• GoHome Professional
do 210000 eura 60 m2 pala cena parket Oglasi objav - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 210000 eura 60 m2 pala cena parket Oglasi objav - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 210000 eura 60 m2 pala cena parket Oglasi objavljeni od poslednjeg puta

  • Za upit "do 210000 eura 60 m2 pala cena parket oglasi objavljeni od poslednjeg puta" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 220000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 574 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-5%

Promena cene sa 158.800 € na 151.400 € dana 06.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, 151.400 €, 60,00 m2 cca 2520 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
04.03.2026 - 158.800 €
06.03.2026 - 151.400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.03.2026.,

www.indomio.rs

***U prilici smo da Vam ponudimo fantastičan trosoban stan u izgradnji po sniženoj ceni.*** -Ovaj objekat predstavlja savršen izbor za porodice koje traže mirnu, zelenu oazu, a ipak žele biti povezane sa svim ključnim sadržajima grada. -U neposrednoj blizini nalaze se škole, vrtići,....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 83.500 € na 76.500 € dana 08.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, KOVAČICA, 76.500 €, 61,00 m2 cca 1250 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
07.02.2025 - 84.000 €
09.02.2025 - 83.500 €
08.03.2026 - 76.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.02.2025.,

www.indomio.rs

Veći jednosoban stan se sastoji od komfornog hodnika iz kog se ulazi u kupatilo, ostavu, veliku spavaću sobu i dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom. Stan poseduje i terasu u koju se ulazi iz spavaće sobe i dnevne sobe. Ima i pripadajući podrum. Podna obloga parket, vodomer u stanu,....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 149.350 € na 144.200 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 144.200 €, 59,00 m2 cca 2440 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.04.2026 - 149.350 €
01.05.2026 - 144.200 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju je izuzetno komforan i kompletno renoviran dvoiposoban stan, smešten na jednoj od najtraženijih i najpraktičnijih lokacija u Novom Sadu – u blizini Železničke stanice. Ova lokacija pruža odličnu povezanost sa svim delovima grada, dok su Bulevar, Sajam, prodavnice, škole,....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 175.000 € na 165.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Grbavica, 165.000 €, 60,00 m2 cca 2750 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 175.000 €
13.05.2026 - 165.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.indomio.rs

NOVI SAD, GRBAVICA, DVOIPOSOBAN, 60M2.Na prodaju potpuno renoviran dvoiposoban stan površine 60m². Nekretnina je kompletno renovirana i spremna za useljenje bez ikakvih dodatnih ulaganja. Stan odlikuje odlična osvetljenost, zahvaljujući velikim prozorima i dobroj orijentaciji, kao....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 121.600 € na 113.320 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NIŠ, Staro Groblje, 113.320 €, 60,00 m2 cca 1890 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
02.02.2026 - 120.188 €
01.03.2026 - 121.600 €
17.04.2026 - 113.320 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Niš, Pantelej, Somborska - Na prodaju 2.5 stan u novogradnji, 59.64m2 na sjajnoj lokaciji na Panteleju, blizu raskrsnice Somborske sa Studeničkom ulicom. Stan poseduje prostran dnevni boravak sa trpezarijom i odvojenim kuhinjskim delom, 2 spavaće sobe, terasu, predsoblje, kupatilo....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 145.000 € na 140.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 140.000 €, 59,00 m2 cca 2370 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 145.000 €
01.05.2026 - 140.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka stana 1102055, cena nekretnine je 140.000e + 3% agencisjke provizije, Novi Sad, Sajam, 59 m2, dvoiposoban, peti sprat ( ne i poslednji). Idealno iskorišćenih 59 m2. Stan kompletno renoviran, odmah spreman za useljenje. Sastoji od dnevne sobe sa trpezarijom, decje....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 179.500 € na 170.000 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Liman III, 170.000 €, 62,00 m2 cca 2740 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.04.2026 - 179.500 €
29.04.2026 - 170.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

Novi Sad, LIMAN I, DVOSOBAN STAN, 62 m2 - nudimo vam uknjiženu nekretninu na jednoj od najtraženijih gradskih lokacija, na par minuta od Dunava i keja, fakulteta, škole, vrtića, SPENS-a. Zgrada je sjajno pozicionirana, ušuškana u zelenilo, a opet vam je sve na dohvat ruke. Ulaz je....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 181.830 € na 175.560 € dana 12.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Salajka, 175.560 €, 57,00 m2 cca 3080 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.03.2026 - 181.830 €
12.05.2026 - 175.560 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.03.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054307, SALAJKA, TROSOBAN STAN, 57m2 <span style="font-size:12.0pt; font-family:" calibri="" light",sans-serif;mso-ascii-theme-font:major-latin;="" mso-fareast-font-family:"times="" new="" roman";mso-hansi-theme-font:major-latin;="" mso-bidi-theme-font:major-latin;color:#46515c"="">....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 171.000 € na 164.000 € dana 18.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Rakovica, 164.000 €, 63,00 m2 cca 2600 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.02.2026 - 186.000 €
01.03.2026 - 171.000 €
18.03.2026 - 164.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

PRODAJA STANA – RAKOVICA – SNEŽANE HREPEVNIK – 63m²-164.000.00 eur Na prodaju uknjižen, kompletno renoviran stan površine 63m², smešten u ulici Snežane Hrepevnik, opština Rakovica. Uz stan se može kupiti poslovni prostor koji je u zgradi preko puta ovog stana, površine 9m2 po ceni....

 
 
 
 
-13%

Promena cene sa 240.000 € na 209.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 209.000 €, 57,00 m2 cca 3670 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.04.2026 - 240.000 €
08.05.2026 - 209.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Nov, komforan dvosoban stan površine 57m2 u novoizgrađenom poslovno-stambenom kompleksu Lux 51, na Bežanijskoj kosi. Stan se sastoji od dnevno-trpezarijskog dela sa kuhinjom (open space), jedne spavaće sobe, kupatila i terase. U stanu je drvo-aluminijumska stolarija sa roletnama,....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • do 210000 eura 60 m2 pala cena parket (41)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>