• GoHome Professional
do 210000 eura što manji 1.sprat za studente - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 210000 eura što manji 1.sprat za studente - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 210000 eura što manji 1.sprat za studente

  • Za upit "do 210000 eura što manji 1.sprat za studente" pronađeno 11 nekretnina - prosečna cena 2.690 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 20 m2
    • do 30 m2
    • 30 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 30 m2
    • 40 m2
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 220000 eura (malo skuplji)
    • do 2700 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 201 159 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-4%

Promena cene sa 64.220 € na 61.500 € dana 18.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, 61.500 €, 16,00 m2 cca 3840 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.11.2025 - 64.220 €
18.02.2026 - 61.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.11.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju je funkcionalna garsonjera od 16 m² koja se nalazi na prvom spratu stambene zgrade bez lifta, na izuzetno praktičnoj lokaciji u blizini železničke stanice. Stan je idealan za studente, samce, mlade parove, kao i za investiciju zbog velike potražnje za izdavanje. Grejanje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 95.790 €, 24,00 m2 cca 3990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se izuzetno funkcionalan stan površine 24m², smešten na prvom spratu – idealan spoj komfora, praktičnosti i investicione vrednosti. Stan se odlikuje odličnim rasporedom koji maksimalno koristi svaki kvadrat, pružajući osećaj većeg prostora i prijatnog ambijenta za život. Zahvaljujući....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 100.000 €, 27,00 m2 cca 3700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju potpuno nameštena garsonjera od 27 m², smeštena na prvom spratu novije zgrade iz 2024. godine u mirnom delu Novog Sada. Stan je moderan, funkcionalan i opremljen svim potrebnim nameštajem i tehnikom, idealan za studente ili kao investicija za izdavanje. Zgrada je kvalitetno....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 210000 eura što manji 1.sprat za studente'
155.000 €
155.000 €
73.325 €
  Stan, NOVI SAD, Telep, 84.460 €, 29,00 m2 cca 2910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaja stanova Novi Sad – na prodaju je garsonjera u Novom Sadu, na atraktivnoj lokaciji Telep, u neposrednoj blizini nasipa i šetališta Šordoš. Stan ima 29m2, nalazi se na 1. spratu od ukupno 3 sprata, u zgradi novije gradnje iz 2018. godine. Garsonjera poseduje terasu sa ostavom,....

 
 
 
 
-1%

Promena cene sa 71.000 € na 70.000 € dana 28.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Podbara, 70.000 €, 29,00 m2 cca 2410 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.11.2025 - 70.000 €
06.12.2025 - 69.000 €
14.03.2026 - 71.000 €
28.03.2026 - 70.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.11.2025.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:1053222 , PODBARA, JEDNOIPOSOBAN, 29m2 U prilici ste da postanete vlasnik stana od 27m², smeštenog na prvom spratu u mirnom delu Podbare. Ovaj stan je idealan za mlade parove, studente ili kao investicija za iznajmljivanje. **Karakteristike stana:** .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Satelit, 82.400 €, 30,00 m2 cca 2750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

PRILIKA! KOMPAKTAN I FUNKCIONALAN STAN NA SATELITU – 30 m², PRVI SPRAT Tražite praktičan stan u mirnom, ali odlično povezanom delu Novog Sada? Na Satelitu, u zgradi starije, čvrste gradnje, prodaje se stan od 30 m² na prvom spratu – idealan za samce, parove, studente, investitore....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 93.000 €, 31,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Odličan jednoiposoban stan na Grbavici, 31m2 sa terasom! Na prodaju funkcionalan jednoiposoban stan na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu- Grbavica Kvadratura 31m2, odvojena spavaća soba, dnevni boravak sa kuhinjom , kupatilo, hodnik i zastakljena terasa sa ostavom. Stan se....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Branko Bjegović, 61.000 €, 31,00 m2 cca 1970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju jednoiposoban stan površine 31m², koji se nalazi na prvom spratu nove stambene zgrade u naselju Branko Bjegović.. Nekretnina se nalazi na mirnoj lokaciji, u neposrednoj blizini osnovne škole, vrtića ambulante i gradskog prevoza. Čine ga dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijom,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 17.500 €, 35,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se svetao renoviran jednoiposoban stan od 35m² u ulici Mitropolita Stratimirovića na Autokomandi. Stan se nalazi na prvom spratu trospratne zgrade. Stan je kompletno namešten i opremljen - TV, klima uređaj, veš mašina, kompletno opremljena kuhinja sa frižiderom, šporetom i....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Apelovac, 90.000 €, 180,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se kuća u naselju Apelovac u blizini hotela Vazdušna banja. Nalazi se na placu od 405m2. Izdaje se visoko prizemlje i prvi sprat kuće koje se spojeni unutrašnjim stepenicama. Površina objekta je 180m2. Donji deo se sastoji od ulaznog hodnika, toaleta, ostave, velike dnevne....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-10 (od ukupno 9)

<< <1> >>