• GoHome Professional
do 210000 eura što jeftiniji parking 60 m2 Zadnjih - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 210000 eura što jeftiniji parking 60 m2 Zadnjih - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 210000 eura što jeftiniji parking 60 m2 Zadnjih 14 dana

  • Za upit "do 210000 eura što jeftiniji parking 60 m2 zadnjih 14 dana" pronađeno 103 nekretnina - prosečna cena 2.495 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 220000 eura (malo skuplji)
    • do 2400 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • 3.sprat
    • lođa
    • prizemlje
    • bazen
    • opremljen
  • Slike

Pretraženo 200 574 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, MLADENOVAC, Centar, 112.555 €, 60,00 m2 cca 1880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Šifra: 3s563 Na prodaju nov trosoban stan površine 60,19 m², smešten na 1. spratu moderne zgrade iz 2026. godine, u jednom od najtraženijih delova Mladenovca. Stan se nalazi u kvalitetno građenom objektu sa vrhunskom opremom, a cena je sa uračunatim PDV-om, uz mogućnost povraćaja....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 48.000 €, 64,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2026.,

www.ikatnekretnine.com

U prilici smo da vam ponudimo stan u lux stambenom objektu Zen Hill u Zemunu. Dvosoban stan, smešten u mirnom kraju, površine 64m2 . Objekat je izgrađen u novom modernom stambenom bloku i zadovoljava najviše lokacijske kriterijume savremenog života. Neposredna blizina Gardoš kule,....

 
 
 
  Stan, SOMBOR, 75.000 €, 56,00 m2 cca 1340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

*Na prodaju dvoiposoban stan u Somboru, na Selenči, u blizini osnovne škole "Dositej Obradović", samoposluge, staračkog doma. -Površina stana je 56 m2 + terasa površine 2,4 m2, stan se nalazi na 3. spratu u zgradi koja poseduje lift. -Stan obuhvata hodnik, kupatilo, dve spavaće sobe,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 210000 eura što jeftiniji parking 60 m2 zadnjih 14 dana'
191.269 €
191.269 €
85.500 €
  Stan, BEOGRAD, 82.500 €, 63,00 m2 cca 1310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 132141, II/II, uknjizen, novogradnja, parking. U blizini gradskog prevoza, pijace, opstine, skola, vrtica, doma zdravlja i poznatog restorana Vinogradi. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 060/555-9720 011/328- 3901 Prikaži broj....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 82.500 €, 63,00 m2 cca 1310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 132141, II/II, uknjižen, novogradnja, parking. U blizini gradskog prevoza, pijace, opštine, škola, vrtića, doma zdravlja i poznatog restorana Vinogradi. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720 • 011/328-3901. Kontakt van radnog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 85.500 €, 63,00 m2 cca 1360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 132140, I/II, uknjižen, novogradnja, parking. U blizini gradskog prevoza, pijace, opštine, škola, vrtića, doma zdravlja i poznatog restorana Vinogradi. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720 • 011/328-3901. Kontakt van radnog....

 
 
 
  Poslovni prostor, POŽAREVAC, 89.000 €, 64,00 m2 cca 1390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju lokal od 64m2 + parking mesto u Pozarevcu ,ulica Bratstva jedinstva - Pionirski trg NOVOGRADNJA - NEMA PDV-A CENA 98.000EUR VISE INFO NA 065 644 97 67 .

 
 
 
  Stan, NIŠ, Ledena Stena, 94.000 €, 59,00 m2 cca 1590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se dvoiposoban stan u izgradnji na Ledenoj Steni. Stan se nalazi na prvom spratu stambeno-poslovne zgrade sa liftom. Projektovane površine je 58,81 m2 i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe,degažmana, kupatila, toaleta i terase.....

 
 
 
  Stan, STARA PAZOVA, 95.000 €, 62,00 m2 cca 1530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

Prodaje se moderan duplex stan u novogradnji, površine 62 m2. Na prizemlju se nalaze dnevna soba sa izlazom na terasu, kuhinja i toalet, dok su na spratu dve spavaće sobe i kupatilo. Nalazi se u glavnoj ulici, u neposrednoj blizini centra, što omogućava laku dostupnost svih važnih....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Palilula, 101.000 €, 58,00 m2 cca 1740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Niš, Palilula - Prodaje se odličan 2.0 stan, 58m2, na 2. spratu od 3, na 600m od crkve Sv. Nikola. Sastoji se iz prostrane dnevne sobe, spavaće sobe, kuhinje i kupatila. Iz dnevne sobe se izlazi na terasu. Zgrada ne poseduje lift. Stan je kompletno renoviran. Razvedeno je podno grejanje,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 101.500 €, 56,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Petrovaradin, Alibegovac. PRODAJE SE STAN SA DVE SPAVAĆE U IZGRADNJI - IZ KOMPENZACIJE! Stan se knjiži kao stan, površine je 56m2, ima terasu i u osnovi je dvoiposoban. Nalazi se u okviru privatnog kompleksa na Alibegovcu, u urbanoj vili na drugom spratu. Grejanje je podno - toplotne....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Ledena Stena, 103.650 €, 65,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se dvoiposoban stan u izgradnji na Ledenoj Steni. Stan se nalazi na drugom spratu stambeno-poslovne zgrade sa liftom. Projektovane površine je 64,78 m2 i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe,degažmana, kupatila, toaleta i dve....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 104.000 €, 57,00 m2 cca 1830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju dvosoban stan 57m2, u novijoj, manjoj stambenoj zgradi, na lepoj, mirnoj lokaciji u Donjoj Vrežini. Stan se nalazi na drugom spratu, bez lifta. Osvetljen stan koji zrači toplinom i lepom energijom, sastoji se od ulaznog hodnika, prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom i....

 
 
 
  Stan, SURČIN, 104.400 €, 58,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Zamislite da ste na samo par minuta od aerodroma, a opet dovoljno daleko da ne čujete buku aviona. Da ste blizu Novog Beograda i svih njegovih sadržaja, a opet okruženi zelenilom i mirom. Upravo to vam nudimo, na svega 3km od Aerodroma Nikola Tesla i Novog Beograda. Lokacija je idealna....

 
 
 
  Stan, VINIK, 106.920 €, 56,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je dvoiposoban stan u modernoj novogradnji prilagođenoj savremenim zahtevima porodice na Panteleju. Površine je 56,27m2, nalazi se na I spratu u zgradi spratnosti Po+P+3+Ps sa liftom. Struktura stana: ulazni hodnik, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 107.000 €, 59,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju 2.5-soban stan na Bulevaru Nemanjića, u neposrednoj blizini Delta Planeta i Doma zdravlja. Stan se nalazi na 14. spratu stambene zgrade sa tri lifta, video-nadzorom i pripadajućom podrumskom prostorijom. Orjentisan je jugoistocno. Strukturu stana čine: ulazni hodnik, prostrana....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 108.000 €, 60,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Prodaje se moderan dvosoban stan od 60m2 na samo 3 km od centralne zgrade Aerodrom Nikola Tesla Beograd i svega nekoliko minuta vožnje od Novi Beograd, nalazi se moderan i funkcionalan stan idealan za porodičan život ili investiciju. Lokacija pruža savršen balans između mirnog okruženja....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 108.000 €, 60,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

- Pravosnažna građevinska dozvola - Ograničena ponuda. - Kompletna dokumentacija. - Vrhunska novogradnja. - Tarket - Tara concept - Alu roletne - PVC stolarija. - Fasadna izolacija 15 cm stiropor - Izolacija ispod krova debljine 20–25 cm - Parapetni radijatori po principu norveških....

 
 
 
  Stan, KRNJAČA, 108.000 €, 60,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se stan u modernoj novogradnji, sa planiranim završetkom radova početkom 2027. godine. Stan je funkcionalnog rasporeda i obuhvata dve prostrane spavaće sobe, svetao dnevni boravak, kuhinju, trpezariju, kupatilo i terasu. Objekat se gradi po savremenim standardima energetske....

 
 
 
  Stan, ZLATIBOR, 110.350 €, 55,00 m2 cca 2010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1048249. Prodaja nekretnina na Zlatiboru... DVOIPOSOBAN STAN 55 m2 SA PARKING MESTOM.... .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 113.400 €, 63,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Klima Lift Parking Kanalizacija Terasa Interfon Predraga Tomića Sprat: 1 Spratnost: 3 Soba: 2 Godina izgradnje: 2023 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 114.000 €, 62,00 m2 cca 1840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

- Izuzetna novogradnja. - Pravosnažna građevinska dozvola. - Dokumentacija uredna i čista. • - Izuzetan kvalitet gradnje. - Energetska efikasnost C. - Šestokomorna PVC stolarija sa ALU roletnama. - Italijanska granitna keramika. - Woodura - švedski parket. - Etažno grejanje na struju.....

 
 
 
  Stan, PADINSKA SKELA, 116.850 €, 57,00 m2 cca 2050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je jednoiposoban stan u novogradnji na Paliluli. Površine je 57m2 na III spratu stambene zgrade ukupne spratnosti Po+Su+P+3 sa liftom. Stan se sastoji od hodnika (ulaza), dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila i terase. Stambeno-porodični objekat se....

 
 
 
  Stan, VINIK, 117.000 €, 63,00 m2 cca 1860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

prodaja stanova u novogradnji-Pantelej(Pantelej)(Stan - Dvoiposobna Struktura)Prodaja stana u novogradnji-Pantelej.Stanovi su u fazi izgradnje,useljenje decembar 2026Zgrada kvalitetne gradnje visoke funkcionalnosti.Cena sa uracunatim pdv-ommogucnos kupovine parking mesta 5800 eZa....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajlovo, 117.000 €, 55,00 m2 cca 2130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 129807, I/II, terasa, uknjižen, parking, podrum, ostava. Na prodaju odličan trosoban stan 55m2 na Sajlovu , prvi sprat. Stan se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatila i terase. Iz dnevne sobe se izlazi na terasu od 16m² koja nije uknjižena....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Apelovac, 117.420 €, 62,00 m2 cca 1890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan u stambenoj zgradi PO+PR+P4, ukupne površine 61,80m2, I sprat. Stan se sastoji od predsoblja, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatila i lođe.Stambeni objekat će biti izgrađen po standardima, izolacija od kamene vune d-10 cm, kvalitetna keramika....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 119.900 €, 55,00 m2 cca 2180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

2.5 Železnik-Sedam stražara 55m2+T(13m2), vpr/2, stara gradnja, parking, klima, podrum. Stan je na odličnoj lokaciji u samom centru Železnika, u prelepom okruženju sa dosta zelenila i parkova. Blizina prevoza, škole, vrtića, Doma zdravlja , više marketa, restorana i ostalih sadržaja....

 
 
 
  Stan, PADINSKA SKELA, 120.330 €, 65,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je dvoiposoban stan u modernom stambenom objektu spratnosti Po+P+5, koji je smešten na veoma mirnoj lokaciji, sa prelepim pogledom na grad i prestavlja odlično mnesto za sve koji žele beg od gradske buke i gužve. Površine je 65,04m2, sastoji se iz ulaznog hodnika, dnevnog....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Apelovac, 122.000 €, 61,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

.Na 1. i 3. spratu u ponudi dvoiposobni stanovi površine 60.61 m² , koji čini hodnik, dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijom, 2 sobe , kupatilo i terasa. Stambeni objekat je u izgradnji , Po+Pr+3 (sa liftom) od 7 stanova. Nalazi se u mirnom delu Palilule, na oko 600 m od centra, Obrenovićeve....

 
 
 
  Stan, SOPOT, 122.000 €, 62,00 m2 cca 1970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju moderan i kompletno opremljen stan u ekskluzivnom zatvorenom naselju na Kosmaju. Stan se nalazi na poslednjem spratu nove zgrade iz 2023. godine i pruža spektakularan pogled na prirodu i obronke Kosmaja. Idealan za odmor, život van grada ili kao premium investicija za izdavanje.....

 
 
 
  Stan, BANJA, 128.800 €, 56,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju trosoban stan sa tri terase i pogledom na reku – idealna prilika za keš kupce! Prodaje se prostran i svetao trosoban stan na 3. spratu kvalitetne zgrade sa ukupno 5 spratova. Stan se nalazi u mirnom i uređenom naselju, u neposrednoj blizini kompleksa Sunnyville, prodavnica,....

 
 
 
  Stan, BELI POTOK, 130.000 €, 60,00 m2 cca 2170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju je dvosoban stan površine 60 m², smešten u beogradskom naselju Voždovac, u delu Braće Jerković. Stan se nalazi na 4. spratu od ukupno 4 bez lifta i odlikuje ga funkcionalan raspored. Ima dve terase, što dodatno doprinosi komforu i prijatnom boravku. Stan poseduje dnevnu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 130.000 €, 62,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Parking Kanalizacija Podrum Pešterska Soba: 2 Godina izgradnje: 1964 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 130.000 €, 64,00 m2 cca 2030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2026.,

www.atasenekretnine.rs

Prodaje se dvoiposoban stan površine 64 m² (stambeni deo + terasa od 17 m²) u novijoj zgradi u ulici Matice Srpske. Stan je pozicioniran u prizemlju, funkcionalnog je rasporeda i maksimalno održavan. Stan se prodaje potpuno namešten. Obezbeđen parking za stanare. Matice srpske, Beograd,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 130.000 €, 64,00 m2 cca 2030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju moderan i kompletno renoviran dvoiposoban stan površine 64m², smešten u prizemlju kvalitetne novogradnje, sa dodatnih 40m² privatnog dvorišta/terase. Nekretnina se izdvaja savremenim dizajnom, luksuznim detaljima i vrhunskom opremom, idealna za porodičan život ili investiciju.....

 
 
 
  Stan, KALUĐERICA, 130.200 €, 62,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi stanovi u novogradnji, u prizemlju i na prvom spratu. Objekat je spratnosi Su + Pr + 1 Sprat + Potkrovlje U ponudi su dva stana od 62m2 i dupleks od 69m2. Prvi stan od 62m2 se nalazi na prvom spratu, drugi od 62m2 se nalazi na prizemlju (zbog specificne pozicije, stan deluje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 132.000 €, 60,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Veoma zanimljiv dvosoban stan u dva nivoa koji se nalazi na prvom spratu, ali realno je visina drugog sprata. Zgrada starije gradnje pa samim tim ostavlja loš utisak zbog fasade. Uknjižen na 60m2 ali ima više - oko 68m2 jer lođa i ostava na drugom nivou nisu ušle u kvadraturu. Stan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Borča, 132.000 €, 55,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Prodaje se moderan, odmah useljiv stan od 55 m2 na prvom spratu novogradnje u mirnoj ulici u Borči. Spreman za uselenje, idealan za život ili investiciju. Stan je uknjižen 1/1. Upotrebna dozvola: ROP-PAL-44158-IUP-14/2026. Cena stana je 2400E + 10% PDV. U cenu je uključeno jedno parking....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 135.000 €, 58,00 m2 cca 2330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Nova Detelinara - dvoiposoban , prvi sprat , renoviran s ukusom ! CENA 135.000e + agencijska provizija 3% ! Agencijska oznaka stana 1101701, Novi Sad, Nova Detelinara. Prodaje se izuzetno lep, kompletno i kvalitetno renoviran stan od 58m2, na prvom spratu uredne i mirne zgrade na....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 135.000 €, 64,00 m2 cca 2110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

��aldov put, 3/3, eg, uknji��en-Stvarna povr��ina-64m2 , ugovorna povr��ina-64.00m2, Kapije Zlatibora - ��aldov put, prodaje se uknji��en 3.0 dupleks. Novija gradnja, u apartmanu je hrastov parket, bravarija aluminijum-drvo(hrast), furnirana sobna vrata (hrast), uvozna keramika, sanitarije:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Železnik, 137.000 €, 59,00 m2 cca 2320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Čukarica, Novi Železnik - Darinke Radović 2. 0, 59m2 (lođa 3m2), 2/6, CG, lift, telefon, interfon, video nadzor, podrum, parking U ponudi dvosoban, dvostrano orijentisan stan u izvornom stanju sa centralnim grejanjem, u odlično održavanoj zgradi sa liftom i video nadzorom. Postoji....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Čukarica, 137.000 €, 59,00 m2 cca 2320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Lift Parking Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Darinke Radović Sprat: 2 Spratnost: 6 Soba: 2 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 100)

<< <1 2 3> >>