• GoHome Professional
do 210000 eura 60 m2 što jeftiniji - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • do 210000 eura 60 m2 što jeftiniji - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 210000 eura 60 m2 što jeftiniji

  • Za upit "do 210000 eura 60 m2 što jeftiniji" pronađeno 14 294 nekretnina - prosečna cena 2.302 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 220000 eura (malo skuplji)
    • do 2200 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • bazen
    • prizemlje
    • renovirano
    • podrum
    • 4.sprat
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, PARAĆIN, 29.000 €, 55,00 m2 cca 530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

PRODAJA Kuća: POMORAVSKI OKRUG- Paraćin-Izvor, , , 55m2, 14.09ari, 29000 eur Terasa, Parking, garaža.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hram, 29.500 €, 59,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Izdaje se svetao i funkcionalan dvosoban stan površine 59 m² na Vračaru, u neposrednoj blizini Hrama Svetog Save. Stan se nalazi na trećem spratu i predstavlja odličan izbor za udoban život u mirnom delu grada, uz neposrednu blizinu restorana, kafića, prodavnica i gradskog prevoza.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 29.500 €, 59,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka nekretnine je 9100509. Novi Sad. Centar – Banovina/Izvšno veće. Ulica Miroslava Antića. Preizemlje. 59M2. Idealno za poslovni prostor/tiha delatnost/. Lako za objasniti lokaciju, blizina svih neophodnih sadržaja. Odvojena kuhinja. Sobe dimenzija 4.5*3.6m i 4*3.2m.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 29.500 €, 59,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 9110811. Izdaje se komforan, kompletno namešten dvosoban stan na 4. spratu zgrade sa lifotm, u Starom gradu, u Radničkoj ulici. Stan se sastoji od hodnika, dnevne sobe, kuhinje sa trpezarijom, spavaće sobe, kupatila i terase. Postoji i mogućnost iznajmljivanja garaže.Stan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 29.500 €, 59,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se veoma lep i svetao, renoviran trosoban stan na dobroj lokaciji, u mirnoj ulici, u blizini centra grada kao i samog keja. U blizini stana se takodje nalazi i osnovna i srednja skola. Stan je kompletno opremljen, poseduje sve od bele tehnike, kao i terasu. Odmah useljivo.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 29.500 €, 59,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

NOV DVOSOBAN STAN SA PARKINGOM, PETROVARADIN---Agencijska šifra 9100128. Kompletno namešten i opremljen novim stvarima pod garancijom, dvosoban stan koji se nalazi u suterenu novije zgrade na lepoj lokaciji u Preradovićevoj ulici u blizini crkve, radnji, i odmah je useljiv. Ima dovoljno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 29.500 €, 59,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan, kompletno renoviran stan. Nekretnina se može izdavati namešten, ili prazan kao poslovni prostor. Trenutno su u toku završni radovi, stan će biti useljiv od 01.09. Idealna lokacija stana, neposredna blizina limanska pijaca, Merkator, Promenada. Za više informacija nazovite....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Bulevar, 29.500 €, 59,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan kancelarijski prostor u neposrednoj blizini Futoškog puta. Nekretnina se nalazi u poslovno stambenoj zgradi na prvom spratu. Izdaje se prazna, u prostoru je ugrađena funkcionalna kuhinja. Struktura kancelarije je po principu open space koncepta. Idealna za firme,agencije.....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 29.500 €, 58,00 m2 cca 510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se kuća građena od mešanog materijala, površine 58 m2 na placu površine 871 m2. Kuća se sastoji od predsoblja, špajza, sobe i kupatila. Iz dvorišta se ulazi u kuhinju koja se može spojiti sa stambenim delom. Stolarija je drvena i PVC, podovi beton, struja je monofazna sa dvotarifnim....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, Zeleno Polje, 29.500 €, 56,00 m2 cca 530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.04.2025.,

www.agencijapragma.com

Zeleno Polje – jednosobna kuća od mešovitog materijala površine 56m2 + velika stolarska radionica i letnja kuhinja na placu površine 8 ara (dimenzije 6,5x125m) na beogradskom putu. Trofazna struja, vode, uknjižena. Agencijska provizija za kupca je 2%, odnosno minimalno 500 evra. .

 
 
 
  Stan, ELEMIR, 30.000 €, 60,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.07.2023.,

www.agencijapragma.com

Elemir – dvosoban stan površine 60m2 u prizemlju. Stan je renoviran, plin, poseduje dve šupe i ograđeni deo dvorišta. Agencijska provizija za kupca je 2%, odnosno minimalno 500 evra. Plin.

 
 
 
  Kuća, GORNJI MILANOVAC, 30.000 €, 60,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.indomio.rs

Selo Donja Vrbava, 12 km od Gornjeg Milanovca na putu ka Kragujevcu. Blizina planine Rudnik. Predivna, netaknuta priroda.Stara kuća i 80 ari placa. ag proviziaj 2% .

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, 30.000 €, 60,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Elemir - dvosoban stan površine 60m2 u prizemlju. Stan je renoviran, plin, poseduje dve šupe i ograđeni deo dvorišta. Agencijska provizija za kupca je 2%, odnosno minimalno 500 evra. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 30.000 €, 60,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se namešten dvosoban stan u prizemlju kuće. Prostire se na površini od 60m2. Prostrana dnevna soba sa kuhinjom i kupatilom i odvojenom spavaćom sobom. Ispred stana je dvorište sa garažom. Za više informacija pozovite našu agenciju. Potreban depozit, Terasa, Lift.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 30.000 €, 60,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 119169, VI/, lift, terasa. Izdaje se prostran, svetao i moderno opremljen stan na izuzetnoj lokaciji. Stan je potpuno namešten i opremljen – sve što vam treba za udoban život, od visokokvalitetnih uređaja do nameštaja. Lokacija: blizina centra, autobuskih stanica, prodavnica,....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Petrovaradin, 30.000 €, 60,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Daje se u zakup lokal u novogradnji. Lokal je u radu i trenutno je tu apoteka. Postoji mogućnost da inventar ostane ukoliko novi zakupac želi da nastavi ovu delatnost. Lokal se može izdati i za drugu namenu. Informacije na broj telefona: 065 385 88 81, Irena. www.status-nekretnine.com....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 25, 30.000 €, 60,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lider nekretnine vam sa zadovoljstvom prezentuje prelep, osunčan stan na savršenoj mikrolokaciji NBG-a! Stan se nalazi kod Arene, u čuvenim "televizorkama", osunčan potpuno opremljen i namešten za udoban život i lokacijski savršen mikro i makro konfiguracije. Sastoji se iz open space....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Petrovaradin, 30.000 €, 60,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Petrovaradinska ada, kuća 60m2, na Dunavu, kod Pobede, prizemlje + potkrovlje, dvorište, čvrst materijal, struja, voda, grejanje, 30.000€. Tel. 063/531-348 .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 30.000 €, 60,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se potpuno renoviran i prazan stan u Mirijevu 4, u ulici Ljubiše Miodragović. Trenutno je prazan ali po potrebi može biti u potpunosti opremljen nameštajem. Stan je okrenut od ulice, na prizemlju, po strukturi je dvoiposoban. Poseduje kuhinjske elemente. U cenu je uključeno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 30.000 €, 60,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se dvoiposoba stan za poslovni prostor u centru Novog Sada, ulica Matice srpske. Prostor se izdaje za tihe delatnosti, idealno za kancelarije, škole jezika, it sektor Grejanje na struju, na norveške radijatore (u najhladnijim mesecima računi oko 7-8000 rsd). Nameštaj koji....

 
 
 
  Poslovni prostor, KRAGUJEVAC, Pivara, 30.000 €, 60,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se poslovni prostor od 60 m2. Ulaz je sa glavnog puta, na veoma prometnoj raskrsnici na početku naselja Pivare, u blizini samog centra grada. Lokal je novije gradnje i veoma kvalitetno uradjen, alu stolarija, kvalitetna keramika. Pogodan je za sve vrste delatnosti ali najviše....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 30.000 €, 60,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se prelep LUX dvosoban stan na Bulevaru oslobođenja na duži vremenski period, isključivo zaposlenim i urednim osobama. Stan je kompletno opremljen sa novim i kvalitetnim nameštajem i komletnim posuđem i belom tehnikom (mašina za veš, za sudove, mašina za sušenje veša, mikrotalasna,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 30.000 €, 60,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 9109883.Izdaje se trosoban namešten stan (60m2) na 2. spratu stambene zgrade u blizini Futoške pijace. Useljiv od 01.08.2025. Potreban depozit u visini pola mesečne zakupnine prvi mesec, druga polovina se plaća drugi mesec. Agencijska provizija iznosi 50% od vrednosti....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 30.000 €, 60,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se odličan, lux opremljen, trosoban stan 60m2 u Gagarinovoj ulici, blizu stanice i Bulevara, 1. sprat, lift u zgradi. Stan je odmah useljiv, ima terasa, klima, ktv+internet. Cena 500eu+depozit. Kontakt 065/385-8883 Potreban depozit, Terasa, Lift, Internet, Satelitska, kablovska....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 70, 30.000 €, 60,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Beograd, Blok 70, Jurija Gagarina, 60m2 60m2, 2.0, 8/13, CG, lift, terasa, parking, interfon, uknjiženo, izvorno. Izdaje se dvosoban namešten stan u bloku 70. Stan se....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 30.000 €, 60,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se moderno opremljen trosoban stan na Vi spratu sa liftom od 60m2 na odličnoj lokaciji u blizini hotela Novi Sad ili Železničke stanice u Gagarinovoj ulici.Stan je potpuno namešten i opremljen-sve što je potrebno za udoban život-od visokokvalitetnih uređaja do nameštaja,u blizini....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 30.000 €, 60,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo stan potpuno nov, sa parkingim mestom, uračunato u cenu. Blizu je osnovne škole, srednje škole do Bulevara 5 minuta. Agencijska provizija 50% Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 30.000 €, 60,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

zdaje se prostran, svetao i moderno opremljen stan na izuzetnoj lokaciji. Savršeno je rešenje za sve koji žele udoban život u centru zbivanja, u stanu koji ima sve potrebne sadržaje za kvalitetan boravak. Nalazi se na šestom spratu zgrade koja poseduje lift. Kućni ljubimci nisu dozvoljeni.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Avijatičko Naselje, 30.000 €, 60,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se nov neuseljavan stan u novom kompleksu na Avijatičarskom naselju,Rumenačka ulica. Izdaje se sa potpuno opremljenom kuhinjom. Poseduje dnevnu sobu,dve spavaće,kupatilo i terasu. Grejanje na gas po potrošnji i plaća se samo u grejnoj sezoni. Potreban depozit+polovina mesečne....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odmah useljiv moderan i kompletno namesten dupleks Nova Detelinara,Hadzi Ruvimova. Poseduje dnevnu sobu,terasu,odvojenu kompletno namestenu kuhinju,toalet za goste,ostavu,spavacu sobu,kupatilo sa kadom i manju sobu sa plakarima u koju moze stati i mala fotelja na razvlacenje. Parking,klime,lift,video....

 
 
 
  Kuća, PARAĆIN, 30.000 €, 59,00 m2 cca 510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.03.2026.,

www.heroldo.com

Prodajemo uknjizenu odmah useljivu vikendicu, pravilnog rasporeda , u mirnom i prirodnom okruzenju. Vikendicu cine dnevni boravak sa kuhinjom , spavaca soba , hodnik i kupatilo Trofazni prikljucak struje, dobar prilazni put! 59 m 2 2 1 0 .

 
 
 
  Apartman, PARAĆIN, 30.000 €, 59,00 m2 cca 510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Izuzetno lepa lokacija, struja priključena. Vredi pogledati. Hvala što ste izdvojili Vaše vreme i posetili ovaj oglas. Želimo Vam srećnu i uspešnu kupovinu. Apartman, Paraćin | Prodaja · 59m² · 30.000€.

 
 
 
  Kuća, PARAĆIN, 30.000 €, 59,00 m2 cca 510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju povoljna vikendica smeštena u mirnom okruženju, na svega nekoliko minuta vožnje od grada. Idealna je za beg od svakodnevne gužve, odmor sa porodicom ili kao investicija za izdavanje. Objekat površine 59m² nalazi se na uređenom placu od 6.13 ari, koji pruža dovoljno prostora....

 
 
 
  Apartman, PARAĆIN, 30.000 €, 59,00 m2 cca 510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodajemo uknjizenu odmah useljivu vikendicu, pravilnog rasporeda ,u mirnom i prirodnom okruzenju.Vikendicu cine dnevni boravak sa kuhinjom ,spavaca soba ,hodnik i kupatilo Trofazni prikljucak struje,dobar prilazni put! Apartman, Paraćin | Prodaja · 59m² · 30.000€.

 
 
 
  Kuća, BELO POLJE, 30.000 €, 62,00 m2 cca 480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.11.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

U prilici smo da vam ponudimo kuću u mirnom delu naselja Konatice,između Draževca i Stepojevca. Sagrađena 1983. godine. Kuća je za svaku preporuku, jer pruža razne mogućnosti kako za život tako i kao investiciju. Sastoji se od prizemlja i jednog sprata i trosobna je od 62m2. Nalazi....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 30.000 €, 60,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

50% od prve mesečne zakupnine Terasa, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 30.000 €, 56,00 m2 cca 540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.07.2025.,

www.heroldo.com

Prodaje se prizemna kuća površine 56m², u sivoj fazi izgradnje, smeštena na izuzetnoj lokaciji sa direktnim prilazom sa glavnog puta. Kuća nudi mogućnost dogradnje još jedne etaže, što je čini idealnim izborom kako za porodični život, tako i za poslovne namene. Iako ne poseduje veliko....

 
 
 
  Kuća, VRBAS, 30.000 €, 56,00 m2 cca 540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju kuća za adaptaciju u centru Ravnog sela u glavnoj ulici. Kuća se nalazi na placu veličine 917m2, ima priključak za struju. Nalazi se nedaleko od škole. Kuća poseduje: dve sobe, kupatilo i podrum. Može se sazidati nova ili napraviti poslovni objekat. Agencijska provizija....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 30.250 €, 55,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novo naselje, kompletno renoviran stan 50m2 opremljen novim nameštajem i tehnikom. Stan poseduje prostran dnevni boravak, spavaću sobu, kuhinju, kupatilo i terasu. Za više infromacija pozvati 060/4717-520. - Šifra nekretnine: 9100425 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 30.250 €, 55,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Bulevar Patrijarha Pavla- nov neuseljavan stan ++|+ Izdaje se nov neuseljavan stan na odličnoj lokaciji. Stan je u fazi opremanja bice opremljen po želji budućeg zakupca. Stan se izdaje na duži period. Grejanje se plaća u sezoni. Nisu dozvoljeni kućni ljubimci. Useljiv po....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 30.250 €, 55,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 9108141. Izdaje se lepo namešten dvoiposoban stan na prvom spratu zgrade sa liftom na Grbavici. Parking mesto obezbeđeno. Stan je useljiv odmah. Potreban je depozit u visini jedne mesečne zakupnine.Agencijska provizija iznosi 50% od vrednosti prve mesečne zakupnine....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 30.250 €, 55,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo stan novije gradnje u naselju Vojvode Vlahovića. Stan se nalazi na drugom spratu stambene zgrade od pet spratova. Visinski je pozicioniran na nivou prvog sprata. Po strukturi je dvoiposoban. Izdaje se kompletno namešten. Sastoji se od ulaznog hodnika,....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 85-126 (od ukupno 613)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>