• GoHome Professional
do 210000 eura 60 m2 centralno grejanje 4.sprat - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 210000 eura 60 m2 centralno grejanje 4.sprat - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 210000 eura 60 m2 centralno grejanje 4.sprat

  • Za upit "do 210000 eura 60 m2 centralno grejanje 4.sprat" pronađeno 16 nekretnina - prosečna cena 2.598 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 220000 eura (malo skuplji)
    • do 2400 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 199 953 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-4%

Promena cene sa 80.000 € na 77.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, MLADENOVAC, Centar, 77.000 €, 57,00 m2 cca 1350 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.02.2026 - 83.000 €
01.03.2026 - 80.000 €
08.05.2026 - 77.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.02.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je komforan, neuseljavan, uknjižen dvosoban stan u centru Mladenovca, na izuzetnoj lokaciji pored parka i pijace. Nalazi se na četvrtom spratu manje, održavane zgrade bez lifta. Stan je vrlo svetao, dvostran i svaka prostorija ima prozor. Sastoji se od velikog dnevnog boravka....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Jagodin Mala, 112.000 €, 63,00 m2 cca 1780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se funkcionalan dvoiposoban stan u Durlanu u neposrednoj blizini Slatke kuće. Nalazi se na četvrtom spratu zgrade koja nema lift i koja nije priključena na centralno grejanje. Površina stana je 63m2. Sastoji se od ulaznog predsoblja, kuhinje sa trpezarijom, dnevne sobe sa....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 134.000 €, 56,00 m2 cca 2390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.11.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju je funkcionalan i svetao stan od 56 m² u mirnom i odlično povezanom delu Novog Sada, u ulici Bulevar Jaše Tomića. Stan se nalazi na 4. spratu zgrade bez lifta, uknjižen 1/1, pogodan za porodično stanovanje, parove ili kao izuzetno dobra investicija za izdavanje. Struktura....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 210000 eura 60 m2 centralno grejanje 4.sprat'
139.000 €
139.000 €
139.050 €
  Stan, BEOGRAD, 215.000 €, 60,00 m2 cca 3580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

Zvezdara, Krfska ulica. Potpuno sređen dvoiposoban stan u novogradnji, na četvrtom spratu, od pet ukupno, površine 60m². Centralno grejanje, klima, lift, terasa. Mogućnost kupovine garažnog mesta. Agencijska provizija iznosi 2% od dogovorene kupoprodajne cene. Звездара, улица Крфска.....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, Centar, 124.000 €, 60,00 m2 cca 2070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

MAXIS GROUP DOO-Agencija za nekretnine-BROJ U REGISTRU POSREDNIKA 1850 Prelep stan od 60m2 u centru Kragujevca, na 2, i 4 spratu. Centralno grejanje, bosalova vrata, najkvalitnija stolarija-aluminijumska, invertne klime, kuhinja sa prozorom, najkvalitetniji hrastov parket. Stepenište....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 150.000 € na 142.000 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 142.000 €, 59,00 m2 cca 2410 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.04.2026 - 150.000 €
17.04.2026 - 142.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju odličan stan od 66m2, smešten na 4. spratu uredne zgrade bez lifta, u mirnom delu Karaburme okruženom zelenilom. Stan je izvorno dvosoban (2.0), ali je adaptibilan u dvoiposoban (2.5) zahvaljujući izuzetno funkcionalnom rasporedu prostorija. Struktura stana: Ulazni hodnik....

 
 
 
  Stan, SMEDEREVO, Centar, 88.450 €, 61,00 m2 cca 1450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novogradnja kod sportskog centra. Nov, nekorišćen, dvosoban stan, 61 kvadrat, lepog rasporeda na četvrtom spratu. Lift, kvalitetna gradnja, centralno grejanje sa kalorimetrom, terasa. Mogućnost kupovine garažnog mesta. Prikaz na mapi je informativnog karaktera i pokazuje približnu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 134.400 €, 58,00 m2 cca 2320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Prodaje se odličan stan na izuzetnoj lokaciji blizu centra grada, kod zgrade Pokrajinske Vlade. Stan je funkcionalan, ima prostran hodnik, kuhinju spojenu sa trpezarijom, malu ostavu, zatim spavaću sobu sa izlazom na terasu, drugu sobu, manju srednju sobu i kupatilo. U stanu je parket,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 175.000 €, 58,00 m2 cca 3020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Grbavica, ulica Školska. Odličan, uknjižen trosoban stan nadomak Bulevara oslobođenja i Futoške pijace. Ovaj lep stambeni prostor čine dnevni boravak, kuhinja sa trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatilo sa tuš kabinom, ulazni hodnik i zatvorena terasa. IV sprat u stambenoj....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kluz, 225.000 €, 56,00 m2 cca 4020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.zidart.co.rs

U prilici smo da vam ponudimo nekretninu koja se izuzetno retko pojavljuje na tržištu .Smešten u zgradi rezidencijalnog tipa novije gradnje, ovaj stan na 4. spratu nudi "penthouse" osećaj, mir i privatnost bez komšija iznad vas. Glavne prednosti nekretnine: Prostrana terasa sa pametnim....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 155.900 €, 64,00 m2 cca 2440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

🏠 Na prodaju funkcionalan dvoiposoban stan u odličnoj zgradi na uglu ulica Janka Čmelika i Hadži Ruvimove , dvorišno orijentisan – mir i tišina, bez buke sa ulice. 📐 Površina: 64 m² 🛏 Dve spavaće sobe 🚿 Dva sanitarna čvora (jedan sa kadom) 🛗 4. sprat od 5 (plus potkrovlje), zgrada....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Borča, 139.000 €, 56,00 m2 cca 2480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Sa zadovoljstvom Vam predstavljamo kompletno renoviran i namešten stan na jednoj od najtraženijih lokacija u Borči, u ulici Bratstva i jedinstva. Stan se nalazi na idealnom 4. spratu održavane zgrade i spreman je za useljenje bez ikakvih dodatnih ulaganja. POVRŠINA I STRUKTURA: Stan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 225.000 €, 56,00 m2 cca 4020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U prilici smo da vam ponudimo nekretninu koja seizuzetno retko pojavljuje na tržištu.Smešten u zgradirezidencijalnog tipanovije gradnje, ovaj stan na 4. spratu nudi "penthouse" osećaj, mir i privatnost bez komšija iznad vas. Glavne prednosti nekretnine: Prostranaterasasa pametnim....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Bežanija, 220.000 €, 56,00 m2 cca 3930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se odličan dvosoban stan površine 56m2 na četvrtom spratu novogradnje u kompleksu Plato Bežanija. Stan je svetao, funkcionalno raspoređen i idealan za porodični život ili kao investicija. Raspored obuhvata: ulazni hodnik, dnevni boravak sa kuhinjsko - trpezarijskim delom,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lion, 199.000 €, 55,00 m2 cca 3620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo odličan dvosoban stan na Zvezdari u Bulevaru kralja Aleksandra na Lionu, koji se nalazi na četvrtom spratu vrlo kvalitetne zgrade od crvene fasadne cigle sa održavanim ulazom i liftom. Sastoji se od ulaznog dela, dnevnog boravka, odvojene kuhinje, trpezarije, spavaće sobe,....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-15 (od ukupno 12)

<< <1> >>