. Uknjižena površina stana iznosi 53 m², dok je stvarna površina oko 60 m². Stan je dvostrano orijentisan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 142.600 €, 62,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja komfornog dvosobnog stana – Stara Detelinara Prodaje se komforan dvosoban stan na odličnoj lokaciji na Staroj Detelinari. Stan je funkcionalnog rasporeda i pogodan za renoviranje prema sopstvenim željama. Ima veliku zastakljenu terasu koja nije uračunata u kvadraturu, što....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 108731, V/VII, lift, terasa, uknjizen. Prodaje se lep dvosoban stan u ulici Dr Ivana Ribara kompletno renoviran. Prodaje se kompletno opremljen. Nisu potrebna ulaganja. Stan se nalazi u blizini vrtica, skole, autobuske stanice, Auto puta Milos Veliki Pogodan za zivot,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 120.000 €, 55,00 m2 cca 2180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

BRAĆE JERKOVIĆ – FUNKCIONALAN 2.5 STAN U PRIZEMLJU Na prodaju 2.5 stan u naselju Braće Jerković, na odličnoj i praktičnoj lokaciji. TA grejanje Stan je funkcionalnog rasporeda, pogodan kako za porodični život tako i kao investicija. U neposrednoj blizini nalaze se: Maxi i više marketa....