• GoHome Professional
do 210000 eura što manji 60 m2 3.sprat - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • do 210000 eura što manji 60 m2 3.sprat - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 210000 eura što manji 60 m2 3.sprat

  • Za upit "do 210000 eura što manji 60 m2 3.sprat" pronađeno 280 nekretnina - prosečna cena 2.398 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 220000 eura (malo skuplji)
    • do 2400 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 584 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NIŠ, Medijana, 123.200 €, 56,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

PRODAJA Iz ponude stanova u stambeno -poslovnom kompleksu , na Bulevaru Nemanjića, izdvajamo odlično organizovan dvoiposoban stan 56 m2, na 3.spratu. Stanov imamo u ponudi sa različitim spratnostima . Stanovi su neuseljavani. Izuzetna prilika da postanete vlasnik nekretnine na jednoj....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 95.000 €, 56,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.10.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju je komforan stan površine 56m², smešten u blizini izvora Snežnik, na trećem spratu stambene zgrade. Stan se sastoji iz dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, hodnika, kupatila i tesare. Stan je potpuno opremljen novim nameštajem i spreman za useljenje. Prostor....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Profesorska Kolonija, 229.900 €, 56,00 m2 cca 4110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju dvoiposoban stan na 3. spratu u održavanoj starijoj zgradi sa liftom, na izuzetnoj lokaciji kod TC Zira. Stan je za renoviranje, što predstavlja idealnu priliku da ga uredite po sopstvenom ukusu – bilo za život ili kao odličnu investiciju za izdavanje. Trostrano orijentisan,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Rakovica, 160.000 €, 56,00 m2 cca 2860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.07.2023.,

www.indomio.rs

U prilici smo da vam ponudimo funkcionalan dvoiposoban stan sa dnevnom sobom i dve spavaće sobe. Stan ima 56m2 grejne površine, a građevinske 64m2. Stan se nalazi u Rakovici u ulici Majora Omera Mehića (stari naziv Mile Dimić) gde se u blizini nalazi škola, dom zdravlja, pošta, laboratorije,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 146.260 €, 56,00 m2 cca 2610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka-1100745 Na prodaju dvoiposoban stan u samom Centru grada, u neposrednoj blizini Futoške pijace. Stan se sastoji iz prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, jedne veće spavaće sobe, jedne manje sobe (radna soba), kupatila ii krovne terase od 7m2 koja....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 228.888 €, 56,00 m2 cca 4090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

MAXIS GROUP DOO BEOGRAD – Agencija za nekretnine BROJ U REGISTRU POSREDNIKA: 1850 🔥 SPECIJALNA PONUDA – SNIŽENA CENA DO 15. JULA! Useljiv za dva meseca! Kako se bude približavalo useljenje i primopredaja ključeva, cena stana će rasti. 💰 CENA I USLOVI Akcija traje do 15. jula 2025.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 168.000 €, 56,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je nova, kvalitetna zgrada u izgradi, a završetak radova planiran je za decembar 2026. godine. U izgradnji su korišćeni kvaliteti materija, kao i oprema: Alumil aluminijumska stolarija sa alu roletnama i komarnicima, blindirana vrata, italijanska keramika, Fundermaks alu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 182.500 €, 56,00 m2 cca 3260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je stan površine 55.41m² smešten na 3. spratu od 4 u modernoj zgradi u izgradnji na jednoj od najtraženijih lokacija u Beogradu – Lekino brdo. Stan je izuzetne strukture – dve odvojene spavaće sobe, svetao dnevni boravak i praktično uklopljena kuhinja pružaju maksimalan komfor....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 113.000 €, 56,00 m2 cca 2020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju komforan dvosoban stan u centru, u mirnom kraju kod Saborne crkve, u kvalitetnoj zgradi bez lifta, na trećem spratu. Odličan raspored čine ulazni hodnik, iz kojeg se ulazi u dnevnu sobu, kuhinju sa trpezarijom, spavaću sobu i kupatilo. Stan ima i dve korisne lođe (iz spavaće....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 146.260 €, 56,00 m2 cca 2610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 1007477.Prodaje se namešten dvoiposoban stan (56 m2) na trećem spratu novije stambene zgrade na atraktivnoj lokaciji, Rotkvarija, na samo 2 minuta hoda do pešačke zone u centru grada. Sastoji se od jedne veće spavaće sobe, jedne manje spavaće sobe koja može biti....

 
 
 
  Stan, SOMBOR, 75.000 €, 56,00 m2 cca 1340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

*Na prodaju dvoiposoban stan u Somboru, na Selenči, u blizini osnovne škole "Dositej Obradović", samoposluge, staračkog doma. -Površina stana je 56 m2 + terasa površine 2,4 m2, stan se nalazi na 3. spratu u zgradi koja poseduje lift. -Stan obuhvata hodnik, kupatilo, dve spavaće sobe,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 128.750 €, 56,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo stan- Novo Naselje- Dvoiposoban Prodajemo stan na Novom Naselju- porodičan kraj pun zelenila, idealan za porodice sa decom. Nalazi se na trećem spratu stabmene zgrade sa liftom u kvalitetnoj gradnji- crvena fasadna cigla. U stanu je promenjena spoljašnja stolarija, renovirano....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 225.600 €, 56,00 m2 cca 4030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

hitno hitno hitno -NAJJEFTINIJI DVOSOBAN STAN U BDOGRADU NA VODI -SA DVA GARAŽNA MESTA MAXIS GROUP DOO-Agencija za nekretnine-BROJ U REGISTRU POSREDNIKA 1850 🔥 SPECIJALNA PONUDA – SNIŽENA CENA DO KRAJA JUNA! Useljuv za dva meseca. Kako se bude približavalo useljenje i predaja ključeva....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 173.000 €, 56,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Komforan dvosoban, namešten stan 56m2, u stvanosti ima 60m2, na 3 spratu u zgradi kvalitetne gradnje bez lifta, na traženoj lokaciji na Grbavici. Stan se sastoji od dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, spavaće sobe, kupatila, hodnika i velike zatvorene terase od 9m2, koja može da....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 151.200 €, 56,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

ĆIRILA I METODIJA 10 - TELEP, NOVI SAD Prodaje se dvoiposoban stan - 56 m 2 na prvom spratu (isti stan je dostupan i na trećem spratu) 2.700 €/m 2 sa PDV-om Direktno od investitora! Mogućnost povrata PDV-a. Rok izgradnje - decembar 2026. godine. Opremljenost u stanovima: * PVC petokomorna....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 148.000 €, 56,00 m2 cca 2640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U Centru Zemuna, preko puta Zemunske bolnice, parka, nalazi se ovaj stan na trećem spratu. Započeto je renoviranje stana. Stan ima 2 velike sobe, predsoblje, kupatilo, kuhinju, trpezariju i veliku terasu. Zgrada nema lift. Stan za svaku preporuku. Prikaz na mapi je informativnog karaktera....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 147.080 €, 56,00 m2 cca 2630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka-1101198 Na prodaju uknjižen dvoiposoban stan u Petrovaradinu, u mirnoj ulici, izolovanoj od buke. Stan se prodaje KOMPLETNO OPREMLJEN I NAMEŠTEN. Sastoji se iz prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom (open space concept), dve odvojene velike spavaće....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Rakovica, 150.000 €, 56,00 m2 cca 2680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 173.000 €, 56,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

- Novi Sad, Grbavica - Uknjižen, bez tereta - 56m2, dvosoban stan - Treći sprat bez lifta - U cenu je uračunat nameštaj i tehnika - Hodnik. kuhinja, dnevni boravak sa trpezarijom, prostrana terasa, spavaća soba, kupatilo Agencijska provizija od 3% je uračunata u cenu. Za sve dodatne....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, Centar, 80.000 €, 56,00 m2 cca 1430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Šifra: 2s448 Prodaje se divan renoviran dvoiposoban stan od 57 kvadrata, koji se nalazi u samom centru Mladenovca na trećem spratu zgrade. Vrlo je funkcionalan, a od prostorija poseduje: kuhinju sa trepezarijom i ostavom, dnevnu sobu, spavaću sobu, degažman, kupatilo i terasu. Oprema:....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 151.200 €, 56,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

ĆIRILA I METODIJA 10 - TELEP, NOVI SAD Prodaje se dvoiposoban stan - 56 m 2 na trećem spratu (isti stan je dostupan i na prvom spratu) 2.700 €/m 2 sa PDV-om Direktno od investitora! Mogućnost povrata PDV-a. Gradnja kreće u aprilu! Opremljenost u stanovima: * PVC petokomorna stolarija....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dušanovac, 168.000 €, 56,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo manji dvoiposoban stan na Voždovcu, u neposrednoj blizini Dušanovačke pijace, u novoj i uknjiženoj zgradi iz 2025. godine. Stan se nalazi na trećem spratu i površine je 56 m². Sastoji se od dve manje spavaće sobe, kupatila sa prirodnom ventilacijom, kombinovanog dnevnog....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, Centar, 58.000 €, 56,00 m2 cca 1040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Šifra: 2s482 Na prodaju je stan smešten u srcu grada, idealan dom za udoban i praktičan gradski život. Sa svojih 56 m2 prostora, ovaj stan se nalazi na 3. spratu, pružajući izvanredan pogled na gradsku siluetu. Dnevni boravak je ukrašen zanimljivom tapetom šume koja stvara miran ambijent....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 131.840 €, 56,00 m2 cca 2350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo stan-Novi Sad, Novo Naselje Stan se prodaje prazan sa kuhinjskim elementima.. Stan se nalazi na 3. spratu u zgradi sa liftom. Dvorišno je orijentisan. Dvoisposobne strukure: Dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe i kupatilo, kao i izlaz na terasu iz svih....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 39.200 €, 56,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Sa zadovoljstvom možemo da Vam ponudimo stan u novogradnji u centru grada na Vračaru u blizini Južnog bulevara. Stan se nalazi na trećem spratu zgrade koja ima 5 sprata i lift. Stan je izuzetno svetao i funkcionalan sa prostranom dnevnom sobom koja je spojena sa kuhinjom i trpezarijom,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 142.800 €, 56,00 m2 cca 2550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 122195, III/IV, lift, terasa, uknjižen, stambena zgrada. Na prodaju odličan trosoban stan u Petrovaradinu, ulica Zlatarićeva. Stan se nalazi na trećem spratu sa liftom. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom, kupatilo,dve lepe spavaće sobe, hodnik i lepa terasa.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 178.656 €, 56,00 m2 cca 3190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo stan u izgradnji na odličnoj lokaciji, nadomak Autokomande. Površine je 55,83m2 i nalazi se na trećem spratu stambene zgrade od četiri sprata. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom, kuhinje, spavaće sobe, vešernice, kupatila....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 28.000 €, 56,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

- Novi Sad, Grbavica - 56m2, dvosoban stan - Treći sprat bez lifta - Kompletno opremljen stan - Odmah useljiv - Hodnik. kuhinja, dnevni boravak sa trpezarijom, prostrana terasa, spavaća soba, kupatilo Obavezan depozit u iznosu jedne mesečne kirije, agencijska provizija 50%. Za sve....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 219.999 €, 56,00 m2 cca 3930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

📍 MAXIS GROUP DOO BEOGRAD 📌 Broj u registru posrednika: 1850 🔑 Ne čekajte da cena poraste – ovo je Vaša šansa da ugrabite najtraženiji stan u Beogradu na vodi po sniženoj ceni! -POČEA JE PRIMOPREDAJA STANOVA OD STRANE BEOGRADA N VODI. 🔥 HITNA PRODAJA – SNIŽENA CENA DO 15. AVGUSTA!....

 
 
 
  Stan, SOMBOR, 51.500 €, 57,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.06.2025.,

www.indomio.rs

*Na prodaju dvosoban stan na Selenči, u blizini hotela "Barcode". -Površina stana je 57 m2, stan se nalazi na 3. spratu u zgradi koja ne poseduje lift. Mogućnost preuređenja u dvoiposoban stan. -Stan poseduje hodnik, kupatilo, kuhinju sa trpezarijom, ostavu, spavaću sobu, kao i dve....

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, 85.000 €, 57,00 m2 cca 1490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.nidax-nekretnine.rs

Subotica, Radijalac, prodaje se dvosoban stan površine 57m² na trećem spratu od ukupno četiri. Stan se sastoji od dve sobe, hodnika, kuhinje, terase, ostave i kupatila. Stan ima pripadajući podrum, dok zgrada poseduje zajedničku biciklanu. Stan je kupljen i adaptiran krajem 1995.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banovo Brdo, 200.690 €, 57,00 m2 cca 3520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.06.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Čukarica, Banovo brdo - Karpoševa 3. 0, 57m2 (terasa 3m2), 1/4, EG-podno grejanje, lift, interfon Odličan trosoban stan u kvalitetnoj novogradnji na izuzetnoj lokaciji, u blizini Ada mall-a, Ade Ciganlije, hipodroma, Košutnjaka, škole, vrtića Prostorije: ulazni hodnik, dnevni boravak....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 229.900 €, 57,00 m2 cca 4030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Na prodaju odličan dvosoban, trostrano orijentisan stan, obiluje prirodnim svetlom tokom celog dana i odlikuje se funkcionalnim rasporedom prostorija. Stolarija je već zamenjena, što je značajna prednost i ušteda za budućeg vlasnika. Zgrada poseduje lift, što je prava retkost kod....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Kej, 200.000 €, 57,00 m2 cca 3510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.12.2024.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1046875KUPITE STAN KAO SANEKSKLUZIVNOPRODAJA STANOVA NOVI SAD, KEJ, STAN NA KEJU, STAN KOD DUNAVSKOG PARKA, ULICA VOJVODE PUTNIKA, NOVI SAD, NOVOSADSKI, 57m2 SA TERASAMA 69m2 …Od najimpresivnije novosadske lokacije, preko kvalitetne zgrade do dvoiposobnog stana odličnog....

 
 
 
  Stan, BELE VODE, 200.690 €, 57,00 m2 cca 3520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.06.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Čukarica, Banovo brdo - Karpoševa 3.0, 57m2 (terasa 3m2), 1/4, EG-podno grejanje, lift, interfon Odličan trosoban stan u kvalitetnoj novogradnji na izuzetnoj lokaciji, u blizini Ada mall-a, Ade Ciganlije, hipodroma, Košutnjaka, škole, vrtića Prostorije: ulazni hodnik, dnevni boravak....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 146.000 €, 57,00 m2 cca 2560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se funkcionalan dvoiposoban stan na jednoj od najlepših i najmirnijih lokacija u naselju Braće Jerković. Stan je površine 57 m grejne površine plus lođa, nalazi se na 3. spratu održavane zgrade sa liftom i centralnim grejanjem. Ključne karakteristike stana: Struktura: Odlično....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 191.285 €, 57,00 m2 cca 3360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Manja, luksuzna zgrada, koja se nalazi na mirnoj lokaciji, u blizini Partizanovog stadiona, a nedaleko od centra grada. Građena od finijih i kvalitetnijih materijala, atraktivnog izgleda, ova zgrada predstavlja odličan izbor nekretnine, bilo za život ili za investiciju. Grejanje i....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, 89.000 €, 57,00 m2 cca 1560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju dupleks na Bubnju površine 57m2. U prizemnom delu se nalazi dnevni boravak, kuhinja, trpezarija i ostava. Na spratu - dve spavaće sobe, kupatilo i hodnik.Stan se nalazi na trećem spratu zgrade od ukupno pet spratova, pružajući vam divan pogled i mirnu atmosferu.Neophodna....

 
 
 
  Stan, SOMBOR, Centar, 61.800 €, 57,00 m2 cca 1080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Stan nedaleko od Lidla, površine 57 m², nalazi se na 3. spratu zgrade bez lifta i ima klasičan, veoma funkcionalan raspored: ulazni hodnik, spavaća soba, dnevni boravak sa izlaskom na terasu, kuhinja takođe sa izlazom na terasu, ostava i kupatilo. Stan je dvostrano orijentisan, svetao,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 208.438 €, 57,00 m2 cca 3660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodajemo 3.0 stan od 57m2 i mogućnošću kupovine garažnog mesta. Planirani završetak radova karajem 2026. godine sa građevinskom dozvolom. Zgrada ima 10 stanova i dva nivoa garažnih mesta ispod zemlje. Stan se nalazi na 3. spratu. Sastoji se od ulaznog hodnika, kupatila, dnevne sobe....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Filmski Grad, 179.000 €, 57,00 m2 cca 3140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju svetao i funkcionalan dvosoban stan u jednom od najtraženijih delova Filmskog grada, ukupne površine 58m². Stan se nalazi na trećem spratu kvalitetne zgrade od bele fasadne cigle sa liftom. Nekretnina je u izvornom, ali uredno održavanom stanju. Odličan raspored omogućava....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 209.000 €, 57,00 m2 cca 3670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Novogradnja na Bežanijskoj kosi. Smart home sistem. Na savršenom trećem spratu od ukupno pet tek potpuno nove zgrade sa pogledom na unutrašnje dvorište kompleksa Lux 51. Mogućnost kupovine garažnog mesta po ceni od 25.000e Ovaj stan pored Smart home sistema i prostrane dnevne sobe....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 43-84 (od ukupno 281)

<< <1 2 3 4 5 6 7> >>