• GoHome Professional
do 210 m2 parking do 1800 eura/m2 pala cena Najnov - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 210 m2 parking do 1800 eura/m2 pala cena Najnov - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 210 m2 parking do 1800 eura/m2 pala cena Najnovije

  • Za upit "do 210 m2 parking do 1800 eura/m2 pala cena najnovije" pronađeno 10 nekretnina - prosečna cena 1.657 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 200 m2 (malo manji)
    • 220 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 1700 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 1800 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 170000 eura
  •  Po detaljima
    • 4.sprat
    • novogradnja
    • podno grejanje
    • polunamešten
    • parket
  • Slike

Pretraženo 200 887 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-2%

Promena cene sa 123.000 € na 121.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, STARA PAZOVA, 121.000 €, 71,00 m2 cca 1700 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
02.11.2025 - 127.000 €
16.11.2025 - 123.000 €
10.05.2026 - 121.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.11.2025.,

www.indomio.rs

Stara Pazova, Stari Banovci – Pere Čodanovića 3.0, 71m2 (terasa 3m2), 1/5, GAS, lift, interfon, parking U najlepšem delu Starih Banovaca, u neposrednoj blizini Dunava prodaje se komforan, trosoban stan. Kompletno je opremljen najkvalitetnijom opremom sa podnim grejanjem na gas, pa....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 58.000 € na 52.727 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, PANČEVO, 52.727 €, 29,00 m2 cca 1820 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 58.000 €
10.05.2026 - 52.727 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Funkcionalna garsonjera, odlična spratnost. Stanovi ovih kvadratura se prvi prodaju, zato ne gubite vreme zakažite gledanje. Margita mirno naselje, zgrada nedaleko od sadržaja poput marketa, nedaleko od centra i blizu nove glavne autobuske stanice. Kvalitetna gradnja, izdvajamo etažno....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 82.000 € na 74.545 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, PANČEVO, 74.545 €, 41,00 m2 cca 1820 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 82.000 €
10.05.2026 - 74.545 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Zbog blizine centra, sve uređenije infrastrukture, bogat blizinom najbitnijih sadržaja, a još uvek sačuvanog mira, Margita postaje sve traženiji i poželjniji deo grada. Bez visokih zgrada i bučnih saobraćajnica, već je postala dom mnogih kako Pančevaca, tako i građana pridošlih iz....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 210 m2 parking do 1800 eura/m2 pala cena najnovije'
139.000 €
139.000 €
195.000 €
 
-14%

Promena cene sa 100.000 € na 86.364 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, PANČEVO, 86.364 €, 50,00 m2 cca 1730 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 100.000 €
10.05.2026 - 86.364 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Deo grada kojeg reprezentuju spomenik kulture od izuzetnog značaja - Preobraženska crkva u neovizantijskom stilu (1873-1878) i osnovna škola koja je đake primila još davne 1794. godine. Danas Margita ima dva bulevara, markete, glavnu železničku stanicu i uskoro glavnu autobusku stanicu.....

 
 
 
 
-14%

Promena cene sa 132.000 € na 114.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, PANČEVO, 114.000 €, 66,00 m2 cca 1730 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 132.000 €
10.05.2026 - 114.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Uknjižen stan (predbeležbom) predviđenog roka useljenja septembar 2027. godine. Sa dve spavaće sobe, savremene koncepcije i praktičnog rasporeda. Dodatak urbanosti čine etažno grejanje na gas. Profili su aluminijumski, sigurnosna brava, podovi keramika i tarket. Stan poseduje i ostavu....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 169.200 € na 150.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, PANČEVO, 150.000 €, 94,00 m2 cca 1600 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
04.02.2026 - 150.000 €
17.04.2026 - 169.200 €
10.05.2026 - 150.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.02.2026.,

www.indomio.rs

Na samo 3 minuta kolima od centra grada, a izdvojena od gradske buke, nalazi se novogradnja i useljiv stan na drugom spratu. Vanknjižno vlasništvo 1/1, u postupku uknjižavanja. Samo za keš do uknjižbe. Nema PDV - a, već se plaćaju apsolutna prava. Stan ima dve spavaće sobe od kojih....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 203.500 € na 185.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, ČAJETINA, 185.000 €, 100,00 m2 cca 1850 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.12.2025 - 209.000 €
11.03.2026 - 203.500 €
10.05.2026 - 185.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.12.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Predstavljamo vam ekskluzivnu kuću u modernom kompleksu , kompletno opremljenu sa wellness sadržajem u naselju Šainovci, jednom od najmirnijih i najpoželjnijih delova Zlatibora. Kuća je smeštena na posebnoj parceli površine 4,5–5 ari, a površina objekata je 100m2, raspoređena na dva....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 208.900 € na 195.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Borča, 195.000 €, 104,45 m2 cca 1870 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.04.2026 - 208.900 €
10.05.2026 - 195.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

4.0, 104,45m2, terasa, 2/2, EG, telefon, interfon, parking mesto. Građevinska dozvola. 🏡 Prodaja stana – Borča, Ovčanski put U ponudi moderan četvorosoban stan od 104,45m² u kvalitetnoj novogradnji, smešten u mirnom i planski uređenom kompleksu zatvorenog tipa. ✨ Osnovne karakteristike:....

 
 
 
 
-18%

Promena cene sa 190.000 € na 155.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BARAJEVO, 155.000 €, 210,00 m2 cca 740 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 190.000 €
10.05.2026 - 155.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

U prilici smo da Vam ponudimo kucu na tri etaze na 13 ari placa. U sklopu placa postoji pomocni objekat, kao i bunar. Plac je pod vocem, ogradjen betonskim stubovima, zicom, do ulice legi ograda. Kuca je zidana 2004. godine sa dva odvojena sprata i prizemljem gde se nalazi garaza....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-9 (od ukupno 6)

<< <1> >>