• GoHome Professional
do 210000 eura što manji 1.sprat klima - GoHome pretraživač za nekretnine Hrvatska
  • do 210000 eura što manji 1.sprat klima - GoHome pretraživač za nekretnine Hrvatska
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 210000 eura što manji 1.sprat klima

  • Za upit "do 210000 eura što manji 1.sprat klima" pronađeno 1 167 nekretnina - prosečna cena 1.994 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 220000 eura (malo skuplji)
    • do 1900 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 30.090 €, 51,00 m2 cca 590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izuzetna ponuda. Predstavljamo vam potpuno renoviran stan na Bulevaru Oslobođenja. Lokacijski izuzetno dobro pozicioniran, na 6-7 minuta hoda od Železničke i glavne autobuske stanice. Naravno na Bulevaru se nalaze autobuske stanice koje će vas povezati sa svim drugim delovima grada,....

 
 
 
  Stan, ĆUPRIJA, 199.900 €, 52,00 m2 cca 3840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Mirka Milojkovi��a, 1/5, uknji��en-Stvarna povr��ina-52m2 , ugovorna povr��ina-51.00m2, Prodaje se dvosoban, potpuno nov stan , opremljen , sa vrhunskom tehnikom I name��tajem u Sunnyville-u u Vi��nji��koj banji. Stan se nalazi na prvom spratu i raspola��e odli��nim rasporedom - prostrani....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 195.938 €, 52,00 m2 cca 3770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na izuzetnoj lokaciji na Vračaru , u mirnoj ulici, a u neposrednoj blizini svih ključnih gradskih tačaka, gradi se savremena stambena zgrada namenjena onima koji žele kvalitet, funkcionalnost i dugoročnu vrednost. Blizina Autokomandae omogućava odličnu saobraćajnu povezanost sa centrom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 167.040 €, 52,00 m2 cca 3210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju je dvosoban stan, površine 52,19 m², koji se nalazi na prvom spratu savremene stambene zgrade u izgradnji. Raspored prostorija pažljivo je osmišljen kako bi pružio maksimalnu funkcionalnost i komfor: ulazni hodnik, kupatilo, kuhinja, dnevna soba sa trpezarijom, spavaća....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman IV, 134.900 €, 52,00 m2 cca 2590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo dvosoban uknjižen stan Liman 4, ul.1300 Kaplara . 52m2 , I sprat / lift , biciklana . Klasičan limanski stan, odvojena kuhinja sa svojim prozorom,dnevna soba(klima)+trpezarija sa svojim prozorom, dve ostave, kupatilo, zastakljena terasa, PVC-prozori sa komarnicima, uređena....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 125.660 € na 118.450 € dana 05.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Adice, 118.450 €, 52,00 m2 cca 2280 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.01.2026 - 125.660 €
05.04.2026 - 118.450 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju funkcionalan i prijatan dvoiposoban stan površine 52 m², smešten na granici između Telepa i Adica, u ulici Pavla Bakića. Stan se nalazi na prvom spratu moderne stambene zgrade novije gradnje i predstavlja idealan izbor kako za porodičan život, tako i za sigurnu investiciju.....

 
 
 
  Stan, KALUĐERICA, 102.960 €, 52,00 m2 cca 1980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je izuzetno funkcionalan dvoiposoban stan površine 52 m², smešten na prvom spratu moderne zgrade sa liftom, u ulici Đure Đakovića, u mirnom delu Kaluđerice. Stan je dvostrano orijentisan, sa obiljem prirodne svetlosti i prijatnim, dobro organizovanim prostorom koji pruža....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 97.708 €, 52,00 m2 cca 1880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju stan u izgradnji u stambenoj zgradi sa 12 stambenih jedinica. Zgrada se nalazi u neposrednoj blizini vinarije ,,Grabak" sa kompleksom bazena i teniskih terena, na 950 metara od glavnog šetališta. Okružen zelenilom, izdvojen od gužve, pruža jedinstven mir i tišinu. Stan....

 
 
 
  Stan, SOKO BANJA, 83.745 €, 52,00 m2 cca 1610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.03.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se dvoiposoban stan, površine 52.34m2, na prvom spratu stambene zgrade sa liftom. Zgrada je pozicionirana u mirnom delu grada, u naselju Carina, na svega 10-tak minuta hoda do centra grada. Strukturu stana čini ulazni hodnik, dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Stari Grad, 83.000 €, 52,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem poslovni prostor u centru Novog Sada u pesackoj zoni. Lokal je podoban za kancelarijske poslove, butik, servis Lokal je na prvom spratu pariskog magazina, prazan je i u odlicnom stanju. Ima jednu vecu, jednu manju prostoriju Za blize informacije pozvati na 061 27 29 239....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 73.000 €, 52,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.12.2023.,

www.indomio.rs

Zlatibor, naselje Zova, ulica Mijaila Jevremovića. Luksuzan namešten dvosoban apartman površine 52m² na prvom spratu. Podno grejanje, klima, internet, KATV, telefon. Apartman se nalazi na samo 2km od centra Zlatibora, pogodan je za boravak porodice , ali i kratkoročno izdavanje. Budući....

 
 
 
  Stan, BAČKA PALANKA, 61.000 €, 52,00 m2 cca 1170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Čelarevo!!!Potpuno nov sjajan dvosoban stan 52me2 odmah useljiv, BEZ ULAGANJA, u maloj stambenoj zgradi sa dva stana na prvom spratu i dva lokala u prizemlju. Podno grejanje. U cenu su uračunati i električni kotao i klima, koji će biti naknadno ugrađeni. Postoji mogućnost uvođenja....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Spens, 33.800 €, 52,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

🏡 Izdaje se dvosoban stan – Spens, 52m² | 1. sprat | Kompletno namešten ✨ U ponudi je moderno opremljen i funkcionalan dvosoban stan površine 52m², koji se nalazi na 1. spratu stambene zgrade na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu – kod Spensa. Lokacija nudi odličnu povezanost....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 31.200 €, 52,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo lepo namešten, trosoban stan u Karađorđevoj ulici. Stan se nalazi na prvom spratu zgrade bez lifta, sastoji se iz hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, odvojene dve spavaće sobe, jednog sanitarnog čvora i terase. Stan je pet friendly (isključivo jedan mali ljubimac).....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 26.000 €, 52,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se lux potpuno renoviran , dvosoban stan od 52m2, na samom početku Grbavice, ulica Miše Dimitrijevića, na 1.spratu.Stan je dvorišno pozicioniran(znači tiho i bez saobraćajne gužve), ogružen zelenilom. Sastoji se od dve prostrane svetle sobe, opremljene novim nameštajem, roletne....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 26.000 €, 52,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se kompletno, moderno opremljen dvosoban stan na prvom spratu sa pripradajućim parking mestom u dvorištu zgrade. Prostrana dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom, komforna spavaća soba, kupatilo, terasa. Dovoljno mesta za odlaganje. Blizina restorana, marketa, autobuske stanice.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajmište, 26.000 €, 52,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

📢 IZDAJE SE JEDNOIPOSOBAN STAN – SAJMIŠTE 🏙️✨ U ponudi je moderno opremljen jednoiposoban stan na atraktivnoj lokaciji Sajmište , idealan za udoban i miran život. Stan se nalazi na 1. spratu stambene zgrade i prostire se na 52m² , što ga čini prostranim i funkcionalnim. 🏢 🛋️ Raspored....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 186.000 €, 53,00 m2 cca 3510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

PRODAJA BEZ PROVIZIJE KA KUPCU Na prodaju stan u izgradnji – Lekino brdo, mirna oaza u srcu grada U ponudi imamo dvosoban stan na prvom spratu, orijentisam ka ulici, koji se nalazi u kvalitetnoj, modernoj zgradi u izgradnji, na atraktivnoj lokaciji na Lekinom brdu. Zgrada je smeštena....

 
 
 
  Stan, BELE VODE, 140.000 €, 53,00 m2 cca 2640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

U mirnoj ulici Ilije Đuričića u Žarkovu prodaje se potpuno renoviran trosoban stan od 53m2 na prvom spratu četvorospratnice – odličan izbor za porodičan život ili kao sigurna investicija. Stan je pre nekoliko godina renoviran od poda do plafona, tako da nisu potrebna nikakva dodatna....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 128.700 €, 53,00 m2 cca 2430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se kompletno renoviran dvosoban stan površine 53m² na atraktivnoj lokaciji – Grbavica, na idealnom prvom spratu. Stan je izuzetno funkcionalnog rasporeda i idealan kako za porodičan život, tako i kao odlična investicija za izdavanje. Karakteristike stana: Površina: 53m² Struktura:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 64, 225.000 €, 53,00 m2 cca 4250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Blok 64- prodaja dvoiposobnog stana. Prodaje se kompletno sa nameštajem i belom tehnikom. Lux sredjen stan bez ulaganja. Svetao stan na prvom spratu. Nalazi se bliže ulici Jurija Gagarina. Stolarija PVC, klima. Svi ugradni elementi ostaju u stanu. Novija gradnja iz 2011 godine. Svetao....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 106.000 €, 53,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

DETELINARA, 53m2, DVOSOBAN Prodaje se funkcionalan dvosoban stan u mirnom delu Detelinare. Nalazi se na 1. spratu i prostire se na 53m2, s tim da terasa nije ušla u kvadraturu. Poseduje podrumsku ostavu i parking ispred zgrade. Grejanje je gradsko, centralno. Što se tiče opremljenosti,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 95.810 €, 53,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju povoljan dvosoban stan od 44,25 m², koji se nalazi na 1. spratu stambene zgrade sa liftom, u mirnom i atraktivnom naselju Čalije. Raspored prostorija: Hodnik Dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom Spavaća soba Kupatilo Terasa Pored ovog stana, u ponudi su i stanovi različitih....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 95.400 €, 53,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.01.2026.,

www.berzanekretnina.org

U prilici smo da Vam ponudimo vrlo lep stan u naselju Kaluđerica, opština Grocka. Stan je površine 53m2 i po strukturi je dvosoban. Nalazi se na drugom spratu stambene zgrade od četiri spratova. Zgrada je kvalitetne gradnje i sa liftom. U ponudi stan iste strukture i na prvom spratu.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Palilula, 88.310 €, 53,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u novogradnji u Mokranjčevoj spratnosti Po+P+4, projektovane površine 53,52m2. Nalazi se na prvom spratu u zgradi sa liftom. Stan je po strukturi dvoiposobani sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatila i terase.....

 
 
 
  Stan, LAZAREVAC, 59.900 €, 53,00 m2 cca 1130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dvoiposoban stan, na odličnoj lokaciji u centru grada, pogodan kako za stanovanje tako i za izdavanje. Veličina stana je 53m2. Zbog svoje odlične pozicije, stan je idealan i za kancelariju ili neku drugu poslovnu aktivnost uslužnog karaktera. Stan se nalazi na 1. spratu,....

 
 
 
  Stan, NOVA VAROŠ, 59.000 €, 53,00 m2 cca 1110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 131115, I/, klima, terasa, uknjižen, garaza, parking. *ČELAREVO NOVI - LUX** + GARAŽA (16 m2) 53 m2, veliki 2,0 - soban sa terasom koja gleda na dvorište. Odličan. Uknjižen. Klimatizovan. Podno grejanje na sopstveni gasni kotao. Stan je u maloj stambenoj zgradi sa 2....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 59.000 €, 53,00 m2 cca 1110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 131115, I/, klima, terasa, uknjizen, garaza, parking. *CELAREVO NOVI - LUX** + GARAZA (16 m2) 53 m2, veliki 2,0 - soban sa terasom koja gleda na dvoriste. Odlican. Uknjizen. Klimatizovan. Podno grejanje na sopstveni gasni kotao. Stan je u maloj stambenoj zgradi sa 2....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Đeram Pijaca, 42.400 €, 53,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 121257, I/VI, klima, lift, francuski balkon, telefon, ulaz dobar, garaza, stambena zgrada. Izdaje se 2.5-soban, moderno opremljen stan – Preševska, Zvezdara (kod Gradske bolnice) Na odličnoj lokaciji, u mirnoj Preševskoj ulici na Zvezdari, svega par minuta hoda od Bulevara....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 205.000 €, 54,00 m2 cca 3800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo odličan dvoiposoban stan u izgradnji na Vračaru, u ulici Generala Horvatovića, u blizini Južnog bulevara. Nalazi se na prvom spratu zgrade koja će biti luksuznog izgleda sa mermernim ulazom i modernim bešumnim liftom. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevno-trpezarijskog dela....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 197.500 €, 54,00 m2 cca 3660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju odličan dvosoban stan u mirnom i zelenom delu Voždovca, na samo nekoliko koraka od Voždovačke crkve u ulici Jove Ilića, na prvom spratu manje, uredne zgrade u blizini javnog prevoza, škola, prodavnica i parkova i u blizini svih važnih sadržaja. Stan ima funkcionalan raspored....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 171.000 €, 54,00 m2 cca 3170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na atraktivnoj lokaciji u ulici Miše Dimitrijevića na Grbavici, u ponudi je dvoiposoban stan površine 54 m², smešten na prvom spratu moderne zgrade novije gradnje sa liftom. Ova nekretnina predstavlja idealan spoj funkcionalnosti, komfora i praktičnosti, kako za porodično stanovanje,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 160.000 €, 54,00 m2 cca 2960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054003 GRBAVICA, 2.5, 54m2 SA PARKING MESTOM U CENI Predstavljamo vam izuzetnu priliku na tržištu – moderan dvoiposoban stan od 54m² u kvalitetnoj novogradnji, smešten na prvom spratu zgrade sa liftom, na atraktivnoj i traženoj lokaciji. Stan odiše funkcionalnošću i komforom,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 150.200 €, 54,00 m2 cca 2780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se jednoiposoban stan na TOP lokaciji, centar Novog Sada, ulica Jovana Subotića, površine 54m2. Sastoji se iz dnevne sobe sa kuhinjom, spavaće sobe, kupatila, hodnika i terase. Stan se nalazi na prvom spratu. Dvorišno orijentisan. Grejanje na struju. Vredno svakog razgledanja.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 144.200 €, 54,00 m2 cca 2670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dvosoban stan površine 54m² u okviru kvalitetnog kompleksa novogradnje. Stan se nalazi na prvom spratu, ulično orijentisan, sa komfornim rasporedom prostorija i terasom.Useljenje je planirano za oktobar 2025. godine. Zgrada je odlično povezana gradskim prevozom, u blizini....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 120.000 €, 54,00 m2 cca 2220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U srcu grada, na prvom spratu stambene zgrade, prodaje se svetao i funkcionalan stan površine prilagođene komfornom životu. Ovaj stan pruža savršen balans između urbanog života i privatnosti, sa svim neophodnim sadržajima na dohvat ruke – prodavnice, škole, restorani, kafići i javni....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Borča, 100.000 €, 54,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 118525, I/IV, klima, terasa(2), ulaz dobar, fasada dobra. Trosoban stan sa odličnim rasporedom u Borči – 54m², 1. sprat Na prodaju funkcionalan i svetao trosoban stan u mirnom delu Borče, u ulici JNA. Stan se nalazi na prvom spratu lepo održavane novije zgrade i prostire....

 
 
 
  Kuća, IRIG, 55.620 €, 54,00 m2 cca 1030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odlična nekretnina. Po rečima prodavca u prirodi ima oko 90 m2 i sastoji od tri nivoa, a svaki je veličine 30 m2. U prizemlju se nalaze dve sobe i špajiz. Na spratu su spavaća soba, kuhinja i kupatilo. Postoji i potkrovlje u sirovom stanju koje se može preurediti u stan. Grejanje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 32.400 €, 54,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se kompletno renoviran trosoban stan na Sajmištu. Nalazi se na prvom spratu zgrade. Dozvoljeni su manji kućni ljubimci. Ispred zgrade postoji veliki parking ( sajamski) . Cena je 600€ + depozit od 600€ Agencijska provizija je 50% od prve zakupnine. Za više informacija kontaktirati....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 29.700 €, 54,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se kompletno namešten dupleks stan 54m2 u strogom centru grada. Navedena cena 550e je sa svim uračunatim troškovima komunalija i kablovske i dobar internet. Stan je na 1 spratu zgrade - donja etaža: veliki dnevni boravak, kuhinja , trpezarija, kupatilo, na spratu je jedna veća....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 186.940 €, 55,00 m2 cca 3400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo uknjižen, lepo opremljen trosoban stan na prvom spratu zgrade u jednoj od najatraktivnijih ulica grada – Cara Dušana. Ovaj stan nudi savršen spoj udobnosti i praktičnosti, idealan za porodicu ili sve koji žele nekretninu bez dodatnih ulaganja. Stan se sastoji od prostranog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Učiteljsko Naselje, 179.899 €, 55,00 m2 cca 3270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Ikat nekretnine su u prilici da vam ponude dvosoban stan površine 55m2 koji je sređen kao poslovni prostor - podeljen na dva dela: radni i sala za sastanke i edukacije. Zgrada se nalazi na opštini Zvezdara iznad Beo shoping centra nadomak Farmaceutske srednje škole u mirnom okruženju....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 337-378 (od ukupno 533)

<< <4 5 6 7 8 9 10 11 12 13> >>