• GoHome Professional
do 210000 eura 60 m2 što manji lift - GoHome - svi mali oglasi za nekretnine preko GoHome
  • do 210000 eura 60 m2 što manji lift - GoHome - svi mali oglasi za nekretnine preko GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 210000 eura 60 m2 što manji lift

  • Za upit "do 210000 eura 60 m2 što manji lift" pronađeno 4 746 nekretnina - prosečna cena 2.475 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 220000 eura (malo skuplji)
    • do 2500 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • opremljen
    • 1.sprat
    • useljiv
    • 4.sprat
    • 3.sprat
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 152.990 €, 56,00 m2 cca 2730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam stan u novom kompleksu koji se nalazi u neposrednoj blizini uz novi gradski park, a svi stanovi su osunčani tokom celog dana, što ih čini vrlo svetlim i prozračnim. Osim toga, kompleks poseduje i veliko privatno dvorište sa propratnim mobilijarom za opuštanje i dodatni....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 131.840 €, 56,00 m2 cca 2350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam Dvoiposoban stan u ušuškanom delu Novog Naselja. Nekretnina se sastoji od 2 spavaće, dnevnog boravka i trpezarije, kuhinje, kupatila i terase! Stan se prodaje prazan, bez nameštaja, samim tim je i cena za prazan stan. Agencijska provizija je uračunata u cenu koju....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 159.030 €, 56,00 m2 cca 2840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BATAJNICA, 110.000 €, 56,00 m2 cca 1960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Optimist nekretnine vam nude stan u Batajnici, u staroj gradnji iz 1985. godine, poznatoj po kvalitetnoj izradi i odličnom rasporedu prostorija. Stan poseduje centralno grejanje i toplu vodu, što obezbeđuje pun komfor tokom cele godine. Raspored prostorija: prostrana dnevna soba,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 133.280 €, 56,00 m2 cca 2380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam odličnu izgradnju na TOP lokaciji ! Bulevar patrijarha Pavla, rok izgradnje je 31.12.2026. Izuzetan kvalitet gradnje i opreme. Cene su sa PDV-om. Za više informacija kontaktirajte Vašeg agenta prodaje. Terasa, Lift, Internet, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 143.710 €, 56,00 m2 cca 2570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam izgradnju u jednoj od najlepših ulica Salajke u mirnom delu grada. Stan je u izgradnji sa rokom kraj 2026 godine. Orjentacija stana je na dvorište u pitanju je drugi sprat, nekretnina će od opreme imati sledeće: sigurnosna vrata, pvc stolariju, keramiku extra kvaliteta,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman I, 195.700 €, 56,00 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka nekretnine je 1097695. Novi Sad – Liman I. Retko u ponudi. Dvosoban stan – kompletno renoviran i potpuno opremljen – nameštaj + tehinka. Samo se uselite. Sve urađeno i ugrađeno je kvalitetno, pažnja je posvećena svakom detalju. Idealan stan za kupce sa istančanim....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 78.400 €, 56,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lux stan u Beogradu na vodi sa pogledom na reku, potpuno namešten i opremljen. Recepcija na ulazu u zgradu. Video nadzor. Stan je ukupne površine 56 m2 (sa terasom), korisne površine 52 m2, garažno mesto je površine 16m2. Sadržaj prostora: antre, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 159.400 €, 56,00 m2 cca 2850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Dobrodošli u naš novi stambeni kompleks smešten na atraktivnoj lokaciji između Telepa i Limana 5. Ovaj projekat nudi prepoznatljiv kvalitet gradnje i savremene sadržaje, idealne za udoban život. Rok izgradnje je 18 meseci od početka radova, što garantuje brzo useljenje u vaše novo....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 127.440 €, 56,00 m2 cca 2280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam odličnu izgradnju na TOP lokaciji ! Bulevar patrijarha Pavla, rok izgradnje je 31.12.2026. Izuzetan kvalitet gradnje i opreme. Cene su sa PDV-om. Za više informacija kontaktirajte Vašeg agenta prodaje. KING NEKRETNINE - Za sve vaše potrebe u pronalaženju idealnog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 163.770 €, 56,00 m2 cca 2920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je dvosoban stan na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu – Bulevar oslobođenja. Ova nekretnina odiše udobnošću i prirodnim osvetljenjem tokom celog dana zahvaljujući velikim prozorima i odličnoj orijentaciji.Stan je izuzetno svetao i funkcionalan, idealan za udoban život.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 159.500 €, 56,00 m2 cca 2850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 119.400 €, 56,00 m2 cca 2130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam odličnu izgradnju kod Mišeluka kod pouzdanog investitora! Rok završetka se očekuje kraj 2026. godine ali biće dosta ranije. Izgradnja će se sastojati od 2 lamele i od ukupnih 75 stanova raznih dimenzija i površina. Odličan kvalitet gradnje kao i opreme: Šestokomorna....

 
 
 
  Stan, SMEDEREVO, 55.000 €, 56,00 m2 cca 980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem dvosoban stan na Papazovcu u Smederevu. Stan je trenutno izdat, ali ako je neko zainteresovan može drage volje da se javi i dogovori oko termina za gledanje stana. Ja sam na privremenom radu u Nemačkoj, i na odmoru ću biti od 27.07-15.08.2025. Svako može da se javi ili meni....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 168.000 €, 56,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Hitno se prodaje dvosoban stan od 56m2 u užem centru Novog Sada bez ulaganja.Velili parking ispred zgrade. Cena:3000€ plus 3% agencijska provizija.Odmah useljiv po isplati Magistrator 021 reg br:622 Telefon:0631448223 0644950427 Terasa, Lift.

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 100.500 €, 56,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je novogradnja koja je smeštena u mirnom delu grada u naselju Čalije. Objekat je modernog dizajna, prilagođen savremenom načinu života i ispunjava sve evropske standarde gradnje. Prodaje se dvoiposoban stan površine 55,84m2. Stan je projektovan tako da Vam pruži udobnost....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 44.800 €, 56,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

🏡 Izdaje se dvoiposoban stan – Bulevar Evrope, 56m² | 2. sprat | Kompletno namešten | Odmah useljiv ✨ Na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu – Bulevar Evrope , izdaje se moderno opremljen i kompletno namešten dvoiposoban stan površine 56m² . Stan se nalazi na 2. spratu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 125.000 €, 56,00 m2 cca 2230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju funkcionalan i svetao stan ukupne površine 56m² (od čega je 24m² uknjiženo, a 32m² dozidano – postoji dokumentacija), smešten na 6. spratu stambene zgrade bez lifta, u mirnoj i odlično povezanoj ulici u Zemunu. Struktura: - Dnevna soba i dve spavaće soba - Kuhinja sa trpezarijom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 128.750 €, 56,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

553480-Na prodaju trosoban stan na odličnoj lokaciji na Detelinari, idealan za porodičan život. Stan je dvorišno orijentisan i gleda na miran park za decu, što pruža dodatnu privatnost. Raspored je funkcionalan i komforan, a nekretnina se prodaje sa svim nameštajem, što budućem vlasniku....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 135.000 €, 56,00 m2 cca 2410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Fantastičan stan u izgradnji sa rokom septembar 2025. godine. Prepoznatljiv kvalitet gradnje i opreme. Pouzdan investitor. Za kupce prve nekretnine mogućnost povrata PDv-a! Pozovite za više informacija! Terasa, Lift.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Bulevar Kralja Aleksandra, 42.000 €, 56,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo stan u ulici Bulevar kralja Aleksandra, Konjarnik. Stan se nalazi na šestom spratu stambene zgrade u novogradnji sa liftom. Površine je 56m2 i nov je i neuseljavan stan, izuzetno pogodan i kao kancelarijski prostor. Po strukturi stan se sastoji od ulaznog....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 113.000 €, 56,00 m2 cca 2020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je dvosoban stan koji se nalazi na odličnoj lokaciji u blizini parka Čair. Površine je 56m2 (49m2+2 terase), nalazi se na III spratu stambene zgrade bez lifta. Maksimalno iskorišćen prostor sa funkcionalnim rasporedom je glavna odlika stana. Sastoji se iz ulaznog hodnika,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 144.200 €, 56,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Eminentni investitor se pobrinuo da i ovaj put samo za Vas izgradi perfektne stanove, građene najkvalitetnijim materijalima. O svakom detalju se posebno vodilo računa tako da kupovinom ove nekretnine izgradićete sopstvenu oazu mira i spokoja. U blizini je sve što vam je potrebno za....

 
 
 
  Stan, NOVI BANOVCI, 79.114 €, 56,00 m2 cca 1410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

ID 732 U ponudi dvoiposoban stan na odličnoj lokaciji u Novim Banovcima, 56.51m2. Poseduje dnevnu sobu sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatilo i terasu. Nalazi se u kompleksu River Park koji se gradi na glavnoj ulici u blizini autobuskih stajališta, većih marketa, škole,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 56.000 €, 56,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izuzetan stan, kompletno, luksuzno renoviran i kompletno opremljen novim nameštajem i novom tehnikom. Veoma svetao i prijatan, za udoban i opušten život. Fizičko obezbeđenje zgrade 24/7. Izdaje se sa parking mestom u podzemnoj garaži zgrade. Agent izdavanja Svetlana Gvozdenović Tel....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 131.013 €, 56,00 m2 cca 2340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Trosoban stan u izgradnji na prodaju projektovane površine 55,75m2 na prizemlju, dvorišno orjentisan. Posebna pažnja posvećena je kvalitetu gradnje od temelja do najsitnijeg detalja završne obrade. Naglašavamo kvalitetnu materijalizaciju, fasadnih zidova i vrhunsku završnu obradu.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 173.000 €, 56,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

- Novi Sad, Grbavica - Uknjižen, bez tereta - 56m2, dvosoban stan - Treći sprat bez lifta - U cenu je uračunat nameštaj i tehnika - Hodnik. kuhinja, dnevni boravak sa trpezarijom, prostrana terasa, spavaća soba, kupatilo Agencijska provizija od 3% je uračunata u cenu. Za sve dodatne....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 173.040 €, 56,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam luksuznu nekretninu na potezu Salajke. Veliki jednosoban stan od 56m2 koji se nalazi u suterenu zgrade. Stan se sastoji od dnevnog boravka, trpezarije i kuhinje, odvojene spavaće sobe i kupatila. Odlična je ponuda za neki spa centar, salon za masažu, salon za lepotu,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 132.720 €, 56,00 m2 cca 2370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Tražite stan u izgradnji koji će Vas oduševiti? Na pravom ste mestu, predstavljamo Vam odličnu izgradnju sa rokom završetka, leto 2025. godine. Fantastičan kvalitet gradnje tako i opreme stana i same zgrade. Odlično strukturno raspoređeni stanovi i savršena idejna rešenja svakog stana.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 113.440 €, 56,00 m2 cca 2030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je stan površine 56,23m2, nalazi se na III spratu uredne, nove, kvalitetno izgrađene zgrade koja je na legalizaciji. Zgrada sadrži lift, nalazi se u mirnom delu Mirijeva 4, nadomak okretnice više autobuskih linija (27E, 25P, E6, 79). Stan je ušuškan, osunčan i lepo organizovan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 152.090 €, 56,00 m2 cca 2720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 39.200 €, 56,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo stan kod Vukovog spomenika, ul.Ruzveltova, po strukturi 1.5, ukupne površine 56 m2, spratnost III/7, CG. Režije infostan 7000,upravnik i održavanje zgrade 2000, struja po potrošnji, internet i katv na ime zakupca. Zgrada se nalazi se na odličnoj lokaciji koja omogućava povezanost....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Bežanija, 220.000 €, 56,00 m2 cca 3930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se odličan dvosoban stan površine 56m2 na četvrtom spratu novogradnje u kompleksu Plato Bežanija. Stan je svetao, funkcionalno raspoređen i idealan za porodični život ili kao investicija. Raspored obuhvata: ulazni hodnik, dnevni boravak sa kuhinjsko - trpezarijskim delom,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 167.375 €, 56,00 m2 cca 2990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo lep dvoiposoban stan na Telepu. Sastoji se od dnevnog boravka i izdvojene kuhinje, dve spavaće sobe i kupatila uz odlično i maksimalno iskorišten prostor. Idealan za porodični život zbog lokacije koja je odlično povezana sa ostatkom grada kao i zbog nameštaja koji je rađen....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 167.375 €, 56,00 m2 cca 2990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se prostran, moderno uređen trosoban stan površine 56 m², na Bulevaru Patrijarha Pavla. Stan je trosoban sa prostranom dnevnom sobom i dve odvojene spavaće sobe. Dnevna soba je svetla i komforna, sa direktnim izlazom na terasu koja gleda na mirnu stranu ulice – terasa omogućava....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 149.664 €, 56,00 m2 cca 2670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

BROJ U REGISTRU POSREDNIKA 1850 Prodaja stanova – Dolačka Zvezdara Nudimo vam odličnu priliku da postanete vlasnici savršenih stanova na izuzetnoj lokaciji u Zvezdari, u ulici Dolačka. Ovi stanovi nude savršen spoj komfora, funkcionalnosti i modernog dizajna, a njihova blizina svih....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 70, 189.999 €, 56,00 m2 cca 3390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 120578, VPR/XV, lift, terasa, uknjižen, izvorno stanje, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, ostava, stambena zgrada. Dvosoban stan blok 70, veoma svetao , cela prednja strana u staklu, odmah do TC. Piramide, Jurija Gagarina, ekstra lokacija 56 kvm, Visoko prizemlje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Medaković, 160.000 €, 56,00 m2 cca 2860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se moderno uređen, kompletno namešten dvoiposoban stan na visokom prizemlju kvalitetne zgrade iz 2019. godine, smeštene u mirnoj ulici Svetozara Radojičića, u neposrednoj blizini okretnice na Medakoviću. Stan se sastoji od prostranog dnevnog boravka povezanog sa trpezarijom....

 
 
 
  Stan, PETRIJEVO, 84.900 €, 56,00 m2 cca 1520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Petrijevski potok, zgrada u novogradnji, stara desetak godina. Neposredna blizina Endomeda, odlična lokacija. Sređen stan, bez ulaganja sa kvalitetnim uređajima i nameštajem. Stan se nalazi na trećem spratu od pet u zgradi bez lifta. Zgrada sa gasom, vrlo male mesečne režije. Prikaz....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 153.650 €, 56,00 m2 cca 2740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad,Podbara Predstavljamo Vam nov dvoiposoban stan od 56,5m2. Stan se sastoji od 2 spavaće sobe, dnevne sobe,kuhinje,2 kupatila i terase. Grejanje je na gas. Postoji mogućnost kupovine parking mesta. Idealan je za poroducu. Cena 153.650e. Za više informacija pozovite na 0646685341....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 144.200 €, 56,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka - 1101153 - Dvosoban stan na Telepu u blizini Bulevara Patrijarha Pavla. Sastoji se iz dnevnog boravka sa kuhinjom, spavaće sobe, kupatila i terase. Grejanje je etažno na gas, podno. Zgrada je dosta kvalitetno izgrađena, uz ugradnju visoko kvalitetnih podnih i zidnih....

 
 
 
  Stan, KNEŽEVAC, 105.000 €, 56,00 m2 cca 1880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 121950, V/V, klima, terasa, renoviran, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, parking, stambena zgrada. Prodaje se kompletno renoviran stan površine 57 m², na 5. spratu zgrade bez lifta. Stan je svetao i funkcionalan, a sastoji se od: • dve spavaće sobe sa dograđenim....