• GoHome Professional
do 210000 eura što manji 80 m2 useljiv - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • do 210000 eura što manji 80 m2 useljiv - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 210000 eura što manji 80 m2 useljiv

  • Za upit "do 210000 eura što manji 80 m2 useljiv" pronađeno 473 nekretnina - prosečna cena 1.969 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 220000 eura (malo skuplji)
    • do 2000 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • 1.sprat
    • parket
    • 3.sprat
    • 2.sprat
    • opremljen
  • Slike

Pretraženo 200 574 nekretnina (58 agencija i portala)

  Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 60.800 €, 76,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se poslovni prostor u Šumadijskoj ulici, kompletno prazan, useljiv odmah. Izdaje se isključivo na za poslovne svrhe, pogodan za kancelarije, it firme, predstavništva. U cenu je uračunata i garaža, površine 17m2, potreban depozit. Kontakt: 0693831007 Nenamešten, Potreban depozit.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 41.800 €, 76,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan dupleks u Veterniku. Izdaje se trosoban stan, površine 77 kvadrata, kompletno namešten i opremljen. Na donjoj etaži je dnevna soba sa kuhinjom, kupatilo, kao i izlaz na terasu koja ima kvadrata kao i stan, dok su gore dve sobe, kupatilo i hodnik. Grejanje je podno na gas,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 185.000 €, 76,00 m2 cca 2430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 4 stan u Novom Sadu, TELEP, površine 75 m². Stan je nov, odmah useljiv. Cena stana sa pdv. Odličan raspored prostorija. Idealan raspored. Odlična komunikacija sa Limanom 4. Blizina glavne saobraćajnice. Mogučnost kupovine putem stambenog kredita. Pozovite da pogledate.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 130.000 €, 76,00 m2 cca 1710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

PRODAJEMO PRELEP DVOIPOSOBAN STAN KOMPLETNO RENOVIRAN I SREĐEN NA NOVOM NASELJU U MIRNOJ ULICI USELJIV PO DOGOVORU TEL. 063538166 ZORAN Terasa, Lift, Podrum, ostava, Klima.

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Salajka, 45.600 €, 76,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lokal na veoma prometnoj Lokaciji sa velikim uličnim portalom. Lokal poseduje prodajni -prednji prostor, magacinski prostor i galeriju kao kancelariju ili sl. cena može mali dogovor Grejanje je na gas tako da su troškovi veoma povoljni. Depozit u visini dve kirije. -agencijska provizija....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 117.500 €, 76,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Troiposoban stan na izuzetnoj lokaciji u blizini Veternicke rampe. Mirna ulica, pogodna za porodicno stanovanje. Uz stan se dobija numerisano parking mesto u dvoristu zgrade. Stan je uknjizen i useljiv odmah po potpisivanju ugovora. Za vise informacija pozovite! (Element Nekretnine,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 129.500 €, 76,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

*NOV STAN U IZGRADNJI*Prodajemo u Novom Sadu u Adicama Trosoban stan 76 m2 u Izgradnji na ODLIČNOJ LOKACIJIStan je Lep i funkcionalan,nalazi se u na Drugom spratu zgrade,Dvostrano je orijentisan,ima dve spavaće sobe,odvojenu kuhinju i Lepu Terasugrejanje je na Toplotne Pumpe..stan....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 117.800 €, 76,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Uknjižen, useljiv, na odličnoj lokaciji. Ova prelepa stambena prilika se sastoji od velike spavaće sobe, male spavaće sobe, velikog dnevnog boravka, izdvojene kuhinje, kupatila, toaleta i dve terase. Kvalitetan tarket pod, etažno na struju putem sopstvenog kotla i radijatora. Dve....

 
 
 
  Stan, UŽICE, Centar, 152.600 €, 76,00 m2 cca 2010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju trosoban stan od 76 m² , potpuno renoviran i luksuzno opremljen, smešten na 9. spratu stambene zgrade u samom srcu Užica . - Savremeno uređen enterijer sa pažljivo biranim materijalima - Prostrane i funkcionalne prostorije - Spektakularan pogled na Đetinu i centar grada....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 198.300 €, 76,00 m2 cca 2610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

*Direktna prodaja*Prodajemo u Atraktivnom delu Novog Sada na Limanu 5 Fantastičan stan na TIP-TOP LOKACIJI.Stan je Četvorosoban 77 m2 nalazi se na Drugom Spratu u kvalitetno građenoj zgradi u mirnom delu Novog Sada koji je pogodan za kvalitetan Porodičan život Ističemo kvalitetnu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 130.860 €, 76,00 m2 cca 1720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Prodajemo u Atraktivnom delu Adica Fantastičan Troiposoban stan 77 m2 na ODLIČNOJ TOP LOKACIJIStan se nalazi u kvalitetno građenoj zgradi na Prvom spratu u mirnom kraju pogodan za udoban život građanaIstičemo kvalitetnu ugradnju,hrastovi parketi,italijanske pločice,pvc stolarija,sigurnosna....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 60.800 €, 76,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Sajam, ulica Novosadskog sajma. Lep i svetao, komforan trosoban stan sa opremljenom kuhinjom i klima uređajem. Neposredna blizina Bulevara oslobođenja, Futoške pijace, Novosadskog sajma, Kliničkog centra Ovaj lep stambeni prostor čine prostran dnevni boravaka sa izlazom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 61, 45.600 €, 76,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Beograd – Blok 61, trosoban stan 76 m² - CENA: 600 EUR mesečno Izdaje se svetao i funkcionalan trosoban stan u Bloku 61, površine 76 m². Stan se nalazi na 1. spratu u zgradi sa dva lifta (ukupno 6 spratova). Struktura: – Dnevna soba i dve spavaće sobe – Zastakljena terasa (lođa)....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 117.800 €, 76,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Sa zadovoljstvom Vam predstavljamo useljiv stan u tek završenoj novogradnji, na odličnoj lokaciji nedaleko od centra. Papirologija zgrade i stana kompletna, urađen i tehnički prijem. Zgrada građena od vrhunskih materijala sa odličnom izolacijom i energetskim pasošem. Stan se sastoji....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 184.000 €, 76,00 m2 cca 2420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 3 stan u NOVOM SADU, TELEP površine 76m2. Stan je nov, odmah useljiv. Cena stana sa pdv. Odličan kvalitet gradnje i opreme. Mogučnost kupovine putem stambenog kredita. Mirna ulica odlično povezana sa glavnom saobraćajnicom Heroja Pinkija kao i sa Limanom. Dostupni sadržaji....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 45.600 €, 76,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan stan na dve etaže u Veterniku. Izdaje se trosoban stan, površine 77 m2, kompletno namešten i opremljen. Na donjoj etaži je dnevna soba sa kuhinjom, kupatilo, kao i izlaz na prostranu terasu koja ima kvadrata kao i stan, dok su na drugoj etaži dve sobe, kupatilo i hodnik. Grejanje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banjica, 230.000 €, 77,00 m2 cca 2990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2026.,

www.galerijanekretnine.com

3. 0, 77m2 (lođa), 8/12, dva lifta, CG, podrum, interfon, internet, ktv Paunova ulica proteže se između Crnotravske i Bulevara oslobođenja, zauzimajući centralni deo Banjice. Miran i porodičan kraj grada na opštini Voždovac, sa puno zelenih površina, opskrbljen je svakom uslužnom,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Kej, 230.000 €, 77,00 m2 cca 2990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.07.2025.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA : 1052376, KEJ, TROSOBAN STAN, 77m2 Prodaje se izuzetan stan na izuzetnoj lokaciji u Starom gradu, blizu Keja. Stan je trosoban, povrsine 77 metara kvadratnih sa terasom, podrumom i mestom za parkiranje u dvoristu. Kompletno renovinar, uknjižen. Prodaje se sa potpuno namesten....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Žarkovo, 230.000 €, 77,00 m2 cca 2990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2025.,

www.berzanekretnina.org

Prodajemo odličan dupleks u samom centru Žarkova u Trgovačkoj ulici, ukupne površine 100m2. Na prvom nivou stana se nalazi predsoblje, prostrani dnevni boravak, kuhinja, trpezarija, toalet, spavaća soba i mala vešernica. Na drugom nivou se nalazi hodnik, velika spavaća soba sa radnom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 204.000 €, 77,00 m2 cca 2650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.08.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 122678, II/II, terasa. Na prodaju odličan penthaus, četverosoban stan na drugom spratu na Telepu. Stan se nalazi u stambenom kompleksu blizu Dunava. Useljiv jul-avgust 2026 godine. Cena je sa PDV-OM i postoji mogućnost povrata PDV-a. Telefon. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 99.018 €, 77,00 m2 cca 1290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

TOP PONUDA! MOGUĆNOST STAMBENOG KREDITA I KREDITA ZA MLADE! Odmah useljiv, potpuno nov stan u izuzetnoj novogradnji – sa povraćajem PDV-a i najpovoljnijom trenutnom cenom (sa PDV-om)! ✓ Mogućnost kupovine na rate, bez odlaska u banku ✓ Više modela učešća ✓ Lift u zgradi ✓ Kvalitetna....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 179.220 €, 77,00 m2 cca 2330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka-1099365 CENA je sa uračunatom agencijskom provizijom od 3%. Prelep četvorosoban duplex, odma useljiv, na vrlo lepoj lokaciji, ima male kosine po sobama ali to daje na lepoj estetici stana i ne predstavlja nikakav problem. Postoji mogućnost grejanja na gas. Oznaka....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 198.300 €, 77,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2024.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 204.000 €, 77,00 m2 cca 2650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 3.5 stan u NOVOM SADU, TELEP površine 73m2. Stan je useljiv. Odličan raspored prostorija.Dva kupatila. Parking mesto. Cena stana sa pdv. Odlična komunikacija sa glavnom saobraćajnicom Bulevar Patrijarha Pavla. Zavređuje pažnju. Pozovite da pogledate. Terasa, Internet, Telefon,....

 
 
 
  Stan, BELE VODE, 230.000 €, 77,00 m2 cca 2990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.03.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 193.000 €, 77,00 m2 cca 2510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

CENTAR , UKNJIŽEN TROSOBAN STAN . Agencijska oznaka 1101875. Prodaje se trosoban stan u blizini strogog centra, Dunava, pijace . Stan je dvostrano orijentisan, svetao. Sastoji se od dnevnog boravka sa izlazom na tarasu odvojene kuhinje sa prirodnom ventilacijom ,velike spavaće sobe....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 195.000 €, 77,00 m2 cca 2530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencija Lider prodaje troiposoban dupleks stan 77m22, na Grbavici, Miše Dimitrijevića, početak ulice bliže Braće Ribnikara. Stan se nalazi u novijoj, kvalitetno građenoj zgradi, na V spratu sa liftom. Stan se sastoji od, donji nivo: predsoblje, dnevni boravak, kuhinja sa prirodnom....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 162.015 €, 77,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.12.2025.,

www.indomio.rs

Pančevo - Donji grad 3. 5, 77, 41m2 (dve terase), 3/5, lift, CG sa kalorimetrima, interfon, telefon, parking, garaža Extra lux stan u širem centru grada, odmah useljiv u izuzetno mirnoj ulici, u blizini keja i Narodne bašte, skola, obdanista, marketa, ugostiteljskih objekata Izuzetno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 204.000 €, 77,00 m2 cca 2650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 122678, II/II, terasa. Na prodaju odlican penthaus, cetverosoban stan na drugom spratu na Telepu. Stan se nalazi u stambenom kompleksu blizu Dunava. Useljiv jul-avgust 2026 godine. Cena je sa PDV-OM i postoji mogucnost povrata PDV-a. Telefon. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 231.000 €, 77,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodajemo odlican trosoban stan u najlepšem delu Lekinog brda u blizini FK Sindjelic I ulice Vojislava Ilic. Nepokretnost se prodaje sa svim ugradnim elementima i stvarima u vidjenom stanju. Uradjena je potpuna adaptacija i tom prilikom se vodilo racuna o svakom detalju, zamenjena....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Novi Beograd, 192.000 €, 77,00 m2 cca 2490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Lokal sa velikom baštom u Yu Biznis Centru – odlična prilika! Prodaje se poslovni prostor / lokal na izuzetnoj lokaciji u Yu Biznis Centru, odmah pored atrijuma. Lokal se nalazi na visokom prizemlju i ima 41 m² unutrašnjeg prostora, uz 36 m² pripadajuće bašte, koja je natkrivena i....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 200.000 €, 77,00 m2 cca 2600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Srpski: Predstavljamo vam trosoban stan na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu – Liman 1. Stan površine 77m² nalazi se na 12. spratu zgrade sa dva lifta (nije poslednji sprat), što obezbeđuje prelep, otvoren pogled na grad i obilje prirodne svetlosti tokom dana. Struktura stana....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 154.100 €, 77,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 3.5 stan u SREMSKOJ KAMENICI površine 80m2. Cena stana sa pdv. Stan se nalazi u manjem objektu sa svega nekoliko stambenih jedinica.Dovoljno parkinga ispred zgrade. Odlično povezan sa Gradom. Vrhunski kvalitet gradnje i opreme. Zavređuje pažnju. Brzo useljiv. Pozovite da....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 177.100 €, 77,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju useljiv LUX dupleks u samom centru Zlatibora površine 77 m2 za 177.100 e plus PDV (stan br.20 ). Sam enterijer odiše elegancijom, prirodnim oblogama pažljivo uklopljenim u moderni karakter jedinice na koju se nadovezuje terasa sa velelepnim pogledom na Zlatibor. Pored eksluzivne....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 53.900 €, 77,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

📢 Izdaje se troiposoban dupleks stan – Podbara, 77m², 3. sprat 🏡 U ponudi je prostran troiposoban dupleks stan površine 77m² , koji se nalazi na 3. spratu stambene zgrade u atraktivnom delu Podbare . Stan je prazan i odmah useljiv , što omogućava zakupcima da ga opreme prema sopstvenim....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 192.500 €, 77,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 122678, II/II, terasa. Na prodaju odličan penthaus, četverosoban stan na drugom spratu na Telepu. Stan se nalazi u stambenom kompleksu blizu Dunava. Useljiv jul-avgust ove godine. Cena je sa PDV-OM i postoji mogućnost povrata PDV-a. Telefon. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 130.860 €, 77,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se lep četvorosoban stan u novogradnji sa povratom PDV-a za kupce prvog stana, u modernom stambenom komleksu u Veterniku. Stan ima odličan raspored, tri spavaće sobe, u koje se u sve ulazi iz hodnika, dnevnu sobu spojenu sa kuhinjom, kupatilo i dve lepe terase na koju se izlazi....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman I, 226.600 €, 77,00 m2 cca 2940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Liman I, ulica Fruškogorska. Predstavljamo odličan, po strukturi trosoban stan na jednoj od najpoželjnijih i najlepših lokacija za stanovanje okružen zelenilom. Nalazi se u neposrednoj blizini kupališta štranda, više obrazovnih ustanova (vrtić, osnovna škola, fakulteti),....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 130.300 €, 77,00 m2 cca 1690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 3 stan u NOVOM SADU, ADICE površine 76m2. Stan je brzo useljiv.. Cena stana sa pdv. Manji objekat sa svega nekoliko jedinica. Odlična komunikacija sa glavnim saobraćajnicama. Mogučnost kupovine putem stambenog kredita. Zavređuje pažnju. Pozovite da pogledate. Terasa, Internet,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman II, 46.200 €, 77,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 9110992.Izdaje se odličan, kompletno namešten i opremljen dvoiposoban stan (77 m2) na 5. spratu stambene zgrade sa liftom u neposrednoj blizini Štranda i Mosta slobode, Liman 2. Useljiv odmah. Potreban depozit u visini jedne mesečne zakupnine.Agencijska provizija....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 142.760 €, 77,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Adice, brzo useljiv , pdv Monika 065/448-4648 š. 542184 Terasa.

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 152.160 €, 77,00 m2 cca 1980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka 1060667 - Prodaje se nov, useljiv troiposoban stan sa PDV-om, u Sremskoj Kamenici na odličnoj lokaciji sa koje ste u gradu za 5 minuta. .

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 127-168 (od ukupno 474)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>