• GoHome Professional
do 210000 eura 1.sprat zadnjih 14 dana što skuplji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 210000 eura 1.sprat zadnjih 14 dana što skuplji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 210000 eura 1.sprat zadnjih 14 dana što skuplji porasla cena

  • Za upit "do 210000 eura 1.sprat zadnjih 14 dana što skuplji porasla cena" pronađeno 13 nekretnina - prosečna cena 2.045 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2
    • do 50 m2
    • 50 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 50 m2
    • 60 m2
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 220000 eura (malo skuplji)
    • do 2000 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 550 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+5%

Promena cene sa 183.000 € na 193.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, KAC, 193.000 €, 240,00 m2 cca 800 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.04.2026 - 183.000 €
08.05.2026 - 193.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 130522, 2.5a, spratna, struja, kanalizacija, terasa, uknjižen, garaza, parking, dvorište/bašta. *LUX KUĆA* + GARAŽA KAĆ 240 m2 - plac 2,5 a. KUĆA NA SPRAT, PR+1+PK. Osnova svake etaže 85 m2. Prizemlje i sprat je redovne visine zidova, 280 cm. Debljina zidova 50 cm.....

 
 
 
 
+5%

Promena cene sa 183.000 € na 193.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, NOVI SAD, 193.000 €, 240,00 m2 cca 800 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 183.000 €
08.05.2026 - 193.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 130522, 2.5a, spratna, struja, kanalizacija, terasa, uknjizen, garaza, parking, dvoriste/basta. *LUX KUCA* + GARAZA KAC 240 m2 - plac 2,5 a. KUCA NA SPRAT, PR+1+PK. Osnova svake etaze 85 m2. Prizemlje i sprat je redovne visine zidova, 280 cm. Debljina zidova 50 cm.....

 
 
 
 
+5%

Promena cene sa 119.900 € na 125.400 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Ledine, 125.400 €, 45,00 m2 cca 2790 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 119.900 €
15.05.2026 - 125.400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

STANOVI U NOVOGRADNJI OD 33m2 DO 57m2 – BESPLATNO PARKING MESTO! Beograd, Ledine U prilici smo da vam ponudimo stanove u novogradnji u savremeno opremljenim zgradama smeštenim u mirnom delu Beograda, nadomak svih sadržaja neophodnih za život. Zgrade su useljive. U ponudi su različite....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 210000 eura 1.sprat zadnjih 14 dana što skuplji porasla cena'
180.000 €
180.000 €
100.000 €
 
+25%

Promena cene sa 98.800 € na 123.440 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Apartman, BATAJNICA, 123.440 €, 62,00 m2 cca 1990 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
05.04.2026 - 98.800 €
15.05.2026 - 123.440 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

U prilici smo da Vam predstavimo poslovni apartman u naselju Batajnica. Izuzetno komforne površine 61,72m2. Nalazi se na prvom spratu stambene zgrade od četiri sprata. Zgrada je novije gradnje, kvalitetna i sa liftom. Po strukturi stan je dvoiposoban. Vrlo je komforan i prostran.....

 
 
 
 
+2%

Promena cene sa 115.000 € na 117.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Ledine, 117.000 €, 39,00 m2 cca 3000 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 115.000 €
15.05.2026 - 117.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

STANOVI U NOVOGRADNJI OD 30m2 DO 57m2 – BESPLATNO PARKING MESTO! Beograd, Ledine U prilici smo da vam ponudimo stanove u novogradnji u savremeno opremljenim zgradama smeštenim u mirnom delu Beograda, nadomak svih sadržaja neophodnih za život. Zgrade su useljive. U ponudi su različite....

 
 
 
 
+6%

Promena cene sa 93.000 € na 99.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, ĆUPRIJA, 99.000 €, 163,00 m2 cca 610 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 93.000 €
08.05.2026 - 99.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se spratna kuća površine 163m2 na placu od 3.91 ar, raspoređenih u tri nivoa i to suteren, prvi sprat i potkrovlje. U suterenu se nalazi dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatilo i hodnik. Prvi sprat čine dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 96.000 € na 99.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Ledine, 99.000 €, 33,00 m2 cca 3000 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 96.000 €
15.05.2026 - 99.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
 
+9%

Promena cene sa 85.000 € na 93.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, 93.000 €, 45,00 m2 cca 2070 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.03.2026 - 85.000 €
15.05.2026 - 93.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

Na prodaju izuzetno svetao, funkcionalan i potpuno namešten stan na prvom spratu uredne stambene zgrade, u mirnom i traženom delu naselja, u blizini vrtića Meče . Stan je odlično organizovan i maksimalno iskorišćen, sa dve komforne spavaće sobe, što ga čini idealnim za porodičan život.....

 
 
 
 
+9%

Promena cene sa 85.000 € na 93.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, KALUĐERICA, 93.000 €, 45,00 m2 cca 2070 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.03.2026 - 85.000 €
15.05.2026 - 93.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
 
+2%

Promena cene sa 87.000 € na 89.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, 89.000 €, 42,00 m2 cca 2120 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.04.2026 - 87.000 €
10.05.2026 - 89.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi imamo 2.0 stan na prvom spratu zgrade na početku naselja Ledine kod Grand kafe. Zgrada sa malim brojem stanova, sa čistim ulazom i hodnicima. Nalazi se u mirnoj ulici bez javnog prevoza. Stan se sastoji od hodnika, velike dnevne sobe sa trpezarijom, kuhinje, spavaće sobe,....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 74.750 € na 77.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Grbavica, 77.000 €, 22,00 m2 cca 3500 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
30.01.2026 - 69.500 €
27.02.2026 - 74.750 €
10.05.2026 - 77.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2026.,

www.indomio.rs

U strogom centru grada na trgu Mladenaca prodajemo garsonjeru na prvom spratu u dvorištu zgrade površine 22m2 kompletno renovirano trenutno su radovi u toku kontakt 0603088993 Vanja (Moj Dom nekretnine, Novi Sad, Reg.br. 174)(Moj Dom nekretnine,Novi Sad,Reg.br.174) .

 
 
 
 
+6%

Promena cene sa 48.000 € na 51.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, KOVAČICA, 51.000 €, 110,00 m2 cca 460 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.03.2026 - 48.000 €
08.05.2026 - 51.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.indomio.rs

U Debeljači,selu na oko 40 kilometara od Beograda, na prodaju kuća novije gradnje sa 7 ari placa. Kuća ima prizemlje i sprat, prizemlje useljeno i u funkciji, sprat sređen i uz manja ulaganja /krečenje i sl./ i on useljiv. U Prizemlju dve spavaće sobe,veliki dnevni boravak,kupatilo,hodnik,kuhinja....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-12 (od ukupno 10)

<< <1> >>