• GoHome Professional
do 210000 eura 60 m2 klima što skuplji pala cena u - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 210000 eura 60 m2 klima što skuplji pala cena u - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 210000 eura 60 m2 klima što skuplji pala cena useljiv

  • Za upit "do 210000 eura 60 m2 klima što skuplji pala cena useljiv" pronađeno 10 nekretnina - prosečna cena 2.749 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 220000 eura (malo skuplji)
    • do 2700 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-3%

Promena cene sa 215.000 € na 209.000 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 209.000 €, 60,00 m2 cca 3480 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.04.2026 - 215.000 €
29.04.2026 - 209.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

TOP PONUDA – Kompletno renoviran trosoban stan 60m² Na prodaju moderan i funkcionalan stan površine 60m², idealnog rasporeda – dve spavaće sobe i prostran dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom. Stan odiše svetlošću i pruža maksimalnu udobnost za porodičan život. Nekretnina je u....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 185.000 € na 179.900 € dana 30.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 179.900 €, 62,00 m2 cca 2900 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.04.2026 - 185.000 €
30.04.2026 - 179.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

U ponudi dvosoban stan na Banovom brdu, 62 m2 sa terasom, na petom spratu od 6.spratova, bez lifta,cg grejanje, podrum,ostava, interfon, internet, klima. Raspored prostorija : Ulazno predsoblje, dnevna soba, spavaća soba, kupatilo, kuhinja sa trpezarijom, terasa. Stan je dvostrano....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 185.000 € na 179.900 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BELE VODE, 179.900 €, 62,00 m2 cca 2900 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.04.2026 - 185.000 €
01.05.2026 - 179.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 210000 eura 60 m2 klima što skuplji pala cena useljiv'
147.200 €
144.200 €
170.000 €
 
-3%

Promena cene sa 179.500 € na 175.000 € dana 22.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, 175.000 €, 64,00 m2 cca 2730 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.06.2025 - 196.000 €
29.10.2025 - 190.000 €
11.02.2026 - 179.500 €
22.04.2026 - 175.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.06.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencija Lider ekskluzivno prodaje dvosoban stan 64m2, sa sopstvenim parking mestom udvorištu zgrade, koje je u ceni. Stan je kompletno renoviran, namešten, centralno gradsko grejanje, klima, klasičan hrastov parket, PVC stolarija, sigurnosna bvrata, parking mesto sa stopom na zaključavanje....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 179.700 € na 169.700 € dana 03.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Save Kovačevića, 169.700 €, 62,00 m2 cca 2740 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
29.03.2026 - 179.700 €
03.05.2026 - 169.700 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

Stan 62m2 sa terasom, uknjižen, u Ohridskoj ulici, na odličnoj i mirnoj lokaciji, delimično renoviran. Stan se nalazi u prijatnom okruženju sa dosta zelenila, parkovima oko zgrade i javnim parkingom koji je dostupan stanarima. Odlična lokacija koja pruža mir i dobru povezanost sa....

 
 
 
 
-14%

Promena cene sa 185.000 € na 160.000 € dana 29.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 160.000 €, 63,00 m2 cca 2540 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.03.2026 - 185.000 €
29.03.2026 - 160.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.03.2026.,

www.indomio.rs

Firma KEY REAL ESTATE je u prilici da Vam ponudi izuzetan, šarmantan stan na Lekinom brdu, u Kruševačkoj ulici! U ponudi je funkcionalan dvosoban stan u potkrovlju, smešten na četvrtom spratu novije, uredne i održavane zgrade sa liftom, na jednoj od najatraktivnijih lokacija ovog....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 159.000 € na 150.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Altina, 150.000 €, 59,00 m2 cca 2540 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.02.2026 - 159.000 €
10.05.2026 - 150.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

Na odličnoj lokaciji u naselju Altina, opština Zemun, prodaje se svetao i funkcionalan stan u novogradnji, površine 59m², smešten u potkrovlju moderne zgrade. Stan se sastoji od dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatila, kao i dve manje prostorije koje....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 127.000 € na 120.000 € dana 08.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BEOGRAD, Mirijevo 1, 120.000 €, 65,00 m2 cca 1850 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
31.03.2025 - 129.500 €
17.05.2025 - 125.000 €
29.08.2025 - 127.000 €
08.04.2026 - 120.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.03.2025.,

www.berzanekretnina.org

ID 799 Kontakt: Za više informacija ili dogovor oko razgledanja, pozovite 0643255742. - Kuća je na dva sprata. Nalazi se blizu osnovnih škola, prodavnica, kozmetičkih salona, kao i blizu autobuskih stajališta tako da je povezanost sa ostatkom grada jednostavna. - Na prvom spratu se....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-8 (od ukupno 7)

<< <1> >>