• GoHome Professional
do 210000 eura što manji 60 m2 podrum - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • do 210000 eura što manji 60 m2 podrum - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 210000 eura što manji 60 m2 podrum

  • Za upit "do 210000 eura što manji 60 m2 podrum" pronađeno 986 nekretnina - prosečna cena 2.443 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 220000 eura (malo skuplji)
    • do 2500 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • klima
    • 3.sprat
    • namešten
    • novogradnja
    • centralno grejanje
  • Slike

Pretraženo 200 584 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 149.664 €, 56,00 m2 cca 2670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

BROJ U REGISTRU POSREDNIKA 1850 Prodaja stanova – Dolačka Zvezdara Nudimo vam odličnu priliku da postanete vlasnici savršenih stanova na izuzetnoj lokaciji u Zvezdari, u ulici Dolačka. Ovi stanovi nude savršen spoj komfora, funkcionalnosti i modernog dizajna, a njihova blizina svih....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 165.000 €, 56,00 m2 cca 2950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Patrisa Lumumbe, vpr/5, ta, uknji��en-Stvarna povr��ina-56m2 , ugovorna povr��ina-51.00m2, Na prodaju funkcionalan i kompletno opremljen dvosoban stan na odli��noj lokaciji na Karaburmi, u mirnoj ulici u blizini Mirijevskog bulevara. Stan se nalazi u visokom prizemlju uredne stambene....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 155.740 €, 56,00 m2 cca 2780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam vrhunsku gradnju u najlepšem delu grada , na samoj granici Limana i Telepa. Eminentni investitor se pobrinuo da i ovaj put samo za Vas izgradi perfektne stanove, građene najkvalitetnijim materijalima. O svakom detalju se posebno vodilo računa tako da kupovinom ove....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 225.600 €, 56,00 m2 cca 4030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

hitno hitno hitno -NAJJEFTINIJI DVOSOBAN STAN U BDOGRADU NA VODI -SA DVA GARAŽNA MESTA MAXIS GROUP DOO-Agencija za nekretnine-BROJ U REGISTRU POSREDNIKA 1850 🔥 SPECIJALNA PONUDA – SNIŽENA CENA DO KRAJA JUNA! Useljuv za dva meseca. Kako se bude približavalo useljenje i predaja ključeva....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Konjarnik, 159.900 €, 56,00 m2 cca 2860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi imamo odličan, renoviran stan u Ustaničkoj ulici na Konjarniku. Sa odličnim rasporedom prostorija, ulazni hodnik, dnevna soba, trpezarija sa kuhinjom, spavaća soba, ostava, lođa. Stan je uknjižen, kompletno renoviran 2023. godine: struja, voda, kanalizacija, zamenjena je....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 139.100 €, 56,00 m2 cca 2480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Potpuno opremljen dvosoban stan sa mnogo dnevnog svetla i terasom. Izvanredna lokacija blizu javnog prevoza, pošte, pijace, supermarketa, banaka i osnovne škole "Sonja Marinkovič" (5 minuta hoda). Dom zdravlja, stadijum "Karađorđe" i šoping centar "Promenada" na 10 minuta hodom. Novosadski....

 
 
 
  Stan, SOMBOR, Crvenka, 58.710 €, 56,00 m2 cca 1050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam odličan dvosobanstan u centru Crvenke. Sastoji se od dve sobe, kuhinje sa trpezarijom,ostavom,kupatilom, zastakljenom terasom i hodnikom. Iz hodnika se ulazi u sve prostorije, terasa nije ušla u kvadraturu. Stan je dobro održavan, sa potpuno renoviranim kupatilom,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 133.900 €, 56,00 m2 cca 2390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na odličnoj lokaciji nudimo vam dvosoban, konforan i uknjižen stan. Stan je renoviran i prodaje se komplet namešten. Za više informacija pozovite. Terasa, Lift, Parking, garaža, Podrum, ostava, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Petlovo Brdo, 110.000 €, 56,00 m2 cca 1960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prodaji! Petlovo brdo - centralni deo naselja, komforan dvosoban stan površine 56m2 koji funkcioniše kao dvoiposoban + lepo ograđeno dvorište 2 ara + podrumsku prostorija 15m2. Cena : 110. 000 Evra. Stan se nalazi u prizemlju porodično stambene zgrade sa četiri stana. U stanu je....

 
 
 
  Stan, VRBAS, 54.000 €, 56,00 m2 cca 960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem dvosoban stan u centru Vrbasa, od 56 kvadrata, visoko prizemlje. Uz stan ide i podrum. Dvostrano je orjentisan, grejanje na struju, TA pec. Uknjizen je . Stan je u solidnom stanju, ali veoma funkcionalnog rasporeda. Parking zajednicki ispred zgrade. Terasa, Parking, garaža,....

 
 
 
  Stan, BARAJEVO, 51.900 €, 56,00 m2 cca 930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Gradska opština Barajevo je u celini izvan gradskog područja grada Beograda i prostorno spada u prigradske opštine, a smeštena je na pravcu jug–jugozapad u odnosu na Beograd i udaljeno je od centra Beograda 27 km. U okviru opštine Barajevo, nalazi 14 naseljenih mesta i jedno od njih....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 178.240 €, 56,00 m2 cca 3180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

EKSKLUZIVNO vam predstavljam ovaj komforan dvoiposoban stan u luksuznoj zgradi na najtraženijoj lokaciji. U blizini sve što je neophodno za život, marketi, škole, parkovi, autobuske linije, kafići Stan se nalazi u odličnoj zgradi u novogradnji. Pažljivo je vođeno računa o izgledu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 154.500 €, 56,00 m2 cca 2760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

552130-Odličan stan koji je uspešno adaptiran iz dvosobnog u dvoiposoban. Veoma svetao, uknjižen na vlasnika 1/1. Lokacijski dobro pozicioniran, nalazi se u blizini glave autobuske i železničke stanice, okružen zelenilom, u blizini su marketi, ima odličnu vezu autobuskih linija. Za....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 219.000 €, 56,00 m2 cca 3910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Vrhunska investicija , odlican za izdavanje / zivot , retko u ponudi ! 2,0 Vracar , Juzni Bulevar , 52m2 + 2 terase ( 4m2 ) , uknjizena kvadratura 44m2 , 1 / 4 , eg / mermerni radijatori , izuzetno kvalitetno , luksuzno , kompletno renoviran stan , izrazito suncan i svetao , dvostrano....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vidikovac, 147.000 €, 56,00 m2 cca 2630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u Rakovici, jedna stanica od Vidikovca, u ul.Pilota Mihaila Petrovića. Nalazi se u urednoj i održavanoj zgradi sa dva lifta. Stan poseduje pripadajući podrum, kao i zajedničku ostavu na spratu. Uknjižen na 49 m2 + terasa ukupno 56m2. Izvorno 1.5 soban, adaptacijom....

 
 
 
  Stan, OVČA, 99.000 €, 56,00 m2 cca 1770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Stan ukupne površine 56,55 m2 Stanu pripada deo dvorišta, parking mesto i ostava od 4m2 .Podno grejanje,tarket podovi.Uknjižen. Novogradnja u naselju Ovča u glavnoj ulici,blizina autobuske stanice autobusa 105 i 105L,blizina škole,vrtića,doma zdravlja,igrališta,prodavnica i nove saobraćajnice....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman I, 195.700 €, 56,00 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

LUX nekretnina, na najtraženijoj lokaciji u gradu - Limanu 1. Stan je kompletno renoviran i opremljen najkvalitetnijom opremom i tehnikom. Vrhunski, dizajnerski osmišljen i uradjen. Veoma svetao. Svaki detalj u stanu pažljivo odabran, po najvišim standardima. Fasada, ulaz zgrade -....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Spens, 144.200 €, 56,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam odličan komforan stan na top lokaciji. Blizina Spensa, Promenade, fakulteta, centra, Štranda. Stan u odličnom stanju, bez mnogo ulaganja. Idealan za mlađe ljude, izdavanje, razne delatnosti. Izuzetan raspored, iz hodnika u sve prostorije. Kuhinja sa trpezarijskim....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Železnik, 120.000 €, 56,00 m2 cca 2140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je renoviran dvosoban stan u Novom Zelezniku na odlicnoj lokaciji ,udaljen 100m od Postanske stedionice,Lidla,Maksija,osnovne skole,vrtica,prevoza Sastoji se od hodnika,kuhinje,trpezarije,dnevne sobe,spavace sobe i zastakljene terase. Uknjizen na 55m2 sa terasom od 7m2.....

 
 
 
  Stan, BATAJNICA, 110.000 €, 56,00 m2 cca 1960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Optimist nekretnine vam nude stan u Batajnici, u staroj gradnji iz 1985. godine, poznatoj po kvalitetnoj izradi i odličnom rasporedu prostorija. Stan poseduje centralno grejanje i toplu vodu, što obezbeđuje pun komfor tokom cele godine. Raspored prostorija: prostrana dnevna soba,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Rakovica, 150.000 €, 56,00 m2 cca 2680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da vam ponudimo funkcionalan dvoiposoban stan sa dnevnom sobom i dve spavaće sobe. Stan ima 56m2 grejne površine, a građevinske 64m2. Stan se nalazi u Rakovici u ulici Majora Omera Mehića (stari naziv Mile Dimić) gde se u blizini nalazi škola, dom zdravlja, pošta, laboratorije,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 185.400 €, 56,00 m2 cca 3310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Nov stan u zgradi odličnog kvaliteta! šifra 494526, b130 telefon 064/822-2153 Terasa, Lift, Parking, garaža, Podrum, ostava, Internet, Satelitska, kablovska TV, Prilagodjen osobama sa posebnim potrebama, Klima.

 
 
 
  Stan, TRSTENIK, 60.000 €, 56,00 m2 cca 1070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Nekretnine „ MOJ DOM” prodaju dvoiposoban stan ukupne površine 56m2 na 1. spratu stambene zgrade u Trsteniku u blizini pijace. Sastoji se od hodnika, dnevne sobe, dve spavaće sobe, kuhinje sa trpezarijom, kupatila, terase. Stan poseduje CG i pripadajući podrum. U blizini se nalaze....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Trošarina, 78.000 €, 56,00 m2 cca 1390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan na Trosarini na mirnoj lokaciji. Stan je po strukturi dvosoban, povrsine 56m2, sa lodjom, na Visokom prizemlju zgrade. Sastoji se od hodnika sa kupatilom, odvojenim dnevnim, odvojenom spavacom sobom i odvojena kuhinja kao i trpezarija, sve prostorije su prostrane i zasebne, TA....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, Centar, 80.000 €, 56,00 m2 cca 1430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Šifra: 2s448 Prodaje se divan renoviran dvoiposoban stan od 57 kvadrata, koji se nalazi u samom centru Mladenovca na trećem spratu zgrade. Vrlo je funkcionalan, a od prostorija poseduje: kuhinju sa trepezarijom i ostavom, dnevnu sobu, spavaću sobu, degažman, kupatilo i terasu. Oprema:....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 125.000 €, 56,00 m2 cca 2230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaja dvosobnog stana- Bulevar oslobođenja Nekretnina se nalazi na 10. spratu stambene zgrade, nije poslednji sprat. Dvosobne je strukture, poseduje veću prostoriju koja je predviđena za dnevni boravak, spavaću sobu, veće predsoblje sa degnžmanom koji se trenutno koristi za plakare,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 70, 189.999 €, 56,00 m2 cca 3390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 120578, VPR/XV, lift, terasa, uknjižen, izvorno stanje, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, ostava, stambena zgrada. Dvosoban stan blok 70, veoma svetao , cela prednja strana u staklu, odmah do TC. Piramide, Jurija Gagarina, ekstra lokacija 56 kvm, Visoko prizemlje....

 
 
 
  Kuća, Čortanovci, 42.230 €, 56,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kuća u Čortanovcima – Vaš miran kutak u prirodi po izuzetno povoljnoj ceni! Tražite savršen spoj prirode i udobnosti? Ova kuća u Čortanovcima, na placu od 4 ara, pruža idealan dom za sve one koji žele pobjeći od gradske vreve, a opet biti blizu svih bitnih sadržaja. Detalji kuće:....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Spens, 144.200 €, 56,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi agencije je prostran dvosoban stan na jednoj od najtraženijih lokacija u centru grada.Stan se nalazi na nekoliko minuta hoda do Spensa,centra grada,fakulteta i svih drugih neophodnih sadržaja za život.Stan se sastoji od prostranog hodnika,odvojene kuhinje sa trpezarijom,dnevnog....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, Centar, 58.000 €, 56,00 m2 cca 1040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Šifra: 2s482 Na prodaju je stan smešten u srcu grada, idealan dom za udoban i praktičan gradski život. Sa svojih 56 m2 prostora, ovaj stan se nalazi na 3. spratu, pružajući izvanredan pogled na gradsku siluetu. Dnevni boravak je ukrašen zanimljivom tapetom šume koja stvara miran ambijent....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 82.500 €, 56,00 m2 cca 1470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan na IV spratu u kvalitetnoj starijoj zgradi (bez lifta) u Durlanu, na odličnoj lokaciji za život ili izdavanje, u blizini škole, trgovina, pijace i važnih saobraćajnica. Po strukturi je dvosoban, u novoj koncepciji dvopiposoban, sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, Centar, 50.000 €, 56,00 m2 cca 890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

HITNA PRODAJA! Prodaje se trosoban stan od 56m² – idealni deo kuće, prvi sprat, centar Pančeva. Stan ima poseban ulaz, dvorište, parking i tavan. Postoji mogućnost adaptacije po želji. Odlična lokacija u mirnoj ulici, na korak od svih sadržaja. Izuzetna prilika za stanovanje ili investiciju!....

 
 
 
  Stan, SMEDEREVO, 55.000 €, 56,00 m2 cca 980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem dvosoban stan na Papazovcu u Smederevu. Stan je trenutno izdat, ali ako je neko zainteresovan može drage volje da se javi i dogovori oko termina za gledanje stana. Ja sam na privremenom radu u Nemačkoj, i na odmoru ću biti od 27.07-15.08.2025. Svako može da se javi ili meni....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 151.410 €, 56,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Grbavica-uknjižen komforan dvosoban stan. Funkcionalan- iz hodnika u sve prostorije, gde je kuhinja odvojena sa prozorom, što je retkost u novim zgradama.Zgrada kvalitetno zidana i održavana. Lepa terasa za uživanje gde je inače i hladna ostava. U ceni stana komplet nameštaj. Stan....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 119.900 €, 56,00 m2 cca 2140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

🏠 Prodaja stana – Bulevar Nemanjića, Niš Na odličnoj lokaciji, u blizini Svetosavskog parka, prodaje se trosoban stan površine 75m² . Stan se sastoji od: prostranog dnevnog boravka sa velikom, lepom terasom odvojene kuhinje sa ostavom odvojene trpezarije hodnika sa toaletom degazmana....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 132.000 €, 56,00 m2 cca 2360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Udoban stan od 56 m² sa novim renoviranjem, sav nameštaj je u odličnom stanju. Stan ima jednu veliku terasu i jednu manju. Sve je uknjizeno U blizini zgrade nalazi se sve što je potrebno za udoban život. Komšije su prijateljske. Odmah pored zgrade je letnjikovac gde se može praviti....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Rakovica, 149.900 €, 56,00 m2 cca 2680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 118579, I/XIII, klima, lift, telefon, terasa, uknjižen, parking, podrum, stambena zgrada. U ponudi stan na extra lokaciji,u centru Rakovice, odnosno jednu stanicu od Vidikovca. Stan se nalazi u urednoj i odrzavanoj zgradi, na prvom spratu,u zgradi sa dva lifta.Stan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 139.100 €, 56,00 m2 cca 2480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Za više informacija 064/822-21-40 Terasa, Podrum, ostava, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 2, 150.000 €, 56,00 m2 cca 2680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi stan u naselju Mirijevo po strukturi dvosoban ukupne površine 60 m2. Odlična lokacija. Uknjižen. Terasa, Lift, Parking, garaža, Podrum, ostava, Internet, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 157.000 €, 56,00 m2 cca 2800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 122916, II/, terasa, uknjižen, podrum, stambena zgrada. Funkcionalan dvosoban stan , lepo održavan u parkovskom okruženju , adaptibilan u trosoban . U blizini sva potrebna infrastruktura ( gradski prevoz sa linijama 16,23,25 , škola , vrtić , prodavnice ) . Ugovorna....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 139.462 €, 56,00 m2 cca 2490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se lep trosoban stan na I spratu na Podbari. Stan je veoma lepog rasoreda, gde se iz degazmana ide u sobe. poseduje dve terase. Zgrada poseduje biciklanu i podrum. pozvati na telefon; 063-76-07-888. Uknjizen je 1/1 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 115.000 €, 56,00 m2 cca 2050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju komforan dvosoban stan u ulici Bulevar kralja Petra I u blizini Bulevara Oslobodjenja,MUP-a,centra grada Stan je po strukturi dvosoban,poseduje odvojenu kuhinju i ostavu kao i mesto u podrumu.Odlično i funkcionalno iskorišćen prostor. Na postojeću cenu plaća se agencijska....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 127-168 (od ukupno 540)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>