• GoHome Professional
do 210 m2 parking interfon do 360000 eura zadnjih - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 210 m2 parking interfon do 360000 eura zadnjih - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 210 m2 parking interfon do 360000 eura zadnjih 14 dana do 3000 eura/m2

  • Za upit "do 210 m2 parking interfon do 360000 eura zadnjih 14 dana do 3000 eura/m2" pronađeno 104 nekretnina - prosečna cena 2.394 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 200 m2 (malo manji)
    • 220 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 200000 eura
    • do 250000 eura (prosečna cena)
    • do 300000 eura
    • do 2500 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 900 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, 132.210 €, 44,00 m2 cca 3010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Kvalitetni stanovi u stambeno-poslovnim zgradama u izgradnji. U ponudi su stanovi razli��itih struktura. Stanovi se nalaze u zgradi od 6 spratova. Stanovi su orijentisani severoisto��no, prema dvori��tu zgrade. Izgradnja stanova je u toku. Krajnji rok za useljenje je mart 2027. god.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 80.000 €, 27,00 m2 cca 2960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

U centralnom delu Mirijeva, ulica Dragoslava Đorđevića Goše, prodaje se funkcionalna garsonjera, 28 m2, u zgradi novije gradnje. Garsonjera se nalazi na prvom spratu zgrade, od ukupno 4 sprata. Sastoji se od prostrane dnevne sobe sa pripadajućom kuhinjom i trpezarijom (open space....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 237.000 €, 80,00 m2 cca 2960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Funkcionalan stan u novogradnji, kompletno opremljen, tri spavaće sobe, uknjižen na 62m2, mereno 71m2, dok terasa zauzima 9m2. Uz stan se prodaje zasebna garaža po ceni od 35.000 eur, kao i ostava 4m2 po ceni od 5000 eur. Agencijska provizija iznosi 2% dogovorene kupoprodajne cene....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 210 m2 parking interfon do 360000 eura zadnjih 14 dana do 3000 eura/m2'
171.420 €
171.420 €
370.000 €
  Stan, BEOGRAD, 117.000 €, 39,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Pravosnažna građevinska dozvola. Kompletna dokumentacija. Zgrada je potpuno izgrađena. Spremno za useljenje. . Renomiran i pouzdan investitor. Izuzetna novogradnja! Zgrada je projektovana od strane licenciranog biroa. . Nemačka spoljna PVC stolarija. Unutrašnja stolarija lakirani....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 99.000 €, 33,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 207.000 €, 69,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Dvoiposoban stan povr��ine 69m2 u stambeno-poslovnoj zgradi u izgradnji, na tre��em, povu��enom spratu. Stan je bli��e predstavljen na skicama i tabelarnom prikazu veli��ina prostorija. Grejanje ��e biti EG, podno. Zgrada ��e posedovati lift. U izra��enu cenu nije ura��unat pdv, a....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 210.300 €, 70,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Kvalitetni stanovi u stambeno-poslovnim zgradama u izgradnji. U ponudi su stanovi različitih struktura, na visokom prizemlju i prvom spratu. Stanovi se nalaze u zgradi bez lifta, sa ukupno 6 stambenih jedinica. Stanovi su orijentisani severoistočno, prema dvorištu zgrade. Stanovi....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 183.500 €, 61,00 m2 cca 3010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Veoma kvalitetan stambeni objekat na odličnoj lokaciji, zgrada modernog dizajna i visokog kvaliteta. Grejanje je omogućeno pomoću toplotne pumpe, instalirano podno grejanje, kao i inverter klime. Uz stan je moguće kupiti i garažno mesto, uz doplatu. Izražene cene su bez uračunatog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 149.000 €, 51,00 m2 cca 2920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Parking Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Dr Nika Miljanića Sprat: 1 Spratnost: 4 Soba: 2 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 195.000 €, 68,00 m2 cca 2870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Lift Parking Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Bačka Sprat: 5 Spratnost: 6 Soba: 2 Godina izgradnje: 1970 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 195.000 €, 68,00 m2 cca 2870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.berzanekretnina.org

Zemun, Meandri - Bačka 2.0, 68m2 (lođa 10m2), 5/6, CG, lift, telefon, interfon, podrum, parking Na prodaju komforan i funkcionalan dvosoban stan u Zemunu, naselje Meandri, u Bačkoj ulici. Nalazi se na petom spratu u zgradi sa liftom. Stan je kompletno i kvalitetno renoviran, sa posebnim....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 230.000 € na 220.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Bulevar Kralja Aleksandra, 220.000 €, 77,00 m2 cca 2860 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 230.000 €
08.05.2026 - 220.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Telefon Lift Parking Centralno grejanje Kanalizacija Novogradnja Terasa Interfon Bulevar kralja Aleksandra Sprat: 7 Spratnost: 8 Soba: 3 Godina izgradnje: 2025 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, KNEŽEVAC, 122.000 €, 43,00 m2 cca 2840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

Kneževac - Kneževačka 43m2 2.0,43m2 (lođa 6m2), TA, parking Prodaje se veoma lep dvosoban stan u centru Kneževca. Čine ga dnevna soba sa kuhinjom, trpezarija sa izlaskom na terasu, kupatilo i spavaća soba sa zastakljenom lođom. U blizini stana nalazi se: osnovna škola, kao i apoteke,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 96.870 €, 32,00 m2 cca 3030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Bez provizije za Kupca! Dvosoban stan u prizemlju, površine 32,29m² u Šejkinoj ulici. Zgrada se nalazi na odličnoj lokaciji, u blizini Sedme beogradske gimnazije, kao i OŠ „Despot Stefan Lazarević“, crkve, vrtića, marketa.. Grejanje stanova je podno, električnim grejnim kablovima....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Čukarica, 132.600 €, 47,00 m2 cca 2820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.berzanekretnina.org

Čukarica, Rupčine - Časlava Veljića 1.5, 47m2 (lođa 3m2), gas, 3/3, telefon, interfon, parking Na prodaju veoma funkcionalan jednoiposoban stan, sa odlično iskorišćenim prostorom. Nalazi se u stambenoj zgradi bez lifta, na trećem spratu od ukupno tri sprata. Grejanje je na gas što....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 119.900 €, 43,00 m2 cca 2790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 133.620 €, 44,00 m2 cca 3040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Bez provizije za Kupca! Dvosoban stan na prvom spratu, površine 44,54m² u Šejkinoj ulici. Zgrada se nalazi na odličnoj lokaciji, u blizini Sedme beogradske gimnazije, kao i OŠ „Despot Stefan Lazarević“, crkve, vrtića, marketa.. Grejanje stanova je podno, električnim grejnim kablovima....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 199.900 €, 72,00 m2 cca 2780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Danas,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Lift Parking Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Mije Kovečevića Sprat: 8 Spratnost: 17 Soba: 3 Godina izgradnje: 1963 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banovo Brdo, 284.795 €, 103,00 m2 cca 2770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.berzanekretnina.org

Čukarica, Banovo brdo - Blagoja Parovića 4.5, 103m2 (lođa 4m2), 3/3, CG, telefon, interfon, podrum, parking U ponudi komforan i funkcionalan dupleks stan površine 103 m², smešten u mirnoj ulici Blagoja Parovića na Banovom brdu, na 3. spratu uredne stambene zgrade bez lifta, sa ukupno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 155.000 €, 51,00 m2 cca 3040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

KEY REAL ESTATE EKSKLUZIVNO U PONUDI MIRIJEVO – MATICE SRPSKE | TROSOBAN STAN 51m² Firma KEY REAL ESTATE sa zadovoljstvom predstavlja funkcionalan i odmah useljiv trosoban stan na izuzetno traženoj lokaciji u Mirijevu. Nekretnina se nalazi u ulici Dragoljuba Ristića br. 22, u mirnom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 176.500 €, 64,00 m2 cca 2760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Kompletno renoviran, potpuno opremljen stan, poseduje dve spavaće sobe, ostavu 8m2 koja nije uračunata u kvadraturu stana, trostrano orijentisan, dva parking mesta u dvorištu zgrade sa prvom korišćenja. Postoji mogućnost otkupa nameštaja. Agencijska provizija se plaća u iznosu od....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 156.750 €, 57,00 m2 cca 2750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 169.999 €, 62,00 m2 cca 2740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Lift Parking Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Ohridska Sprat: 11 Spratnost: 11 Soba: 2.5 Godina izgradnje: 1960 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Cerak, 160.000 €, 59,00 m2 cca 2710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Čukarica, Cerak - Lipar 3.0, 59m2 (dve terase 10m2), 1/2, EG/GAS, klima, telefon, interfon, KATV, internet U ponudi trosoban funkcionalan stan na Ceraku. Nalazi se na prvom spratu, od dva. Dvostrano je orijentisan, Grejanje je etažno na gas. U stanu je ugrađena PVC stolarija sa komarnicima....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 249.000 €, 92,00 m2 cca 2710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Parking Kanalizacija Terasa Interfon Banatska Sprat: 2 Spratnost: 2 Soba: 4 Godina izgradnje: 2021 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 117.000 €, 44,00 m2 cca 2660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

U neposrednoj blizini centra Ledina, u najurbanijem delu naselja Novi Surčin, kraj crkve Sv. Apostola Mateja, nalazi se stambeni kompleks u izgradnji, izuzetne uređenosti i planiranih sadržaja (Expo centar). Renomirani investitor opravdava poverenje interesenata i kupaca, izgradnjom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 300.000 €, 113,00 m2 cca 2660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Kablovska Internet Lift Parking Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Mirka Milojkovića Sprat: 4 Spratnost: 5 Soba: 4 Godina izgradnje: 2019 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 210.500 €, 80,00 m2 cca 2630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Veoma kvalitetan stambeni objekat na odli��noj lokaciji, zgrada modernog dizajna i visokog kvaliteta. Grejanje je omogu��eno pomo��u toplotne pumpe, instalirano podno grejanje, kao i inverter klime. Uz stan je mogu��e kupiti i gara��no mesto, uz doplatu. Izra��ene cene su bez ura��unatog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 115.000 €, 44,00 m2 cca 2610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 240.000 €, 92,00 m2 cca 2610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.04.2026.,

www.galerijanekretnine.com

3. 5, 92m2 + lođa i terasa, 9/11, CG, lift, klima, interfon, internet, ktv, podrum. Na Vidikovcu, koji je deo gradske opštine Rakovica, smeštena je ulica Vidikovački venac, koja se prostire između ulica Patrijarha Joanikija i Pilota Mihaila Petrovića. Naselje sa kompletnom infrastrukturom,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Rakovica, 138.000 €, 53,00 m2 cca 2600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.berzanekretnina.org

Rakovica, Skojevsko naselje - Luke Vojvodića 2.5, 53m2, CG, lift, 7/7, telefon, interfon, parking U ponudi funkcionalan i svetao dvoiposoban stan, dvostrano orijentisan sa lepim pogledom. Sastoji se iz dnevne sobe, dve spavaće sobe, kuhinje i kupatila. Jedna spavaća soba je na galeriji.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 138.000 €, 53,00 m2 cca 2600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je stan u novom stambenom objektu čija je izgradnja u poodmakloj fazi. Zgrada je ukrovljena i prijavljen je završetak radova u konstruktivnom smislu. Planirani rok završetka radova i useljenja: septembar 2026. godine. Lokacija Objekat se nalazi u blizini Zaplanjske ulice,....

 
 
 
  Stan, BELE VODE, 268.000 €, 103,00 m2 cca 2600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Ako tražite veliki stan u centru Žarkova, ovaj 4 soban stan od 103 m² na 5. spratu zgrade sa liftom pruža sve što vam je potrebno: komfor, sigurnost i odličnu povezanost. Nalazi se u Trgovačkoj ulici. Starogradnja, uknjižena je na 101 m2, a ukupna kvadratura stana je 103 m2. Odlične....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 270.400 €, 104,00 m2 cca 2600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.berzanekretnina.org

Zemun - Gornji grad, VRHUNSKA NOVOGRADNJA 3.5, 104m2 (terasa 6m2), PR/6, CG, lift, telefon, interfon, parking, garaža Karakteristike objekta su funkcionalnost i vrhunska građevinska opremljenost. Korišćeni su najkvalitetniji materijali: podova, zidova, sanitarne opreme, građevinske....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 131.325 €, 51,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Luksuzni smart stambeno-poslovni objekat u centru grada P+4, sakriven od gužve I buke u blizini Pravnog I Ekonomskog fakulteta. Stan je površine 51 m2, nalazi se na četvrtom spratu i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom I kuhinjom, spavaće sobe, kupatila I....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 229.175 €, 89,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Luksuzni smart stambeno-poslovni objekat u centru grada P+4, sakriven od gužve I buke u blizini Pravnog I Ekonomskog fakulteta. Stan je površine 89 m2, nalazi se na trećem spratu i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom I kuhinjom, tri spavaće sobe, dva kupatila....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 190.550 €, 74,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Luksuzni smart stambeno-poslovni objekat u centru grada P+4, sakriven od gužve I buke u blizini Pravnog I Ekonomskog fakulteta. Stan je površine 74 m2, nalazi se na drugom spratu i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom I kuhinjom, dve spavaće sobe, toaleta,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 169.950 €, 66,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Luksuzni smart stambeno-poslovni objekat u centru grada P+4, sakriven od gužve I buke u blizini Pravnog I Ekonomskog fakulteta. Stan je površine 66 m2, nalazi se na prvom spratu i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom I kuhinjom, dve spavaće sobe, toaleta,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 119.900 €, 47,00 m2 cca 2550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Klima Parking Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Radoja Dakića Sprat: 6 Spratnost: 6 Soba: 1 Godina izgradnje: 1956 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 135.000 €, 53,00 m2 cca 2550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 136.000 €, 54,00 m2 cca 2520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.04.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Telefon Parking Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Uralska Sprat: 3 Spratnost: 3 Soba: 2 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, STARA PAZOVA, 230.000 €, 92,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Lift Parking Kanalizacija Novogradnja Interfon Beogradska Sprat: 3 Spratnost: 6 Soba: 3 Godina izgradnje: 2023 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 100)

<< <1 2 3> >>