• GoHome Professional
do 210000 eura što manji kablovska barem 70 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 210000 eura što manji kablovska barem 70 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 210000 eura što manji kablovska barem 70 m2

  • Za upit "do 210000 eura što manji kablovska barem 70 m2" pronađeno 6 655 nekretnina - prosečna cena 1.683 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 220000 eura (malo skuplji)
    • do 1600 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 283 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Altina, 164.000 €, 84,00 m2 cca 1950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.06.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Zemun, Altina - Ćurčijina 3.0, 84m2 (dve terase 8m2), 2/3, EG, gas, parking. U ponudi je na prodaju odlično organizovan, prostran i svetao stan na Altini,. Nalazi se na samom početku naselja, kompletno opremljen, u odličnom stanju. Stan je u porodičnoj, stambenoj zgradi, u potkrovlju,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 185.400 €, 63,00 m2 cca 2940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.03.2026.,

www.status-nekretnine.com

Renoviran stan na Bulevaru Oslobođenja u višespratnici koja se veoma dobro održava. Internet Kablovska Lift Uknjiženo Klima Telefon Interfon.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 88.200 €, 63,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.09.2023.,

www.codex.co.rs

Izdaje se kompletno renoviran, luksuzno opremljen stan, funkcionalan, dve spavaće sobe, sam centar grada. Internet Kablovska Lift Klima Interfon.

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 210000 eura što manji kablovska barem 70 m2'
65.000 €
65.000 €
82.650 €
  Stan, NIŠ, Medijana, 172.000 €, 63,00 m2 cca 2730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan 63m2 u blizini Dušanove ulice. Stan je trostrano orjentisan i sa prelepim pogledom, po strukturi je trosoban, a sastoji se od ulaznog hodnika, prostrane dnevne sobe sa trpezarijom, kuhinjom i lodjom, kao i dve spavaće sobe. Stan je po projektu kompletno renoviran i....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Kej, 196.200 €, 63,00 m2 cca 3110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ovaj komforan stan nalazi se na jednoj od najtraženijih lokacija – u neposrednoj blizini Dunava, Riblje pijace i pešačke zone u samom centru. Idealna pozicija omogućava brz i jednostavan pristup svim atraktivnim delovima grada, što ga čini savršenim izborom kako za porodični život,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 149.340 €, 63,00 m2 cca 2370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam odličnu izgradnju na TOP lokaciji ! Bulevar patrijarha Pavla, rok izgradnje je 31.12.2026. Izuzetan kvalitet gradnje i opreme. Cene su sa PDV-om. Za više informacija kontaktirajte Vašeg agenta prodaje. Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 179.000 €, 63,00 m2 cca 2840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kontakt: Nenad Nikolić (licenca br. 093) 064/035-4737 Agencijska provizija koju plaća KUPAC iznosi 2% od dogovorene kupoprodajne cene. Izuzetno svetao, trostran, funkcionalan, lux renoviran stan, u parkovskom okruženju, na odličnoj lokaciji u zemunskom naselju Galenika. Nalazi se....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 155.740 €, 63,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Odlična izgradnja, prepoznatljiv kvalitet gradnje i opreme. Cena sa PDV-om. Za više informacija pozovite naše agente prodaje. Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 228.420 €, 63,00 m2 cca 3630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Odlična izgradnja u Cara Dušana, TOP oprema, sigurnosna vrata, parket, prvoklasna keramika u kuhinji i kupatilu. Gradnja po sistemu SMART HOME-A! Za dodatne informacije nas nazovite! šifra 526473, b130 telefon 064/822-2153 Terasa, Lift, Parking, garaža, Podrum, ostava, Internet, Satelitska,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 125.000 €, 63,00 m2 cca 1980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

BETANIJA, 63m2, TROSOBAN Prodaje se odličan, prostran, svetao stan, sa orijentacijom na dve strane. Sastoji se iz: velikog predsoblja sa ugradnim plakarima, prostrane dnevne sobe i kuhinje sa trpezarijskim delom i terasom, dve spavaće sobe, jedna ima terasu, kupatila sa ležećom kadom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 160.680 €, 63,00 m2 cca 2550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju je strukturno odličan trosoban stan na Novoj Detelinari, smešten na drugom spratu stambene zgrade sa liftom. Stan se odlikuje funkcionalnim rasporedom i prostranim prostorijama. Sastoji se od dnevne sobe, kuhinje sa trpezarijom, dve spavaće sobe i kupatila. Terasa pruža....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 185.000 €, 63,00 m2 cca 2940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

Na prodaju šarmantan i funkcionalan dvosoban stan u potkrovlju u Beogradu, ukupne površine 63m2 (redukovano zbog kosina), uknjižen na 35.5m2. Nekretnina se nalazi u zgradi sa liftom i predstavlja odličnu priliku kako za stanovanje, tako i kao investicija za izdavanje stanova Beograd.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 144.850 €, 63,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 3 stan u NOVOM SADU, SOMBORSKI BULEVAR površine 63m2. Cena stana sa pdv. Stan je u izgradnji. Renomiran investitor. Moderan kompleks u blizini svih sadržaja potreban za život. Odlična komunikacija sa ostalim delovima grada. Zavređuje pažnju. Pozovite da pogledate. Terasa,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 125.350 €, 63,00 m2 cca 1990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

*Predstavljamo Vam izgradnju sa više različitih kvadratura i struktura na Adicama. Odličan kvalitet gradnje i opreme. Za više informacija pozovite naše agente prodaje! 021/221-5500 https://max-nekretnine.rs/prodaja-stanova/novisad-adice/536386 Terasa, Internet, Telefon, Satelitska,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 90.640 €, 63,00 m2 cca 1440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Trosoban stan na Telepu. Za vise informacija pozovite nase agente prodaje! KONTAKTIRAJTE NAS PUTEM: 064-80-333-22, 064-80-333-23 021-23-000-30 EMAIL: art@ns-group. rs Agencijski ID: 549409 Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 161.400 €, 63,00 m2 cca 2560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam komforan, kompletno renoviran dvosoban stan na Bulevaru oslobođenja, u blizini Železničke stanice. Ova nekretnina se sastoji od velike dnevne sobe, odvojene kuhinje sa trpezarijom, spavaće sobe, kupatila, zatvorene terase i ostave. Stan je renoviran kvalitetnim materijalima,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 117.800 €, 63,00 m2 cca 1870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 3 stan u NOVOM SADU, АDICE površine 63m2. Stan je u izgradnji. Cena sa pdv. Odličan kvalitet gradnje i opreme. Izuzetno funkcionalan. Mogučnost kupovine putem stambenog kredirta. Odlično povezan sa glavnom saobračajnicom Heroja Pinkija. Mogučnost odabira spratnosti i orijentacije.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 144.946 €, 63,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novogradnja-Telep Povrat PDV(kupcima prve nepokretnosti) Veoma moderan i funkcionalan stambeni kompleks sa 23 stana, pruža mogućnost mirnog i komfornog porodičnog života. Grejanje na gas u svakom stanu je ugrađena klima. Kupci prve nepokretnosti ostvaruju mogućnost povrata PDV. Na....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 214.110 €, 63,00 m2 cca 3400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam novi stambeno-poslovni kompleks koji će zasigurno biti jedan od najlepših objekata i simbola grada. Ovaj nesvakidašnji stambeni kompleks biće vidljiv iz svakog dela grada, a njegovi stanari će, zahvaljujući položaju kompleksa, imati veličanstven panoramski pogled....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 133.900 €, 63,00 m2 cca 2130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi agencije dvoiposoban stan u ulici Kraljevića Marka na jednoj od najboljih gradskih lokacija u blizini centra grada,Bulevara Oslobodjenja,Doma Zdravlja,fakulteta i svih drugih bitnih gradskih sadržaja.Stan se nalazi na trećem spratu u zgradi bez lifta(iznad je tavanski prostor....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 111.895 €, 63,00 m2 cca 1780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u izgradnji u stambenoj zgradi PO+PR+3, sa 14 stambenih jedinica. Zgrada se nalazi u mirnoj ulici na Trošarini u blizini osnovne škole, obdaništa, PMF-a, Bogoslovije Odlična investicija, kako za stanovanje, tako i za izdavanje. Stan je po strukturi troiposoban,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 196.000 €, 63,00 m2 cca 3110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

551780-Stan za svaku preporuku. Brzo useljiv. Top lokacija. Extra kvalitet gradnje. Prvi sprat. Dvorišno orijentisan. Fantastičnog rasporeda. Komforne prostorije. Ogroman dnevni boravak u ovoj kvadraturi. Ispod i iznad stanovi. Ušuškan je sa svih strana. Grejanje je na gas sa kalorimetrima.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajlovo, 114.130 €, 63,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Trosoban stan u izgradnji. Rok izgradnje je jun 2026. godine. PVC stolarija, na podu je keramika zbog podnog grejanja na gas. Mogućnost povrata PDV-a za kupce prve nekretnine. Parking mesto u ceni. Odlična lokacija u mirnom delu naselja, a u blizini svih važnih sadržaja (autobuskog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kluz, 176.400 €, 63,00 m2 cca 2800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi imamo trosoban stan u izgradnji u blizini stare okretnice tramvaja, Kluza Stan je površine 63,08m2, nalazi se na poslednjem spratu četvorospratne stambene zgrade sa liftom Po strukturi se sastoji od hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom, kuhinje, dve spavaće sobe, kupatila,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 123.600 €, 63,00 m2 cca 1960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lep stan u novogradnji na traženoj lokaciji. Dvorišno orijentisan, mir, tišina! Povoljna cena! Terasa, Lift, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Futog, 113.300 €, 63,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi vam izdvajamo troiposoban stan u Futogu. Stan je funkcionalan i idealan za miran život sa porodicom. Poseduje tri spavaće sobe, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, terasu i kupatilo. Ispred zgrade uvek ima mesta za parkiranje. Grejanje je podno na gas i takođe ima svoj....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 145.930 €, 63,00 m2 cca 2320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Tražite stan u izgradnji koji će Vas oduševiti? Na pravom ste mestu, predstavljamo Vam odličnu izgradnju sa rokom završetka, leto 2025. godine. Fantastičan kvalitet gradnje tako i opreme stana i same zgrade. Odlično strukturno raspoređeni stanovi i savršena idejna rešenja svakog stana.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 128.470 €, 63,00 m2 cca 2040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Fenomenalna izgradnja na Adicama, u ponudi su stanovi raznih struktura. Veoma pouzdan investitor. Kvalitetan i moderan stil opremanja i gradnje. Lokacija na kojoj se zgrada nalazi odlična je za miran porodičan život, ali i za investiciju.. Mogućnost povrata PDV-a i kupovine parking....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 152.930 €, 63,00 m2 cca 2430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odlična izgradnja na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu, na Bulevaru patrijarha Pavla! Pouzdan investitor kojeg krasi odlična opremljenost stanova. Cena je sa PDV-om! Za više informacija pozovite naše agente prodaje. Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 157.000 €, 63,00 m2 cca 2490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 3 stan u NOVOM SADU, TELEP površine 63m2. Stan je u izgradnji. Cena stana sa pdv. Renomiran investitor. Nalazi se na odličnoj lokaciji, odlično povezan sa Limanima i ostalim delovima grada. Vrhunski kvalitet gradnje i opeme. Pozovite da pogledate. Terasa, Lift, Internet,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 103.000 €, 63,00 m2 cca 1640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan dvorišni stan, duplex, renoviran, PVC stolarija, domaća keramika, laminat. U prizemlju kuhinja sa trpezarijom, dnevna soba, kupatilo. U potkrovlju dve spavaće sobe sa dekorativnim kosinama. Na 5 minuta od centra grada. Naša preporuka! Terasa, Internet, Telefon, Satelitska,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 200.850 €, 63,00 m2 cca 3190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju moderno uređen trosoban stan u srcu Podbare – jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu. Stan se nalazi u mirnoj ulici, u održavanoj zgradi sa parkingom u dvorištu namenjenim isključivo stanarima.Ovaj stan odiše stilom i funkcionalnošću – prodaje se kompletno namešten,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 194.670 €, 63,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Otvaramo vrata vašem savršenom domu! Na prodaju je elegantan dvoiposoban stan smesten na prestižnom Bulevaru Patrijarha Pavla, površine 63m². Ovaj izuzetan stan nudi prostranu dnevnu sobu koja se prostire u trpezariju i modernu kuhinju, dve udobne spavaće sobe, kupatilo, odvojen toalet,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 156.200 €, 63,00 m2 cca 2480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stanovi u izgradnji na Bulevaru Evrope.U ponudi stanovi svih struktura, visok nivo kvaliteta gradnje. Grejanje po utrošku, kvalitetna pvc stolarija, italijanska keramika ŠIFRA 1008431 KONTAKT: 065/281-3132, 065/281-3133 (Biro za nekretnine d.o.o., Novi Sad, upisan u....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 44.100 €, 63,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan se nalazi u jednoj od najlepših ulica u gradu,svetao,komforan,kompletno opremljen,lep raspored,hodnik,dnevni boravak,trpezarija,kuhinja,soba,kupatilo,terasa,mirna ulica,nisu dozvoljeni kućni ljubimci,useljiv od 01.septembra,cena 700e+depozit+ag.provizija. Kontakt 0645543444 Potreban....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Apelovac, 99.000 €, 63,00 m2 cca 1570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u novogradnji u blizini niške pivare, projektovane površine 63,87m2 . Stan je po strukturi dvoiposoban i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka, odvojene trpezarije sa kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatila, toaleta i terase. Stanu pripada i podrumska prostorija.....

 
 
 
  Stan, NOVI BANOVCI, 92.000 €, 63,00 m2 cca 1460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo dvoiposoban stan u Novim Banovcima, površine 63m2. Stan se nalazi u prizemlju stambene zgrade od tri sprata sa liftom. Po strukturi se sastoji od ulaznog hodnika, dve spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, trpezarija, kupatilo, toalet. Velika prednost....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 149.350 €, 63,00 m2 cca 2370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Komforan dvosoban stan na Bulevaru oslobođenja, dvostrano orijentisan. Prodaje se kompletno namešten ! Za više informacija pozovite naše agente prodaje. Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 150.000 €, 63,00 m2 cca 2380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U samom centru Zemun Polja, u ulici okruženoj zelenilom nalazi se ovaj trosoban stan. Smešten je u veoma kvalitetnoj novogradnji. Infrastruktura je kompletna, u blizini se nalaze svi neophodni sadržaji za ugodno i lagodno stanovanje. Saobraćajna povezanost sa ostalim delovima grada....

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, 97.000 €, 63,00 m2 cca 1540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stanovi u izgradnji u zgradi koju gradi investitor poznat po visokom kvalitetu gradnje i funkcionalnim stanovima.Stanovi će biti opremljeni svom infrastrukturom i nadasve isplativim grejanjem. Postoji i mogućnost kupovine parking mesta. Zgrada se nalazi na nekoliko minuta hoda od....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 139.900 €, 63,00 m2 cca 2220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

0643187924 Oglašavamo prodaju dvoiposobnog stana 63m u Novom Sadu, ulica Kraljevića Marka. Stan se nalazi na III spratu(nema lift). U stanu su dnevni boravak, kuhinja sa trpezarijom i ostavom, dve spavaće sobe i kupatilo, francuski balkon. Zgrada je pozicionirana na odličnoj lokaciji,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 113.400 €, 63,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novogradnja Pantelej, DIREKTNA Prodaja Stanova, stan od 63m2 sa prostranim dnevnim boravkom, kuhinjom, trpezarijom i terasom, dve spavace sobe, odvojenim kupatilom i wc. Stanovi u izgradnji na Panteleju, Somborski Bulevar. Stanovi kvadratura od 37m2, do 74m2. Zgrada kvalitetne izrade,....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 585)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>