• GoHome Professional
do 210000 eura 60 m2 što manji lođa - GoHome - pretražite male oglase na internetu
  • do 210000 eura 60 m2 što manji lođa - GoHome - pretražite male oglase na internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 210000 eura 60 m2 što manji lođa

  • Za upit "do 210000 eura 60 m2 što manji lođa" pronađeno 246 nekretnina - prosečna cena 2.541 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 220000 eura (malo skuplji)
    • do 2600 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • podno grejanje
    • 2.sprat
    • lift
    • opremljen
    • useljiv
  • Slike

Pretraženo 200 293 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NIŠ, Pantelej, 143.566 €, 64,00 m2 cca 2240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju prelep stan u novogradnji, na odličnoj lokaciji, u blizini Pantalejske crkve. Izvanredan za porodično stanovanje i izdavanje. Nalazi se u manjoj stambenoj zgradi spratnosti po+p+4. Po strukturi je dvoiposoban, projektovane površine 64.7m2, sa funkcionalnim rasporedom prostorija.....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 155.000 € na 149.000 € dana 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Miljakovac, 149.000 €, 64,00 m2 cca 2330 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
12.04.2026 - 155.000 €
17.05.2026 - 149.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.04.2026.,

www.indomio.rs

Svetao, osunčan dvosoban stan u zgradi okruženoj zelenilom, na odličnoj miljakovačkoj lokaciji. Stan se nalazi na 3. spratu zgrade starije gradnje bez lifta, od ukupno pet spratova. Prostorije: hodnik, dnevni boravak, kuhinja sa trpezarijskim kutkom i izlaskom na lođu, velika spavaća....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 192.900 €, 64,00 m2 cca 3010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

U jednoj od najpopularnijih ulica u Zemunu, Prvomajska, nalazi se ovaj dvosoban stan za prodaju. Smešten je na viskom prizemlju u zgradi sa liftom, koja je uredna i dobro održavana. U neposrednoj blizini je više zemunskih obdaništa kao i osnovnih škola, pošta, marketi, pijaca - Idea....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 199.999 €, 64,00 m2 cca 3130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

17.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Vojne zgrade. Veoma svetao stan. Odličan raspored prostorija, dobro iskorišćen prostor. Hodnik sa ugrađenim plakarima. Ulaz održavan, oba lifta u funkciji. Podrum. Prodaje se i garaža 12m2. Merena površina 66m2. Prostorije: dnevna soba, kuhinja dvostrana, trpezarija, lođa, wc, kupatilo,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 159.000 €, 64,00 m2 cca 2480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaji odličan,konforan,renoviran 2.0 stan,pogodan za stanovanje porodice.Stan ima 64m2 i nalazi se na drugom spratu u održavanoj vojnoj zgradi sa fasadnom ciglom.Stan je kompletno namešten i opremljen kvalitetnim stvarima i belom tehnikom. Sastoji se od velikog dnevnog boravka,kuhinje,trpezarije,spavaće....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Filmski Grad, 178.117 €, 64,00 m2 cca 2780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.indomio.rs

3.0, 64,77m2(lođa), EG, podno grejanje, inverter klima, lift, II/IV, telefon, interfon. Građevinska dozvola. Nova zgrada poznatog investitora. Više od 30 godina iskustva u gradnji stambenih objekata. Gradnja po savremenim standardima, visok kvalitet materijala i opreme. Termoizolacija(kamena....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 167.336 €, 64,00 m2 cca 2620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Funkcionalan i svetao trosoban stan, savršen za porodični život, nalazi se u prizemlju moderno projektovanog objekta koji kombinuje udobnost, kvalitet i mirno okruženje puno zelenila. Struktura stana (64.36 m): Ulazni hodnik 3.14 m Kupatilo 4.13 m Dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Labudovo Brdo, 177.000 €, 64,00 m2 cca 2770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodajemo odličan trosoban stan na Labudovo brdu, u dobro održavanoj zgradi sa liftom i centralnim grejanjem. Stan se nalazi na visokom prizemlju od jedanaest spratova. Svetao sa dobrim rasporedom, adaptibilan. Zgrada je sa parkovskom okruženje, šetalištem pa je pogodan za porodice....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 114.356 €, 64,00 m2 cca 1790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 190.000 €, 64,00 m2 cca 2970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Retko u ponudi!; Funkcionalan i delimično renoviran dvoiposoban stan u novogradnji iz 2006. godine, u održavanoj zgradi sa centralnim grejanjem i toplom vodom. Prostorije: hodnik, dnevna soba sa trpezarijom, kuhinja, dve spavaće sobe, kupatilo i zastakljena lođa (pretvorena u praktičan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 70, 225.000 €, 64,00 m2 cca 3520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Dvosoban stan 61m2+3(lođa), uknjižen,cg, na I spratu od XV, izvorno stanje, dvostrano orijentisan, ostava, pripadajući podrum, interfon, fiksni telefon, dva lifta, interfon, uredna zgrada. Blizina svih potrebnih sadržaja, škola, prevoz, Dom zdravlja. 5212 Oznaka na mapi pokazuje deo....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 140.000 €, 64,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 118009, II/IV, terasa, uknjižen. Na prodaju komforan dvosoban stan na Novom naselju ( ŠONSI) drugi sprat sa liftom. Stan se sastoji od komotnog predsoblja, dnevne sobe, kuhinje sa trpezarijom, lepe lođe sa ostavom, kupatilo i spavaća soba. Stan je uknjižen. Više informacija....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 169.000 €, 64,00 m2 cca 2640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U Zemunu, na samoj granici sa Novim Beogradom, u blizini zemunskog keja, nalazi se ovaj trosoban stan. Smešten je u urednoj i održavanoj zgradi salonskog tipa, na svega nekoliko minuta hoda do zemunskog parka kao i više predškolskih ustanova, osnovnih i srednjih škola i dva faktulteta,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Borča, 133.000 €, 64,00 m2 cca 2080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 121306, II/III, klima, uknjižen, izvorno stanje, ulaz dobar, stara gradnja, fasada prosečna, podrum, stambena zgrada. Nudimo vam dvoiposoban stan ,Borča 3 kod osnovne škole,predposlednna stanica 95. Stan je dvostrano.. Dve spavaće sobe,jedna je velika druga manja,skoro....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Šumice, 70.400 €, 64,00 m2 cca 1100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izuzetan stan u novogradnji na odličnoj lokaciji blizu parka Šumice i priključenja na autoput u blizini Dušanovca. Stan ima 2 spavaće sobe, dva mokra čvora, i lođu. Zgrada je iz novogradnje, izuzetnog kvaliteta ima CG, lift i garažu. Stan je namešten luksunim nameštajem i u cenu je....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 160.000 €, 64,36 m2 cca 2490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

ID 921 Direktna cena od investitora bez provizije. Izrada i nadzor overe kupoprodajnog ugovora su obezbeđeni. - Stan se nalazi u Mirijevu, lokacija zgrade je dovoljno udaljena i zelenilom zaštićena od saobraćajnica, pruža jedinstvenu mogućnost za moderno i komforno stanovanje u ambijentu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dušanovac, 195.000 €, 65,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.teofilnekretnine.com

Dušanovac, šarm Beograda, odličan 65m2 Stan se nalazi u jednoj od prestižnih ulica za život u centru Dušanovca. Zgrada je od fasadne cigle, uredna sa liftom i centralnim grejanjem. Infrastruktura je savršena, a udaljenost od Centra grada je 10 minuta. Stan se nalazi na četvrtom spratu,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 189.750 €, 65,00 m2 cca 2920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.02.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se odličan stan u ulici Nede Spasojević na Bežanijskoj kosi. Stan je izvorno 2.5 adaptibilan u 3.0. Nalazi se u blizini škole, vrtića, pošte, Maxija, gradskog prevoza. U mirnom delu sa pogledom na park. Savršeno za porodicu sa malom decom (višečlanu). Odličan raspored i mogućnost....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 198.000 € na 194.000 € dana 12.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 194.000 €, 65,00 m2 cca 2990 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.04.2026 - 198.000 €
12.05.2026 - 194.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Porodičan stan na odličnoj lokaciji, Kostolačka ulica U ponudi je funkcionalan porodičan stan smešten u jednoj od najtraženijih lokacija, u Kostolačkoj ulici, u neposrednoj blizini Super Vera i svih sadržaja neophodnih za savremen i komforan život. Lokacija se izdvaja po izuzetnoj....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 142.120 €, 65,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi luksuzan objekat u izgradnji u naselju Duvanište! Stambeni objekat je po projektu spratnosti po+pr+4, od 20 stambenih jedinica. U blizini su vrtić, tržni centar Roda, brojni marketi, škola, kao i autobusko stajalište. Nadomak je takođe park Sveti Sava, pravo blago ovog dela....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 63, 169.500 €, 65,00 m2 cca 2610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

- Uknjižen stan. - Čista i uredna dokumentacija. - Mogućnost kupovine putem stambenog kredita. - Dugogodišnji vlasnici. - 65 m2. - Svetao i sunčan. - Dobro pozicioniran. - Dvostrano orijentisan (zapad i jug). - Izuzetan pogled. - Zaštićen od buke. - Veliki dnevni boravak od 17 m2.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Filmski Grad, 145.000 €, 65,00 m2 cca 2230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.02.2024.,

www.indomio.rs

Uknjižen stan u jednom od najreprezentativnijih naselja Beograda. U neposrednoj blizini više vrtića i osnovnih škola kao i pijaca i marketa. Uvek dostupan parking za vašeg četrvorotočkaša ispred samog objekta velika je prednost. Tiho okruženje sa obiljem zelenila i parkom za decu.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 140.284 €, 65,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, SMEDEREVO, 135.000 €, 65,00 m2 cca 2080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Retko u ponudi! Prodaje se salonski, izuzetno funkcionalan stan u centru Smedereva, u Karađorđevoj ulici, preko puta Doma kulture i OŠ „Dimitrije Davidović“. Stan je dvostrano orijentisan, što obezbeđuje obilje prirodne svetlosti, a sa jedne strane pruža se lep pogled na crkvu. Stan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Labudovo Brdo, 177.000 €, 65,00 m2 cca 2720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.03.2026.,

www.indomio.rs

Vidikovac – odličan 2.5 stan, 65 m2, terasa i lođa, jugozapadno orijentisan, uknjižen U ponudi je kvalitetan i funkcionalan 2.5 soban stan površine 65 m2 na jednoj od najtraženijih lokacija na Vidikovcu. Stan se nalazi na 8. spratu uredne i održavane zgrade od ukupno 12 spratova sa....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Cerak, 195.717 €, 65,00 m2 cca 3010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju stan u izgradnji na starom Ceraku , u početnoj fazi izgradnje sa rokom završetka mart 2027 godine. Stan se nalazi na trećem spratu od četiri. Sastoji se od ulaza, kuhinje sa trpezarijom ,dnevne sobe i lođe. Po strukturi je trosoban i dvostrano orijentisan. U izgradnji se....

 
 
 
  Stan, DUVANIŠTE, 140.284 €, 65,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
  Stan, NIŠ, Palilula, 121.952 €, 65,00 m2 cca 1880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju stan u izgradnji u stambenoj zgradi PO+PR+3, sa 14 stambenih jedinica. Zgrada se nalazi u mirnoj ulici na Trošarini u blizini osnovne škole, obdaništa, PMF-a, Bogoslovije Odlična investicija, kako za stanovanje, tako i za izdavanje. Stan je po strukturi strukturi troiposoban,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 160.000 €, 65,00 m2 cca 2460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 162.500 €, 65,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se trosoban stan u luksuznoj novogradnji, dostupan na 6. i 7. spratu. Stan je moderno projektovan, funkcionalnog rasporeda i idealan za porodični život ili investiciju. Struktura stana: Ulazni hodnik Toalet Kupatilo Kuhinja Dnevni boravak sa trpezarijom 2 spavaće sobe Lođa....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 115.360 €, 65,00 m2 cca 1780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 175.500 €, 65,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

ID 281 Direktno od investitora, bez agencijske provizije, uz svu potrebnu pravnu pomoć! Lokacija Stan se nalazi u prestižnom naselju Braće Jerković. Ova dvosmerna, široka i mirna ulica pruža idealno okruženje za miran i udoban život. Zgrada je strateški smeštena, samo 7 minuta hoda....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 21, 230.000 €, 65,00 m2 cca 3540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan stan u lepo održavanoj, kvalitetnoj zgradi sa 2 lifta i centralnim grejanjem. Uknjižen na 55m2 korisne površine, mereno ima 65m2 sa lođom. Renoviran, bez ikakvih ulaganja. Svetao, u sve prostorije se ulazi iz hodnika. Javni parking ispred zgrade. Kod X gimnazije. Na odličnoj....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 159.900 €, 65,00 m2 cca 2460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izvorno dvosoban stan odlične strukture u zgradi iz 80-ih, sa pogledom na zelenilo. Prostorije: hodnik, dnevni boravak, kuhinja sa trpezarijom, spavaća soba, kupatilo i lođa od 6kvm. Stan ima pripadajući podrum i mesto za odlaganje bicikla u prizemlju zgrade. U stanu renovirano kupatilo,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 160.000 €, 65,00 m2 cca 2460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Trosoban, porodični stan,65m2 Ovo je jedan izuzetno funkcionalan, lepo osvetljen ,dvostrano orijentisan stan, na perfektnoj lokaciji, u samom srcu Voždovca, u jednoj od najtraženijih ulica. Sastoji se iz ulaznog hodnika, tri sobe, komletnorenoviranog kupatila, trpezarije , odvojene....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Cerak, 181.090 €, 65,85 m2 cca 2750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

3.0, 65,85m2 (lođa), EG, podno grejanje, inverter klima, lift, PR/IV, telefon, interfon. Građevinska dozvola. Nova zgrada poznatog investitora. Više od 30 godina iskustva u gradnji stambenih objekata. Gradnja po savremenim standardima, visok kvalitet materijala i opreme. Termoizolacija(kamena....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 211-246 (od ukupno 247)

<< <1 2 3 4 5 6> >>