• GoHome Professional
do 210 m2 zadnjih 7 dana pala cena do 41000 eura š - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 210 m2 zadnjih 7 dana pala cena do 41000 eura š - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 210 m2 zadnjih 7 dana pala cena do 41000 eura što skuplji

  • Za upit "do 210 m2 zadnjih 7 dana pala cena do 41000 eura što skuplji" pronađeno 21 nekretnina - prosečna cena 984 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 200 m2 (malo manji)
    • 220 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 38000 eura (malo jeftiniji)
    • 43000 eura (malo skuplji)
    • do 614 eura/m2 (prosečna cena)
  •  Po detaljima
    • klima
    • novogradnja
    • dvorište
    • prizemlje
    • 1.sprat
  • Slike

Pretraženo 201 006 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-6%

Promena cene sa 32.000 € na 30.000 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, PRIJEPOLJE, 30.000 €, 109,00 m2 cca 280 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.02.2026 - 34.000 €
08.04.2026 - 32.000 €
06.05.2026 - 30.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U Horgošu se prodaje prizemna porodična kuća od čvrstih materijala za renoviranje. Površine je 109 m² i nalazi se na placu od 713 m² . Kuća se sastoji od ulaznog hola, hodnika, tri sobe, kupatila sa kadom i prostrane kuhinje sa trpezarijom. Uz kuću je naslonjena pomoćna zgrada.....

 
 
 
 
-17%

Promena cene sa 54.000 € na 45.000 € dana 07.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, ZRENJANIN, 45.000 €, 95,00 m2 cca 470 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
07.02.2023 - 54.000 €
07.05.2026 - 45.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.02.2023.,

www.gsigma.rs

Na prodaju porodična kuća sa lokalom u Perlezu. U prizemlju nalazi se komforan dnevni boravak povezan sa kuhinjom i trpezarijom, kupatilo, dve spavaće sobe. Kuća poseduje i potkrovlje koje nije završeno. Ispod kuće se nalazi podrum celom dužinom. U dvorištu se nalazi sagrađen poslovni....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 50.000 € na 45.000 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, MLADENOVAC, Centar, 45.000 €, 28,00 m2 cca 1610 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 50.000 €
06.05.2026 - 45.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se garsonjera u centru Mladenovca, površine 28 kvm, poseduje veliku terasu od 12 kvm . Stan je svetao, funkcionalan i idealan kako za stanovanje tako i za izdavanje. Nalazi se na odličnoj lokaciji, u blizini svih sadržaja (prodavnice, prevoz, škole). Odlična investicija .....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 210 m2 zadnjih 7 dana pala cena do 41000 eura što skuplji'
30.000 €
40.000 €
38.000 €
 
-15%

Promena cene sa 49.500 € na 42.000 € dana 09.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 42.000 €, 14,00 m2 cca 3000 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
30.04.2026 - 49.500 €
09.05.2026 - 42.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Odlična investiciona prilika – samostalna kućica kod SC Vračar. U ponudi je manji samostalni objekat površine 14 m², smešten u dvorištu u neposrednoj blizini Sportskog centra Vračar. Nekretnina predstavlja idealnu priliku za kupce koji traže projekat za renoviranje i prilagođavanje....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 44.000 € na 42.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, JAGODINA, 42.000 €, 37,00 m2 cca 1140 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
29.04.2026 - 45.000 €
01.05.2026 - 44.000 €
10.05.2026 - 42.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju manji jednosoban stan na prvom spratu, sa terasom od 4m2 i dobrim rasporedom koji omogućava maksimalno iskorišćenje prostora. Nekretnina je za renoviranje, ali upravo tu leži njena prava vrednost – mogućnost da je prilagodite sebi ili pretvorite u odličnu investiciju. Bez....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 42.000 € na 38.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, ZRENJANIN, 38.000 €, 150,00 m2 cca 250 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.04.2026 - 42.000 €
08.05.2026 - 38.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Melenci – trosobna kuća od mešovitog materijala površine 150m2 + nekoliko pomoćnih zgrada na placu površine 18,4 ara sa kolskim ulazom. Trofazna struja, plin, kanalizacija, renovirano kupatilo. Uknjižena 1/1. Agencijska provizija za kupca je 2%, odnosno minimalno 500 evra. .

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 39.500 € na 36.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, ĆUPRIJA, 36.000 €, 58,00 m2 cca 620 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 43.000 €
03.04.2026 - 39.500 €
08.05.2026 - 36.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju stan na drugom spratu stambene zgrade u strogoj zoni centra grada, sa izuzetnim potencijalom, ali uz potrebu za renoviranjem. Stan se sastoji od: *dnevne sobe *spavaće sobe * kuhinje *hodnika *kupatila *dve terase sa prelepim pogledom na glavnu ulicu i reku *Lokacija je....

 
 
 
 
-19%

Promena cene sa 42.000 € na 34.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, ZRENJANIN, 34.000 €, 29,00 m2 cca 1170 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 42.000 €
08.05.2026 - 34.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Žitni Trg - jednosoban dvorišni stan površine 29m2 + šupa. Monofazna struja, kanalizacija. uknjižen 1/1. Prodaje se sa nameštajem. Agencijska provizija za kupca je 2%, odnosno minimalno 500 evra. .

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 37.000 € na 34.000 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, PANČEVO, 34.000 €, 14,00 m2 cca 2430 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.01.2026 - 37.000 €
06.05.2026 - 34.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.01.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se uknjižena garsonjera površine 14m2 u ulici Braće Jovanović u Pančevu. Garsonjera se sastoji od ulazne zone, kupatila i kuhinje sa dnevnim broravkom. U zgradi postoji centralno grejanje. Garosnjeru je moguće proširiti za 20m2. Pored garsonjere se nalazi prostorija koja se....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 35.000 € na 33.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, SOMBOR, 33.000 €, 30,00 m2 cca 1100 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 37.200 €
03.04.2026 - 35.000 €
08.05.2026 - 33.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

SPUŠTENA CENA!!! Retko u ponudi, garsonjera od 30m2 na Selenči! Odlična ivesticija za izdavanje, idealna za jednu osobu ili par. Stan se nalazi na Prvomajskom bulevaru na VIII spratu zgrade sa liftom. Lepo održavana zgrada sa parkingom oko zgrade. Grejanje je gradsko centralno - energana.....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 34.900 € na 31.900 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Poslovni prostor, BEOGRAD, Borča, 31.900 €, 18,00 m2 cca 1770 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.02.2026 - 34.900 €
04.03.2026 - 31.900 €
22.03.2026 - 34.900 €
08.05.2026 - 31.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

HIT KAO INVESTICIONO ZLATO ZA ČUVANJE VREDNOSTI VAŠEG NOVCA JE OVA RETKA PONUDA GARAŽE U ZGRADI SA CENTRALNIM GREJANJEM. SA SOPSTVENIM ELEKTRIČNIM BROJILOM, VODOM, U NEPOSREDNOJ BLIZINI VRTIĆA, ŠKOLE, GRADSKOG PREVOZA UZ MALO TRUDA POGODNA JE I ZA POSLOVNI PROSTOR ILI STAN. GARAŽA....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 34.900 € na 31.900 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Poslovni prostor, KOVILOVO, 31.900 €, 18,00 m2 cca 1770 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
02.03.2026 - 34.900 €
09.03.2026 - 31.900 €
23.03.2026 - 34.900 €
11.05.2026 - 31.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.03.2026.,

www.indomio.rs

HIT KAO INVESTICIONO ZLATO ZA ČUVANJE VREDNOSTI VAŠEG NOVCA JE OVA RETKA PONUDA GARAŽE U ZGRADI SA CENTRALNIM GREJANJEM.SA SOPSTVENIM ELEKTRIČNIM BROJILOM, VODOM, U NEPOSREDNOJ BLIZINI VRTIĆA, ŠKOLE, GRADSKOG PREVOZA UZ MALO TRUDA POGODNA JE I ZA POSLOVNI PROSTOR ILI STAN.GARAŽA 6,4....

 
 
 
 
-17%

Promena cene sa 35.000 € na 29.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, UŽICE, 29.000 €, 55,00 m2 cca 530 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.03.2026 - 35.000 €
08.05.2026 - 29.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.indomio.rs

Продајемо приземну кућу, површине 55 m2, смештену на парцели која има 216 m2, у Ужицу, у насељу Царина, на око 800 метара од медицинске школе. Кућа је реновирана пре 6 година, комплетно су замењени каблови за струју, водоводне и канализационе цеви, подови и столарија. Структуру куће....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 29.500 € na 28.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, JAGODINA, 28.000 €, 46,00 m2 cca 610 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
16.11.2025 - 35.000 €
12.12.2025 - 30.000 €
01.03.2026 - 29.500 €
10.05.2026 - 28.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.11.2025.,

www.indomio.rs

Evo predloga za oglas: **Vikend kuća na Moravi – idealna za odmor i ribolov** Prodaje se **legalizovana vikend kuća** smeštena **direktno pored reke Morave**, sa prelepim pogledom i idealnom pozicijom za odmor, vikend uživanje ili porodični beg iz grada. **Glavni objekat:** * Prizemlje:....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 28.000 € na 27.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, KOSJERIĆ, 27.000 €, 118,00 m2 cca 230 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 28.000 €
08.05.2026 - 27.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju dve kuće od 58m2 i 60m2 na lepoj ravnoj parceli od 6 ari, Kuće su u izvornom stanju i potrebna su izvesna ulaganja. Odlična pozicija u centralnom delu sela i u neposrednoj blizini Divčibara. Posrednička naknada je u skladu sa Opštim uslovima poslovanja Posrednika "SM nekretnine"....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 29.000 € na 26.000 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, KOVAČICA, 26.000 €, 70,00 m2 cca 370 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.03.2026 - 29.000 €
06.05.2026 - 26.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U Samošu seku na oko 65 kilometara od Beograda, na prodaju kuća od 70 m2 sa 15 ari placa. Kuća starije gradnje, ali generalno sređena iodmah useljiva. Kuća ima 2 spavaće sobe, dnevni boravak,kuhinju sa trpezarijom,kupatilo,ostavu i predsoblje. Podovi laminati i pločice, novo urađena....

 
 
 
 
-29%

Promena cene sa 35.000 € na 25.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, APATIN, 25.000 €, 153,00 m2 cca 160 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.02.2026 - 35.000 €
10.05.2026 - 25.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U Prigrevici, prodaje se starogradska kuća od mešanog materijala, povšrine 153m2, na većem placu od 22ar. Dva kupatila, dve kuhinje, pet soba, pogodna za dve familije. Grejanje na GAS, voda sa vodovoda, trofazna struja, kanalizacija. Sve legalizovano. Uredni papiri, vlasnik 1/1 .

 
 
 
 
-12%

Promena cene sa 25.000 € na 22.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Garaža, BEOGRAD, Zvezdara, 22.000 €, 12,00 m2 cca 1830 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 25.000 €
08.05.2026 - 22.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Zvezdara, Lipov lad - Prespanska garaža, 12m2, -1, lift Garažno mesto u novoj zgradi. Poseduje lift. Garažno mesto je klackalica - donje mesto na klackalici, ima veliki prostor za manevrisanje. Garaža ima samo jedan nivo, donje mesto na klackalici. Dimenzije mesta: širina 240cm, visina....

 
 
 
 
-12%

Promena cene sa 25.000 € na 22.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Garaža, BEOGRAD, Zvezdara, 22.000 €, 12,00 m2 cca 1830 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 25.000 €
08.05.2026 - 22.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Lift Prespanska Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
 
-23%

Promena cene sa 26.000 € na 19.900 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Garaža, BEOGRAD, Gornji Grad, 19.900 €, 12,00 m2 cca 1660 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.04.2026 - 26.000 €
08.05.2026 - 19.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se garažno mesto u zgradi, u kompleksu Zelena Avenija, Skadarska - Tošin Bunar. Garažno mesto je na klackalici, novo i nekorišćeno. Površina je 12 m2. Cena je 26.000 Eur. Agencijska provizija 1000 eur. 069/2191-847 i 011/2283-734 .

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-20 (od ukupno 20)

<< <1> >>