• GoHome Professional
do 210000 eura 1.sprat namešten što skuplji - GoHome - kupujem, prodajem, tražim : potraži na gohome
  • do 210000 eura 1.sprat namešten što skuplji - GoHome - kupujem, prodajem, tražim : potraži na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 210000 eura 1.sprat namešten što skuplji

  • Za upit "do 210000 eura 1.sprat namešten što skuplji" pronađeno 330 nekretnina - prosečna cena 2.426 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2
    • do 50 m2
    • 50 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 50 m2
    • 60 m2
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 220000 eura (malo skuplji)
    • do 2500 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 201 173 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, KAMENICA, 108.150 €, 46,00 m2 cca 2350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Tatarsko brdo, dvosoban, bez ulaganja, parking mesto+++Agencijska oznaka stana 1063868, Sremska Kamenica, Tatarsko brdo, dvosoban, 46m2 prvi sprat. Odličan svetao dvosoban stan od 46m2, sa terasom od 11m2 i pogledom na Frušku goru. Nalazi se na odličnoj lokaciji na Tatarskom brdu,....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 107.000 €, 38,00 m2 cca 2820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo izuzetan stan na par koraka od centra Zlatibora kod Čigote. Površine je 37,51m2 u lux kvalitetnoj zgradi novije gradnje. Nalazi se na prvom spratu stambene zgrade od četiri sprata. Po strukturi se sastoji od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 107.000 €, 107,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je izuzetno funkcionalan stan, na prvom spratu. Dvostran, svetao, sa odličnim rasporedom prostorija. Sastoji se iz dnevnog boravka, kuhinje, trpezarije, tri sobe, kupatilo, toalet, predsoblje. Dve zastakljene terase sa garniturom za odmor i uživanje, dodatno krase prostor.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 106.090 €, 36,00 m2 cca 2950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Telep, uknjižen, opremljen, jednoiposoban +++Agencijska oznaka 1100414. Prodaje se jednoiposoban stan u blizini ulice Heroja Pinkija. U cenu je uračunata kuhinja ali se može kupiti namešten, uz dogovor. Nalazi se na prvom spratu manje zgrade. Mogućnost kupovine putem stambenog kredita.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 106.090 €, 36,00 m2 cca 2950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam lep jednoiposoban stan u Kotorskoj ulici na Telepu. Stan je u blizini svih neophodnih gradskih sadržaja.Nalazi se u manjoj novijoj zgradi na prvom spratu. Sastoji se od ulaznog hodnika,dnevnog boravka sa kuhinjom, spavaće sobe, kupatila i terase. Stan je moderno....

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, 103.000 €, 93,00 m2 cca 1110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.12.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se lepo uređen duplex stan u zgradi salonskog tipa na prvom spratu, površine 93 m2.U svom sastavu u prizemlju ima hodnik, dnevni boravak, kupatilo, kuhinju, ostavu i spavaću sobu, a u potrkovlju 3 sobe od kojih se jedna može koristiti kao radna soba ili gardarober. Podovi....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vidikovačka Padina, 103.000 €, 35,00 m2 cca 2940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan na Vidikovačkoj padini – svetao, odličnog rasporeda, namešten. Prodaje se funkcionalan i svetao stan na 1. spratu u zgradi sa ukupno 3 sprata, na mirnoj lokaciji na Vidikovačkoj padini. Stan je istočno orijentisan, pun dnevnog svetla, sa veoma lepim rasporedom prostorija. Kompletno....

 
 
 
  Stan, KNEŽEVAC, 103.000 €, 36,00 m2 cca 2860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju odmah useljiv, uknjižen stan od 36 m² na prvom spratu (nije poslednji), u zgradi (nije stan u kući). Stan je potpuno namešten, poseduje terasu, klimu, interfon i pripadajući podrum. Mesečni troškovi su oko 2.800 RSD. Uknjižen 1/1 – moguća kupovina putem stambenog kredita.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 102.000 €, 60,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

41510, 061 234 30 11 Stefanela, Prodaje se odličan stan na prvom spratu, kompletno namešten. Na prvom spratu. Funkcionalan raspored, komforan stan pun prirodne svetlosti. U ceni i parking mesto. Odlična lokacija, Nova Detelinara, Blizina Sajma, u okolini razni marketi, autobusko stajalište,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 100.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2023.,

www.klikdooglasa.com

VLASNIK prodaje stan od 49m2 na prvom spratu(od moguća tri) , stan se nalazi u relativno novijoj zgradi i u mirnom kraju (Novi Sad) Novog naselja, odmah kod okretnice gde staju svi gradski autobusi i gde ima uvek parking mesta,a iza zgrade nova lepa pešačka zona koja se prostire skroz....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 99.910 €, 27,00 m2 cca 3700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju luksuzno sređena garsonjera koja se nalazi u mirnom delu Nove Detelinare, u Kopernikovoj ulici. Ova lokacija pruža prijatan i tih ambijent za život. Stan se nalazi na prvom spratu novoizgrađene zgrade iz 2024. godine, koja je opremljena liftom. Površina stana iznosi 27....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

KOMPLETNO OPREMLJEN, Nova Detelinara, 27m2+++ Agencijska oznaka-1064395 Na prodaju uknjižena garsonjera na Novoj Detelinari u neposrednoj blizini Bulevara Evrope. STAN SE PRODAJE KOMPLETNO NAMEŠTEN I OPREMLJEN BELOM TEHNIKOM, idealan kako za život tako i kao investicija za izdavanje.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 99.900 €, 27,00 m2 cca 3700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju luksuzno sređena garsonjera površine 27m², u mirnom delu Nove Detelinare, idealna za one koji traže udoban život u mirnom okruženju, a ujedno žele blizinu svih sadržaja koje grad nudi. U neposrednoj blizini nalaze se dve prometne ulice bogate kafićima, restoranima, prodavnicama....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 99.200 €, 124,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 9109988.Izdaje se poslovni prostor (124m2), na prvom spratu stambene zgrade u centru Novog Sada, nadomak futoške pijace. Prostor je pogodan za mirne poslovne delatnosti i deo nameštaja može da se iznese iz stana. Dvorišno je orijentisan tako da Vam daje mir i privatnost....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 99.200 €, 124,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prostran trosoban salonski stan u centru – odmah useljiv! 🏡✨ Izdaje se prostran, luksuzno opremljen trosoban salonski stan površine 124m², smešten na 1. spratu u samom centru grada. Stan odiše elegancijom i pruža idealan spoj klasičnog šarma i modernog komfora. 🛋️🌟 Stan je kompletno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 98.880 €, 32,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi agencije je odličan jednosoban stan u mirnoj ulici na Grbavici.Stan se prodaje kompletno namešten i nalazi se na prvom spratu stambene zgrade.Lokacija ovog stana je najveća prednost, nalazi se u neposrednoj blizini Univerziteta, Promenade i Centra grada.Terasa je dvorišno....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 98.000 €, 450,00 m2 cca 220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

CEROVAC - SMEDEREVSKA PALANKA Domaćinstvo za ozbiljne namere. Kuća na 300 m2 , drugi objekat stambeno ekonomski i treći objekat ekonomski ili može poslužiti kao još jedna garaža, na 3.000 m2 ravnog placa kome se može još jeftino pridružiti 2.000 m2. Nalazi se na putu koji povezuje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 98.000 €, 32,00 m2 cca 3060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 129856, I/, klima, lift, terasa, uknjizen, garaza, parking. NOVA DETELINARA - ODLICAN, jednosoban stan 32 m2, I sprat, LIFT, terasa, namesten, CG, protocna topla voda, opticki internet, kablovska, miran , dvorisno orijentisan , u dvoristu parking za stanare zgrade,32....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.03.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 129856, I/, klima, lift, terasa, uknjižen, garaza, parking. NOVA DETELINARA - ODLIČAN, jednosoban stan 32 m2, I sprat, LIFT, terasa, namešten, CG, protočna topla voda, optički internet, kablovska, miran , dvorišno orijentisan , u dvorištu parking za stanare zgrade,32....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 97.850 €, 34,00 m2 cca 2880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

KOMPLETNO NAMEŠTEN JEDNOIPOSOBAN STAN, NADOMAK LIMANA 4---Agencijska šifra 1007989.Prodaje se jednoiposoban stan površine 34 m², smešten na 1. spratu stambene zgrade na odličnoj lokaciji – sam početak Telepa, u neposrednoj blizini Limana 4, u ulici Heroja Pinkija.Stan je kompletno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 97.850 €, 40,00 m2 cca 2450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Socijalno, jednoiposoban stan na prvom sparatu+++Agenciska oznaka stana 1058231,Oglašavamo prodajnu jednoiposobnog stana na prvom spratu komplet namešten, stan se nalazi u bilzini Žitnog trga sa druge strane Bulevara oslobođenja, bilizina marketa autobuskog stajališa škole dona zdravlja.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 96.800 €, 42,00 m2 cca 2310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se moderno uređen jednoiposoban stan površine 42m², u kvalitetnoj novogradnji na Telepu. Zgrada je useljena pre dve godine i nalazi se u mirnoj, porodičnoj ulici sa odličnom infrastrukturom. Struktura stana: Hodnik Kupatilo Spavaća soba Dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 96.000 €, 48,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo stan na Zlatiboru u okvriru naselja Rudine Na 3km od centra, u neposrednoj blizini teniskih terena, na mirnoj lokaciji, izdvojenoj od gužve, idealan za odmor i opuštanje Stan ima 48m2 Po strukturi je 2.0 soban i sastoji se od predsoblja, dnevnog boravka....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Gornji Grad, 95.580 €, 162,00 m2 cca 590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ikat nekretnine su u prilici da vam ponude stan - poslovni prostor za izdavanje grejne povrsine 110m2 + terasa 52m2 na odlicnoj lokaciji u Banatskoj ulici u blizini Zemunskih kapija, fakulteta, osnovnih skola, vrtica, auto placa, servisa i ostalih sadrzaja Nalazi se na 1. spratu u....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 95.300 €, 26,00 m2 cca 3670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju izuzetno funkcionalna i estetski uređena garsonjera na atraktivnoj lokaciji – Adamovićevo naselje, jedna od najtraženijih zona u Novom Sadu. Savršen izbor kako za samostalan život, tako i za sigurnu investiciju sa brzom isplativošću! Zamislite stan u kojem vas svakodnevno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 95.000 €, 25,00 m2 cca 3800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 132122, I/, francuski balkon, uknjizen, novogradnja. Na prodaju kompletno namesten jednosoban stan u Marka Miljanova ulici na prvom spratu. Stan je odlican kako za zivot tako i za izdavanje. Za par minuta hoda ste u Centru i na Keju. Agent Dragan. Vise informacija na:....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 95.000 €, 25,00 m2 cca 3800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 132122, I/, francuski balkon, uknjižen, novogradnja. Na prodaju kompletno namešten jednosoban stan u Marka Miljanova ulici na prvom spratu. Stan je odličan kako za život tako i za izdavanje. Za par minuta hoda ste u Centru i na Keju. Agent Dragan. Više informacija na:....

 
 
 
  Stan, SREMSKA MITROVICA, 95.000 €, 63,00 m2 cca 1510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se dvoiposoban namešten stan 63m2, kod Sportskog centra Pinki u Sremskoj Mitrovici. Stan se nalazi na prvom spratu, renoviran je 2014.godine, sastoji se od hodnika, kupatila, kuhinje sa trpezarijom, dnevne sobe, dve spavaće sobe i terase. Grejanje je gradsko-toplifikacija.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 94.000 €, 42,00 m2 cca 2240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 122889, I/, klima, terasa, uknjižen, stambena zgrada. Prodaje se jednoiposoban stan u novogradnji. Uknjižen, odmah useljiv. Svetla i prostrana dnevna soba, moderna kuhinja, kupatilo, predsoblje, terasa. Funkcionalan raspored prostorija sa dosta prirodnog svetla. Parking....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 94.000 €, 42,00 m2 cca 2240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem jednoiposoban stan u novogradnji. Sastoji se od hodnika, kupatila, spavaće sobe, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom i terase. Parking mesto i zajednička prostorija u prizemlju. Stan je kompletno namešten, kuhinja i plakari radjeni po meri, sve stvari u stanu su nove.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 94.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2021.,

www.klikdooglasa.com

Lux stan na prodaju, Branka Bajica [telefon] , prvi sprat, Nova Detelinara, [telefon] m [telefon] , [telefon] . [telefon] e ima parking. Namesten. [telefon] .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 92.000 €, 23,00 m2 cca 4000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodajemo garsonjeru od 23 kvm, na Novom Beogradu, u bloku 62, na prvom spratu. Stan se nalazi u zgradi koja je papirološki čista, a prodavac upisan kao vlasnik, oblik svojine-privatna, sa udelom od 1/1, te postoji mogućnost kupovine putem stambenog kredita. Stan se može kupiti kompletno....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 92.000 €, 39,00 m2 cca 2360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Zlatibor centar/Vila Peković/ Izuzetna Ponuda! Retko u ponudi, apartman, kompletno namešten, na prvom spratu u \"Vili Peković\". Apartman poseduje veliku prelepu terasu sa koje se pruža pogled na borovu šumu i jezero. Sam objekat je izuzetnog kvaliteta sa recepcijom 24 h i teretanom.....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 90.000 €, 36,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Objekat Pino silvestre 2 se nalazi u ulici Drinske divizije preko puta hotela Mona na samo 150 m od jezera i strogog centra Zlatibora. Objekat se izdvaja i ističe po kvalitetu gradnje najviše premijum klase, prelepom projektu i enterijeru.. Izuzetan nivo održavanja objekta i same....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 90.000 €, 37,00 m2 cca 2430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 114499, PR/, klima, parking. Jednoiposoban stan u sirem centru Novog Sada delimicno u dva nivoa, prizemlje i prvi sprat, lepo namesten, mogucnost parking mesta(ulazi u cenu. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 90.000 €, 90,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 9111119.Izdaje se prelep, kompletno namešten trosoban stan (90 m2) na 1. spratu urbane zgrade u Centru. Veoma je prostran, luksuzno uređen, funkcionalan, sa visokim plafonima. Posebna prostorija sa mašinama za pranje i sušenje veša, posebna plakar prostorija, kupatilo....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 89.600 €, 29,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju je odmah useljiv, lepo uređen jednosoban stan površine 29 m², smešten na izuzetnoj lokaciji nadomak Železničke stanice. Nalazi se na prvom spratu uredne zgrade i idealan je kako za stanovanje, tako i kao investicija za izdavanje. Stan odiše funkcionalnošću i udobnošću –....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 89.600 €, 29,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lep komforan,namešten stan. Odvojena kuhinja. Prvi sprat. Uknjižen bez tereta. Za više informacija pozovite. Agencijska oznaka:1012137 Kontakt:0652813132 (Biro za nekretnine d.o.o., Novi Sad, upisan u Reg. posrednika br. 951) Internet, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 89.100 €, 23,00 m2 cca 3870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi agencije je prijatna i funkcionalna garsonjeru na Grbavici, u neposrednoj blizini Futoške pijace, Promenade, fakulteta, Spensa, Limanske pijace - održavajući sve gradske pogodnosti na dohvat ruke.Stan se nalazi na prvom spratu zgrade koja poseduje lift, i prodaje se kompletno....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 88.000 €, 33,00 m2 cca 2670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se kompletno namešten stan površine 33m², smešten na prvom spratu manje stambene zgrade na atraktivnoj lokaciji Obilićev venac. Stan je funkcionalnog rasporeda i poseduje odvojenu spavaću sobu, što ga čini idealnim kako za život, tako i za izdavanje. U odličnom je stanju,....

 
 
 
  Stan, BUBANJ, 88.000 €, 45,00 m2 cca 1960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju kompletno renoviran stan u naselju Bubanj, u mirnom i traženom delu grada. Stan ima 45 m² i nalazi se na prvom spratu stambene zgrade, što ga čini odličnim izborom kako za život, tako i kao investiciju za izdavanje. Po strukturi je funkcionalan i sastoji se od prostranog....