• GoHome Professional
do 210000 eura što manji 80 m2 parking podrum pala - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 210000 eura što manji 80 m2 parking podrum pala - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 210000 eura što manji 80 m2 parking podrum pala cena

  • Za upit "do 210000 eura što manji 80 m2 parking podrum pala cena" pronađeno 4 nekretnina - prosečna cena 2.533 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 220000 eura (malo skuplji)
    • do 2600 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 201 173 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-2%

Promena cene sa 235.000 € na 230.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 230.000 €, 77,00 m2 cca 2990 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
16.04.2026 - 239.000 €
09.05.2026 - 235.000 €
14.05.2026 - 230.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

U ponudi je svetao i prostran stan na odličnoj lokaciji na Banjici, mereno 80m². Smešten na 8. spratu uredne zgrade sa dva lifta. Stan je renoviran i spreman za završne estetske radove po želji novog vlasnika – uklonjen je lamelni parket, što pruža idealnu priliku da prostor uredite....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 163.500 € na 154.500 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NIŠ, Medijana, 154.500 €, 78,00 m2 cca 1980 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 163.500 €
06.05.2026 - 154.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

EDIT NEKRETNINE / PRODAJA U ponudi dvoiposoban stan u naselju Duvanište u Nišu, funkcionalan i svetao, pogodan za porodično stanovanje ili kao investicija. Stan se nalazi na prvom spratu i ima površinu od 67 m², uz dodatnih 11,4 m² terasa. Raspolaže sa tri terase, od kojih je jedna....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 215.000 € na 210.000 € dana 04.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 210.000 €, 78,00 m2 cca 2690 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.06.2025 - 229.900 €
21.11.2025 - 220.000 €
23.01.2026 - 215.000 €
04.03.2026 - 210.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.06.2025.,

www.indomio.rs

Novi Beograd, Bežanijska kosa - Ismeta Mujezonovića dupleks, 3.5, uknjižen na 78m2 (korisna površina 71m2 +2 lođe po 3.5m2), 5/7, CG, lift, podrum, parking Na prodaju duplex na odličnoj lokaciji na Bežanijskoj kosi, idealan za porodice koje traže mir, prostor i dobru povezanost sa....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 210000 eura što manji 80 m2 parking podrum pala cena'
210.000 €
230.000 €
 
-4%

Promena cene sa 240.000 € na 230.000 € dana 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Palilula, 230.000 €, 87,00 m2 cca 2640 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.02.2026 - 260.000 €
04.03.2026 - 250.000 €
11.03.2026 - 245.000 €
22.03.2026 - 240.000 €
26.04.2026 - 230.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

4.0, 87m2(terase 8.12m2), CG, VPR/II, telefon, interfon, podrum, parking. Uknjiženo bez kvadrature. Komforan , svetao stan u prelepoj ulici sa puno zelenila i pristupom garažama. Idealan za porodicu i odrastanje dece. Stan je izvorno trosoban, adaptiran je u četvorosoban. Poseduje....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-2 (od ukupno 1)

<< <1> >>