• GoHome Professional
do 210000 eura što jeftiniji pala cena najnovije 5 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 210000 eura što jeftiniji pala cena najnovije 5 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 210000 eura što jeftiniji pala cena najnovije 50 m2

  • Za upit "do 210000 eura što jeftiniji pala cena najnovije 50 m2" pronađeno 24 nekretnina - prosečna cena 2.764 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 220000 eura (malo skuplji)
    • do 3000 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-2%

Promena cene sa 166.000 € na 161.910 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Voždovac, 161.910 €, 46,00 m2 cca 3520 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.05.2026 - 166.000 €
15.05.2026 - 161.910 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je nov, svetao i funkcionalan jednoiposoban stan u modernoj zgradi u Kačerskoj ulici, u mirnom delu Voždovca. Zgrada je uknjižena i ima upotrebnu dozvolu, a stan je spreman za useljenje odmah nakon kupovine. Detalji stana: • Površina: 46,26 m² • Raspored: dnevni boravak,....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 55.000 € na 52.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, PADINSKA SKELA, 52.000 €, 49,00 m2 cca 1060 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 65.000 €
24.04.2026 - 55.000 €
15.05.2026 - 52.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Beograd, Palilula - Padinska skela, Tovilište49m2, 2.0, 1/4, TA, podrum, parking U ponudi je dvosoban stan za sređivanje, smešten u mirnom i zelenom delu Padinske skele. Stan ima izuzetno funkcionalan raspored, sa jasno odvojenim dnevnim i spavaćim delom, što pruža brojne mogućnosti....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 80.000 € na 75.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, SUBOTICA, 75.000 €, 47,00 m2 cca 1600 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.02.2026 - 87.000 €
04.03.2026 - 83.000 €
01.04.2026 - 80.000 €
15.05.2026 - 75.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.02.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se lep renoviran stan u samom centru grada. Sastoji se od hodnika, kupatila, jedne sobe i kuhinje sa trepzariojm. Grejanje je na inverter klime. Prodaje se sa kompletnim nameštajem. .

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 210000 eura što jeftiniji pala cena najnovije 50 m2'
172.000 €
105.000 €
110.000 €
 
-20%

Promena cene sa 108.000 € na 86.400 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, RAŠKA, 86.400 €, 54,00 m2 cca 1600 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
02.01.2026 - 108.000 €
15.05.2026 - 86.400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.01.2026.,

www.indomio.rs

U vikend-naselju na Kopaoniku, Čajetinska česma, prodaje se prijatan i funkcionalan stan površine 54 m², smešten u suterenu uredne i lepo održavane zgrade, novije gradnje. Stan je koncipiran tako da pruža komfor i toplinu tokom cele godine. Sastoji se od prostranog dnevnog boravka....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 96.600 € na 88.500 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 88.500 €, 46,00 m2 cca 1920 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 96.600 €
15.05.2026 - 88.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka stana 1102538, cena nekretnine je 95.680 EU SA AGENCIJOM PROVIZIJOM. Novi Sad, Železnika stanica, 46 m2, dvosoban,četvrti sprat ( ne i poslednji). Ekskluzivna prodaja stana za kompletnu adaptaciju u Gagarinovoj ulici. Stan je lepog rasporeda, prostranih prostorija.....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 117.000 € na 111.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Rakovica, 111.000 €, 53,00 m2 cca 2090 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.05.2026 - 117.000 €
15.05.2026 - 111.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 132008, II/II, klima, terasa, nov luks, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking, stambena zgrada. Novogradnja sa gradjevinskom dozvolom, izuzetno kvalitetni stanovi. Italijanska keramika, kvalitetna gradnja. Mogucnost kupovine parking mesta. Povracaj PDV-a. Samo....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 125.000 € na 119.900 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 119.900 €, 47,00 m2 cca 2550 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 125.000 €
15.05.2026 - 119.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Novi Beograd, Blok 7A (Institut za majku i dete) - Radoja Dakića 1.0, 47m2 (terasa 9m2), 6/6, grejanje: norveški radijatori i klima, telefon, interfon, podrum, parking Na prodaju veoma funkcionalan jednosoban stan na šestom spratu zgrade bez lifta. Prostorije: ulazni hodnik, kupatilo,....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 149.000 € na 144.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 144.000 €, 46,00 m2 cca 3130 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.05.2026 - 149.000 €
15.05.2026 - 144.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju uknjižen, kompletno sređen dvosoban stan od 46,5 m² sa pripadajućim parking mestom, smešten u dobro održavanoj zgradi iz 2009. godine. Stan je svetao i funkcionalno raspoređen, trenutno u upotrebi kao ordinacija, ali je odmah useljiv i podjednako pogodan za porodično stanovanje....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 161.500 € na 146.800 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 146.800 €, 46,00 m2 cca 3190 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
12.05.2026 - 161.500 €
15.05.2026 - 146.800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Telefon Lift Parking Kanalizacija Novogradnja Terasa Interfon .

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 161.500 € na 146.800 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Učiteljsko Naselje, 146.800 €, 46,00 m2 cca 3190 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 161.500 €
15.05.2026 - 146.800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Zvezdara - Učiteljsko naselje 1. 5, 46m2 (terasa 5m2), 3/5, EG - podno grejanje, lift, telefon, interfon, garaža Izdvajamo iz ponude stanove različitih struktura jednoiposoban, dvosoban i dvoiposoban na različitim etažama u modernoj novogradnji na jednoj od najtraženijih lokacija....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 152.000 € na 147.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 147.000 €, 49,00 m2 cca 3000 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 152.000 €
15.05.2026 - 147.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 129916, VII/, klima, lift, terasa, uknjizen, stambena zgrada. Na prodaju odlican dvosoban stan 49m2 u Kornelija Stankovica ulici. Sastoji se od dve sobe, kuhinje, kupatila i terase. Renoviran. U dvoristu zgrade ima parking za stanare zgrade. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs....

 
 
 
 
-14%

Promena cene sa 180.000 € na 155.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Voždovac, 155.000 €, 50,00 m2 cca 3100 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.07.2025 - 180.000 €
15.05.2026 - 155.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.05.2025.,

www.berzanekretnina.org

Luksuzno sređen i opremnjen stan u novogradnji iz 2022godine.Ima dve odvojene spavaće sobe i nalazi se u mirnom delu između Zvezdare i Voždovca, okružen zelenilom i parkom. Dnevna soba spojena sa kuhinjom opremljena modernim aparatima. Stan ima kamin na bioethanol i akvarijum koji....

 
 
 
 
-14%

Promena cene sa 180.000 € na 155.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, VELIKI MOKRI LUG, 155.000 €, 50,00 m2 cca 3100 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.09.2025 - 180.000 €
15.05.2026 - 155.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.03.2025.,

www.indomio.rs

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 167.000 € na 155.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 155.000 €, 51,00 m2 cca 3040 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.05.2026 - 182.000 €
13.05.2026 - 167.000 €
15.05.2026 - 155.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 132030, VPR/, klima, lift, terasa. Prodaje se kompletno namesten stan sa dve odvojene spavaće sobe, dnevnom, izdvojenom kuhinjom, prostranim kupatilom terasom. Pogodan za porodicu. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210....

 
 
 
 
-15%

Promena cene sa 182.000 € na 155.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

 

Kretanje cena nekretnine:
08.05.2026 - 182.000 €
15.05.2026 - 155.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 132030, VPR/, klima, lift, terasa. Prodaje se kompletno namesten stan sa dve odvojene spavace sobe, dnevnom, izdvojenom kuhinjom, prostranim kupatilom terasom. Pogodan za porodicu. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 162.000 € na 159.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Liman IV, 159.000 €, 54,00 m2 cca 2940 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 173.000 €
08.05.2026 - 162.000 €
15.05.2026 - 159.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka 1102545 - .CENA STANA JE 162000 +3% AGENCIJSKA PROVIZIJA . Dvosoban, konforan stan na izuzetno mirnom delu grada, Liman IV. Objekat je uvučen od glavnih ulica, u zelenilu gde je izuzetno mirno za stanovanje. Stan je na četvrtom spratu pa ima lepo osvetljen u svim....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 169.200 € na 163.700 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BISTRICA, 163.700 €, 53,00 m2 cca 3090 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.12.2025 - 169.200 €
15.05.2026 - 163.700 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.11.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Novi Sad, BULEVAR OSLOBOĐENJA, DVOSOBAN STAN, 53 m2 - nudimo vam komforan stan na uvek traženoj lokaciji, neposredna blizina Futoške pijace i desetak minuta do centra grada. Odlično je održavan i ne iziskuje veća ulaganja. Prodaje se sa kompletnim nameštajem (nije uslov). Okrenut....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 180.000 € na 164.900 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Paviljoni, 164.900 €, 50,00 m2 cca 3300 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
02.02.2026 - 180.000 €
15.05.2026 - 164.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.02.2026.,

www.indomio.rs

Optimist nekretnine Vam nude odličan dvosoban stan na atraktivnoj lokaciji – Radoja Dakića. U ponudi je funkcionalan 2.0 stan površine 50 m², smešten na 2. spratu od 5 u urednoj i održavanoj zgradi. Stan je istočno orijentisan, što mu obezbeđuje obilje prirodne svetlosti tokom većeg....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 190.000 € na 172.730 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Učiteljsko Naselje, 172.730 €, 54,00 m2 cca 3200 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.03.2026 - 190.000 €
15.05.2026 - 172.730 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Zvezdara - Učiteljsko naselje 2. 5, 54m2 (terasa 3m2), 3/5, EG - podno grejanje, lift, telefon, interfon, garaža Izdvajamo iz ponude stanove različitih struktura jednoiposoban, dvosoban i dvoiposoban na različitim etažama u modernoj novogradnji na jednoj od najtraženijih lokacija....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 190.000 € na 172.730 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 172.730 €, 54,00 m2 cca 3200 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.03.2026 - 190.000 €
15.05.2026 - 172.730 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.mojkvadrat.rs

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 214.000 € na 198.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Fontana, 198.000 €, 53,00 m2 cca 3740 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.05.2026 - 214.000 €
15.05.2026 - 198.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Fontana, Narodnih heroja, dvosoban stan uknjižen na 53m2 grejne površine, sa lođom ukupno 56m2. Na prvom je spratu od osam, sa liftom i centralnim grejanjem. Lako je adaptibilan u dvoiposoban stan. Sastoji se od velike dnevne sobe, zasebne kuhinje, spavaće sobe, kupatila, hodnika....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 219.000 € na 213.900 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Blok 11b, 213.900 €, 49,00 m2 cca 4370 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 238.000 €
27.03.2026 - 228.000 €
17.04.2026 - 219.000 €
15.05.2026 - 213.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Kompletno renoviran jednoiposoban stan na odličnoj i veoma traženoj lokaciji u bloku 11b. Uknjižen, čista papirologija. Pravo visoko prizemlje sa baštom/zelenom površinom ispred samog stana i zgrade koja daje veliki osećaj privatnosti, izuzetno funkcionalan, lako adaptibilan u dvoiposoban....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 230.000 € na 215.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 215.000 €, 50,00 m2 cca 4300 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 230.000 €
15.05.2026 - 215.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Retko u ponudi! Odličan dvosoban salonski stan nadomak Vukovog spomenika i Đerma. Prostorije: hodnik, dnevna soba, kuhinja, trpezarija, spavaća soba i kupatilo. Preporuka! Uknjižen. Agencijska provizija 2% Dvosoban stan, Beograd - Vukov Spomenik | Prodaja · 50m² · 215.000€.

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-23 (od ukupno 23)

<< <1> >>