• GoHome Professional
do 210 m2 parking luksuzan do 87000 eura - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 210 m2 parking luksuzan do 87000 eura - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 210 m2 parking luksuzan do 87000 eura

  • Za upit "do 210 m2 parking luksuzan do 87000 eura" pronađeno 349 nekretnina - prosečna cena 1.658 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 200 m2 (malo manji)
    • 220 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 82000 eura (malo jeftiniji)
    • 91000 eura (malo skuplji)
    • do 1800 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 887 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, ČAJETINA, 86.000 €, 39,00 m2 cca 2210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Lux! 500m od centra Zlatibora — investicija na vrhunskoj lokaciji! U neposrednoj blizini hotela Bor. Stan je namešten i odlično opremljen, budući kupac dobija kompletno zaokruženu ponudu i, ukoliko želi, može ga odmah koristiti i kao investicionu nekretninu. Prednosti: ** Dodatna....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 85.980 €, 37,00 m2 cca 2320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.08.2023.,

www.indomio.rs

Predivana nekretnina koji se nalazi u stambeno-poslovnom objektu koji je dugo i temeljno pripreman projekat, kojim je predviđena izgradnja LUX objekta u skladu sa savremenim standardima i tehnologijama, uz upotrebu najkvalitetnijih materijala trenutno dostupnih na tržištu. Fasada....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 85.750 €, 37,00 m2 cca 2320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.08.2023.,

www.indomio.rs

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 210 m2 parking luksuzan do 87000 eura'
85.322 €
85.322 €
86.000 €
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 87.000 €, 58,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.03.2026.,

www.indomio.rs

Predstavljamo vam moderan i luksuzan kompleks stanova u užem centru Vrnjačke Banje, idealan za investiciju, život ili odmor. U ponudi su stanovi različitih kvadratura i struktura, a svaki je deo arhitektonski osmišljenog ambijenta koji spaja udobnost, sigurnost i visoke standarde....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 87.000 €, 57,00 m2 cca 1530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
  Kuća, RAŠKA, 87.000 €, 107,00 m2 cca 810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Kuća na Kopaoniku, vikend naselje Kostovac, u blizini Zoned-a i Mujen Lux-a od 107m2, od čega je 80 m2 kuca plus trem i nadtrešnica 27 m2. Prelepa vikendica, na odličnom mestu. Prodaje se polovina (vertikala) dvojne vikendice, uknjižena kao celina za sebe, sa odvojenim ulazima. Struktura....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 86.870 €, 36,00 m2 cca 2410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.08.2023.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, Centar, 85.878 €, 44,00 m2 cca 1950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Novi luksuzni stambeni kompleks u izgradnji smešten u mirnoj ulici u samom centru grada. U ponudi su jednosobni i dvosobni stanovi vrhunskog kvaliteta, idealni za život ili investiciju. Kompleks se izdvaja po odličnoj lokaciji, visokom kvalitetu gradnje i izuzetnom kvalitetu unutrašnjih....

 
 
 
  Apartman, ČAJETINA, 85.800 €, 39,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo lux apartmane na Zlatiboru u okviru naselja Obudojevica Na 15 minuta od centra, na mirnoj lokaciji na prelepim, otvorenim pogledom na padine i vrhove Zlatibora Objekat gde se nalaze apartmani je opremljen spoljašnim bazenom, restoranom, recepcijom,decijom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 85.000 €, 85,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.06.2024.,

www.codex.co.rs

Izdaje se 2. 5 stan, LUX, komforan, namešten i sređen stan u novogradnji, moderan enterijer, dve spavaće sobe, zastakljena terasa (18m2) sa podnim grejanjem koja može služiti kao još jedna soba, cg po utrošku. Mogucnost zakupa parking mesta po ceni od 100 evra. Novogradnja Internet....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 85.000 €, 34,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.06.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Otkrijte savršenstvo života na planini u našem prefinjenom apartmanu u srcu Zlatibora, smeštenom u prestižnom kompleksu Zlatiborske terase. Ovaj moderni apartman, površine 34m2, sagrađen je nedavno i nudi vrhunski smeštaj uz sve potrebne sadržaje za udoban boravak. Karakteristike....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U najlepšem delu Vračara, kod Hrama Svetog Save, izdaje se lux trosoban stan u odlično održavanoj zgradi sa liftom. Stan je vrlo funkcionalan, iz hodnika se ulazi u sve prostorije. Stan se sastoji od velikog dnevnog boravka sa trpezarijom, 2 spavaće sobe, kuhinjom, zastakljenom lodjom,....

 
 
 
  Apartman, RAŠKA, 85.000 €, 36,00 m2 cca 2360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo kompletno opremljen jednoiposoban apartman na Kopaoniku, koji se nalazi u okviru hotelskog kompleksa Srebrna Planina u Vikend naselju. Vlasništvo 1/1, bez tereta. Apartman je odličanog rasporeda prostorija, ima visoku funkcionalnost, kao i visok kvalitet gradnje, vrhunska....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 85.000 €, 144,00 m2 cca 590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Renovirana, luksuzno opremljena, prostrana kuća na selu, na placu od 2089m2, koji izlazi na reku. Sastoji se od: predsoblja, 3 sobe u nizu, kuhinje sa trpezarijom, dva kupatila, velike verande koja ima funkciju dnevne sobe i trpezarije. Iz hodnika se ulazi u centralnu sobu, kuhinju....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 84.900 €, 37,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Titova Vila Apartments & SPA je apartmanski kompleks na Zlatiboru, na deset minuta šetnje od jezera. Kompleks se sastoji od apartmanskih objekata, prostranog SPA centra, teretane, konferencijske sale, igrališta za decu, dečije igraonice, kao i brojnih drugih sadržaja za odmor i uživanje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Lipov Gaj, 84.450 €, 82,00 m2 cca 1030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

U veoma mirnoj ulici, sagrađena je ova prelepa luksuzna vila, koja će vas svojim kvalitetom i izgledom oboriti sa nogu! Građena po najvišim arhitektonskim i tehnološkim standardima. Projektovana kao objekat sa svega 3 stana u zgradi! Ograđeno dvorište sa video nadzorom. Bez gužve....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 84.400 €, 36,00 m2 cca 2340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

BROJ U REGISTRU POSREDNIKA 1850 Odličan dvosoban apartman u srcu Zlatibora - Akcijska cena do kraja marta 2024. (ZGRADA SE GRADI KAO HOTEL BOR KARISMA- s tim štpo će imti veći bazen, veći prostor za SPA, kao i parkin mesta u garažama su planirana kao i najboljim tržnim centrima) POSTOJI....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajlovo, 84.320 €, 42,00 m2 cca 2010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.03.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 130016, II/II, terasa, u izgradnji, parking. SAJLOVO LUX 42 m2 u izgradnji, NA KORIDORU NOVOG 4 MOSTA - PREDGRADJE grada sa POTENCIJALOM. Zgrada je okruzena novim modernim vilama, kućama sa sredjenim dvoristima i asfaltiranim širokim ulicama sa ležecim policajcima.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 84.134 €, 37,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Luksuzan objekat u samom srcu Panteleja! Stambeni objekat po+pr+4 od 35 stambenih jedinica. U ponudi odličan, dvoiposoban stan 36.58m2 u izgradnji, na 4.spratu, u jedinstvenom objektu, koji se sastoji od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom, uvučene kuhinje, spavaće sobe, kupatila....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 84.134 €, 36,00 m2 cca 2340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
  Stan, VELIKO GRADIŠTE, 83.956 €, 56,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Otkrijte spokojan život na Srebrnom jezeru! Predstavljamo najnovije stambeno rešenje Fast Projekta, smešteno u živopisnom predelu Srebrnog jezera. Ova ekskluzivna stambena zgrada nudi 40 luksuznih i prostranih stanova, dizajniranih tako da budu u skladu sa prirodnim lepotama ove renomirane....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 83.850 €, 43,00 m2 cca 1950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Zgrada u izgradnji po sistemu ključ u ruke sa 25 apartmansko-stambenih jedinica u stambenom kompleksu koji se nalazi u blizini glavnog šetališta i Vrnjačke reke u Vrnjačkoj banji. U neposrednom okruženju nalaze se mineralni izvori Jezero i Snežnik, gradski olimpijski bazen, Japanski....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 87.550 €, 24,00 m2 cca 3650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju luksuzna i funkcionalna garsonjera smeštena u jednoj od najtraženijih lokacija – Cara Dušana. Ova svetla i prostrana garsonjera odiše udobnošću, u ceni je kompletan nameštaj, idealna kako za život, tako i kao investicija. Stan se nalazi u zgradi novije gradnje, u dvorištu....

 
 
 
  Stan, DIVČIBARE, 87.550 €, 50,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

DIVČIBARE. Odličan lux, uknjižen-stan apartman. Na izuzetnoj lokaciji okružen borovom šumom, u neposrednoj blizini hotela CRNI VRH, Maksija, glavnog puta. Nalazi se u tek novoj izgrađenoj zgradi. Udaljen oko 1,7km od znamenosti Planine Divčibare. Apartman sa terasom i pogledom na....

 
 
 
  Apartman, DIVČIBARE, 83.340 €, 39,00 m2 cca 2140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Apartman, u izgradnji, u lux naselju na Divčibarama. Lux kompleks, sa svim potrtebnim pratećim sadržajem...sauna, fitnes, restoranai, parking... Za više informacija, pozovite naše agente prodaje. Lift.

 
 
 
  Stan, DIVČIBARE, 83.340 €, 39,00 m2 cca 2140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Apartman, u izgradnji, u lux naselju na Divčibarama. Lux kompleks, sa svim potrtebnim pratećim sadržajem...sauna, fitnes, restoranai, parking... Za više informacija, pozovite naše agente prodaje. .

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 87.650 €, 37,00 m2 cca 2370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.08.2023.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Apartman, DIVČIBARE, 82.930 €, 38,00 m2 cca 2180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NIŠ, Palilula, 82.500 €, 103,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se stan na Paliluli u neposrednoj blizini hotela Panorama Lux. Nalazi se u potkrovlju porodične kuće koja ima svoj poseban ulaz. Prostor je površine 103m2 i predstavlja "open space" prostor. Izvučena je struja, voda i kanalizacija, postavljena pvc stolarija. Velika prednost....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 82.400 €, 44,00 m2 cca 1870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Luksuzno opremljen stan u novogradnji. Zgrada je završena 2021. godine. U cenu spada komplet nameštaj, kuhinja, tehnika i parking mesto u dvorištu zgrade. Pozovite za više informacija. .

 
 
 
  Stan, VRDNIK, 82.400 €, 41,00 m2 cca 2010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju apartmani – Vrdnik. Investicija sa gotovim biznis modelom, uključeno korišćenje SPA centra i bazena. Na idealnoj lokaciji u srcu Vrdnika, na obroncima Fruške gore, prodaju se luksuzno opremljeni apartmani u okviru kompleksa – savršena prilika za investiciju ili privatni....

 
 
 
  Apartman, VRDNIK, 82.400 €, 41,00 m2 cca 2010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 82.400 €, 35,00 m2 cca 2350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo vrhunski, luksuzan stan na jedinstvenoj lokaciji u centru Zlatibora u okviru apartmanskog kompleksa Titova vila Stambeno - poslovni apartmanski kompleks Titova vila predstavlja jedan od najatraktivnijih i luksuznijih lokacija na Zlatiboru. Na samo 10....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Palilula, 82.300 €, 47,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Zgrada se gradi prema najvišim i modernim standardima, koristeći samo najkvalitetnije materijale i savremene tehnike gradnje. Svaki detalj je pažljivo planiran kako bi stanovi pružili maksimalnu udobnost, svetlost i funkcionalnost za porodični život. Kvalitet i oprema Podovi: Tarket....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 87.804 €, 48,00 m2 cca 1830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.02.2025.,

www.indomio.rs

Predstavljamo vam neverovatnu priliku da postanete deo ekskluzivne zajednice koja će uživati u luksuzu i udobnosti modernog kompleksa u izgradnji, koji se prostire na 75 ari placa, i nalazi na samo 700m od pijace, pružajući savršen balans između urbanog i luksuznog života u mirnom....

 
 
 
  Stan, IRIG, 82.080 €, 43,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzni apartmani u Vrdniku – spoj prirodnog mira i vrhunskog komfora *direktno od investitora - bez provizije * U srcu Fruške gore, u poznatom banjskom mestu Vrdnik, gradi se jedinstveni kompleks luksuznih apartmana koji nudi savršenu kombinaciju odmora, zdravlja i sigurne investicije.....

 
 
 
  Stan, BELE VODE, 82.000 €, 44,00 m2 cca 1860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.07.2023.,

www.kvadratnekretnine.com

Čajetina, Zlatibor - Bele vode 2. 0, 44m2 (terasa 3. 87m2), EG, PR/5, lift, parking Luksuzno opremljen dvosoban stan u okviru apartmanskog naselja "Zlatiborski konaci". Udaljen 1. 3km od centra Zlatibora. Prodaje se kompletno namešten nameštajem vrhunskog kvaliteta. Poseduje zajednički....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 82.000 €, 44,00 m2 cca 1860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.08.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

Čajetina, Zlatibor - Bele vode 2.0, 44m2 (terasa 3.87m2), EG, PR/5, lift, parking Luksuzno opremljen dvosoban stan u okviru apartmanskog naselja "Zlatiborski konaci". Udaljen 1.3km od centra Zlatibora. Prodaje se kompletno namešten nameštajem vrhunskog kvaliteta. Poseduje....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 82.000 €, 48,00 m2 cca 1710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.12.2024.,

www.indomio.rs

Na prodaju lux jednosoban stan, koji je kompletno opremljen nameštajem u novoj zgradi, u blizini Opštine. Kompleks u kojem se stan nalazi obuhvata prelepo uređen park za decu, kao i otvoreni bazen koji dodatno doprinosi atraktivnosti ove nekretnine. Zgrada je nova, izgrađena u skladu....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 81.885 €, 38,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.08.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 81.885 €, 37,00 m2 cca 2210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.08.2023.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 81.665 €, 37,00 m2 cca 2210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.08.2023.,