• GoHome Professional
do 210000 eura 60 m2 što manji lođa pala cena - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 210000 eura 60 m2 što manji lođa pala cena - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 210000 eura 60 m2 što manji lođa pala cena

  • Za upit "do 210000 eura 60 m2 što manji lođa pala cena" pronađeno 20 nekretnina - prosečna cena 2.792 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 220000 eura (malo skuplji)
    • do 2700 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-5%

Promena cene sa 205.000 € na 195.000 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 195.000 €, 55,00 m2 cca 3550 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.02.2026 - 205.000 €
03.04.2026 - 195.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U prilici smo da Vam ponudimo renoviran stan na top lokaciji u bloku 45. Stan je u zgradi koja je u blizini Savskog šetališta, Doma zdravlja i velike zelene pijace. Ulaz je veoma uredan sa dva održavana nova lifta. U blizini objekta su zelene površine sa parkovima, nekoliko supermarketa,....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 165.000 € na 160.000 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Resnik, 160.000 €, 57,00 m2 cca 2810 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.12.2025 - 165.000 €
03.04.2026 - 160.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.12.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Optimist nekretnine Vam nude odličan, funkcionalan i svetao, odmah useljiv dvosoban stan, lako adaptibilan u dvoiposoban, na drugom od četiri sprata uredne i dobro održavane izuzetno kvalitetne zgrade, u miru i zelenilu ulice Dragoslava Petkovića na Petlovom brdu. Stan je dvostrano....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 209.000 € na 199.900 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Palilula, 199.900 €, 58,00 m2 cca 3450 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.04.2026 - 209.000 €
08.05.2026 - 199.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Palilula, Hadžipopovac - Nikodima Milaša 3. 0, 58m2 (lođa 3m2), 3/13, CG, lift, interfon U ponudi je trosoban stan površine 58 m² u održavanoj stambenoj zgradi sa liftom. Stan je funkcionalnog rasporeda i sastoji se od dnevnog boravka i trpezarije koji čine jednu celinu, odvojene....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 210000 eura 60 m2 što manji lođa pala cena'
75.900 €
75.900 €
118.000 €
 
-5%

Promena cene sa 220.000 € na 210.000 € dana 22.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Konjarnik, 210.000 €, 58,00 m2 cca 3620 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.04.2026 - 215.000 €
19.04.2026 - 220.000 €
22.04.2026 - 210.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju izuzetno lep i funkcionalan dvosoban stan u jednoj od najprepoznatljivijih zgrada u Beogradu. Stan se nalazi na 10. spratu, a zahvaljujući poziciji i visini, pruža prelep i otvoren pogled na grad. Stan je kompletno renoviran i pažljivo uređen. Sastoji se od hodnika, osvetljenog....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 209.000 € na 199.900 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 199.900 €, 58,00 m2 cca 3450 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
05.04.2026 - 209.000 €
08.05.2026 - 199.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

Prodaje se dvoiposoban stan na jednoj od najtraženijih lokacija na Paliluli,u ulici Nikodima Milaša.Stan se nalazi u mirnom okruženju,a na svega od par koraka od TC Zira,Ruzveltove ulice i svih bitnih gradskih sadržaja.Sastoji se od hodnika,kuhinje,dnevne sobe sa trpezarijom,dve spavaće....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 215.000 € na 206.000 € dana 29.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Zemun, 206.000 €, 58,00 m2 cca 3550 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.03.2026 - 215.000 €
29.03.2026 - 206.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

Zemun, Karađorđev Trg - 22.oktobra 2.0, 58m2(terasa 3m2), 5/6, CG, lift, parking, interfon Komforan, izuzetno svetao stan sa pogledom na dvorište, što mu daje dodatni mir u zgradi od crvene fasadne cigle. Zgrada se nalazi na prestiznoj lokaciji koja spaja Novi Beograd i Zemunski kej.....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 189.000 € na 185.000 € dana 05.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 185.000 €, 59,00 m2 cca 3140 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
02.04.2026 - 197.000 €
16.04.2026 - 189.000 €
05.05.2026 - 185.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

U prilici smo da vam ponudimo dvosoban stan stan u Vojvođanskoj ulici, u zgradi iz 2015 godine, korisne površine 59m. Stan se nalazi na četvrtom spratu, iznad je tavanski prostor, u zgradi sa liftom. U zgradi se nalazi garaža, vlasništvo Parking servisa. Prostorije: hodnik, kuhinja....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 121.135 € na 108.000 € dana 03.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 108.000 €, 59,00 m2 cca 1830 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 121.135 €
03.05.2026 - 108.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Surčin, Malinjak, novogradnja, PR, 59,98m2, 3,0, 108.000eur U ponudi stan predviđen kao poslovni prostor, u izgradnji, u kompleksu Airoport residence-a, sa očekivanim rokom izgradnje do kraja 2025. god. Po strukturi trosoban, površine 59,98m2, nalazi se na prizemlju dvospratne zgrade.....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 180.000 € na 169.999 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Save Kovačevića, 169.999 €, 62,00 m2 cca 2740 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.03.2026 - 180.000 €
17.04.2026 - 169.999 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.03.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Zemun, Sava Kovačević - Ohridska 2. 5, 62m2 (terasa+lođa 8m2), 11/11, CG, dva lifta, telefon, interfon, podrum, parking Na prodaju svetao i funkcionalan, renoviran dvoiposoban stan, ukupne površine 62m2, 54m² stambenog prostora i 8 m² lođa+terasa. Stan se nalazi na XI spratu dobro....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 180.000 € na 170.000 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 170.000 €, 62,00 m2 cca 2740 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.03.2026 - 180.000 €
17.04.2026 - 170.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

2.5, 62m2( terasa 8m2), CG, XI/XII, lift, telefon, interfon, podrum. Uknjiženo 54m2. Na prodaju stan u Ohridskoj ulici u mirnom delu naselja Save Kovačević. Zgrada je dobro održavana, poseduje dva lifta. Oko zgrade se nalazi dosta zelenih površina, kao i nezoniranog parking prostora.....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 172.000 € na 159.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Karaburma, 159.000 €, 62,00 m2 cca 2570 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.04.2026 - 172.000 €
01.05.2026 - 159.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.indomio.rs

Firma KEY REAL ESTATE Vam predstavlja svetao, komforan i dvostrano orijentisan trosoban stan na atraktivnoj lokaciji – Bogoslovija, Palilula! Lokacija: Bogoslovija, na samo dva minuta od stadiona OFK Beograd i pet min od Vukovog Spomenika Grejna površina: 58 m² Terasa (lođa): 4 m²....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 180.000 € na 169.999 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 169.999 €, 62,00 m2 cca 2740 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.03.2026 - 180.000 €
17.04.2026 - 169.999 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na odličnoj zemunskoj lokaciji, u blizini Novogradske, nalazi se ovaj renoviran i osunčan stan sa fantastičnim panoramskim pogledom i obiljem svetla tokom čitavog dana. Dvostrano orijentisan. Ukupna površina 62m², ugovorna i grejna 54m² + 8m² su lođa i terasa. Izvorno dvosoban, uspešno....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 139.500 € na 133.900 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 133.900 €, 62,00 m2 cca 2160 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.03.2026 - 139.500 €
01.05.2026 - 133.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Extra kvalitenam stan na Odličnoj lokaciji kod ABC, Zgrada poseduje lift, i odlično se održava. Stan jepo struktruri dvosoban, sređivan za sebe, extra odrađen. Dve odvojene velike sobe, kuhinja sa trpezarijom, lođa sa ostavom, kupatilo, i na spratu postoji zajednička prostorija sa....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 160.000 € na 149.900 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Karaburma, 149.900 €, 62,00 m2 cca 2420 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.04.2026 - 160.000 €
13.05.2026 - 149.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

Prodaje se dvosoban stan u ulici Vojvode Micka Krstića, u mirnom i odlično povezanom delu grada. Stan se sastoji od prostranog dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, spavaće sobe, kupatila i lođe. Zahvaljujući dobrom rasporedu, prostor je maksimalno iskorišćen i pogodan kako za....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 180.000 € na 170.000 € dana 15.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

 

Kretanje cena nekretnine:
08.03.2026 - 180.000 €
15.04.2026 - 170.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju 2.5 soban stan u Zemunu, Ohridska ulica, ukupne uknjižene površine 54 m², uz dodatnih 8 m² terase i lođe koje pružaju izuzetan komfor i otvoren pogled. Stan se nalazi na vrhunskoj lokaciji u Zemunu, u mirnom i uređenom delu naselja, sa odličnom povezanošću sa ostatkom grada....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 160.000 € na 149.990 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Karaburma, 149.990 €, 62,00 m2 cca 2420 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.04.2026 - 160.000 €
15.05.2026 - 149.990 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Beograd, Palilula, Karaburma - Vojvode Micka Krstića 62m2 (58m2 grejne + 4m2 terasa i lođa), TA, 2/4, dvostrano orijentisan Na prodaju dvosoban stan na odličnoj lokaciji na Karaburmi, smešten na 2.spratu od ukupno 4, u zgradi bez lifta. Stan je uknjižen na 54m2, dok je merena površina....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 205.000 € na 199.000 € dana 07.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 199.000 €, 64,00 m2 cca 3110 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
02.05.2026 - 205.000 €
07.05.2026 - 199.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Uknjižen, izvorno dvoiposoban stan sa lođom, delimično renoviran, funkcionalan, sa dve odvojene spavaće sobe. Novi kuhinjski elementi. Stan poseduje dva mokra čvora, zaseban toalet što je ređe u takvim stanovima, kupatilo sa prozorom. Veoma je svetao, sa lepim, širokim pogledom, u....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 244.000 € na 224.000 € dana 14.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 224.000 €, 64,00 m2 cca 3500 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
12.05.2026 - 244.000 €
14.05.2026 - 224.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Prodaje se odličan, komforan dvosoban stan površine 64m², uknjižen i uredno održavan, smešten na jednoj od najtraženijih lokacija za porodičan i miran život. Stan se nalazi u kvalitetno održavanoj zgradi sa video nadzorom i interfonom, okruženoj zelenilom, parkovima i kompletnim sadržajem....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 198.000 € na 194.000 € dana 12.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 194.000 €, 65,00 m2 cca 2990 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.04.2026 - 198.000 €
12.05.2026 - 194.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Porodičan stan na odličnoj lokaciji, Kostolačka ulica U ponudi je funkcionalan porodičan stan smešten u jednoj od najtraženijih lokacija, u Kostolačkoj ulici, u neposrednoj blizini Super Vera i svih sadržaja neophodnih za savremen i komforan život. Lokacija se izdvaja po izuzetnoj....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-19 (od ukupno 17)

<< <1> >>