• GoHome Professional
do 210000 eura 1.sprat pala cena klima barem 60 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 210000 eura 1.sprat pala cena klima barem 60 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 210000 eura 1.sprat pala cena klima barem 60 m2

  • Za upit "do 210000 eura 1.sprat pala cena klima barem 60 m2" pronađeno 12 nekretnina - prosečna cena 2.362 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 220000 eura (malo skuplji)
    • do 2200 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-4%

Promena cene sa 192.000 € na 185.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 185.000 €, 71,00 m2 cca 2610 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 192.000 €
15.05.2026 - 185.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Firma KEY REAL ESTATE EKSKLUZIVNO Vam predstavlja kvalitetan trosoban stan na izuzetnoj lokaciji – Mirijevo II, Zvezdara, ulica Matice Srpske 30. Stan je pozicioniran u neposrednoj blizini pijace, u mirnom i uređenom okruženju, sa obiljem zelenila i kompletnom infrastrukturom potrebnom....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 125.000 € na 115.000 € dana 27.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, SOPOT, 115.000 €, 60,00 m2 cca 1920 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.06.2025 - 132.000 €
02.01.2026 - 125.000 €
27.02.2026 - 115.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.06.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Sopot, Kosmaj - Prvomajska 2. 5, 60m2 (terasa 19m2), 1/2, EG, klima, interfon, video nadzor, parking U ponudi odličan dvoiposoban stan u novogradnji na Kosmaju. Nalazi se na prvom spratu sa prelepim pogledom na zelenilo, u zgradi koja je neposredno uz šumu koja je pod državnom zaštitom....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 127.000 € na 120.000 € dana 08.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BEOGRAD, Mirijevo 1, 120.000 €, 65,00 m2 cca 1850 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
31.03.2025 - 129.500 €
17.05.2025 - 125.000 €
29.08.2025 - 127.000 €
08.04.2026 - 120.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.03.2025.,

www.berzanekretnina.org

ID 799 Kontakt: Za više informacija ili dogovor oko razgledanja, pozovite 0643255742. - Kuća je na dva sprata. Nalazi se blizu osnovnih škola, prodavnica, kozmetičkih salona, kao i blizu autobuskih stajališta tako da je povezanost sa ostatkom grada jednostavna. - Na prvom spratu se....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 210000 eura 1.sprat pala cena klima barem 60 m2'
179.000 €
185.400 €
201.687 €
 
-5%

Promena cene sa 216.818 € na 206.818 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Cvetkova Pijaca, 206.818 €, 65,00 m2 cca 3180 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.03.2026 - 216.818 €
03.04.2026 - 206.818 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

Retko u ponudi, dupleks stan u novoj zgradi kod SC Olimp, opština Zvezdara. U jednom od najtraženijih delova grada, stan površine 65m2. Nalazi se u prizemlju i prvom spratu nove stambene zgrade. Zgrada je kvalitetne gradnje, sa liftom i ukupno četiri sprata. Po strukturi stan se sastoji....

 
 
 
 
-14%

Promena cene sa 72.000 € na 62.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, PRIJEPOLJE, 62.000 €, 56,00 m2 cca 1110 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
09.03.2026 - 72.800 €
18.03.2026 - 72.000 €
24.04.2026 - 62.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.03.2026.,

www.finanekretnine.com

Preporuka! U ponudi je potpuno renoviran dvosoban stan površine 56 m² , koji se nalazi u Prijepolju, u stambenoj zgradi Luke, ulica Kestenova, na prvom spratu. Lokacija je izuzetno pogodna za porodičan život – u neposrednoj blizini nalaze se osnovna škola i obdanište. Stan je dvostrano....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 223.000 € na 212.000 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Stara Bežanija, 212.000 €, 56,00 m2 cca 3790 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.03.2026 - 223.000 €
17.04.2026 - 212.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

Odličan 3.0 stan na Staroj Bežaniji (ugao Gandijeve i Zemunske ulice, u neposrednoj blizini Immo Centra). Mir, zelenilo, slobodan parking. • Savršena spratnost: Nalazi se na 1. spratu održavane četvorospratnice sa svetlim, staklenim ulazom. • Pametan raspored: Maksimalno iskorišćen....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 229.700 € na 222.000 € dana 18.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, 222.000 €, 98,00 m2 cca 2270 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.01.2026 - 229.700 €
18.03.2026 - 222.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.indomio.rs

U urbanoj vili, na povišenoj i mirnoj lokaciji (BLOK VILA), prodaje se nov, moderan četvorosoban stan površine 98 m², smešten na prvom spratu. Stan se odlikuje odličnim rasporedom i visokim kvalitetom gradnje, a sastoji se od prostranog dnevnog boravka, tri spavaće sobe, dva kupatila,....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 188.000 € na 180.000 € dana 22.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Borča, 180.000 €, 102,00 m2 cca 1770 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
30.01.2026 - 188.000 €
22.02.2026 - 180.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.01.2026.,

www.berzanekretnina.org

Na prodaju prostran četvorosoban stan u kući, na prvom spratu, u Borči, ul. Valjevskog odreda, u dobro povezanoj ulici, u blizini pošte, škole, vrtića, dom zdravlja, pijace i autobuske stanice. Trostrano orijentisan, što obezbeđuje obilje prirodne svetlosti tokom celog dana. Stan....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 188.000 € na 180.000 € dana 22.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, KOVILOVO, 180.000 €, 102,00 m2 cca 1770 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
30.01.2026 - 188.000 €
22.02.2026 - 180.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 195.000 € na 188.000 € dana 20.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Borča, 188.000 €, 111,00 m2 cca 1690 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
16.02.2026 - 195.000 €
20.03.2026 - 188.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

U prilici smo da Vam ponudimo vrlo prostran stan u naselju Stara Borča, Palilula. Stan je komforne površine 111m2. Nalazi se na prvom spratu u kući. Kompletno je renoviran osim kuhinje koja je od punog drveta. Sastoji se od ulaznog hodnika, prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom i....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-10 (od ukupno 9)

<< <1> >>