• GoHome Professional
do 210000 eura 60 m2 klima uknjižen - GoHome - svi mali oglasi za nekretnine preko GoHome
  • do 210000 eura 60 m2 klima uknjižen - GoHome - svi mali oglasi za nekretnine preko GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 210000 eura 60 m2 klima uknjižen

  • Za upit "do 210000 eura 60 m2 klima uknjižen" pronađeno 399 nekretnina - prosečna cena 2.463 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 220000 eura (malo skuplji)
    • do 2500 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 44.000 €, 55,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ikat nekretnine vam nude dvoiposoban stan za izdavanje koji se nalazi na odličnoj lokaciji u Bulevaru Oslobođenja kod Hrama Svetog Save nadomak svih sadržaja neophodnih za svakodnevni život Na par minuta hoda od centra gradaN Veliki broj gradskih linija koje nude odličnu povezanost....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 63, 169.500 €, 65,00 m2 cca 2610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

- Uknjižen stan. - Čista i uredna dokumentacija. - Mogućnost kupovine putem stambenog kredita. - Dugogodišnji vlasnici. - 65 m2. - Svetao i sunčan. - Dobro pozicioniran. - Dvostrano orijentisan (zapad i jug). - Izuzetan pogled. - Zaštićen od buke. - Veliki dnevni boravak od 17 m2.....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 62.000 €, 65,00 m2 cca 950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju lokal u samom centru grada u blizini Pravnog fakulteta, na Obilićevom vencu. Površina lokala iznosi 65m2. Lokal se sastoji od ulaznog dela, jedne velike prostorije, sa prostorom za kuhinju i kupatila. Pogodan za razne delatnosti(kancelarisko-administrativni poslovi, magacin....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Učiteljsko Naselje, 179.899 €, 55,00 m2 cca 3270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Ikat nekretnine su u prilici da vam ponude dvosoban stan površine 55m2 koji je sređen kao poslovni prostor - podeljen na dva dela: radni i sala za sastanke i edukacije. Zgrada se nalazi na opštini Zvezdara iznad Beo shoping centra nadomak Farmaceutske srednje škole u mirnom okruženju....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 82.500 €, 55,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u Durlanu. Nalazi se nedaleko od osnovne škole ,, Čegar '', pijace, vrtića , kao i mnogobrojnih trgovinskih i uslužnih objekata. Odlična investicija za izdavanje i porodični život. Stan je po strukturi dvoiposoban, uknjižene kvadrature 55m2, nalazi se na poslednjem....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Miljakovac, 155.000 €, 55,00 m2 cca 2820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 82782, I/III, klima, telefon, terasa, uknjižen, nov, ulaz mermerni, novogradnja, fasada nova, dvorište/bašta, stambena zgrada. U mogućnosti smo ponuditi atraktivan, nov stan, na mirnoj mikrolokaciji Miljakovca. Zgrada stara četiri godine, stan se prodaje kompletno opremljen.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 21, 230.000 €, 55,00 m2 cca 4180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo lep, dvoiposoban stan u 21.bloku u ulici Bulevar Zorana Đinđića u uredno održavanoj zgradi u mirnom kraju, u neposrednoj blizini osnovne i srednje škole, marketa, uključenja na autoput i TC " Ušće". Stan ima dve spavaće sobe, kuhinju, kupatilo, trepezariju i dnevni boravak.....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 144.200 €, 65,00 m2 cca 2220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Dvoiposoban stan odličnog rasporeda, uknjižen i bez većih ulaganja. Terasa, Podrum, ostava, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 160.600 €, 65,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo lepo namešten, troiposoban stan u neposrednoj blizini Bulevara Oslobođenja. Stan se sastoji iz dve etaže. Na prvoj etaži nalazi se hodnik, dnevni boravak sa trpezarijom, odvojena kuhinja, terasa i jedan sanitarni čvor. Na drugoj etaži nalaze se dve komforne spavaće sobe....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 172.780 €, 55,00 m2 cca 3140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo dvoiposoban stan u samom centru grada u mirnoj ulici.Sastoji se od dnevne sobe sa trpezarijom i odvojenom kuhinjom, kupatila i dve spavaće sobe od kojih je jedna manja. Stan je u potpunosti renoviran i moderno opremljen. Ima veliku prostranu terasu, dvorišno je orijentisan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 134.000 €, 65,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 119574, III/XIV, klima, lift, francuski balkon, terasa, uknjižen, izvorno stanje, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, parking, podrum, ostava. Odličan dvosoban stan 65m2 na Novom Naselju! Fantastična lokacija na minut od vrtića i škole! Na mirnoj lokaciji, ulica....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 133.900 €, 55,00 m2 cca 2440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Nudimo vam fenomenalan stan u glavnoj ulici i u centru Petrovaradina. Idealan za porodicu jer je u blizini vrtića, škole, doma zdravlja, pošte. U blizini je nekoliko supermarketa, oko zgrade puno zelenila i uvek slobodnih parking mesta. Nekretnina se prodaje delimično nameštena u....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 206.000 €, 65,00 m2 cca 3170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam predivan trosoban stana na Bulevaru u Novom Sadu. Nalazi se na najboljoj lokaciji u gradu. U mirnoj ulici i okružen zelenilom, a nadomak centra grada. Stan ima idealnan raspored prostorija. Sa ukupnom površinom od 65m2, ovaj stan je perfektno isprojektovan. Stantan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 154.500 €, 55,00 m2 cca 2810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

UKNJIŽEN.TREĆI SPRAT. TERASA.NAMEŠTEN.TERASA. Terasa, Podrum, ostava, Internet, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 162.500 €, 65,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

UKNJIŽEN.LIFT.TERASA. DRUGI SPRAT. Terasa, Lift, Podrum, ostava, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Novo Naselje, 156.000 €, 65,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem kompletno opremljen lokal 65m2 (caffe-pizzeria). Vredi pogledati !!! Kontakt 063 202 647 Zeljko Internet, Parking, garaža, Klima, Novogradnja, Uknjižen, Telefon, Vladike Cirica 37.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 159.650 €, 55,00 m2 cca 2900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo komforan, dvosoban stan na Sajmu. Sastoji se od dnevnog boravka, odvojene kuhinje i trpezarije, spavaće sobe, kupatila i terase. Strukturno je lepo raspoređen pa pruža komfornost, udobnost i slobodu korišćenja prostora. Nalazi se na 4. spratu u zgradi sa liftom, dvorišno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 135.000 €, 55,00 m2 cca 2460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Odličan DS stan blizu SPENS-a i Suda stan je po strukturi klasičan dvosoban, sa odvojenom kuhinjom i dve terase. Dvorišno orijentisan. Novije gradnje-nadogradnja. Uknjižen 1/1. više na www.status-nekretnine.com A57- 12008 ili na tel: 065/3858-888 Danča lic. br.322 Status nekretnine....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 154.000 €, 55,00 m2 cca 2800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 118802, I/IV, klima, telefon, terasa, uknjižen, parking, stambena zgrada. Na prodaju manji dvoiposoban stan 55m2 u mirnoj ulici u blizini Železničke stanice i Master centra Sajam. Stan se prodaje kompletno namešten. Zgrada ima svoj parking. Postoji mogućnost kupovine....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 144.200 €, 65,00 m2 cca 2220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Trosoban stan odličnog rasporeda, uknjižen i bez većih ulaganja. šifra 448161, b130 telefon 064/822-2153 Terasa, Parking, garaža, Podrum, ostava, Internet, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Poslovni prostor, RUMA, 155.000 €, 65,00 m2 cca 2390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kafić u radu, zajedno sa lokalom, kompletnom opremom i inventarom, idealan za sve koji žele da preuzmu uspešan ugostiteljski posao bez dodatnih ulaganja. Ovaj kafić predstavlja savršenu priliku za preduzetnike koji traže uhodan posao na atraktivnoj lokaciji, sa svim uslovima....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 379-399 (od ukupno 399)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>