• GoHome Professional
do 210 m2 parking luksuzan do 130000 eura što veći - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 210 m2 parking luksuzan do 130000 eura što veći - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 210 m2 parking luksuzan do 130000 eura što veći

  • Za upit "do 210 m2 parking luksuzan do 130000 eura što veći" pronađeno 718 nekretnina - prosečna cena 1.911 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 200 m2 (malo manji)
    • 220 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 120000 eura (malo jeftiniji)
    • 130000 eura (malo skuplji)
    • do 1900 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 887 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, VRNJAČKA BANJA, 99.600 €, 60,00 m2 cca 1660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.06.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

Zgrada u izgradnji po sistemu ključ u ruke sa 25 apartmansko-stambenih jedinica u stambenom kompleksu koji se nalazi u blizini glavnog šetališta i Vrnjačke reke u Vrnjačkoj banji. U neposrednom okruženju nalaze se mineralni izvori Jezero i Snežnik, gradski olimpijski bazen, Japanski....

 
 
 
  Kuća, ŠABAC, 120.000 €, 185,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.09.2024.,

www.indomio.rs

Život koji dolazi iz dubine!! Oličenje sofisticiranog savremenog stila, ova zadivljujuću kuću sa tri spavaće sobe, Ultra-luksuzna potpuno preuređena rezidencija na ugaonoj parceli, koja se sastoji od dva nivoa sa uređenim dvorištem, vrhunskim uređajima, kupatilima po meri, novim krovom....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, 140.000 €, 160,00 m2 cca 880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Šifra: 3s485 Prodaje se luksuzan dupleks od 160 m², smešten na trećem spratu nove zgrade u prelepom porodičnom naselju Tozino Voće, Mladenovac. Ovaj prostrani i moderni stan pruža sve što je potrebno za udoban i kvalitetan život. Stan se nalazi u mirnom porodičnom naselju, idealnom....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 210 m2 parking luksuzan do 130000 eura što veći'
107.000 €
107.000 €
96.000 €
  Kuća, ZRENJANIN, 85.000 €, 144,00 m2 cca 590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Renovirana, luksuzno opremljena, prostrana kuća na selu, na placu od 2089m2, koji izlazi na reku. Sastoji se od: predsoblja, 3 sobe u nizu, kuhinje sa trpezarijom, dva kupatila, velike verande koja ima funkciju dnevne sobe i trpezarije. Iz hodnika se ulazi u centralnu sobu, kuhinju....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, Centar, 140.000 €, 144,00 m2 cca 970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzna salonska kuća u blizini centra grada površine 144 m2 na placu od 3,83 a. Sastoji se od hodnika, prostranog dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, još jedne odvojene trpezarije, tri spavaće sobe od kojih je jedna u potkrovlju, dva kupatila i suterena u kom se nalazi kotlarnica....

 
 
 
  Stan, KREMNA, 99.000 €, 122,00 m2 cca 810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.11.2022.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 27263, 6a, spratna, pr+i, struja, terasa, uknjižen, novogradnja, fasada nova, dvorište/bašta, horizontala. Kuća ima izlaz na glavnu saobraćajnicu iz sopstvenog dvorišta. Nalazise na samo 6 km od Tare i isto toliko od Mokre Gore, 15km od Zlatibora . Na idealnoj nadmorskoj....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 138.000 €, 115,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Nudimo vam izuzetno lep i prostoran stan za izdavanje, smešten na mirnoj lokaciji u srcu Dedinja, u delu Lisičjeg potoka. Ovaj prostrani dupleks od 115m2 prostire se na drugom spratu zgrade, pružajući savršenu harmoniju elegancije i komfora. Stan je pažljivo i kompletno renoviran,....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 74.750 €, 115,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo nov, luksuzan, neuseljavan stan u novom kompleksu na Strelištu, nadomak Big tržnog centra, Narodne bašte, novog puta za Beograd, kao i centra grada. U samom naselju se nalaze vrtići, osnovna škola, dečija igrališta, dom zdravlja, pijaca, marketi i ostali....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 132.000 €, 110,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Crveni krst,Gajeva ulica,3.0,110kvm,NOV nameštaj,kuhinja sa velikom dnevnom sobom+odvojen spavaći blok sa 2 velike spavaće sobe, 2 kupatila (kada+tus kabina), 2 terase,grejanje kalorimetri-po potrošnji (info stan od 8000din a zimi više), klima, garaža u zgradi, NOVOGRADNJA, useljiv....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 118.800 €, 108,00 m2 cca 1100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ekskluzivan petosoban SmartHome stan u Petrovaradinu – luksuz, funkcionalnost i mir u jednoj adresi U mirnoj zoni Petrovaradina, na svega 3 kilometra od centra Novog Sada, izdaje se luksuzan petosoban stan površine 108m², smešten na drugom spratu moderne zgrade sa liftom, izgrađene....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo Petosoban stan LUX namešten stan 108m (četiri spavaće sobe + dnevna soba), dupleks, dve prostrane terase, dva garažna mesta – obezbeđeno i sigurno parkiranje. Stan je kompletno luksuzno opremljen i ekskluzivno namešten (ležajevi, stolovi, stolice, plakari, tepisi, ugradni....

 
 
 
  Kuća, RAŠKA, 87.000 €, 107,00 m2 cca 810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Kuća na Kopaoniku, vikend naselje Kostovac, u blizini Zoned-a i Mujen Lux-a od 107m2, od čega je 80 m2 kuca plus trem i nadtrešnica 27 m2. Prelepa vikendica, na odličnom mestu. Prodaje se polovina (vertikala) dvojne vikendice, uknjižena kao celina za sebe, sa odvojenim ulazima. Struktura....

 
 
 
  Stan, SOKO BANJA, 125.000 €, 105,00 m2 cca 1190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.06.2024.,

www.indomio.rs

Sokobanja prodaja apartmana U jednoj od najlepših banja Srbije - Sokobanji prodaje se komforan trosoban stan. Lux sredjen stan sa dve velike terase. Četvorostran je, svetao i ima predivan pogled na Ozren i Rtanj. Stan je odlične strukture, iz hodnika se ulazi u sve prostorije zasebno.....

 
 
 
  Kuća, SOKO BANJA, 125.000 €, 105,00 m2 cca 1190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, SOPOT, 135.000 €, 103,00 m2 cca 1310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo u centru Sopota u lux zgradi sa liftom, energetskim pasošem i parkingom obezbeđenim rampom, izuzetan četvorosoban penthaus sa tri terase plus galerijom od 11m2 (idealna kao radna soba ili dečija soba za igranje). Stan je izuzetno funkcionalan sa odvojenim spavaćim blokom,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Palilula, 82.500 €, 103,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se stan na Paliluli u neposrednoj blizini hotela Panorama Lux. Nalazi se u potkrovlju porodične kuće koja ima svoj poseban ulaz. Prostor je površine 103m2 i predstavlja "open space" prostor. Izvučena je struja, voda i kanalizacija, postavljena pvc stolarija. Velika prednost....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 66.300 €, 102,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se lux stan na Trošarini. Ukupna površina stana je 102m2 i nalazi se na VI (nije poslednji) spratu stambene zgrade sa lifom. Sastoji se od ulaznog hodnika, velikog dnevnog boravka, kuhinje, dve spavaće sobe, kancelarije i 2 terase, od kojih je jedna zatvorena i koja može da....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 110.000 €, 100,00 m2 cca 1100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam LUX Stan na Petrovaradinu. Poseduje SmartHouse tehnologiju za maksimalnu udobnost i sigurnost. Dve prostrane terase za uživanje na otvorenom kao i dva garažna mesta - parkiranje bez stresa. Gree Inverter klime u svakoj prostoriji - kontrola temperature na dohvat....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 70.000 €, 100,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se komforan, luksuzno opremljen trosoban stan kod Pravnog fakulteta. Površine je 100m2, nalazi se na VI spratu stambene zgrade sa liftom. Čine ga: ulazni hodnik, dnevna soba, kuhinja, dve spavaće sobe, kupatilo i terasa. Grejanje je centralno. Stan je veoma lepo uređen i opremljen,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 116.400 €, 97,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lux stan na Vračaru-Crvenom krstu sa 2 parking mesta koja idu uz stan. agencijska provizija 50% .

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 141.750 €, 95,00 m2 cca 1490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.04.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

MOGUĆNOST KUPOVINE UZ UČEŠĆE OD 80% PREOSTALIH 20% NA KRAJU!!! Ne propustite priliku da iskoristite ovu neverovatnu ponudu da kupite stan po sniženoj ceni za samo 1300 evra sa PDV-om New District designed by INC je najsavremeniji stambeni kompleks sa jedinstvenim pristupom eleganciji....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 142.500 €, 95,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo luksuzni trosoban stan 95m2 u Resavskoj ulici u blizini Kliničkog centra i Slavije. Stan se nalazi u zgradi rezidencijalne gradnje sa portirom. Nalazi se na 4. spratu od 5 spratova. Dva lifta Stan se sastoji od hodnika, velikog dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, toaleta,....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 126.280 €, 94,00 m2 cca 1340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.03.2023.,

www.heroldo.com

Veci luksuzan stan smešten u jedinstvenom Turističko-stambenom naselju Wing-apartmani koji se nalazi u ekstra zoni turističkog centra Jagodine. Ovaj jedinstveni apartmanski kompleks nudi poseban komfor za svoje stanare koji se ne mogu naći na bilo kojoj drugoj zgradi: - Stanari imaju....

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, Centar, 120.000 €, 94,00 m2 cca 1280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.02.2023.,

www.oglasi.rs

Stan u centru Subotice, luksuzan, renoviran, pvc stolarija, 1. sprat, 70m od gradske kuće.Sve nekretnine zaprimljene od strane naše agencije se nalaze na www.sunekretninebonus.rs Parking, garaža, Podrum, ostava, Internet, Telefon.

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 138.375 €, 93,00 m2 cca 1490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.04.2023.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 121.500 €, 90,00 m2 cca 1350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi luksuzan četvorosoban stan u novoizgrađenoj zgradi, smešten u tihoj i prestižnoj ulici na Vračaru. Stan se prostire na prostranom i funkcionalno organizovanom prostoru, idealnom za udoban porodični život. Struktura stana: Svetla dnevna soba sa izlazom na terasu koja nudi....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 108.000 €, 90,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se luksuzno opremljen trosoban stan na TOP lokaciji, na Bulevaru Oslobođenja. Stan se sastoji iz dnevne sobe sa kuhinjom, dve spavaće sobe, garderober sobe, dva kupatila, hodnika i terase. Nalazi se na petom spratu u zgradi sa liftom. Stan se izdaje sa parking mestom u garaži.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 108.000 €, 90,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se potpuno nov, neuseljvan, troiposoban lux stan 90m2 na početku Telepa, iza Lidl-a, blizu Ribarskog ostrva, Jerneja Kopitara ulica. Stan se nalazi na 3. spratu u zgradi sa liftom. Ima tri spavaće sobe, dnevni boravak, dve terase u stanu i jednu veliku, predivnu, krovnu terasu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 108.000 €, 90,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencija je upisana u registar posrednika pod rednim brojem 142 * VENIS Nekretnine * - Izdajemo 90 m2 LUX – STAN, BULEVAR –ALEKSANDAR ZGRADA, ul.Bulevar Oslobođenja, namešten TROSABAN stan, 5 sprat, lift, cg, terasa, klima, vm, tv, telefon, kablovska televizija, useljiv, đakuzi, PARKING....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 135.000 €, 90,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 120192, II/VII, klima, lift, terasa, nov luks, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking. Luksuzan stan od 90m² u mirnom delu ulice Gospodara Vučića – parking mesto uključeno! Na izuzetnoj lokaciji, u ulici Gospodara Vučića, izdajemo prostran i luksuzno uređen stan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 120.150 €, 89,00 m2 cca 1350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je luksuzan četvorosoban stan, smešten u novoizgrađenoj zgradi. Ovaj prostrani stan nudi vrhunski komfor, kvalitet i panoramski pogled na grad – idealan za savršen porodični život ili za one koji žele ekskluzivan životni prostor u centru Beograda. Struktura stana: Svetla....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 131.235 €, 88,00 m2 cca 1490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.04.2023.,

www.indomio.rs

MOGUĆNOST KUPOVINE NA 24 MESEČNIH RATA UZ UČEŠĆE OD 50% !!! Ne propustite priliku da iskoristite ovu prazničnu ponudu da kupite stan po sniženoj ceni za samo 1500 evra sa PDV-om New District designed by INC je najsavremeniji stambeni kompleks sa jedinstvenim pristupom eleganciji i....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 133.650 €, 88,00 m2 cca 1520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.05.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Veci luksuzan stan smešten u njedinstvenom Turističko-stambenom naselju Wing-apartmani koji se nalazi u ekstra zoni turističkog centra Jagodine. Ovaj jedinstveni apartmanski kompleks nudi poseban komfor za svoje stanare koji se ne mogu naći na bilo kojoj drugoj zgradi: - Stanari imaju....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 140.800 €, 88,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 93345, V/VII, klima, lift, terasa, nov luks, novogradnja, garaza, ostava, stambena zgrada. U ponudi za izdavanje je vrlo moderan i luksuzan stan u novoizgrađenom kompleksu sa bezenom od 35m, teretanom, saunom i obezbeđenjem. Unutar kompleksa se nalazi sve što je neophodno....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 129.525 €, 87,00 m2 cca 1490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.04.2023.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 131.235 €, 87,00 m2 cca 1510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.08.2025.,

www.heroldo.com

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 129.525 €, 86,00 m2 cca 1510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.08.2025.,

www.heroldo.com

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banovo Brdo, 86.000 €, 86,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se prostran, luksuzno renoviran četvorosoban stan od 86m² na odličnoj lokaciji na Banovom brdu, u ulici Olivere Marković, nadomak Košutnjaka. Ovaj stan pruža savršen balans između urbanog života i prirodnog okruženja, idealan za one koji žele mir, komfor i kvalitetno stanovanje.....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Detelinara, 140.000 €, 86,00 m2 cca 1630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.10.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

SAJAM, coffee&wine bar CRNO ZRNO, 86m² sa baštom ++|++Na prodaju kompletno opremljen i razrađen ugostiteljski objekat sa pravom zakupa, smešten na jednoj od najatraktivnijih poslovnih lokacija u Novom Sadu. Objekat je nov, moderno i luksuzno uređen, sa pažljivo dizajniranim enterijerom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 55.900 €, 86,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Nudimo vam prelep, luksuzno namešten i kompletno opremljen stan na odličnoj lokaciji na Voždovcu, u mirnom okruženju, a u isto vreme nadomak svih važnih sadržaja i dešavanja. Stan je odmah useljiv, idealan za udoban i moderan život. Osnovne karakteristike: Površina: 86m² Struktura:....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Savski Venac, 127.000 €, 85,00 m2 cca 1490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Samo za keš kupce! Predivna mala kuća sazidana 2018. Uknjižena. Parking čisti papiri. nema dvorište i dodatni plac. Jedinstvena ovakva nekretnina u mirijevu. Nije u zajedničkom dvorištu, samostalna na placu! Kuća za dvoje. Kompletno luksuzno sređena sa mnogo lepih detalja. Uknjižena....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 119.000 €, 85,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Optimist nekretnine vam nude potpuno nov lux stan, od 60m2, sa dodatno uređenim tavanskim prostorom od 25m2, koji ima vlastito kupatilo. Stan se sastoji od hodnika, open space prostora (kuhinja + trpezarija + dnevni boravak), koji izlazi na prostranu terasu, spavaće sobe, koja takođe....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 496)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>