• GoHome Professional
do 210000 eura što jeftiniji do 1900 eura/m2 Zadnj - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 210000 eura što jeftiniji do 1900 eura/m2 Zadnj - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 210000 eura što jeftiniji do 1900 eura/m2 Zadnjih 7 dana

  • Za upit "do 210000 eura što jeftiniji do 1900 eura/m2 zadnjih 7 dana" pronađeno 478 nekretnina - prosečna cena 1.156 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 80 m2
    • 100 m2
  •  Po ceni
    • do 100000 eura
    • do 130000 eura (prosečna cena)
    • do 150000 eura
    • do 1300 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 201 159 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Resnik, 135.000 €, 88,00 m2 cca 1530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 78385, III/, dupleks, terasa, uknjižen, izvorno stanje, ulaz dobar, fasada dobra, podrum, ostava, deljiv. Građevinski 89m2 stan ima još dodatnih 21 m2 Stan ima 4.0 spavaće sobe i još jedni manje sobiu,dnevnu sobu sa trpezarijom, kuhinju veću lođu +terasu. dva kupatila....

 
 
 
  Plac, GOLUBAC, 5.000 €, 493,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Danas,

www.svenekretnine.com

Prodaje se plac površine 4,93 ar u mirnom delu naselja Usije (Golubac), na oko 600 metara od šetalita i Dunava. Plac je prazan što daje potpunu slobodu za planiranje i izgradnju. Vodi se kao poljoprivredno zemljište (pašnjak 6. kase), uz mogućnost prenamene u građevinsko, s obzirom....

 
 
 
  Plac, TRUPALE, 8.000 €, 1427,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

13.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaja placa - Mezgraja(Mezgraja)Prodaja placa u Mezgraji površine 1427 m2, sve upisano u katastar kao njiva 1 klase, zemljište u građevinskom području. Struja, voda pored placa. Plac izlazi na dve ulice. Za dodatne informacije pozovite agenciju Gigant lux na tel. 064-538-11-99.....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 210000 eura što jeftiniji do 1900 eura/m2 zadnjih 7 dana'
29.000 €
8.000 €
9.100 €
  Plac, DONJE VLASE, 8.000 €, 1857,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Danas,

www.svenekretnine.com

Na prodaju plac u Donjem Vlasu površine 1857m2. Plac je poljoprivredno zemljište, pravilnog pravougaonog oblika i nalazi se u neposrednoj blizini hotela Svetlost. Vlasništvo 1 kroz 1. Za više informacija stojimo Vam na raspolaganju. Plac, Niš - Donje Vlase | Prodaja · 1857m² · 8.000€.

 
 
 
  Plac, KRAGUJEVAC, 8.000 €, 1233,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

13.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

.

 
 
 
 
+12%

Promena cene sa 8.500 € na 9.500 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Plac, JAGODINA, 9.500 €, 923,00 m2 cca 10 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.05.2026 - 8.500 €
13.05.2026 - 9.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je izuzetno atraktivan plac površine 9.23 ara, smešten na jednoj od najtraženijih i najlepših lokacija u Jagodini – na Đurđevom brdu. Ova lokacija predstavlja savršen spoj mira, prirode i blizine grada. Plac se odlikuje: odličnom pozicijom i pogledom mirnim okruženjem sa....

 
 
 
  Plac, ČAČAK, 9.800 €, 1651,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Danas,

www.svenekretnine.com

Na prodaju plac 16,51 ari u Rajcu- udaljenosti 5km od Slatine i 18km od Čačka. Plac se nalazi do glavnog asfaltnog puta i veoma je pogodan za izgradnju vikendice. Nadmorska visina je 540m, u neposrednoj blizini prolazi i struja koja može da se priključi. Više od polovine placa je....

 
 
 
  Plac, ŠID, 10.000 €, 965,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Danas,

www.svenekretnine.com

Na prodaju plac u Moroviću, površine 9,65 ari, u ulici Šidska, 100 m od reke Bosut. Pored placa prolazi asfaltni put, struja, voda,na istom dozvoljeno građenje. Za dodatne informacije pozvati na broj telefona 065/2450- 634 Prikaži broj Živko Plac, Šid - Morović | Prodaja · 965m²....

 
 
 
  Plac, SOKO BANJA, 11.000 €, 1800,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

13.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaja poljoprivrednog zemljista-Banja Jošanica(Soko Banja)Na prodaja poljoprivredno zemljište-livada u selu Jošanica u neposrednoj blizini Soko banje. Udaljeno 5 km od sela,na samom zemljištu je izvor pijace vode. Pogodno za seoski turizam . Za dodatne informacije pozovite agenciju....

 
 
 
  Plac, GABROVAC, 11.000 €, 1847,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Danas,

www.svenekretnine.com

Na prodaju plac 1847m2, nalazi se na kraju sela Gabrovac prema selu Vukmanovo. Plac je poljoprivredno zemljište, izlazi na asfaltni put. Uknjižen, vlasništvo 1/1, za dodatne informacije, stojimo vam na raspolaganju. Plac, Niš - Gabrovac | Prodaja · 1847m² · 11.000€.

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 11.250 €, 750,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Danas,

www.svenekretnine.com

Namena: Pogodno za izgradnju individualnih objekata, sportskih terena, poslovnog prostora ili hale Lokacija: Pored asfaltnog puta, pristupačnost je izvrsna Cena: 1500 €/m² Mogućnosti razvoja: Ova parcela nudi širok spektar mogućnosti razvoja, uključujući, ali ne ograničavajući....

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 12.700 €, 488,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

13.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Parcela površine 488m2, gradsko građevinsko zemljište. Parcela se nalazi u naseljenom delu, priključci se nalaze do parcele. Postoji mogućnost kupovine dve parcele. .

 
 
 
  Plac, POŽAREVAC, 13.000 €, 819,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju plac od 8.19 ari preko puta kanala u Kostolcu sa neuknjizenom garazom od oko 15m2 koja ima struju, vodu, i prikljucak za grejanje Garaza je idealna za čamac, pribor za pecanje, rostilj. .. Plac je duzine 99.5 metara a sirine 9m sa jedne i 8 m sa druge strane cena 17.000eur....

 
 
 
  Plac, SOKO BANJA, 14.000 €, 2400,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

13.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaja zemljišta u okolini Rtnja,Soko banje-Vrmdza(Soko Banja)Prodaja zemljišta u okolini Rtnja,Soko banje-Vrmdza. U neposrednoj blizi sela a dovoljno izdvojeno,mirna lokacija u blizini potoka,do makadamskog puta. Place je na blagoj kosini.U blizini Devojačkog kamena,penjačke stene.....

 
 
 
  Plac, KRAGUJEVAC, Grošnica, 15.000 €, 720,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Danas,

www.svenekretnine.com

Na prodaju parcela od 7,20 ari u naselju Grošnica. Plac je poljoprivredno zemljište, po kulturi njiva pete klase. Pogodno za gradnju kuće ili vikendice. Divan predeo sa prelepom prirodom u okruženju. Za sve informacije i razgledanje stojimo vam na raspolaganju, radnim danima od 09-19h....

 
 
 
  Plac, SUBOTICA, 15.000 €, 919,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se plac na površine 919m².Plac ima front prema ulici od 36 metra i dubinu od 25 metara.U pitanju je građevinsko zemljište, sa mogućnošću priključka električne energije. Eb. Br. 5752 .

 
 
 
  Plac, NIŠ, Pantelej, 15.000 €, 1978,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Danas,

www.svenekretnine.com

Na prodaju parcela, poljoprivredno zemljište, vinograd sa izlazom na sporedni put.Uknjižena, privatna svojina 1/1. Ovo je deo naše ponude, za sve ostale informacije možete kontaktirati našu agenciju nekretnina. Plac, Niš - Knez selo | Prodaja · 1978m² · 15.000€.

 
 
 
  Plac, KNIĆ, 16.000 €, 500,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Danas,

www.svenekretnine.com

Na prodaju plac u naselju Žunje, kod Knića, u blizini Gružanskog jezera, koji je poljoprivredno zemljište, sa mogućnošću prenamene u građevinsko. Plac je površine 500 m2, nalazi se kod rukavca gde je nekada bio stari put za Knić. U neposrednoj blizini jezera. Lep pogled, pogodno za....

 
 
 
  Plac, POŽAREVAC, 16.000 €, 588,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se plac od 5,88ari bez prikljucaka Varosko brdo - pored Cacalice POZAREVAC cena 16000eur vise info na 065 644 97 67 .

 
 
 
  Plac, NIŠ, Palilula, 16.000 €, 1600,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Danas,

www.svenekretnine.com

Na prodaju plac na međi između Palilule i D. Vlasa. Ukupna povšina placa je 16a, ulazni front placa je 35m2, pravougaonog oblika. Nije na glavnoj sobraćajnici, ali je odlično lociran u neposrednom okruženju brojnih objekata različitih namena. Prelep prirodni ambijent, izolovan od....

 
 
 
  Plac, ZRENJANIN, 17.000 €, 1050,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Elemir – kuća za rušenje površine oko 100m2 (uknjiženo 56m2) na placu površine 10,50 ara. Na placu se nalazi voćnjak. Monofazna struja, plin, voda. Uknjižena 1/1. Agencijska provizija za kupca je 2%, odnosno minimalno 500 evra. .

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, 17.900 €, 1775,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Veoma lepa parcela na vrhu brda na obroncima Kosmaja na svega nekoliko minuta od centra Sopota. Na parceli se nalazi i kvalitetno gradjena kuća sa odličnim temeljom. U kuću potrebno uložiti minimalnu sumu novca da bi bila spremna za korišćenje. Lakiranje i pospremanje. Uz minimalna....

 
 
 
  Garaža, JAGODINA, 18.000 €, 15,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

13.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je funkcionalna garaža površine 15 m², smeštena u stambenoj zgradi na izuzetno atraktivnoj lokaciji, između centra grada i Akva parka. Garaža se nalazi u okviru zgrade, što pruža dodatnu sigurnost i zaštitu od vremenskih uslova. Opremljena je rolo vratima, koja omogućavaju....

 
 
 
  Kuća, BOLJEVAC, 18.000 €, 38,00 m2 cca 470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Danas,

www.svenekretnine.com

Prodaje se kuća 21m2 sa pomoćnim objektom od 17m2 i još jednom neuknjiženom kućom za renoviranje ili rušenje na parceli od 765m2(građevinsko zemljište)+279m2=10a44m2 u centru sela Ilino, prilaz sa zapadne strane makadamskim putem 50m od asfalta, pored škole i doma. Bunar na parceli.....

 
 
 
  Kuća, LESKOVAC, 18.000 €, 50,00 m2 cca 360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se vikendica sa prelepim pogledom, iznad sela Orašac na magistralnom asfaltnom putu koji vodi za Zaplanjski kraj. Vikednica je površine 50m2 I ima tri prosotorije i terasu. Plac je površine 15,5 ari i ceo je ograđen. Plac se nalazi pored samog asfaltnog puta i postoji mogućnost....

 
 
 
  Kuća, SOKO BANJA, 19.000 €, 67,00 m2 cca 280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja kuce-Jošanica-Soko Banja(Soko Banja)Prodaja kuce u selu Jošanica (u blizini Soko Banje) na placu od 15,5 ari,blagi nagib kuca 67 kv, dva pomocna objekta od 46 i 32 kv. Uvedena voda, struja. Kuca je starije gradnje, potrebna adaptacija.Za dodatne informacije pozovite agenciju....

 
 
 
  Plac, VINIK, 19.000 €, 1055,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

13.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaja placa u Nisu-Vinik(Pantelej)Prodaja placa u Nisu-Pantelej-Podvinik. Plac se sastoji od 3 pracele u blizini puta. .

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 20.000 €, 63,00 m2 cca 320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se dvojna kuća površine 63m2 koja zahteva adaptaciju.Sastoji se od dve sobe koje su smeštene u glavnom stambenom objektu,kuhinja i kupatilo se nalaze u objektu u dvorištu.Poseduje septičku jamu, bušeni bunar ,trofazni priključak za struju,grejanje na čvrsto gorivo,( u ulici....

 
 
 
  Plac, VRČIN, 20.000 €, 950,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

13.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Grocka, Vrčin - Železnička plac/građevinsko zemljište, 9.50a, front prema ulici 36m U ponudi građevinsko zemljište površine 9.50a u Železničkoj ulici, u Vrčinu. Zemljište je pravougaonog oblika sa frontom prema ulici od 36m. Nedaleko od placa su priključci za vodu i struju. Uknjižen....

 
 
 
  Plac, TOPOLA, 20.000 €, 2000,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Despotovica Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Garaža, BELE VODE, 21.000 €, 13,00 m2 cca 1620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se parking mesto u zgradi novije gradnje. Parking mesto ima 13m2 i moguće je parkiranje i većih automobila. Garaža je pod stalnim video nadzorom. Ulaz u garažu je direktno sa ulice. Agencijska provizija u skladu sa opštim uslovima poslovanja preduzeća. .

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 21.000 €, 18,00 m2 cca 1170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

13.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaja lokala u Nišu-Podzemni prolaz(Centar)Prodaja lokala u centru Niša-podzemni prolaz , ispod kalce. Mokucnost kupovine i lokala pored.Za dodatne informacije pozovite agenciju Gigant lux 064-538-11-99 .

 
 
 
  Kuća, SOKO BANJA, 21.000 €, 50,00 m2 cca 420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

13.05.2026.,

www.nekretninegigant.rs

Prodaja kuce u okolini Soko banje,Rtnja-Jošanica, na placu od 4 ari,gradjevinsko zemljište nalaze se kuca starije gradnje od 50 kv,i dva pomocna objekat 52 kv. Izlazi na glavni put,ima struju. Potrebno ulaganje. Vredi pogledati. Za dodatne informacije pozovite agenciju Gigant lux....

 
 
 
  Garaža, NOVI SAD, Salajka, 22.000 €, 13,00 m2 cca 1690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se garažno mesto u zgradi novije gradnje u ulici Koste Šokice. Nalazi se u suterenu zgrade. Mogućnost zatvaranja garažnog mesta i postavljanje rolo vrata. Pogodno i za izdavanje. Agencijska provizija je uračunata u navedenu cenu. Za više informacija pozovite 066 82 92 225....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 22.000 €, 17,00 m2 cca 1290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja lokala u strogom centru Niša(Centar)Prodaja lokala u strogom centru grada. Nalazi se u podzemnom prolazu kod TC Kalča, površine 17kvm, sa mokrim čvorom bez WC-a. Isključen sa sistema Centralnog grejanja,ODMAH USELJIV.Vredi pogledati !!! .

 
 
 
  Kuća, LESKOVAC, 24.000 €, 54,00 m2 cca 440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

13.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se lepa kuća u selu Turekovac, na samo par kilometara od Leskovca.Kuća je 53m2 i nalazi se na placu od 13ari. Sastoji se od hodnika,k upatila, dnevne sobe sa kuhinjom i spavaće sobe. U dvorištu su pomoćni objekti (ostave,podrumi,nadstrešnice) na površini od 100 m2. Kuća je....

 
 
 
  Garaža, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 25.000 €, 15,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju garažno mesto u modernoj novogradnji, organizovano po puzzle sistemu parkiranja, površine 15 m². Ovakav tip garažnog mesta predstavlja praktično i savremeno rešenje za parkiranje u urbanim sredinama, uz maksimalnu iskorišćenost prostora i bezbedno odlaganje vozila. Garaža....

 
 
 
  Stan, ŠID, 25.000 €, 40,00 m2 cca 630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Danas,

www.svenekretnine.com

Na prodaju prizeman stan, odmah useljiv, po dogovoru polunamešten ili prazan. Stan se nalazi u Šidskoj ulici, u blizini centra sela, na obali reke Bosut. U sklopu stana ide i pomoćni objekat-šupa, zidan od čvrstog materijala površine oko 12 m2. Kontakt: 065/245-0 6-34 Prikaži....

 
 
 
  Kuća, PARAĆIN, 25.000 €, 161,00 m2 cca 160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Danas,

www.svenekretnine.com

Prodaje se porodična kuća 161m2 u mirnom delu u blizini Paraćina. Objekat je useljiv. Zakažite razgledanje u terminu koji Vama najviše odgovara! 00381 69 2 111 999 Prikaži broj , 00381 69 1 222 999 Prikaži broj Dostupni smo Vam non stop! 24 / 7 / 365 i subotom i nedeljom i....

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, 26.000 €, 29,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Žitni Trg – jednosoban dvorišni stan površine 29m2 + terasa 10m2 i limena ostava 20m2. Monofazna struja, novo kupatilo, grejanje na kaljevu peć, uknjižen. Stan se prodaje sa kompletnim nameštajem. Nije moguća kupovina putem stambenog kredita. Agencijska provizija za kupca je 2%, odnosno....

 
 
 
  Kuća, POŽAREVAC, 27.000 €, 74,00 m2 cca 370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

13.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaja placa od 10 ari iza Madone na petrovačkom putu sa neuknjizenom kućom -solidne gradnje,potrebno završiti kuću na placu struja trofazna,voda gradska,bunar mogucnost da se dokupi jos 10 ari placa pored cena 27,000eur VISE INFO NA 065 644 97 67 .

 
 
 
  Plac, PADINSKA SKELA, 27.000 €, 3200,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

13.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaja placa u Nisu(Palilula)Prodaja placa u Nisu, iznad palilule, od asfalta 300 m , struja u placu. Gradsko gradjevinsko zemljiste.Za dodatne informacije pozovite agenciju Gigant na tel. 018-299-229 064-538-11-99 .