• GoHome Professional
do 210000 eura 1.sprat namešten što jeftiniji - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • do 210000 eura 1.sprat namešten što jeftiniji - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 210000 eura 1.sprat namešten što jeftiniji

  • Za upit "do 210000 eura 1.sprat namešten što jeftiniji" pronađeno 330 nekretnina - prosečna cena 2.430 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2
    • do 50 m2
    • 50 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 50 m2
    • 60 m2
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 220000 eura (malo skuplji)
    • do 2500 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 584 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, VRBAS, 72.000 €, 86,00 m2 cca 840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

VRBAS, 86m2, TROSOBAN Prodaje se namešten trosoban duplex u Vrbasu. Na prvom spratu se nalazi dnevni boravak sa delimično odvojenom kuhinjom i toalet. Na drugom spratu se nalaze tri spavaće sobe i kupatilo. Ispred zgrade se nalazi slobodan parking. Cena 72.000€ + 3% posrednička naknada.....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 72.000 €, 45,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo stan na Zlatiboru u centru u okviru naselja Đurkovac Na odličnoj lokaciji, na samo 10 minuta šetnje od jezera i trga, u blizini vidikovca i trim staze Karaula, restorana Miris dunja i mnogih drugih sadržaja u ponudi Zlatibora Stan ima prostranih i funkcionalnih....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 73.000 €, 52,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.12.2023.,

www.indomio.rs

Zlatibor, naselje Zova, ulica Mijaila Jevremovića. Luksuzan namešten dvosoban apartman površine 52m² na prvom spratu. Podno grejanje, klima, internet, KATV, telefon. Apartman se nalazi na samo 2km od centra Zlatibora, pogodan je za boravak porodice , ali i kratkoročno izdavanje. Budući....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 74.000 €, 39,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se stan na Zlatiboru, ulica Alekse Popovića, površine 39m2, a po strukturi jednosoban. Stan se nalazi na prvom spratu u zgradi sa liftom, i ima pripadajuće parking mesto. Stan se prodaje kompletno namešten. Grejanje je na struju, Cena 74.000 eura Agencija KULA .

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 74.400 €, 31,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo vrhunski, luksuzan stan na jedinstvenoj lokaciji u centru Zlatibora u okviru apartmanskog kompleksa Titova vila Stambeno - poslovni apartmanski kompleks Titova vila predstavlja jedan od najatraktivnijih i luksuznijih lokacija na Zlatiboru. Na samo 10....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 74.800 €, 88,00 m2 cca 850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi za izdavanje kompletno namešten kancelarijski prostor na prvom spratu koji je sačinjen od tri kancelarije, kupatila, hodnika i čajne kuhinje. Idealno za tihe kancelarijske poslove. U dvorištu postoji mogućnost parkiranja na zajedničkom parkingu. Potreban depozit kao i jednokratna....

 
 
 
  Stan, RAŠKA, 75.000 €, 45,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

Dvosoban apartman 45m Kopaonik Jolly Kop Lokacija: Kopaonik (Srbija, Raška) Ulica i broj: Vikend naselje Jolly Kop Sobnost: Dvosoban Kvadratura: 45m2 Nivo u zgradi: 1. sprat Dodatne informacije Terasa, Internet, Satelitska, kablovska TV Tekst oglasa Kopaonik, PRODAJEMO dvosoban....

 
 
 
  Stan, RAŠKA, 75.000 €, 37,00 m2 cca 2030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.07.2025.,

www.indomio.rs

Na Kopaoniku, u okviru hotela Srebrna planina, prodaje se nov, luksuzno namešten apartman. Apartman je površine 37m2, a nalazi se na prvom spratu. Poseduje dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, odvojenu spavaću sobu, kupatilo i lepu terasu. Hotel se nalazi u vikend naselju. U....

 
 
 
  Kuća, GORNJA TREPČA, 75.000 €, 300,00 m2 cca 250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ako ste tražili miran dom u prelepom okruženju,izdvojenom od gradske buke,ali dovoljno blizu svih pogodnosti upravo ste ga našli. Predstavljam vam lepu I funkcionalnu kuću u nadaleko poznatom turističkom naselju Gornja Trepča kod Čačka,idealnu za porodicu koja želi da uživa u tišini....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 75.000 €, 26,00 m2 cca 2890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

BULEVAR EVROPE, 26m2, GARSONJERA Gradnja zgrade 2009. godina. Stan ima 26 kvadrata, uknjizen 1/1 na vlasnika, bez tereta. Stan se prodaje kompletno namesten kao na slikama, odlicnog rasporeda i jako funkcionalan sa terasom koja gleda na ulicu, polu odvojenom kuhinjom i prostranim....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 75.000 €, 25,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

ADAMOVIĆEVO NASELJE, 25m2, GARSONJERA Stan se nalazi u jednoj od lepših ulica Adamovićevog naselja u zgradi useljenjoj 2009. godine. Zgrada ima svoj parking za stanare sa rampom. Stan je na idealnom prvom spratu, okrenutom ka dvorištu i u odličnom je stanju. Prodaje se namešten i....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 75.000 €, 26,00 m2 cca 2890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem garsonjeru na Bulevaru Evrope Novi Sad, kod Zoneda. Gradnja zgrade 2009. godina. Stan ima 26 kvadrata, uknjizen 1/1 na vlasnika, bez ikakve vrste tereta i zabelezbi na stanu. Stan prodajem kompletno namesten kao sto vidite na slikama, odlicnog rasporeda i jako funkcionalan.....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 76.500 €, 90,00 m2 cca 850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se kompletno namešten poslovni prostor idealan za mirne delatnosti. U blizini Pupinove palate, Trga mladenaca. * I sprat * Površina 90m2 * Četiri kompletno nameštene kancelarije * Kuhinjski deo * Četiri klima uređaja Useljiv od 01.07! Za više informacija, kontakt: 069/383-1004....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 77.250 €, 26,00 m2 cca 2970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

KOMPLETNO NAMEŠTENA GARSONJERA NA BULEVARU EVROPE SA PARKINGOM--Kompletno namešten stan koji se nalazi na 1. spratu sa liftom na Bulevaru Evrope. Lociran je u najboljem delu Bulevara Evrope, u blizini kružnog toka. U dvorištu je obezbeđen parking za stanare zgrade. Uknjižen 1/1, bez....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 78.000 €, 44,00 m2 cca 1770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Furnished one-bedroom apartment for sale in Zlatibor. The building is located within the Tourist and Recreational Center Zlatibor, across the street from the Royal Residence. In the immediate vicinity of Lidl, amusement park (panorama), lake, Switzerland stadium, The apartment....

 
 
 
  Stan, BARIČ, 79.000 €, 50,00 m2 cca 1580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.01.2025.,

www.vivanekretnine.rs

Na prodaju dvosoban stan povrsine 50m2 koji se nalazi na prvom spratu stambrnr zgrade u Obrenovcu(Baric). Zgrada se nalazi u blizini supermarketa, obdanista, autobuske stanice. Sastoji se od ulaznog hodnika, spavace sobe, kupatila sa tus kabinom, fizicki izdvojene kuhinje sa trpezarijom....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, 79.000 €, 50,00 m2 cca 1580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Šifra: 2s553 Na prodaju je kompletno namešten, nov stan površine 50 m², koji se nalazi na prvom spratu kvalitetne stambene zgrade u porodičnom naselju Tozino voće – jednom od najtraženijih i najuređenijih delova Mladenovca. Stan je veoma svetao, funkcionalan i lepo organizovan, idealan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 79.825 €, 26,00 m2 cca 3070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaja stana- Bulevar Evrope- Garsonjera Prodajemo garsonjeru na Bulevaru Evrope . Stan ima 26 kvadrata, uknjizen 1/1 na vlasnika. Stan se prodaje kompletno namesten kao sto vidite na fotografijama, odlicnog rasporeda. Nalazi se na prvom spratu zgrade sa lifitom. U dvoristu zgrade....

 
 
 
  Kuća, VRANJE, 80.000 €, 212,00 m2 cca 380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Reč je o kući koja se nalazi u prigradskom naselju nadomak Vranja. Put do naselja je sredjen i nov a tik iznad kuće se nalazi autobusko stajalište, kuda staje i linijski autobus koji vodi direktno do grada. Lokacija je takva da odgovara onima koji vole mirne sredine i prirodu ali....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 82.000 €, 50,00 m2 cca 1640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.08.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Prelep stan u centru Zlatibora, Erska ulica, neposredna blizina jezera, Lidla Kompletno opremljen od poda do plafona. Vlasnik je stan sređivao za sebe po najvišim standardima. Vaše je samo da unesete ličnu garderobu i uselite se u ovaj prelep prostor. Smešten je na prvom spratu....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 82.000 €, 39,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo stan na odličnoj lokaciji na Zlatiboru Stan se nalazi u centru na samo 5 minuta šetnje od jezera u okviru naselja Đurkovac, jednog od lepših i atraktivnijih naselja na Zlatiboru Stan ima 39m2 Prirodno veoma svetao i funkcionalan stan na 1 spratu nove....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Satelit, 85.000 €, 33,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Satelit, jednosoban, 33m2, namešten, sa odvojenom trpezarijom! +++ Agencijska oznaka 1064370 Na prodaju jednosoban stan od 33m2, na prvom spratu starije stambene zgrade, bez lifta. Nalazi se u mirnoj ulici, na Satelitu, sa uvek dostupnim parkingom ispred zgrade i sa dosta zelenih....

 
 
 
  Stan, ZLATIBOR, 85.000 €, 48,00 m2 cca 1770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

2.0, Zlatibor centar, Rujanska, 48,07m2, 1/2, EG. Prodaje se apartman u centru Zlatibora na samo 5 minuta hoda do jezera. Nalazi se na prvom spratu i sastoji se od spavaće sobe, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom i kupatila. Apartman je opremljen i prodaje se namešten. Uknjižen.....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 85.000 €, 33,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.11.2024.,

www.indomio.rs

Na prodaju je jednosoban stan površine 33m², koji se nalazi na prvom spratu stambene zgrade, u neposrednoj blizini doma zdravlja, pijace i na samo 100m od centra Banje. Stan se sastoji od: dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatilo i hodnik. Stan ima pripadajući....

 
 
 
  Stan, SOMBOR, 85.000 €, 50,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.indomio.rs

* Na prodaju jednoiposoban stan 5 min od centra grada, u blizini samoposluge, u ulici Toze Markovića. - Površina stana je 50 m2, stan se nalazi na 1. spratu u zgradi koja poseduje lift. - Stan obuhvata hodnik, veliki i komforan dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom sa izlazom na....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 85.000 €, 37,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 114499, PR/, klima, parking. Jednoiposoban stan u sirem centru Novog Sada delimicno u dva nivoa, prizemlje i prvi sprat, lepo namesten, mogucnost parking mesta(ulazi u cenu. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 86.520 €, 28,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra 1007544.Kompletno namešten jednosoban stan koji se nalazi na Bulevaru Evrope. Dvorišno je orijentisan i nalazi se na 1.spratu novije zgrade. Terasa, Lift.

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 89.000 € na 87.000 € dana 12.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 87.000 €, 16,00 m2 cca 5440 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
16.04.2026 - 91.000 €
09.05.2026 - 89.000 €
12.05.2026 - 87.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Garsonjera na prvom spratu u Pop Lukinoj. Potpuno renovirano. Ima lift. Prodaje se namešten. Odlična investicija jer ima razrađen posao kao stan na dan. Dobta pozicija blizu Kalemegdana,Knez Mihajlove i Zelenog venca i reke Save. Agencijska provizija 2%. . Oglas za: Prodaju Grejanje:....

 
 
 
  Stan, TEMERIN, 87.000 €, 68,00 m2 cca 1280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem NEUKNJIŽEN lep i moderno namešten trosoban stan u centru Temerina u zgradi na prvom spratu. Stan je idealano pozicioniran i svetao. Stan se sastoji od predsoblja sa garderoberom, velike dnevne sobe sa trpezarijom, kuhinja je odvojena i ima prozor, dve spavaće sobe, kupatilo....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 87.000 €, 29,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem lep, komforan, stan, namešten. Jedna soba, odvojena kuhinja. Prvi sprat. Parking, garaža, Podrum, ostava, Internet, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 87.000 €, 29,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 119160, I/VI, klima, parking, podrum, ostava. Prodaje se lep jednosoban stan u blizini bulevara kod železnicke stanice. Komforan stan, namešten, dnevna soba, odvojena kuhinja, pretsoblje i kupatilo. Prvi sprat. U okruženju ima mnogo zelenila, novih dečjih igrališta,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 87.550 €, 37,00 m2 cca 2370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Podbara, stan 37m2 , jednoiposoban, povoljno ! Za život ili izdavanje +++ Agencijska oznaka stana 1062778, Novi sad, Podbara. Uknjžžen jednoiposoban , na dobroj lokaciji i po povoljnoj ceni! Stan je u dva nivoa, prizemlje i prvi sprat , lepo namesten, mogucnost parking mesta. Za dodatne....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 87.550 €, 23,00 m2 cca 3810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam prijatnu i funkcionalnu garsonjeru na Grbavici,, u neposrednoj blizini Futoške pijace, Promenade, fakulteta, Spensa, Limanske pijace - održavajući sve gradske pogodnosti na dohvat ruke. Stan se nalazi na prvom spratu zgrade koja poseduje lift, i prodaje se kompletno....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, 88.000 €, 45,00 m2 cca 1960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju kompletno renoviran stan u naselju Bubanj, u mirnom i traženom delu grada. Stan ima 45 m² i nalazi se na prvom spratu stambene zgrade, što ga čini odličnim izborom kako za život, tako i kao investiciju za izdavanje. Po strukturi je funkcionalan i sastoji se od prostranog....

 
 
 
  Stan, BUBANJ, 88.000 €, 45,00 m2 cca 1960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 88.000 €, 33,00 m2 cca 2670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se kompletno namešten stan površine 33m², smešten na prvom spratu manje stambene zgrade na atraktivnoj lokaciji Obilićev venac. Stan je funkcionalnog rasporeda i poseduje odvojenu spavaću sobu, što ga čini idealnim kako za život, tako i za izdavanje. U odličnom je stanju,....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 88.000 €, 47,00 m2 cca 1870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo stan u strogom centru Zlatibora u okviru naselja Đurkovac, jednog od najtraktivnijih naselja na Zlatiboru Na samo 300m od jezera i trga, u blizini više parkova, restorana, prodavnica i mnogih drugih sadržaja Stan je sa svojih 47m2 veoma prostran i funkcionalan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 89.100 €, 23,00 m2 cca 3870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi agencije je prijatna i funkcionalna garsonjeru na Grbavici, u neposrednoj blizini Futoške pijace, Promenade, fakulteta, Spensa, Limanske pijace - održavajući sve gradske pogodnosti na dohvat ruke.Stan se nalazi na prvom spratu zgrade koja poseduje lift, i prodaje se kompletno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 89.600 €, 29,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju je odmah useljiv, lepo uređen jednosoban stan površine 29 m², smešten na izuzetnoj lokaciji nadomak Železničke stanice. Nalazi se na prvom spratu uredne zgrade i idealan je kako za stanovanje, tako i kao investicija za izdavanje. Stan odiše funkcionalnošću i udobnošću –....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 89.600 €, 29,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lep komforan,namešten stan. Odvojena kuhinja. Prvi sprat. Uknjižen bez tereta. Za više informacija pozovite. Agencijska oznaka:1012137 Kontakt:0652813132 (Biro za nekretnine d.o.o., Novi Sad, upisan u Reg. posrednika br. 951) Internet, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 90.000 €, 36,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Objekat Pino silvestre 2 se nalazi u ulici Drinske divizije preko puta hotela Mona na samo 150 m od jezera i strogog centra Zlatibora. Objekat se izdvaja i ističe po kvalitetu gradnje najviše premijum klase, prelepom projektu i enterijeru.. Izuzetan nivo održavanja objekta i same....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 90.000 €, 37,00 m2 cca 2430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 114499, PR/, klima, parking. Jednoiposoban stan u sirem centru Novog Sada delimicno u dva nivoa, prizemlje i prvi sprat, lepo namesten, mogucnost parking mesta(ulazi u cenu. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 85-126 (od ukupno 331)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8> >>