• GoHome Professional
do 210000 eura što manji 80 m2 parking podrum do 2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 210000 eura što manji 80 m2 parking podrum do 2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 210000 eura što manji 80 m2 parking podrum do 2200 eura/m2

  • Za upit "do 210000 eura što manji 80 m2 parking podrum do 2200 eura/m2" pronađeno 199 nekretnina - prosečna cena 1.851 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 160000 eura
    • do 200000 eura (prosečna cena)
    • do 240000 eura
    • do 2000 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 201 173 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, VRNJAČKA BANJA, 145.000 €, 84,00 m2 cca 1730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.01.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

Stan 84m2, je kompletno renoviran.Stan je u centru.Kompletno renoviran sa najkvalitetnijim materijalima.Uradjena komplet nova Aluminijumska stolarija sa duplim staklima koja pruzaju najvecu izolovanost.Sredjena su oba kupatila i stavljena najkvalitetnija keramika.Uradjena je nova....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 159.650 €, 73,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan uknjižen trosoban stan u novoj zgradi koji lako može biti troiposoban. Nalazi se u novoj zgradi sa kvalitetnom opremom. Uknjiženo je na ime prodavca 1/1 bez tereta i moguća je prodaja i putem stambenog kredita. U ceni je kompletan nameštaj sa tehnikom. Vlasnici imaju garažu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 159.650 €, 73,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, PETROVARADIN, TROSOBAN/TROIPOSOBAN STAN, 73 m2, GARAŽA - nudimo vam odličan, moderno koncipiran stan u kvalitetnoj zgradi iz 2020. godine. U pitanju je dupleks, gde je samo ulaz na 4. spratu, a čitav stan se nalazi na etaži iznad, pod lučnim krovom. Izuzetno prostran, svetao,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 210000 eura što manji 80 m2 parking podrum do 2200 eura/m2'
150.000 €
150.000 €
165.000 €
  Stan, NOVI SAD, Adice, 139.650 €, 73,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

ADICE, 73,5m2, TROIPOSOBAN (cena 139.650€ sa uračunatim PDV-om + 3% posrednička naknada) Prodaje se odličan porodičan stan u upravo završenoj novoj zgradi u najboljem delu Adica. Grejanje je na gas, a svaki stan ima svoj gasni priključak. Odmah useljiv, mogućnost kupovine putem stambenog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 165.000 €, 73,00 m2 cca 2260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 130512, VPR/, klima, terasa, uknjizen, garaza, parking, podrum, ostava, moze zamena(). **Prodaje se renoviran i kompletno namesten trosoban stan na Detelinari, uz mogucnost zamene za manji stan do 45 m² uz doplatu (iskljucivo gradska zona).** Stan ima veoma dobar raspored:....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 130.000 €, 73,00 m2 cca 1780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 105365, V/, klima, lift, telefon, terasa, uknjižen, parking, podrum, ostava, stambena zgrada. Stan je na 2 nivoa, na prvom spratu (sto je fizicki V sprat) veliki dnevni boravak sa kuhinjom, zastakljena terasa, hodnik, veliko kupatilo sa kadom i sa prirodnom ventilacijom.....

 
 
 
  Stan, OVČA, 121.000 €, 73,00 m2 cca 1660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Dvoetažni stan ukupne korisne površine 73,08 m2.Uknjižen.U nivou prizemlja neto površine 33,67m2 u nivou potkrovlja neto površine 39,41m2.Tarket podovi.Stanu pripada deo dvorišta(terasa) površine 25 m2 sa ostavom od 4 m2 i parking mesto. Novogradnja u naselju Ovča u glavnoj ulici,blizina....

 
 
 
  Stan, OBRENOVAC, 110.000 €, 73,00 m2 cca 1510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 70765, VII/VII, klima, lift, uknjizen, renoviran, stara gradnja, parking, podrum. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 060/555-9720 011/328- 3901 Prikaži broj . Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs Trosoban....

 
 
 
  Stan, OBRENOVAC, 110.000 €, 73,00 m2 cca 1510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.09.2024.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 70765, VII/VII, klima, lift, uknjižen, renoviran, stara gradnja, parking, podrum. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720 • 011/328-3901. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 169.950 €, 73,00 m2 cca 2330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Nova Detelinara - Trosoban - 73 m2 - savršen raspored - Terasa, Ostava - Novogradnja - Terasa, Lift, Parking, garaža, Podrum, ostava, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Prilagodjen osobama sa posebnim potrebama, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 36.500 €, 73,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 120077, III/III, dupleks, klima, terasa, nov luks, novogradnja, parking, podrum, stambena zgrada. Stan se izdaje prvi put, dvoetazni, kompletno opremljen, moderan. U donjem delu sastoji se od hodnika, spavace sobe, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom (kompletno opremljeno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Avijatičko Naselje, 154.500 €, 74,00 m2 cca 2090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Veoma prostran troiposoban stan u kvalitetnoj zgradi nekadašnje 1.maj gradnje. Dvostrano i dvorišno orijentisan, u okruženju bez buke i sa dosta zelenila. Parking ispred zgrade je slobodan. Stan čine: odvojena kuhinja sa ostavom i prirodnom ventilacijom, dnevni boravak sa izlazom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 130.350 €, 74,00 m2 cca 1760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaju se moderni stanovi u atraktivnom naselju Adice, Novi Sad! U ponudi su stanovi različitih kvadratura, idealni za porodično stanovanje ili investiciju. Karakteristike stanova: Kvadrature od 25m² do 74m² Funkcionalan raspored prostorija Kvalitetna gradnja i vrhunski materijali....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 170.200 €, 74,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

TELEP, 74m2, ČETVOROSOBAN Prodaje se moderan i funkcionalan stan u kvalitetno građenoj zgradi iz 2018. godine. Stan je idealan za porodice sa dvoje ili više dece. Stan ima odličan raspored: iz ulaznog hola se ulazi u sve prostorije. U neposrednoj blizini dnevnog boravka nalazi se....

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, 114.000 €, 74,00 m2 cca 1540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Renoviran, trosoban stan, istočno orijentisan. Nalazi se na 3.spratu, u novijoj zgradi sa liftom, interfonom i sopstvenim parkingom, Žitni trg. Sastoji se od prostranog hodnika iz kog se ulazi u sve ostale prostorije: dnevni boravak sa trpezarijom, kuhinja, dve sobe, ostava, kupatilo....

 
 
 
  Stan, SRBOBRAN, 99.900 €, 74,00 m2 cca 1350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi agencije je odličan trosoban stan u Karadjordjevoj ulici u Srbobranu.U pitanju je novogradnja proverenog investitora Spirala invest.Stan se nalazi na 1/1 spratu i sastoji se od ulaznog hodnika,dnevnog boravka,dve spavaće sobe,kupatila,terase i ostave.U izgradnji objekta su....

 
 
 
  Kuća, RAKOVAC, 175.100 €, 74,00 m2 cca 2370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam fenomenalnu prizemnu kuću u centru Rakovca, na samo 500m od glavnog puta NS-Beočin. Kuća je prizemna, sendvič zid i još rađena izolacija. Kuća je veoma dobro održavana, ne zahteva ulaganja i odmah je useljiva. Kuća poseduje dve spavaće sobe, kupatilo, kuhinju sa....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 175.300 €, 74,00 m2 cca 2370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo dvoiposoban stan u neposrednoj blizini Bulevara oslobođenja. Stan je na šestom spratu nije poslednji, zgrada je u tihoj ulici i okružena zelenilom, klupama i igralištima za decu i ima parkinga oko zgrade. Klasičnog je rasporeda, u sve prostorije se ide iz predsoblja i čine....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 175.310 €, 74,00 m2 cca 2370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Fantastična nekretnina na Novom naselju sa svim pratećim sadržajima neophodnim za miran i kvalitetan porodični život. Veliki parking je u neposrednoj blizini,takođe i škola, vrtić, igrališta za decu, marketi, autobuska stajališta i puno zelenih površina. Poseduju ostavu na tavanu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Železnik, 75.000 €, 74,00 m2 cca 1010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan trosoban stan u centru Železnika, u blizini Doma zdravlja, škole, više prodavnica i ostalih lokala uslužno-komercijalnog karaktera. Stan se nalazi u urednoj, održavanoj zgradi sa puno parking mesta, okružena zelenilom. Stan se prodaje kompletno namešten. Prostorije: hodnik,....

 
 
 
  Kuća, BEOČIN, 61.800 €, 74,00 m2 cca 840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Prodaje se uknjižena starija kuća, BEOČIN,74 m2,plus nusprostorije.Ispod kuće postoji vinski podrum u kome sada gaje šampinjone. Struja, gradska voda i bunar,pored kuće gas na asfaltiranoj ulici. Veliki plac na kome se kuća nalazi je pored potoka koji je zgodan za navodnjavanje bašte,plastenika.Potrebna....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 165.320 €, 75,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Troiposoban, namešten stan u urbanoj vili u prelepom porodičnom naselju. Kompleks pun zelenila. Zgrada novijeg datuma. Stan je trostrano orijentisan. Ova komforna nekretnina sadrži dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, tri spavaće sobe, terasu, lođu i kupatilo. Niski režijski....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 160.500 €, 75,00 m2 cca 2140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Vlasnik, nije agencija. Na prodaju 3,5 soban stan, u putanju je urbana vila, u prelijepom porodicnom naselju, ulica Svetilika Rankovića (ugao Sopocanske i Marije Bursac). Zgrada je stara 3 godine. Pozicija savrsena, u centralnom dijelu naselja, odvojena od ostalih zgrada. Trostrano....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 160.500 €, 75,00 m2 cca 2140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 118422, I/III, klima, terasa, uknjižen, novogradnja, parking, podrum, ostava, stambena zgrada. Na prodaju troiposoban stan od 75m² u urbanoj vili na Adicama. Stan se nalazi na prvom spratu a grejanje je na toplotne pumpe. Prodaje se kompletno namešten. Ispred zgrade....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 160.000 €, 75,00 m2 cca 2130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se trosoban stan u Mirijevu 3,odlično pozicioniran. Pravi porodičan stan. Ima visinu prvog sprata. Izvorno stanje,potrebno je odredjeno ulaganje. Spavaći blok je odvojen od dnevnog boravka. Dva mokra čvora. Dve spavaće sobe ima,uz kuhinju,trpezariju,ostavu i lodju. Uknjizeno....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 159.650 €, 75,00 m2 cca 2130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Kvalitetan stan, na odlicnoj lokaciji u Sremskoj kamenici! Terasa, Parking, garaža, Podrum, ostava, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 153.500 €, 75,00 m2 cca 2050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem stan na Salajci,ul.Radoja Domanovica, lep, komforan, sastoji se od dve velike spavace sobe , kupatilo+wc, velika dnevna soba, odvojena kuhinja,terasa 14m2,hodnik. Centar na 5min. Na 200 m od O.Š. Vuk Karadzic, pored dva vrtića. U dvoristu se nalazi parking za stanare zgrade.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 153.500 €, 75,00 m2 cca 2050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem konforan svetao stan, dvostrano orjentisan. Stan poseduje dve vece spavace sobe, dnevnu sobu, kuhinju, hodnik , kupatolo, wc, veliku terasu. U dvoristu postoji parking za stanare, podrum i biciklana. Stan se nalazi na pet minuta od centra Novog Sada. Na 200 m od zgrade je....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 153.000 €, 75,00 m2 cca 2040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ako ste u potrazi za savršenim stanom u centru, ova jedinstvena ponuda će vas oduševiti. Na prodaju je dvoiposoban stan površine 75m2, smešten na V spratu stambene zgrade sa liftom. Stan se odlikuje funkcionalnim rasporedom prostorija i sastoji se od ulaznog hodnika, prostranog dnevnog....

 
 
 
  Stan, BANJA, 167.000 €, 75,00 m2 cca 2230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.07.2023.,

www.oglasi.rs

Komforan, funkcionalan i veoma svetao, delimično opremljen stan (kuhinja, ugradni plakari, komode). Renoviran pre par godina. Podna površina stana je 95m2 + 10m2 terasa. Zgrada od fasadne cigle okružena parkom i zelenilom. Parking ispred zgrade. PROSTORIJE: predsoblje, kuhinja, dnevna....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 152.000 €, 75,00 m2 cca 2030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju odličan stan, na top lokaciji, u blizini Pravnog fakulteta. Izvanredan za izdavanje i porodično stanovanje. Nalazi se u jednom od najtraženijih delova grada, jer su nadomak niški kej, osnovna škola, Pravni fakultet, autobuska stajališta, pešačka zona.. Po strukturi je....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman IV, 144.200 €, 75,00 m2 cca 1920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

U ponudi agencije je odličan troiposoban stan na Limanu 4. Odlična lokacija, biciklana, parking, igralište u dvorištu zgrade. Ribarsko ostrvo na 5 minuta. Hitna prodaja.U cenu je uračunata i agencijska provizija.Za više informacija pozvati ALEX Nekretnine 063-50-11-20 Reg br.1640....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 140.000 €, 75,00 m2 cca 1870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo dvoiposoban stan P=75m2 na prvom spratu zgrade sa liftom u strogom centru Niša. Stan se sastoji od : dnevni boravak, kuhinja i trpezarija, 2 spavaće sobe, hodnik,kupatilo, 2 ostave, podrum i parking mesto u dvorištu zgrade. Drvena stolarija, grejanje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Cerak, 140.000 €, 75,00 m2 cca 1870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Trosoban dupleks stan sa mokrim čvorom na svakom nivou nalazi u mirnom delu ceraka u zgradi sa svega četiri stana.Svaka zgrada ima malo dvorište.U blizini se nalazi dom zdravlja,obdanište,škola,prodavnice i sve što je potrebno za svakodnevni život.Ima više gradskih linija.Stan je....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 63, 169.900 €, 75,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan se nalazi na dobroj lokaciji bloka 63 u kvalitetnoj vojnoj zgradi.Odlicna lokacija blzina skole,marketa i mnogobrojnih linija gradskog prevoya. Lepa struktura,funkcionalan raspored sa dva mokra cvora,dve lodje ,istocno orjentisan. Stan poseduje podrum i na spratu zajednicku prostoriju.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 170.000 €, 75,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju renoviran trosoban stan na VII spratu u zgradi sa liftom u centru.Prodaje se sa novim nameštajem i kompletnom tehnikom. Unutrašnja i spoljačnja stolarija je nova - drvena.Kvalitetna keramika i sanitarija.Ima centralno grejanje - trenutno isključeno,grejanje u stanu inverter....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kumodraž 2, 175.000 €, 75,00 m2 cca 2330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan stan, izvorno 2.5, u zgradi od crvene fasadne cigle. CG, protočna topla voda. Svetao, dvostrano orjentisan, odvojen spavaći blok. Javni parking ispred zgrade. Na odličnoj lokaciji, blizina više fakulteta, marketa, gradskog prevoza. Za preporuku. Agent Kristina Kablar lic.br.1313....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 100.430 €, 75,00 m2 cca 1340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam odličan troipososoban stan na Adicama ! NOVOGRADNJA! 064/822-21-40 Terasa, Lift, Parking, garaža, Podrum, ostava, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, SOKO BANJA, 99.000 €, 75,00 m2 cca 1320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaja stana - Sokobanja, centar, kod Doma zdravlja Nudimo na prodaju potpuno opremljen dvoiposoban stan u samom centru Sokobanje, u neposrednoj blizini šetališta, sa odličnim pristupom svim sadržajima! Stan se nalazi na visokom prizemlju i ima 75 m², sa lodjom i parking mestom u....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 78.000 €, 75,00 m2 cca 1040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.11.2025.,

www.heroldo.com

Retko u ponudi veći porodični stan, maksimalnog porodičnog komfora. Stan , ima dve spavaće sobe, kuhinju , trpezariju dnevni boravak sve odvojeno , ali čini kompaktnu celinu , kupatilo , toalet i specifično veliku, i lođa i balkansku terasu . oko celog stana , čijim zastakljivanjem....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 180.000 €, 75,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

3.0, 75.63m2, dve lođe, podno grejanje, lift, II/IV, telefon, interfon, podrum, parking mesto u dvorištu. Građevinska dozvola. Nova zgrada poznatog investitora. Savremen dizajni, oplemenjen smart home sistemom, podno grejanje na gas po utrošku u zgradi sa samo osamnaest stanova i....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 180.000 €, 75,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo stan-Rotkavarija- Trosoban Agencija Gold nekretnine, predstavlja trosoban stan na prodaju na Rotkvariji, Novi Sad, udaljen svega 3 minuta hoda od Bulevara Oslobođenja. Prodajemo stan na odličnoj i traženoj lokaciji, koja vam pruža zelenilo, mir kao i blizinu svih sadržaja....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 196)

<< <1 2 3 4 5> >>