• GoHome Professional
do 210000 eura što manji 1.sprat podrum - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 210000 eura što manji 1.sprat podrum - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 210000 eura što manji 1.sprat podrum

  • Za upit "do 210000 eura što manji 1.sprat podrum" pronađeno 389 nekretnina - prosečna cena 1.909 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 80 m2
    • 90 m2
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 220000 eura (malo skuplji)
    • do 1900 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 201 159 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, VRNJAČKA BANJA, 190.000 €, 300,00 m2 cca 630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.02.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju dve odvojene porodične kuće sa 14,15 ari placa u naselju Pahuljica. Jedna kuća se sastoji iz dva dela, jedan deo sadrži dnevni boravak sa trpezarijom, kupatilo, spavaću sobu i letnju kuhinju, dok se drugi deo sastoji iz dva sprata, na prvom spratu postoje 4 spavaće sobe....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 66.000 €, 20,00 m2 cca 3300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo funkcionalnu garsonjeru u mirnoj i tihoj ulici sa svom infrastruktorom za udoban zivot. Naselje je planski projektovano i nalazi se u blizini škola, marketa, restorana, parkova, autobuskih stajališta i svih većih saobraćajnica. Stan se nalazi na prvom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 87.550 €, 23,00 m2 cca 3810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Grbavica, ulica Braće Ribnikar. Uknjižena, kompletno nameštena garsonjera na jednoj od najatraktivnijih i najtraženijih lokacija za stanovanje. Nadomak Bulevara oslobođenja i Futoške pijace, a u neposrednoj blizini centra grada, fakulteta, Spensa Terasa sa ostavom. Ulično....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 210000 eura što manji 1.sprat podrum'
185.400 €
185.400 €
83.000 €
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 65.000 €, 23,00 m2 cca 2830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

SALAJKA, 23m2, JEDNOSOBAN Prodaje se svetao i udoban stan u mirnom i zelenom naselju. Površina stana je 23 m², nalazi se na prvom spratu održavane zgrade. Stan je idealan za one koji cene tišinu, udobnost i privatnost. Stan se do sada izdavao kao stan na dan, tako da je u njemu sve....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kumodraž, 78.000 €, 24,00 m2 cca 3250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odlican stan u Kumorazu, kod okretnice autobusa 39. u blizini farmaceutskog fakulteta. Uknjižen, vlasnik. Bez hipoteke, moze i na kredit. Delimicno renoviran i odmah useljiv. Moze i sa namestajem. Terasa 5m2 i veliki podrum. 4 stana u zgradi (prizemlje + prvi sprat) Molimo agencije....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 83.000 €, 28,00 m2 cca 2960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 113166, I/IV, klima, uknjižen, renoviran, stara gradnja, podrum, ostava. Prodaje se jednosoban stan, 28m² u Puškinovoj ulici, na prvom spratu. U blizini Limanske pijace i osnovne škole. Zgrada nema lift. Stan je svetao i ulično orijentisan. Spoljašnja stolarija je PVC,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 87.000 €, 29,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem lep, komforan, stan, namešten. Jedna soba, odvojena kuhinja. Prvi sprat. Parking, garaža, Podrum, ostava, Internet, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 87.000 €, 29,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 119160, I/VI, klima, parking, podrum, ostava. Prodaje se lep jednosoban stan u blizini bulevara kod železnicke stanice. Komforan stan, namešten, dnevna soba, odvojena kuhinja, pretsoblje i kupatilo. Prvi sprat. U okruženju ima mnogo zelenila, novih dečjih igrališta,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Satelit, 82.400 €, 30,00 m2 cca 2750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka 1096042 - Uknjižen jednosoban stan na Satelitu u blizini Satelitske pijace. Delimicno renoviran, svuda pvc stolarija. Moguće dobiti jednoiposoban prepravkom. Prvi sprat, podrum. Kontakt osoba, 064/823-66-16 Nikola .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 82.400 €, 30,00 m2 cca 2750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi jednosoban stan 30m2, uknjizen, 1 sprat, centralno grejanje. Zgrada uvucena bez buke, okruzena zelenilom, besplatan parking, Uz stan podrum i biciklana, U blizini vrtica, škole, marketa, pijace, pošte. U cenu uračunata agencijsa naknada u iznosu od 3% Kontakt Stanislava 069/383-1010....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Satelit, 78.180 €, 30,00 m2 cca 2610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Satelit - jednosoban stan - renoviran - I sprat 511850 Parking, garaža, Podrum, ostava, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Satelit, 75.900 €, 30,00 m2 cca 2530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se jednosoban stan 30m2,uknjižen,renoviran,1 sprat,centralno grejanje,Zgrada uvučena bez buke,okružena zelenilom,besplatan parking,Uz stan ide podrum i biciklana,U blizini vrtića,škole,marketa,pošte,brojne autobuske linije Na prodajnu cenu se dodaje 3% agencijske provizije.....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, 85.000 €, 32,00 m2 cca 2660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju stan u centru Kragujevca, na jednoj od najtraženijih lokacija, u neposrednoj blizini Prve kragujevačke gimnazije, pozorišta i Ambulante 5. Stan se nalazi na prvom spratu, površine 32m², i odlikuje ga funkcionalan raspored koji pruža maksimalnu iskorišćenost prostora. Grejanje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Satelit, 87.550 €, 33,00 m2 cca 2650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Jednosoban stan na odličnoj lokaciji! Stan je uknkjižen na vlasnika 1/1, kupovina putem stambenog kredita je moguća. Stan je strukturno idealan za adaptaciju u dvosoban, nalazi se na prvom spratu u zgradi bez lifta. Pored strukture i velikog potencijala, lokacija na kojoj se nalazi....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 85.000 €, 33,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.11.2024.,

www.indomio.rs

Na prodaju je jednosoban stan površine 33m², koji se nalazi na prvom spratu stambene zgrade, u neposrednoj blizini doma zdravlja, pijace i na samo 100m od centra Banje. Stan se sastoji od: dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatilo i hodnik. Stan ima pripadajući....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Satelit, 82.400 €, 33,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka 1096042 - Uknjižen jednosoban stan na Satelitu u blizini Satelitske pijace. Delimicno renoviran, svuda pvc stolarija. Moguće dobiti jednoiposoban prepravkom. Prvi sprat, podrum. Kontakt osoba, 064/823-66 -16 Prikaži broj Nikola Jednosoban stan, Novi Sad - Satelit....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Satelit, 80.000 €, 33,00 m2 cca 2420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Prodajem jednosoban stan 33m2,uknjizen,renoviran,1 sprat,centralno grejanje,Zgrada gleda na Futoski Put,uvucena bez buke,okruzena zelenilom,besplatan parking,Uz stan ide podrum i biciklana,U blizini vrtica,škole,marketa,pošte,sve autobuske linije- Vlasnik Parking, garaža, Podrum,....

 
 
 
  Stan, ZLATIBOR, 58.000 €, 34,00 m2 cca 1710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Danas,

www.svenekretnine.com

Na prodaju stan na Zlatiboru – odlična lokacija, 500m od centra Prodaje se stan na prvom spratu ulici Mijaila Radovića 8, na atraktivnoj lokaciji na Zlatibor. Stan se nalazi na samo 500 metara od centra, a istovremeno pruža mir i privatnost idealno za odmor, život ili kao investicija....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 153.470 €, 35,00 m2 cca 4390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi agencije je odličan dvosoban stan na samo par minuta udaljenosti od Futoške pijace, centra grada, autobuske i železničke stanice kao i drugih bitnih gradskih sadržaja. Odlična investicija kako i za život tako i za izdavanje. Stan se nalazi na prvom spratu od ukupno šest i....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banjica, 120.000 €, 36,00 m2 cca 3330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam predstavimo izuzetnu nekretninu smeštenu u naselju Banjica, na teritoriji opštine Voždovac u crvenim fasadnim ciglama. Stan je površine je 38m2. Stan je smešten na prvom spratu uredno održavane stambene zgrade sa devet spratova. Zgrada poseduje i dva lifta što....

 
 
 
  Stan, KNEŽEVAC, 103.000 €, 36,00 m2 cca 2860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju odmah useljiv, uknjižen stan od 36 m² na prvom spratu (nije poslednji), u zgradi (nije stan u kući). Stan je potpuno namešten, poseduje terasu, klimu, interfon i pripadajući podrum. Mesečni troškovi su oko 2.800 RSD. Uknjižen 1/1 – moguća kupovina putem stambenog kredita.....

 
 
 
  Stan, KNEŽEVAC, 103.000 €, 36,00 m2 cca 2860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ul Prvoboraca u ponudi imamo uknjižen 1.5 stan od 36kvm (2m2 terasa) Pozicioniran na idealnom prvom spratu, u održavanoj zgradi koja je udaljena 80m od stajališta gradskog prevoza, marketa, škole. Kompletno opremljen i kao takav se prodaje. Dvorišno je orijentisan, svetao, funkcionalan.....

 
 
 
  Stan, KNEŽEVAC, 101.000 €, 36,00 m2 cca 2810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Borča, 84.000 €, 36,00 m2 cca 2330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je svetao, funkcionalan i potpuno renoviran dvosoban stan u mirnom i porodičnom delu Borče. Odmah je useljiv. Stan je površine 36m2 i prostor je optimalno iskorišćen. Prostorije u stanu su: dnevna soba, spavaća soba, kuhinja, kupatilo, hodnik i praktična ostava. Nalazi se....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 49.000 €, 36,00 m2 cca 1360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju lep jednosoban stan u Viogorskoj ulici, na mirnoj i atraktivnoj lokaciji u blizini centra Zlatibora. Stan se nalazi na prvom spratu zgrade od ukupno pet spratova, u uknjiženom i useljivom objektu. Zahvaljujući južnoj orijentaciji, stan je osvetljen i prijatan tokom celog....

 
 
 
 
+12%

Promena cene sa 109.150 € na 122.400 € dana 20.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, 122.400 €, 37,00 m2 cca 3310 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 109.150 €
20.03.2026 - 122.400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 82131, I/III, terasa, novogradnja, podrum, stambena zgrada. Prvi sprat iznad VPR,uska terasa duzinom celog stana,roletne na balkoncima,komarnik,nova gradnja,mesto za automobile na privatnom prilazu. Zgrada uknjizena. Uredna dokumentacija. Trenutno mogu samo kes kupci.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 102.000 €, 37,00 m2 cca 2760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Železnik, 83.000 €, 37,00 m2 cca 2240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Stan sa zasebnim ulazom u sklopu manje stambene zgrade blizu pošte u Železniku. Nalazi se na prvom spratu, dvostrano orjentisan u blizini škole, vrtića, prodavnica, autobusa. Grejanje na TA peći. Odmah useljiv. PROSTORIJE: hodnik, dnevni boravak, kuhinja, trpezarija, spavaća soba,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 185.000 €, 38,00 m2 cca 4870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo stan na izuzetnoj lokaciji na Vračaru. Stan se nalazi u delu Krunskog venca i površine je 38m2. Nalazi se na prvom spratu stambene zgrade od osam spratova. Zgrada je starije gradnje, redovno održavana i sa liftom. Po strukturi se sastoji od prostranog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kalenić Pijaca, 185.000 €, 38,00 m2 cca 4870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 120356, I/VIII, klima, lift, terasa(2), uknjižen, podrum, ostava, stambena zgrada. Lep 1.5 stan na super lokaciji u centru Vračara, nedaleko od Kalenić pijace i Krunske ulice. Smešten je na prvom spratu uredno održavane zgrade sa liftom iz 60-ih godina. Dvostrano je....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 159.900 €, 38,00 m2 cca 4210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju 2.0 stan na atraktivnoj lokaciji na Senjaku, u kvalitetnoj predratnoj zgradi (salonac) sa visinom plafona 2,99 m. Stan ima 38 m² i nalazi se na 1. spratu od 2. Kompletno renoviran pre godinu dana (zamenjene sve instalacije), spreman za useljenje i prodaje se namešten. Struktura:....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 150.000 €, 38,00 m2 cca 3950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.12.2022.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 91350, I/, novogradnja, podrum, ostava. Prodaje se luksuyan jednoiposoban stan u papirima 38 m2 u stvarnosti 40 m2, prvi sprat odvojena kuhinja i trpezarija kompletno renoviran pre dve godine nove stvari kupljene kada je renoviran prodaje se komplet sa stvarima vlasnik....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 127.720 €, 39,00 m2 cca 3280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

549936-Predstavljamo Vam odličan dvosoban stan na jednoj od najprestižnijih lokacija u Novom Sadu. Podbara, jedan od najtraženijih kvartova Novog Sada, samo par minuta hoda do Dunavskog keja, vrtića, škole, pijace, prodavnice i centra grada. Novogradnja visokog kvaliteta gradnje i....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 64.750 €, 39,00 m2 cca 1660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Renoviran stan na prvom spratu, smešten u dvorištu zgrade, što pruža dodatnu privatnost i mir. Stan je u odličnom stanju, bez potrebe za dodatnim ulaganjima, sem osnovnih higijenih. Prostor je funkcionalan i pogodan za brzo useljenje, a lociran je u blizini centra grada, sa lako dostupnim....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 37.000 €, 39,00 m2 cca 950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Savršen kutak za život ili investiciju na 20-25 km od Novog Sada (ČELAREVO) ! Prodaje se jednosoban stan površine 39m² sa garažnim prostorom od 13,5m² . Stan se nalazi na prvom spratu, odmah je useljiv i savršen za one koji traže miran prostor ili priliku za ulaganje. Šta sve dobijate?....

 
 
 
  Stan, BAČKA PALANKA, 36.050 €, 39,00 m2 cca 920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Savršen kutak za život ili investiciju u Čelarevu! Prodaje se jednosoban stan površine 39m² sa garažnim prostorom od 13,5m². Stan se nalazi na prvom spratu, odmah je useljiv i savršen za one koji traže miran prostor ili priliku za ulaganje. Terasa za opuštanje i uživanje. Parking....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 199.000 €, 40,00 m2 cca 4980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

SALONSKI STAN NA VRAČARU – RENOVIRAN, TERASA, MOGUĆNOST PROŠIRENJA! Na prodaju funkcionalan i potpuno renoviran dvosoban salonski stan površine 38 m² + terasa 2 m², smešten na 1. spratu održavane predratne zgrade u jednoj od najlepših i najtraženijih lokacija na Vračaru – u mirnoj....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 139.000 €, 40,00 m2 cca 3480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Dvosoban stan na bul. oslobođenja kod dnevnika, 40m2,odvojena kuhinja i odvojena spavaća soba, komletno opremljen i namešten. Terasa sa pogledom na dvorište, 1.sprat,kompletno izolovan od bulevarske buke. Parking u dvorištu zgrade koristite kad je slobodan. Blizina centra grada na....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 101.000 €, 40,00 m2 cca 2530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam retku priliku – nekretninu po izuzetno povoljnoj ceni, na samo minut hoda od samog centra grada! Stan se nalazi u mirnoj, tihoj ulici, što ga čini idealnim spojem centralne lokacije i prijatnog ambijenta za život. Reč je o salonskom stanu površine 40 m², trenutno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Tašmajdan, 21.200 €, 40,00 m2 cca 530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajem namešten 1,5 stan u zgradi, 40m2, u centru grada - kod Mašinskog fakulteta. Zgrada ima zajednički besplatni parking od 40 mesta. Stan je u mom vlasništvu, na 1. spratu zgrade sa liftom i centralnim grejanjem. Sadrži hodnik, dnevni boravak, sobu, kuhinju, kupatilo, terasu i....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vidikovac, 187.000 €, 41,00 m2 cca 4560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.11.2025.,

www.galerijanekretnine.com

2. 0, 41m2 uknjiženo (mereno 48m2), 1/7, CG, dva lifta, klima, interfon, internet, ktv, podrum Naselje Vidikovac pripada opštini Rakovica, i potpuno je nezaavisno u smislu svih sadržaja za udoban život. Ulica Vidikovački venac ide u krug oko celog naselja obuhvata deo od pijace pa....

 
 
 
  Stan, KNEŽEVAC, 187.000 €, 41,00 m2 cca 4560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

2.0, 41m2 uknjiženo (mereno 48m2), 1/7, CG, dva lifta, klima, interfon, internet, ktv, podrum Naselje Vidikovac pripada opštini Rakovica, i potpuno je nezaavisno u smislu svih sadržaja za udoban život. Ulica Vidikovački venac ide u krug oko celog naselja obuhvata deo od pijace pa....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 386)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>