• GoHome Professional
do 210000 eura što manji 80 m2 uknjižen lift - GoHome - jednosobni dvosobni trosobni stanovi na gohome
  • do 210000 eura što manji 80 m2 uknjižen lift - GoHome - jednosobni dvosobni trosobni stanovi na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 210000 eura što manji 80 m2 uknjižen lift

  • Za upit "do 210000 eura što manji 80 m2 uknjižen lift" pronađeno 539 nekretnina - prosečna cena 2.209 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 220000 eura (malo skuplji)
    • do 2200 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 550 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Podbara, 216.000 €, 79,00 m2 cca 2730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Specijalna ponuda Četvorosoban NOV stan 79m u Novom Sadu na Podbari, novogradnja, odličan rapored sa tri odvojene spavace sobe+ dnevna sa kuhinjom, terasa, dva kupatila. Odlična oprema u stanu, vrhunska keramika. Stan je uknjizen, brzo useljiv. Cena 216.000 e +3% agencijska provizija.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 152.160 €, 79,00 m2 cca 1930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Uknjižen trosoban dupleks na Grbavici, u novijoj zgradi iz 2010. godine. Donja etaža: wc, dnevni boravak i kuhinja, terasa; na gornjoj etaži su dve spavaće sobe. Postoji mogućnost kupovine garaže uz doplatu od 10000 evra. Treći sprat, lift, IDS 64431. .

 
 
 
  Stan, NIŠ, Staro Groblje, 140.000 €, 79,00 m2 cca 1770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se odličan, komforan i funkcionalan četvorosoban stan površine 79m² na Paliluli, u neposrednoj blizini Palilulske pijace. Stan se nalazi na 1. spratu kvalitetne stambene zgrade sa liftom i idealan je za porodičan život. Strukturu stana čine ulazni hodnik, prostran dnevni boravak....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 199.000 €, 79,00 m2 cca 2520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se lux i renoviran dvoiposoban kod Doma Zdravlja. Stan se nalazi na 13. spratu stambene zgrade sa dva lifta. Uknjižene površine je 79m2 i sastoji se od ulaznog hodnika, komforne dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatila, toaleta i terase. Grejanje je....

 
 
 
  Apartman, BARAJEVO, 200.000 €, 79,00 m2 cca 2530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju apartman 79m2, u centru Vrnjačke Banje, u hotelskom kompleksu u neposrednoj blizini Aqva parka. Apartman se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom i šankom, odvojene prostrane spavaće sobe sa amreričkim plakarom, kupatila i terase. U sklopu objekta postoji spa centar. Apartman....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 165.000 €, 79,00 m2 cca 2090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Branimira Ćosića, 10/11, zgrada sa dva lifta, stan ima dve terase, trostrano je orijentisan, lep pogled, izvorno 2.5 stan, uspešno adaptiran u 3.5, sa dva mokra čvora, odvojen spavaći blok, ugradni plakari, delimično renoviran, održavan, prazan, odmah useljiv, na odličnoj lokaciji,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 165.000 €, 79,00 m2 cca 2090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Uknjižen stan u zgradi bez lifta, u mirnom delu Novog naselja u blizini OŠ, STARAČKI DOM, VRTIĆ..Zgrada uredna okružena zelenilom i velikim parkingom. Odličan četvoroiposoban stan sa lepom velikom terasom, dvorišno orijentisan. Ovaj, izvorno četvorosoban stan sa velikim dn.boravkom,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 211.000 €, 79,00 m2 cca 2670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra - 1063066... UKNJIŽEN trosoban stan na Limanu 3, bez tereta i opterećenja, pogodan za kupovinu putem kredita.+++ Klasičnog lepog rasporeda. Šesti sprat u zgradi sa osam spratova, terasa, lift. Kontakt Kontakt Ljiljana 061-319-5394 .

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra - 1099914... UKNJIŽEN trosoban stan na Limanu 3, bez tereta i opterećenja, pogodan za kupovinu putem kredita.. Klasičnog lepog rasporeda, dva mokra čvora. Šesti sprat u zgradi sa osam spratova, terasa, lift. Kontakt Ljiljana 061-319-5394 Terasa, Lift.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 206.000 €, 79,00 m2 cca 2610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

**NOVO U PONUDI** Trosoban stan na Bulevaru uknjižen 1/1. Stan poseduje dve terase, dva sanitarna čvora, dve spavace sobe jednu dnevnu sa trpezarijom i kuhinjom, nalazi se na 3. spratu bez lifta i stanu pripada i tavanski prostor iznad stambene jedinice od 20m2 sa mogućnošću proširenja....

 
 
 
  Stan, SREMSKA MITROVICA, 106.650 €, 79,00 m2 cca 1350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo trosoban stan na odličnoj lokaciji u Sremskoj Mitrovici, naselje Stari most. Stan je useljiv, održavan, uknjižen.U celom stanu ugrađena PVC stolarija pre 3 godine i komarnici. Stan ima dnevnu sobu sa trpezarijom, kuhinju sa špajzom, dve spavaće sobe, ostavu, terasu, dva....

 
 
 
  Stan, KALUĐERICA, 149.000 €, 80,00 m2 cca 1860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.03.2025.,

www.raicevicnekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Kaludjerica, Naselje Klenak, 3.0, 80.09 m2 sa 2 terase, III od IV sprata, eg, bez lifta, interfon, klima, brzo useljiv, uknjizen na 80.09 m2, parking mesto u dvoristu zgrade u ceni stana, novogradnja iz 2025. godine. Trosoban stan u novogradnji,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 195.700 €, 80,00 m2 cca 2450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Predstavljamo vam trosoban stan površine 80 m², smešten na šestom spratu stambene zgrade na Bulevaru Oslobođenja u Novom Sadu. Površina: 80 m². Prostran dnevni boravak, dve spavaće sobe, kuhinja sa trpezarijom, kupatilo, hodnik i terasa. Zgrada poseduje lift, što olakšava pristup....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 229.000 €, 80,00 m2 cca 2860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.12.2025.,

www.indomio.rs

Uknjižen, trosoban, 80 m2 + dve lođe 7m2, na drugom spratu od 8 spratova, cg, dva lifta, interfon, video nadzor, podrum, slobodan parking oko zgrade. Raspored prostorija : Ulazno predsoblje, dnevna soba, trpezarija sa izlaskom na jednu lođu, odvojena kuhinja sa izlaskom na drugu lođu,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 220.000 €, 80,00 m2 cca 2750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.10.2024.,

www.berzanekretnina.org

Uknjižen, 2.5, cg, 5/5, lift, podrum. U neposrednoj blizini Savskog trga kao i Beograda na vodi. Stan u predratnoj zgradi u potkrovlju. U dobrom stanju sa mogućnošću proširenja. Agencijska provizija 2% Agent: Grujić Dragan br. licence 1638 “Art nekretnine“ d.o.o. Beograd. Reg. br.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 135.000 €, 80,00 m2 cca 1690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju stan u neposrednoj blizini pešačke zone u strogom centru grada. Zbog svoje pozicije odličan za izdavanje i porodično stanovanje. Stan je po strukturi dvoiposoban, uknjižene površine 80m2, sa funkcionalnim rasporedom prostorija. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 189.000 €, 80,00 m2 cca 2360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.04.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 97419, IV/IV, klima, lift, terasa, uknjižen. Prodaje se 3.5 stan u Ćirpanovoj IV. sprat, lift, centralno grejanje.Svetao, duplex, dvorišno orijentisan. Donji nivo 52m2 ( predsoblje, dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijom, veliko kupatilo (kada), 1 spavaca soba, dve terase.....

 
 
 
  Stan, BISTRICA, 206.000 €, 80,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Uknjižen trosoban dupleks na Bulevaru oslobođenja, u blizini Futoške pijace. Na donjoj etaži nalazi se dvosoban stan, dok je gore još jedna prostrana soba. Šesti sprat, lift, terasa, dva mokra čvora, IDS 79888. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Betanija, 135.960 €, 80,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

41541, 061 234 30 11 Stefanela, Uknjižen odličan trosoban stan u blizini Futoške pijace, u mirnoj ulici. Kuhinja sa svojim prozorom, trpezarija sa dnevnim boravkom, iz hodnika u 2 sobe i 2 mokra ćvora, 2 terase. Treći sprat, nema lift. .

 
 
 
  Stan, NIŠ, 130.000 €, 80,00 m2 cca 1630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se stan od 80m2, u blizini Palilulske pijace. Stan se nalazi na trećem, od ukupno četiri spratova, kvalitetne starogradnje bez lifta. Stan je po strukturi trosoban. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe, izdvojene kuhinje i trpezarije, dve spavaće sobe, kupatila i terase....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 189.000 €, 80,00 m2 cca 2360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 97419, IV/IV, klima, lift, terasa, uknjizen. Prodaje se 3.5 stan u Cirpanovoj IV. sprat, lift, centralno grejanje. Svetao, duplex, dvorisno orijentisan. Donji nivo 52m2 ( predsoblje, dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijom, veliko kupatilo (kada), 1 spavaca soba, dve....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 129.000 €, 80,00 m2 cca 1610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u strogom centru grada, nedaleko od pešačke zone i Saborne crkve. Odlična investicija za porodični život i izdavanje. Nedaleko su Pravni i Ekonomski fakultet, osnovne škole, vrtići, mnogobrojni lokali i trgovniski marketi. Stan je uknjižene kvadrature 80m2, nalazi....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 160.000 €, 80,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Dr Đorđa Jovanovića, 4/4, ta, uknjižen-Stvarna površina-80m2 , ugovorna površina-72.00m2, Prodaje se odličan dupleks površine 80m2 u mirnoj ulici Dr Đorđa Joanovića, Mirijevski Bulevar. U neposrednoj blizini nalaze se autobuska stajališta, prodavnice, tržni centar Karaburma. Stan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 119.480 €, 80,00 m2 cca 1490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam odličan neuseljavan stan u Veterniku. Uknjizen je 1/1 i useljiv po isplati. Terasa, Lift.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 212.180 €, 80,00 m2 cca 2650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Fantastičan stan na Socijalnom. Zgrada extra kvaliteta sa svega tri sprata i ima lift, mali broj stanara.Uz stan ima mogućnost i kupovine garaže u suterenu zgrade sa odličnim prilazom, garaža ima i struju. Stan se prodaje kompletno namešten, Odličan raspored sa dnevnim boravkom, tri....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Konjarnik, 187.000 €, 80,00 m2 cca 2340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju izuzetno komforan i uknjižen četvorosoban stan u poznatom kompleksu Rudo na Konjarniku, u mirnom i uređenom okruženju idealnom za porodičan život. Stan je izuzetno svetao i prostran i poseduje dve terase – jednu zastakljenu sa panoramskim pogledom na ceo grad, i drugu otvorenu,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 117.000 €, 80,00 m2 cca 1460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se stan u centru grada koji se nalazi u ul.Generala Milojka Lešjanina, nedaleko od Ekonomskog i Pravnog fakulteta. Po strukturi je dvoiposoban i njegova površina iznosi 80m2. Sastoji se od: predsoblja, dnevne sobe, trpezarije, kuhinje sa ostavom, spavaće sobe, kupatila i terase.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 209.090 €, 80,00 m2 cca 2610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Veoma lep dvoetažni stan na sjajnoj lokaciji kod Master centra. Uknjižen na 80m2, a korisna površina je 105m2 (podna 120m2). Može da se razdvoji u dve posebne stambene jedinice. kontakt: 060/ 30 73 71 5 Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 116.000 €, 80,00 m2 cca 1450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Prodaje se stan od 80m2, u blizini Palilulske pijace. Na trećem je spratu, od ukupno četiri spratova zgrade bez lifta. Stan je po strukturi trosoban. Sastoji se od hodnika, dnevne sobe, izdvojene kuhinje i trpezarije,dve spavaće sobe, kupatila i terase na koju se izlazi iz manje spavaće....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 159.000 €, 80,00 m2 cca 1990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

U mirnom delu Karaburme, na opštini Palilula, nalazi se trosoban stan dupleks površine 80m2, smešten na četvrtom spratu zgrade starogradnje bez lifta. Ova nekretnina pruža savršenu kombinaciju prostranosti i funkcionalnosti, idealna za porodice . Stan se odlikuje dobro osmišljenim....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 190.550 €, 80,00 m2 cca 2380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo trosoban, prostran stan na Rotkvariji.Stan se nalazi na trećem spratu u zgradi sa liftom i čine ga dve spavaće sobe, prostran dnevni boravak sa trpezarijom i odvojenom kuhinjom. Poseduje kupatilo i toalet, kao i dve terase. Dvostrano je orijentisan. Stan je uknjižen i bez....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 95.000 €, 80,00 m2 cca 1190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dupleks stan na Panteleju, uknjižene površine 66 m2, realne oko 80 m2. Stan se nalazi na 4. i 5. spratu novije stambene zgrade bez lifta. Na donjem nivou nalazi se prostrani dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, kupatilo i terasa dok se na drugom nivou nalaze tri spavaće....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 205.000 €, 80,00 m2 cca 2560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 98336, VI/VIII, lift, uknjižen, stara gradnja. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210 • 060/399-0210. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs Lift.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 195.000 €, 80,00 m2 cca 2440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 118247, VI/VI, klima, lift, telefon, terasa(2), uknjižen, renoviran, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, parking, podrum, deljiv, stambena zgrada. Na prodaju veoma funkcionalan četverosoban stan 80m2na Grbavici u blizini Limanske pijace na šestom spratu sa liftom.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 189.500 €, 80,00 m2 cca 2370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Porodična nekretnina u maloj ulici koja izlazi na ulicu Novosadskog sajma. Lep raspored. Agencijska oznaka stana 1099704, Novi Sad, Bulevar, 80 m2, troiposoban, peti sprat (ne i poslednji). Porodična nekretnina lepog rasporeda u maloj i mirnoj ulici koja izlazi na ulicu Novosadskog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Klinički Centar, 220.000 €, 80,00 m2 cca 2750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dvoiposoban stan u neposrednoj blizini Slavije, parka Manjež, Kliničkog centra, vrtića, osnovnih i srednjih škola. Stan se sastoji od dnevne sobe, dve spavaće sobe, kuhinje, trpezarije, toaleta. Poseduje ostavu i pripadajuću šupu. Nalazi se na potkrovlju održavane zgrade....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman IV, 204.000 €, 80,00 m2 cca 2550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Prodajem odličan, uknjižen, dvoiposoban stan 80m2 na Limanu 4, 2. sprat, lift, dve terase, dva toaleta. Ispred zgrade parking, ima topla protočna voda. Preko puta zgrade Lidl, blizu Ribarsko ostrvo. Pogodan za izdavanje kao i za stanovanje. Kontakt 065/385-8883 Terasa, Lift, Parking,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 149.000 €, 80,00 m2 cca 1860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju prelep trosoban stan sa odličnim rasporedom prostorija. Stan se nalazi u samom centru grada, pored Saborne crkve, par minuta hoda do pešačke zone, osnovne škole, pijace, fakulteta Stan je po strukturi trosoban, površine 80m2 (uknjižene 74 m2). Sastoji se od hodnika,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 189.520 €, 80,00 m2 cca 2370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Izuzetna nekretnina za višečlanu porodicu u mirnoj ulici blizu Futoške pijace. U pitanju je stan novijoj gradnjii sa odličnim rasporedom. Stan je dvorišno orijentisan. Uknjižen je na vlasnika 1/1 i moguća je kupovina putem stambenog kredita. Za više informacija, pozovite. Terasa,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 206.000 €, 80,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

GRBAVICA, TROIPOSOBAN DX, BEZ ULAGANJA . Agencijska oznaka 1063173 . U prodaji je prelep troiposoban stan u mirnom delu naselja Grbavica. Objekat je gradio Aleksnadar gradnja. Kvalitetan i uredan objekat . Stan je uknjižen i bez tereta. U donjem nivou je ulazni hodnik, prostran dnevni....

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, Prozivka, 120.000 €, 80,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se trosoban stan površine 80m2 na prvom spratu stambene zgrade u jednom od najtraženijih naselja u Subotici – Prozivka. Stan se nalazi u mirnom i uređenom delu kvarta, idealnom za porodičan život. Prostran dnevni boravak, dve spavaće sobe, kuhinja sa trpezarijom, kupatilo,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 195.000 €, 80,00 m2 cca 2440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Mirijevo 3, u neposrednoj blizini ulice Koste Nađa, predstavlja izuzetnu priliku za život u popularnom beogradskom naselju. Ovaj raskošan stan površine 80m² (uknjižen na 72m²) nalazi se na prvom spratu očaravajuće četvorospratne zgrade, izrađene od fasadne cigle i okružene bogatim....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 253-294 (od ukupno 427)

<< <2 3 4 5 6 7 8 9 10 11> >>