• GoHome Professional
do 210 m2 parking do 79000 eura što veći do 1600 e - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • do 210 m2 parking do 79000 eura što veći do 1600 e - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 210 m2 parking do 79000 eura što veći do 1600 eura/m2 useljiv

  • Za upit "do 210 m2 parking do 79000 eura što veći do 1600 eura/m2 useljiv" pronađeno 291 nekretnina - prosečna cena 927 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 200 m2 (malo manji)
    • 220 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 60000 eura
    • do 75000 eura (prosečna cena)
    • do 90000 eura
    • do 750 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 887 nekretnina (58 agencija i portala)

  Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 66.600 €, 74,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Centar, ulica Šafarikova. Odličan poslovni prostor preko puta Srpskog narodnog pozorišta. Ovaj veoma svetao poslovni prostor funkcionalnog rasporeda (u sve kancelarije se ulazi iz dugačkog hodnika) čine ukupno 4 kancelarije - jedna velika sjedinjena sa kompletno opremljenom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 59.200 €, 74,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Centar, ulica Radnička. Odličan, veoma komforan troiposoban stan na jednoj od najlepših i najtraženijih lokacija za stanovanje. Nadomak pešačke zone, Spensa, fakulteta, Osnovnog suda Ovaj lep stambeni prostor funkcionalnog rasporeda - u sve prostorije se ulazi iz hodnika....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 55.500 €, 74,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Retko u ponudi! Sjajan dvoiposoban stan na fantastičnoj lokaciji! Nalazi se na trećem spratu u zgradi sa liftom, poseduje dve dvorišno orijentisane terase od kojih je jedna u potpunosti zastakljena. Prostire se na površini od 74m2, sjajnog je rasporeda. Opremljen je lepim i kvalitetnim....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Lipov Gaj, 44.400 €, 74,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajem nov ,komforan,potpuno opremljen stan u mirnom kraju ozbiljnom bračnom paru ili porodici useljiv 1.10.2025.Potreban depozit u visini kirije.Sve dodatne informacije na tel.0612184814 Terasa, Parking, garaža, Internet, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BACKO GRADISTE, 82.400 €, 73,00 m2 cca 1130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prelep trosoba stan u Bačkom Gradištu! Savršen za porodično stanovanje, bez ikakvog ulaganja, useljiv po isplati. Nekretnina je uknjižena 1/1 tako da je kupovina preko kredita moguća. Za više informacija kontaktirajte naše agente prodaje. Terasa, Parking, garaža, Internet, Telefon,....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 51.100 €, 73,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Centar. Izdvajamo iz ponude lokal u pasažu koji se nalazi na odličnoj lokaciji za poslovanje u neposrednoj blizini Sinagoge i srogog centra grada (pešačke zone). Lokal čine dve etaže (prizemlje i suteren). Na donjoj etaži su dve prostorije i ostava, na gornjoj etaži jedna....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Lipov Gaj, 43.800 €, 73,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajem nov četvorosoban stan 73m2 u Lipovom gaju.Ima veliki dnevni boravak i tri sobe za spavanje.Obezbeđeno parking mesto i manji kućni ljubimci su dobrodošli.Useljiv 01.10.2025.Cena 600ePozovite 069788803 .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Košutnjak, 43.800 €, 73,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 102083, V/VI, klima, lift, terasa, parking, stambena zgrada. Stan se sastoji iz ulaza sa plakarima, gostinskog toaleta, dnevnog boravka, trpezarije, kuinje, i odvojenog spavaćeg bloka koji poseduje veću i manju spavaću sobu i kupatilo. Stan poseduje zatvorenu terasu.....

 
 
 
  Kuća, VELIKA PLANA, 72.000 €, 72,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Predgrađe Velike Plane-Staro selo, na regionalnom putu prema Kragujevcu, prodaje se potpuno renovirana kuća površine 72 m², uknjižena 1/1, koja se nalazi na prostranom placu od 10 ari. Kuća je uvučena oko 50 metara od glavnog puta, što obezbeđuje mir i privatnost, a u isto vreme omogućava....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 50.400 €, 72,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

🌟 Izdavanje trosobnog stana na Podbari! 🌟 Tražite prostran stan koji možete prilagoditi svojim potrebama? Ovaj trosobni stan na Podbari je savršena prilika za vas! 🏠 Stan se nalazi na 2. spratu i ima 72m², što ga čini idealnim za porodice ili sve one koji žele dodatni prostor.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 43.200 €, 72,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se izuzetno svetao, komforan, trosoban stan na Grbavici, u blizini OŠ "Sonja Marinković", površine 70m2. Stan ima dve prostrane spavaće sobe, iz jedne manju terasu, dnevni boravak sa izlazom na terasu sa pogledom na Frušku Goru, kuhinju, kupatilo, toalet, predsoblje. Informatika....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 43.200 €, 72,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Centar, ulica Kisačka. Odličan poslovni prostor na IV spratu poslovne zgrade. Neposredna blizina Srpskog narodnog pozorišta i pešačke zone. Ovaj prostor sa ukupno tri kancelarije čine dve etaže. Na donjoj etaži nalaze se jedna veća kancelarija sjedinjena sa kuhinjom i toalet.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 43.200 €, 72,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se trosoban stan na Limanu 3, u blizini Limanskog parka. Stan se nalazi u jednom od najlepših i najmirnijih delova grada, okružen zelenilom, igralištima za decu i velikim brojem slobodnih javnih parking mesta. Lokacija je idealna za porodičan život – u neposrednoj blizini su....

 
 
 
  Stan, NOVI BEČEJ, 56.800 €, 71,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U strogom centru Novog Bečeja, prodaje se komforan dvosoban stan, sa dve prostrane terase površine ukupne površine stana od 71 m 2 na trećem spratu stambene zgrade za kolektivno stanovanje. Stan je u dobrom je stanju odmah useljiv. Tip grejanja u stanu je kombinovan ( TA peći i cini....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 42.600 €, 71,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se stan – Mirijevo, Kraljičin Cvet, ul. Ljube Danilovića | 71m² | 3 spavaće sobe | Terasa | Parking Izdaje se funkcionalan, kompletno namešten stan od 71m² u prizemlju novije zgrade u naselju Kraljičin Cvet, ulica Ljube Danilovića. Struktura stana: Hodnik Dnevna soba sa trpezarijom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 35.500 €, 71,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo namešten, trosoban stan na Bulevaru Slobodana Jovanovića. Stan se sastoji iz hodnika, dnevne sobe, odvojene kuhinje, odvojene dve spavaće sobe, jednog sanitarnog čvora i terase. Nalazi se na prvom spratu zgrade. Jedan deo stana će biti renoviran, useljiv od 01.09. Slobodan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 35.500 €, 71,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se kompletno namešten dvoiposoban stan na Telepu, useljiv od 01.10, potreban depozit. Uz stan ide i parking mesto. Potreban depozit, Terasa, Klima.

 
 
 
  Stan, STARA PAZOVA, 79.000 €, 70,00 m2 cca 1130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.zidart.co.rs

U centru Stare Pazove, blizu međugradske autobuske stanice, na III spratu, u potkrovlju zgrade koja je uvučena od ulice, prodaje se uknjižen, odmah useljiv, trosoban stan, površine 70m2. Stan je sledeće strukture: hodnik, kupatilo, prostran dnevni boravak sa kuhinjom, tri spavaće....

 
 
 
  Stan, KRNJAČA, 65.000 €, 70,00 m2 cca 930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 112569, II/II, klima, terasa, izvorno stanje, ulaz prosečan, stara gradnja, fasada prosečna, parking, stambena zgrada. Prodaje se stan na samom Zrenjaninskom putu,sa prelepim pogledom sa visine balkona.2 Velike spavace sobe,komforan dnevni boravak sa prostranom kuhinjom.Svoje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 45, 56.000 €, 70,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se svetao, potpuno renoviran stan u ulici Jurija Gagarina na Novom Beogradu, na svega nekoliko minuta hoda od Savskog keja i u neposrednoj blizini velikih poslovnih i tržnih centara – Delta City, Airport City i TC Piramida. Stan se prostire na 70 m² funkcionalno raspoređenog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Lipov Gaj, 52.500 €, 70,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Lipov gaj, ulica Ivana Boldižara. Odličan, veoma komforan, kompletno namešten dvosoban stan u poznatom naselju Lipov gaj. Ovaj lep stambeni prostor čine prostran dnevni boravak, odvojena kuhinja sa trpezarijom i manjom ostavom, velika spavaća soba, ulazni hodnik, kupatilo....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 52.500 €, 70,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan se nalazi u ulici Slavka Ćuruvije. Ima dve spavaće sobe, dnevni boravak, kuhinju, veliku terasu od 12 m2, kupatilo, toalet, ostavu, hodnik sa policama na spratu. Prvi sprat. Centralno grejanje na kalorimetre, klima. Namešten. Depozit u visini kirije. Useljiv odmah. Javni parking....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 49.000 €, 70,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

TOOP LOKACIJA !!! GRBAVICA !!! BULEVAR CARA LAZARA , KOD PALAČINKARNICE " DIZNI " ALEKSANDAR ZGRADA USELJIV ODMAH !!! SASTOJI SE OD HODNIKA, DNEVNE SOBE SA KUHINJOM I IZLAZ NA TERASU , DVE SPAVAĆE SOBE ( JEDNA IMA BRAČNI KREVET I IMA IZLAZ NA TERASU, A DRUGA JE DEČIJA SA SINGL....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman IV, 45.500 €, 70,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Liman 4-trosoban 70m2, odmah useljiv, kompletno namešten za normalan porodičan život. Stan je tehnički opremljen, mogućnost povezivanja kablovske i interneta na ime zakupca. U blizini škole, hipermarketa autobuskih stanica ka studentsko gradu, centru na jednu stranu, odnosno medicinsko....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 45.500 €, 70,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Izdavanje trosobnog stana kod Ribarskog Ostrva! 🏠✨ 📍 Lokacija: Iza Limanskog Lidla, budući Liman 5 🔹 Površina: Prostran trosoban stan sa dve spavaće sobe i terasom od 15m² 🔹 Sadržaj: - Kompletno opremljen stan, idealan za udoban život 🌟 - Klimatizacija za prijatne letnje dane....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 11c, 42.000 €, 70,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Beograd,Džona Kenedija ulica, 2.0,70kvm,namešten, odvojena kuhinja+trpezarija+dnevna+spavaća soba, 2 terase, dvostran stan, cg (info stan 14000din),klima, održavanje oko 1000din,useljiv 01.10. novija gradnja, parking nije zoniran,600e+DEP+ag.provizija 50% (br.reg.220) 061/7000368....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kluz, 38.500 €, 70,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Dobar trosoban stan na 20m od Bulevara kralja Aleksandra, malo iznad Cvetkove pijace. Dve terase. Infostan oko 1000,00 dinara, namešten. Uredna zgrada sa liftom, ispred zgrade parking za stanare van zone. Depozit u visini jedne zakupnine, useljiv odmah. Agencijska provizija 50% od....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 38.500 €, 70,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajem trosoban, upravo renoviran i moderno opremljen stan (70m2 + 2 terase). Stan je opremljen sa novim namestajem, tehnikom (klima uredjaj,TV, veš mašina, kombinovani frižider, šporet,usisivač, mikrotalasna pećnica, toster) i kompletnim setom posudja i pribora za kuhinju(pegla,....

 
 
 
  Stan, VRBAS, 39.500 €, 69,00 m2 cca 570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Dvosoban stan u Bačkom Dobrom Polju – poseban ulaz, dvorište, terasa. Na prodaju namešten dvosoban stan površine 69 m² + terasa 5 m² u Bačkom Dobrom Polju , deo kuće sa posebnim ulazom , privatnim dvorištem i dodatnom šupom . Nalazi se u strogom centru sela , preko puta škole , na....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 61.200 €, 68,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izuzetno lep, luksuzan stan u Veterniku, površine 68m². Smešten na drugom spratu kvalitetne zgrade sa liftom. Stan odiše stilom, moderno i pažljivo uređen, sa vrhunskom opremom i tehnikom koja pruža maksimalan komfor. Raspored je savršen za savremeni način života: prostrana dnevna....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 51.000 €, 68,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Nova Detelinara, ulica Janka Čmelika. Predstavljamo komforan, namešten trosoban dupleks stan u neposrednoj blizini Bulevara Evrope, Osnovne škole, vrtića, više trgovinsko-ugostiteljskih objekata. Ovaj stambeni prostor čine dve etaže. Donju etaža stana čine ulazni hodnik,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 40.800 €, 68,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Retko u ponudi! Trosoban PET-FRIENDLY stan u tek useljenoj zgradi na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu. U potpunosti opremljen lepim, novim i kvalitetnim nameštajem. Poseduje dve spavaće sobe, dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, kupatilo sa kadom. Komfornu terasu koja....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 46.200 €, 66,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencija je upisana u registar posrednika pod rednim brojem 142 * VENIS Nekretnine * Izdajemo 66 m2 NOVA DETELINARA ul.Branka Bajića, trosoban komplet namešten stan, 1 sprat od 5, cg, vm, terasa, klima, USELJIV, obezbeđeno 1 PARKING mesto u dvorištu zgrade CENA mesečno 700 Evra +....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 46.200 €, 66,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izuzetno lep, kompletno opremljen stan,mirna ulica, dvorišno orijentisan mirno,grejanje na gas,mali troškovi,uz stan ima i garaža.Lep raspored hodnik, dnevni boravak, trpezarija, kuhinja, soba, kupatilo,vešernica,terasa,2 klime,internet uveden u stanu,useljiv,cena 700 e+ depozit+....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 65, 65.000 €, 65,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 113804, VII/IX, klima, lift, terasa(2), nov luks, novogradnja, garaza, stambena zgrada. Moderno opremljen stan u kompleksu Elixir Garden! Stan se sastoji od dnevnog boravka sa izlazom na terasu, kuhinje i trpezarije,spavaće sobe sa izlazom na drugu terasu,kupatila i....

 
 
 
  Stan, KANJIŽA, 58.500 €, 65,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

PRODAJA STANOVA (43, 65 i 71m2) 900 eur/m2; PRODAJA GARAŽA (5000 eur); SVE U IZGRADNJI U KANJIŽI, USELJIVO ZA 1 MESEC OD KUPOVINE OSIM ZA STAN OD 43m2KOJI JE ODMAH USELJIV. MOGUC IZBOR PLOCICA I LAMINATA. BANJA KANJIŽA - BLIZINA MADJARSKE I JEZERA PALIĆ INFORMACIJE: 064 133 25 94....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 52.000 €, 65,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

🏠 IZDAJE SE NOV, IZUZETAN TROSOBAN STAN – TEMERINSKA 📍 Odlična lokacija, stan je okrenut prema dvorištu, nema buke 🔹 Osnovne karakteristike: 🆕 Nov stan u potpuno novoj zgradi, 2.sprat 📐 Površina: 65m², Dve spavaće sobe, Dva kupatila, Terasa 🅿️ Parking mesto u dvorištu zgrade....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 48.750 €, 65,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 111374, I/IV, klima, lift, terasa, renoviran, ulaz mermerni, parking, stambena zgrada. U ponudi za izdavanje je renoviran stan u mirnom, elitnom porodičnom kraju. Nalazi se u održavanoj zgradi novije gradnje sa liftom i interfonom. Stan je šarmantnog enterijera, po....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 39.000 €, 65,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se odličan,komforan trosoban stan površine 65m2 u Tolstojevoj ulici, u srcu Grbavice, opremljen za funkcionalno stanovanje. U blizini stana je sve potrebno za život i funkcionisanje. Stan se sastoji od dnevne sobe u čijem sastavu čini kuhinja sa tepezarijom i izlaz na lepu,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 39.000 €, 65,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sam, Grbavica, ulica Tolstojeva. Namešten dvoiposoban stan na lepoj i atraktivnoj lokaciji. Ovaj lep stambeni prostor čine dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatilo sa kadom i velika terasa. I sprat u stambenoj zgradi novije gradnje. Cena zakupa sa....

 
 
 
  Stan, INĐIJA, 72.500 €, 64,00 m2 cca 1130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dvosoban stan površine 64 m² u prizemlju stambene zgrade, u mirnom i porodičnom naselju. Stan se sastoji od prostranog dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, spavaće sobe, kupatila i hodnika. Odličnog je rasporeda i pruža puno prirodnog svetla. Prizemlje pogodno za starije....

 
 
 
  Stan, NOVI BEČEJ, 45.000 €, 64,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U centru Novog Bečeja, prodaje se komforan dvosoban stan površine 64 m 2 na tećem spratu stambene zgrade. Stan je u dobrom je stanju i udmah useljiv. Tip grejanja u stanu je centralno grejanje na gas. Ovaj dobro osvetljen stan poseduje i terasu. Imate priliku da postanete vlasnik....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 43-84 (od ukupno 292)

<< <1 2 3 4 5 6 7> >>