• GoHome Professional
do 210000 eura 60 m2 što manji - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • do 210000 eura 60 m2 što manji - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 210000 eura 60 m2 što manji

  • Za upit "do 210000 eura 60 m2 što manji" pronađeno 14 221 nekretnina - prosečna cena 2.298 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 220000 eura (malo skuplji)
    • do 2200 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • parket
    • podrum
    • dvorište
    • interfon
    • 3.sprat
  • Slike

Pretraženo 201 159 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 140.250 €, 55,00 m2 cca 2550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.solis-nekretnine.com

Šifra:1054879.. NOVI SAD, NOVO NASELJE - ŠONSI , JEDNOIPOSOBAN STAN, 55 m² Iz ponude izdvajamo jednoiposoban stan od 55 m² na lokaciji Novo Naselje - ŠONSI. Nekretnina je u kvalitetno građenoj zgradi, klasičan raspored stana. Dnevni boravak je vrlo prostrana, veće kvadrature, pravilnog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 121.000 €, 55,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.01.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Klima Parking Kanalizacija Novogradnja Interfon Nikole Altomanovića Sprat: 2 Spratnost: 2 Soba: 2.5 Godina izgradnje: 2025 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 71.070 €, 55,00 m2 cca 1290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.02.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Novi Sad,Novo Naselje,uknjiženo na 55m2, ali je od jedne terase napravljena soba. Urađena je zamena kompletne vodovodno kanalizacione instalacije, struje, nove pločice, ugradna konzolna wc solja i tuš kabina. Ima iznad i svoj tavanski deo od 12m2 koji može da pretvori u još jednu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 179.000 €, 55,00 m2 cca 3260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodajemo komforan, dvosoban stan na jednoj od najboljih lokacija na Dedinju, u blizini Pinka, u ulici Boška Petrovića. Stan je uknjižen na 55 m2, ali je po merenju 61 m2. Stan se nalazi u kvalitetnoj i odlično održavanoj zgradi bez lifta. Struktura: dvosoban stan sa funkcionalnim....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 176.000 €, 55,00 m2 cca 3200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

U ponudi je svetao i funkcionalan stan na odličnoj lokaciji. Neposredno preko puta nalazi se prodavnica, dok su svi neophodni sadržaji za svakodnevni život (škole, vrtići, javni prevoz, parkovi) u neposrednoj blizini. Stan je pažljivo organizovan i sastoji se od: ulaznog hodnika kupatila....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Šumice, 185.992 €, 55,00 m2 cca 3380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

3.0, 55.52m2(terasa 5.20m2), toplotne pumpe, lift, IV/IV, telefon, interfon. Građevinska dozvola. Novogradnja u mirnom delu Lekinog brda, odlična povezanost sa glavnim saobraćajnicama. U blizini se nalaze škole, vrtići, parkovi i prodavnice. Predstavljamo vam funkcionalan trosoban....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 165.000 €, 55,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan stan, 2.5, bez ulaganja. TA grejanje, niskl mesečni troškovi. Svetao, dvostrano orjentisan. Urađena je nova fasada na zgradi. Na odličnoj lokaciji, blizina više fakulteta, marketa, škole, gradskog prevoza. Odlična saobraćajna povezanost sa svim delovima grada. Stan za svaku....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 130.913 €, 55,00 m2 cca 2380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je dvosoban stan u savremenom stambeno-poslovnom kompleksu koji čine tri lamele modernog arhitektonskog izraza: Lamela A kula od 15 spratova sa 182 stana Lamela B objekat od 10 spratova sa 72 stana Lamela C objekat od 10 spratova sa 72 stana Kompleks je projektovan tako da....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 143.000 €, 55,00 m2 cca 2600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka 1102232. CENA stana 143.0000e + 3% agencijske provizije. Uknjižen 1/1. Predivan pogled koji se pruža na dvorište.. Blizina Železničke stanice i škole. Sastoji se iz dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom iz koje se ide na terasu, komforna spavaća soba, kupatila....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 153.450 €, 55,00 m2 cca 2790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.11.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju – dvosoban stan kod Novosadskog Sajma, sa obezbeđenim parkingom tokom cele godine Prodaje se izuzetno funkcionalan stan na odličnoj lokaciji u neposrednoj blizini Master centra i Novosadskog sajma – jedno od najtraženijih područja za život i investiciju u Novom Sadu. Prednost....

 
 
 
  Stan, BISTRICA, 141.630 €, 55,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Predstavljamo Vam perfektnu nekretninu na TOP lokaciji u blizini centra, škola, autobuskih linija, pijace, marketa... Bez ikakvih ulaganja, maksimalno iskorišćena kvadratura. Pravi porodičan stan, postoji mogućnost kupovine parking mesta. Iskoristite priliku i pozovite nas. .

 
 
 
 
-14%

Promena cene sa 70.000 € na 60.000 € dana 05.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, GRABOVAC, 60.000 €, 55,00 m2 cca 1090 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 70.000 €
05.04.2026 - 60.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2025.,

www.indomio.rs

Kuća površine 55 m2 i pomoćnim objektom od 26 m2 na građevinskom placu površine 50ari + njiva površine 40ari. Kuća - terasa, dnevni boravak sa trpezarijom, kuhinja, spavaća soba, kupatilo i ostava. Drvena i PVC stolarija, trofazna struja, gradska voda. Kilometar od centra Skele (škola,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Fontana, 199.500 €, 55,00 m2 cca 3630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.09.2025.,

www.berzanekretnina.org

Uknjižen, 2.0, lako adaptibilan u 3.0, cg, 1/5, lift, podrum, terasa. U ponudi imamo dvosoban stan koji može da se adaptira u trosoban. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, velike dnevne sobe sa trpezarijskim delom, prostrane spavaće sobe, odvojene kuhinje sa prirodnom ventilacijom....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 194.075 € na 199.620 € dana 01.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Voždovac, 199.620 €, 55,00 m2 cca 3630 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
16.02.2026 - 205.165 €
27.02.2026 - 194.075 €
01.04.2026 - 199.620 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

*** Direktna prodaja Bez Provizije *** Prodaje se dvoiposoban stan u kvalitetnoj novogradnji na odličnoj lokaciji na Voždovac, u neposrednoj blizini Studentski dom 4. april. Stan se nalazi u maloj i mirnoj ulici, a na samo nekoliko minuta od glavnih saobraćajnica kao što su Vojvode....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 79.300 €, 55,00 m2 cca 1440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

8861, 061 234 30 11 Stefanela, Uknjižen, dvosoban skoro KOMPLET RENOVIRAN stan na 11-om spratu, lift, terasa. Stan se sastoji od kuhinje odvojene sa prozorom, ostave, trpezarije i dnevnog boravka, prostrane sobe i kupatila. Terasa je zastakljena sa PVC stolarijom. Radjena hidroizolacija....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 123.600 €, 55,00 m2 cca 2250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.01.2023.,

www.indomio.rs

Prodaje se stan na najtraženoj lokaciji. Stan je sastoji od dnevnog boravka, dve spavaće sobe, kuhinje, kupatila, hodnika. Uknjižen 1/1, bez tereta. U okolini su škole, marketi, apoteke, pekare, vrtići, park za decu. Idelna lokacija za život, a tako i za izdavanje. Centar nekretnine....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 199.500 €, 55,00 m2 cca 3630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.09.2025.,

www.berzanekretnina.org

Na prodaju je funkcionalan i svetao dvosoban stan od 55kvm² u naselju Pariske komune, na prvom spratu zgrade sa liftom. Stan je kvalitetne gradnje koju je radio Energoprojekt 2000te godine, uknjižen je, a ono što ga izdvaja jeste izvorni raspored prostorija i dvostrana orijentacija....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 174.900 €, 55,00 m2 cca 3180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.03.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 130366, nov luks, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking, stambena zgrada. Prodaje se stan kao atelje 55 m2,na visokom prizemlju, NOV,useljiv za mesec dana,sastoji se velika dnevna soba sa kuhinjom I trpezarijom, dve spavace sobe i kupatilo,uz stan se obezbedjuje....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 66.500 €, 55,00 m2 cca 1210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.12.2024.,

www.indomio.rs

Tel. 063 1979 097 - Nis Centar grada Palilula dopijace i rampe 2 min hoda do Margera Pravnog i Ekonomskog Fakulteta lep renoviran dvosoban stan u stambenoj zgradi vrhunskog kvaliteta salonac suncan pogled ka centru uknjizen svojina privatna 1/1 upotrebna dozvola moze na kredit salonac....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 146.000 €, 55,00 m2 cca 2660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.08.2025.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA : 1052669, NOVA DETELINARA, DVOIPOSOBAN , 55m2 U našoj ponudi idealan dvoiposoban porodičan stan na Novoj Detelinari. Stambena zgrada novije veoma kvalitetne gradnje odlično održavana. Svetao, čist, prostorno i strukturno odlično koncipiran, Dve zatvorene terase, maksimalno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 123.610 €, 55,00 m2 cca 2250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam odličnu izgradnju na TOP lokaciji ! Bulevar patrijarha Pavla, rok izgradnje je 31.12.2026. Izuzetan kvalitet gradnje i opreme. Cene su sa PDV-om. Za više informacija kontaktirajte Vašeg agenta prodaje. Terasa, Lift.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 90.640 €, 55,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.08.2022.,

www.indomio.rs

Prodaje se stan na Limanu 3, u neposrednoj blizini Limanske pijace, Merkatora, Promenade, Limanskog parka.. Odlično pozicioniran za Vaš novi porodičan život, kao što je i sjajna investicija, naročito zbog blizine fakulteta. Stan je u izvornom stanju, sasvim dobro održavan, zdravih....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 63.300 €, 55,00 m2 cca 1150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Noviji stan, dvorišno orijentisan, u sređenoj ulici na granici Telepa i Adica. Ima sopstveno etažno grejanje sa gasnim kotlom, koje je vrlo ekonomično. (Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251) Šifra: 1053288 .

 
 
 
  Stan, ZLATIBOR, 110.350 €, 55,00 m2 cca 2010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1048249. Prodaja nekretnina na Zlatiboru... DVOIPOSOBAN STAN 55 m2 SA PARKING MESTOM.... .

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Banjica, 77.900 €, 55,00 m2 cca 1420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.09.2024.,

www.berzanekretnina.org

U našoj ponudi je poslovni prostor (lokal) na odličnoj mikro lokaciji.Prostor se nalazi u neposrednoj blizini gradskog prevoza, osnovne škole, obdaništa, tržnog centra, sportskog centra Banjica.Više godina je funkcionisao kao picerija - poslastičarnica.Prodaje se sa opremom i kompletnim....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 145.000 €, 55,00 m2 cca 2640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.04.2025.,

www.berzanekretnina.org

U prilici smo da Vam ponudimo trosoban stan površine 55m2 u mirnom delu Karaburme, na park koraka od Omladinskog stadiona. Stan se nalazi na visokom prizemlju stambene zgrade od četiri sprata. Po strukturi se sastoji od ulaznog hodnika, dnevne sobe, kuhinje, trpezarije, dve spavaće....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 161.450 €, 55,00 m2 cca 2940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Novi Sad, Adamovićevo naselje, ulica Cara Dušana. Odličan, uknjižen, kompletno renoviran dvosoban stan u neposrednoj blizini Bulevara cara Lazara, Bulevara Evrope i Medicinske škole. Ovaj svetao stambeni prostor predstavljaju komforan dnevni boravak sa trpezarijom, kuhinja, spavaća....

 
 
 
  Kuća, SREMSKA MITROVICA, 29.000 €, 55,00 m2 cca 530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 126664, 37.51a, spratna, jedan sprat, struja, uknjizen, renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, garaza, parking, dvoriste/basta, ostava, mogucnost prosirenja. Manja, uknjizena, useljiva vikendica na vecem placu od 37,51 ar, na granici sa sumom NP Fruska....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 209.000 €, 55,00 m2 cca 3800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se stan u kvalitetnoj novogradnji u blizini Partizanovog stadiona, projektovane površine 55m2, po strukturi 2.5, atraktivna lokacija. Stan se nalazi na prvom spratu od tri, lift, projektovan sa odličnim i funkcionlnim rasporedom prostorija (dve odvojene spavaće sobe, dnevna....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 85.000 € na 79.000 € dana 09.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Telep, 79.000 €, 55,00 m2 cca 1440 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.04.2026 - 85.000 €
09.05.2026 - 79.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

<p class="MsoNormal" style="margin-bottom:0cm;text-align:justify;line-height: normal;mso-hyphenate:auto"> <span lang="SR-LATN-RS" style="font-size:12.0pt; font-family:" arial",sans-serif;mso-fareast-font-family:"times="" new="" roman";="" mso-ansi-language:sr-latn-rs;mso-fareast-language:sr-latn-rs"="">ŠIFRA:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 150.000 €, 55,00 m2 cca 2730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

Voždovac - Braće Jerković 2.0, 55m2 (terasa 5m2), 5/11, CG, lift, interfon, ostava. Veoma funkcionalan 2.0 stan svetao, jugo-zapadne orjentacije. Adaptibilan u 2.5 stan. Renoviran je, uradjeni su PVC prozori, zamenjene elektro i vodovodne instalacije. Stan se prodaje namešten ,ali....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novi Bulevar, 122.430 €, 55,00 m2 cca 2230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.12.2022.,

www.indomio.rs

Predstavljamo vam fenomenalnu nekretninu, novogradnja na jednoj od najboljih gradskih lokacija u mirnoj ulici blizu svih aktivnosti neophodnih za život. Odlična investicija i za život i za izdavanje. Stan je useljiv odmah, i prodaje se prazan, u stanu ostaje samo klima. Izuzetno svetao,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 147.290 €, 55,00 m2 cca 2680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Dvoiposoban stan u Cara Dušana sa parking mestom u dvorištu zgrade. Stan bez ulaganja, renoviran, dobro održavan, odmah useljiv sa grejanjem na gas. Za više informacije pozvati! Reg.posrednika br.1039 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 153.470 €, 55,00 m2 cca 2790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se prostran, kompletno namešten dvosoban stan površine 55 m², u neposrednoj blizini Novosadskog sajma. Kompletno je namešten modernim i kvalitetnim nameštajem, uključujući ugradne ormare i kompletan set bele tehnike . Nalazi se na četvrtom spratu uređene stambene zgrade sa....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 152.000 €, 55,00 m2 cca 2760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Stan, Gagarinova, Novi Sad, 152000&#8364;, 55m², Dvoiposoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Novi Sad ; Stan, Gagarinova, Novi Sad Gagarinova.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 139.975 €, 55,00 m2 cca 2550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.06.2024.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Stan, Vuka Karadžića, Novi Sad, 139975&#8364;, 55m², Jednosoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Novi Sad ; Stan, Vuka Karadžića, Novi Sad Vuka Karadžića.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 62.800 €, 55,00 m2 cca 1140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Novi Sad,Železnička Stanica,manji dvoiposoban stan,uknjižen (Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251) Šifra: 1050607 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman I, 189.520 €, 55,00 m2 cca 3450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

548776-Odličan dvosoban stan na Limanu 1 u modernoj zgradi! Za više informacija pozovite naše agente prodaje. U potkrovlju, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 132.000 €, 55,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:1054836. NOVI SAD, SEVERNI TELEP, TROSOBAN 55 m2. Trosoban 55 m² – Severni Telep, Novi Sad – U izgradnji. Na prodaju moderna dvoiposoban površine 55 m², smeštena u kvalitetnoj novogradnji na atraktivnoj lokaciji na Severnom Telepu, u neposrednoj blizini Bulevara Patrijarha Pavla.....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 209.900 €, 55,00 m2 cca 3820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.12.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Smolućska, pr/7, lokal u novogradnji, useljiv u januaru 2026. Nalazi se u središnjem delu kompleksa, centralno orijentisan, sa dobrim pristupom svim stanarima. Agencijska provizija za kupca 2% .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 100.790 €, 55,00 m2 cca 1830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se dvoiposoban stan na Novom Naselju - Šarengrad. Stan je izvorno dvosoban stan, postoji mogućnost vraćanja u prvobitno stanje. Stan je nalazi u mirnom kraju, okružen zelenilom, i dvorišno je orijentisan. Za više informacija pozvati naše agente prodaje. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 79.000 €, 55,00 m2 cca 1440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Boljevci, trosoban stan u centru sa garažom, uknjižen .. / Boljevci, centar, nedaleko od Crkve, preko puta škole, ul Braće Kokar, funkcionalan, svetao prostor, u starijoj prizemnoj kući, visoki plafoni, trostran, gradska voda, struja, termo izolovani spoljni zidovi, klima, TA grejanje,....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 127-168 (od ukupno 469)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>