• GoHome Professional
do 210000 eura 1.sprat luksuzan 50 m2 porasla cena - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 210000 eura 1.sprat luksuzan 50 m2 porasla cena - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 210000 eura 1.sprat luksuzan 50 m2 porasla cena

  • Za upit "do 210000 eura 1.sprat luksuzan 50 m2 porasla cena" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 220000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 350 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+4%

Promena cene sa 149.000 € na 155.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 155.000 €, 50,00 m2 cca 3100 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 155.000 €
01.05.2026 - 149.000 €
13.05.2026 - 155.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

U prilici smo da vam ponudimo lux dvoiposoban stan na visokom prizemlju, visina skoro prvog sprata. Struktura stana je sledeća: ulazni hodnik, dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijskim delom, dve spavaće sobe i kupatilo. Veća spavaća soba ima posebni deo kao garderober. Prodaje se namešten....

 
 
 
 
+2%

Promena cene sa 124.950 € na 127.100 € dana 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Liman IV, 127.100 €, 51,00 m2 cca 2490 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.03.2026 - 124.558 €
25.03.2026 - 124.950 €
17.05.2026 - 127.100 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 130463, III/IV, lift, terasa. Prodaja LIMAN 5, NOVI *STAN SA STILOM* 50,84 m2, u izgradnji. Povrat PDV. 2 spavaće sobe 10,19 m2 i 5,64 m2. Dnevni boravak 16,37 m2 . Useljiv oktobar ove godine. Grejanje GAS. U zgradi LIFT. Luksuzno opremljen. Blizina fakulteta, TC Promenada,....

 
 
 
 
+5%

Promena cene sa 137.800 € na 144.710 € dana 04.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Detelinara, 144.710 €, 50,00 m2 cca 2890 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 137.800 €
04.03.2026 - 144.710 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 117007, III/VI, lift, ulaz mermerni, novogradnja. Prodaja - SAJAM LUX 49,90 m2, 2 -soban, u izgradnji. Povrat PDV. LIFT. Pogled na Frušku goru! Podovi: toplotna i zvucna i hidroizolacija. Podovi: višeslojni parket. Pregradni zidovi 30 cm, termoblok. Klima. Grejanje....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 150.000 € na 155.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, 155.000 €, 50,00 m2 cca 3100 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.05.2026 - 150.000 €
08.05.2026 - 155.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U novogradnji, kompleksu zgrada, nov, suncan, funkcionalan, lux stan sa dosta parking mesta oko zgrada Stan ima lep raspored, iz predsoblja se ulazi u sve prostorije u stanu, kuhinju sa trpezarijom i dnevnim boravkom iz koga se izlazi na terasu, spavacu sobu i kupatilo. Stan je opremljen....

 
 
 
 
+17%

Promena cene sa 98.000 € na 115.000 € dana 18.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, SURČIN, 115.000 €, 52,00 m2 cca 2210 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
31.03.2025 - 96.700 €
04.06.2025 - 101.400 €
26.09.2025 - 105.000 €
26.10.2025 - 124.000 €
24.12.2025 - 110.000 €
11.01.2026 - 115.000 €
18.01.2026 - 100.000 €
30.01.2026 - 112.000 €
08.02.2026 - 95.000 €
22.02.2026 - 115.000 €
01.03.2026 - 98.000 €
18.03.2026 - 115.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.01.2025.,

www.berzanekretnina.org

Stan,Beograd,Ledine,Vojvođanska,Surčin,3.0,52m2,98000 eur ,lux,specijalna ponuda Prodaja stana,Ledine,Vojvođanska, novogradnjai-na izuzetnoj lokaciji,blizu Akva parka,marketa,autobusa i restorana. Stan,3.0,52 m2 se nalazi na vor(nivo prvog sprata)/II spratu , novogradnja i sastoji....

 
 
 
 
+13%

Promena cene sa 98.000 € na 111.000 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, SURČIN, 111.000 €, 52,00 m2 cca 2140 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
18.02.2026 - 105.000 €
22.02.2026 - 110.000 €
25.02.2026 - 102.000 €
01.03.2026 - 95.000 €
18.03.2026 - 110.000 €
10.04.2026 - 98.000 €
17.04.2026 - 111.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

Stan,Beograd,Ledine,Vojvođanska,Surčin,3.0,52m2,111000 eur ,lux,specijalna ponuda Prodaja stana,Ledine,Vojvođanska, novogradnjai-na izuzetnoj lokaciji,blizu Akva parka,marketa,autobusa i restorana. Stan,3.0,52 m2 se nalazi na vor(nivo prvog sprata)/II spratu , novogradnja i sastoji....

 
 
 
 
+2%

Promena cene sa 95.400 € na 96.990 € dana 16.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, KRAGUJEVAC, 96.990 €, 53,00 m2 cca 1830 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.12.2025 - 79.500 €
25.02.2026 - 95.400 €
16.05.2026 - 96.990 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.12.2025.,

www.adventisrealestate.com

Lux novogradnja u Kragujevcu - CityPlace41! Preporuka! .

 
 
 
 
+4%

Promena cene sa 134.100 € na 139.400 € dana 20.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Ledine, 139.400 €, 53,00 m2 cca 2630 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
05.11.2025 - 134.100 €
20.03.2026 - 139.400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.06.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Stan je u izgradnji trenutno nije moguća kupovina preko stambenog kredita. - Mogućnost kupovine garažnog mesta - LUX - LIFT - granitna keramika - klima - višeslojni hrasto parket - šestokomorna PVC i aluminijumska stolarija - efikasnost "B" - rok završetka februar 2027.....

 
 
 
 
+19%

Promena cene sa 136.000 € na 161.632 € dana 16.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Grbavica, 161.632 €, 47,00 m2 cca 3440 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.03.2026 - 136.000 €
16.03.2026 - 161.632 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.03.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 130319, I/III, lift. GRBAVICA LUX NOVI 46,85 m2, SA PDV FANTASTIČAN - LIFT. Useljenje: kraj ove godine. Moderan stan, dnevni boravak 16,68 m2, spavaća soba 10,85 m2. Blizina škola, fakulteta, TC Promenada, mnoštva marketa, restorana, kafea, limanske pijace. Odlična....

 
 
 
 
+4%

Promena cene sa 140.000 € na 145.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 145.000 €, 47,00 m2 cca 3090 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 140.000 €
24.04.2026 - 145.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka - 1102182 - Cena je 145 000e + agencijska provizija od 3%. Uknjižen dvosoban stan na Novoj Detelinari. Sastoji se iz dnevnog boravka, spavaće sobe, kupatila i terase. Stan je delimično renoviran i luksuzno uređen. Grejanje je centralno gradsko. Stan se prodaje komplet....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • do 210000 eura luksuzan 50 m2 porasla cena (48)
  • do 210000 eura 1.sprat 50 m2 porasla cena (44)
  • do 210000 eura 1.sprat luksuzan porasla cena (5)
  • do 210000 eura 1.sprat luksuzan 50 m2 (50)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>