• GoHome Professional
do 210 m2 parking do 100000 eura uknjižen zadnjih - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 210 m2 parking do 100000 eura uknjižen zadnjih - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 210 m2 parking do 100000 eura uknjižen zadnjih 14 dana što skuplji

  • Za upit "do 210 m2 parking do 100000 eura uknjižen zadnjih 14 dana što skuplji" pronađeno 35 nekretnina - prosečna cena 2.104 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 200 m2 (malo manji)
    • 220 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 95000 eura (malo jeftiniji)
    • 100000 eura (malo skuplji)
    • do 2000 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 900 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+5%

Promena cene sa 105.000 € na 110.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Zemun, 110.000 €, 47,00 m2 cca 2340 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.05.2026 - 105.000 €
08.05.2026 - 110.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se jednoiposoban delimično renoviran stan u mirnom delu Zemun polja. Stan je u visokom prizemlju, grejne površine 42m2 plus terasa 5m2. Stan poseduje i suterenski prostor ispod stana ukupne površine 41m2 koji može da se adaptira u stan što ovoj nekretnini daje izuzetan investicioni....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 110.000 €, 69,00 m2 cca 1590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Cena nije fiksna! Na prodaju 3.0 stan sa korišćenjem dvorišta u najlepšem delu Zemun polja, blizu okretnice autobusa i nekoliko prodavnica. Stan je uknjižen na 49m2 kao izvorno dvosoban. Treća soba je naknadno dozidana i nalazi se u sivoj fazi radova. Ukupne stambene površine 69m2....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kumodraž 1, 109.900 €, 32,00 m2 cca 3430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

Izuzetno lep funkcionalan stan, nov kompletno oprenljen novim nameštajem, dvostran svetao. Stan se nalazi u mirnom delu početka naselja Kumodraža I u blizini više linija GSP prevoza, kao i ostala infrastuktura. U blizini se nalazi Farmaceutski fakultet a u izgradnji je i najveći naučno-istraživaćki....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 210 m2 parking do 100000 eura uknjižen zadnjih 14 dana što skuplji'
92.000 €
88.000 €
107.000 €
  Stan, NOVI SAD, Centar, 107.500 €, 39,00 m2 cca 2760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka - 1102521 - Cena je 107500 + 3% agec. provizija. Uknjižen jednoiposoban stan u Petrovaradinu. Stan se sastoji iz dnevnog boravka sa kuhinjom, spavaće sobe, kupatila i terase. Izuzetno lep i funkcionalan stan u novijoj, kvalitetno izgrađenoj zgradi. Grejanje je etažno....

 
 
 
  Stan, SURČIN, 105.000 €, 48,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.berzanekretnina.org

Uknjižen stan od 48 kvm na Ledinama u mirnom kraju. 200 m od glavne ulice i autobuskog stajališta. Uz stan se dobija i parking mesto. Prostorije: dnevno-trpezarijski deo, kuhinja, soba, kupatilo, terasa Agencijska provizija 2% Bore Stankovića.

 
 
 
  Stan, SOKO BANJA, 105.000 €, 51,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju stan u samom centru Sokobanje, 51 m2. Stan se nalazi u neposrednoj blizini šetališta, i zbog svoje lokacije i konfiguracije, idealan je kako za život tako i za izdavanje. Nalazi se na drugom spratu manje porodične zgrade i sastoji se od ulaznog hodnika, prostranog dnevnog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 105.000 €, 34,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je stan strukture koji kupci najčešće traže– u novijoj gradnji jednoiposoban sa pripadajućim parking mestom. Stan je svetao, dvostrano orijentisan, funkcionalan, uknjižen, brzo useljiv, bez ulaganja. Raspored je izuzetno praktičan – iz predsoblja se ulazi u sve prostorije.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 104.000 €, 57,00 m2 cca 1830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju dvosoban stan 57m2, u novijoj, manjoj stambenoj zgradi, na lepoj, mirnoj lokaciji u Donjoj Vrežini. Stan se nalazi na drugom spratu, bez lifta. Osvetljen stan koji zrači toplinom i lepom energijom, sastoji se od ulaznog hodnika, prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom i....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Rakovica, 103.000 €, 30,00 m2 cca 3430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Stan u Skojevskom naselju sa svojim parking mestom, uknjižen na 29m2, mereno 30m2, u novijoj zgradi, na odličnoj poziciji u blizini Kosutnjaka, okružen parkovima, u blizini Maxija, puno kafića, banaka, dosta prodavnica, gradskog prevoza Stan se sastoji od ulaznog predsoblja, velikog....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Staro Groblje, 101.000 €, 58,00 m2 cca 1740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Niš, Palilula - Prodaje se odličan 2.0 stan, 58m2, na 2. spratu od 3, na 600m od crkve Sv. Nikola. Sastoji se iz prostrane dnevne sobe, spavaće sobe, kuhinje i kupatila. Iz dnevne sobe se izlazi na terasu. Zgrada ne poseduje lift. Stan je kompletno renoviran. Razvedeno je podno grejanje,....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 98.000 €, 46,00 m2 cca 2130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

U ponudi je prodaja stanova Vrnjačka Banja, moderan jednoiposoban stan površine 46m² u naselju. Stan se nalazi na prvom spratu zgrade novije gradnje iz 2020. godine sa podrumom i obezbeđenim parking mestom u dvorištu. Stan je svetao, funkcionalan i luksuzno opremljen, bez potrebe....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 95.000 €, 43,00 m2 cca 2210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Prodaje se uknjižen 2.0 stan, površine 43m2 + terasa, bez dodatnih ulaganja u urbanom i infrastrukturno razvijenom naselju Plavi Horizonti. Stan je u odličnom stanju, namešten Gradska kanalizacija, parking prostor ispred zgrade Uredna dokumentacija, uknjižen Grejanje pomoću norveških....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 92.700 €, 25,00 m2 cca 3710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.indomio.rs

Novi Sad - Grbavica - centralni deo - prodaje se odličan jednosoban od 25m2 + 6m2 terase, visoko prizemlje, uknjižen 1/1. Stan je odličnog rasporeda, iz hodnika pravo kupatilo, levo lepa soba, pored kuhinja sa izlazom na terasu. Prodaje se kompletno namešten, dvorišno je orijentisan,....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 89.900 €, 51,00 m2 cca 1760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Pančevo, Moravska, 51m2, 2.5, VPR/4, CG. Struktura: Dnevni boravak, spavaća soba, manja radna soba, kuhinja sa trpezarijom, hodnik, kupatilo, pripadajući podrum. Centralno grejanje. Delimično renoviran, novo kupatilo, pvc stolarija..Stvari i aparati koji su na slikama idu uz stan.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 85.490 €, 25,00 m2 cca 3420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

PRELEPA, KOMPLETNO NAMEŠTENA GARSONJERA NA NOVOJ DETELINARI---Agencijska šifra: 1007064.Prodaje se kompletno nameštena garsonjera koja se nalazi  3.spratu zgrade sa liftom, na Novoj Detelinari u blizini Bulevara Evrope. Stan je dvorišno orijentisan, prodaje se potpuno opremljen,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 85.000 €, 85,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju stan u Durlanu, na odličnoj lokaciji. Površina stana je 40m2 i plus prelepa terasa od 45m2. Kompletno namešten, bez većih ulaganja. Grejanje i hladjenje je regulisano toplotnim pumpama, ali ima i inverter klima (kupljena pre 2 meseca, još uvek u garanciji). Sastoji se od....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 85.000 €, 70,00 m2 cca 1210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Komforan trosoban stan u centru grada, blizu reke, sa svim pogodnostima koje pruža stanovanje u kući. Ima pripadajuće prednje i zadnje dvorište, tavan, podrum, garažu i dva parking mesta ispred. Postoji mogućnost proširenja stambenog prostora za još 80 m2, tavan ima i više nego dovoljnu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 78.750 €, 63,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Stan se nalazi na odličnoj lokaciji u centru Mladenovca, na IV spratu zgrade bez lifta pored parka. Uknjižen je i može se kupiti na kredit. Stan je prostran, dvostran, svetao i renoviran. Po strukturi je dvosoban, sastoji se od velikog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 78.000 €, 45,00 m2 cca 1730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.04.2026.,

www.vintimnekretnine.com

U ponudi je 1.5 stan na prvom spratu, u mirnijem delu Kaludjerice. U blizini prevoza, skole, prodavnica. Povrsina stana je 45m2 i uknjizen je na punu kvadraturu.Stan je vrlo komforan, sve prostorije su prostrane i ima dosta prirodnog svetla. U cenu stanu ulazi i parking mesto ispred....

 
 
 
  Stan, KALUĐERICA, 78.000 €, 45,00 m2 cca 1730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 75.000 €, 40,00 m2 cca 1880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju funkcionalan i izuzetno perspektivan stan u prizemlju kuće, smešten u mirnom i prijatnom delu Zemuna – idealan kako za život, tako i za pametnu investiciju! Stan je uknjižen na 38m², dok je ukupna korisna površina 40m², što ga čini maksimalno iskorišćenim i vrlo komfornim.....

 
 
 
  Stan, BISTRICA, 74.000 €, 33,00 m2 cca 2240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka 1101976 -CENA 74000 + 3% agencijska provizija . Uknjižen jednosoban stan na Novom Naselju u prelepom okruženju punom zelenila. Sastoji se od kuhinje, ,jedne sobe, kupatila, predsoblja i pod krovom je prostor oko 20 m2 koji se može iskoristiti za proširenje stana.....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 74.000 €, 31,00 m2 cca 2390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Zlatibor - Titova Vila | LUX 1.5 stan, 31 m2, terasa Na prodaju luksuzno opremljen apartman u prestižnom kompleksu Titova Vila na Zlatiboru, idealan za uživanje i kao investicija za izdavanje. Stan ima 31 m2 i nalazi se na v spratu kvalitetne novogradnje. Odlikuje ga odlična iskorišćenost....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 71.990 €, 31,00 m2 cca 2320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Zlatibor - Titova Vila | LUX 1.5 stan, 31 m2, terasa, parking Na prodaju luksuzno opremljen apartman u prestižnom kompleksu Titova Vila na Zlatiboru, idealan za uživanje i kao investicija za izdavanje. Stan ima 31 m2 i nalazi se na visokom prizemlju kvalitetne novogradnje. Odlikuje....

 
 
 
  Stan, Kopaonik, 70.000 €, 35,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Kopaonik, Treska - Stefana Prvovenčanog 1. 5, 35m2, terasa 2m2, podno grejanje na struju, PR/4 Prodaje se funkcionalan apartman na Kopaoniku, u naselju Treska, udaljen svega oko 7 minuta vožnje od centra Kopaonika. Lokacija pruža idealan balans između mira i blizine svih sadržaja....

 
 
 
  Stan, RAŠKA, 70.000 €, 35,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Kopaonik, Treska - Stefana Prvovenčanog 1.5, 35m2, terasa 2m2, podno grejanje na struju, PR/4 Prodaje se funkcionalan apartman na Kopaoniku, u naselju Treska, udaljen svega oko 7 minuta vožnje od centra Kopaonika. Lokacija pruža idealan balans između mira i blizine svih sadržaja koje....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 67.000 €, 41,00 m2 cca 1630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Zlatibor, Stacionar Čigota, Alekse Popovića, 41m2 41m2, 2.0, 4/6, EG, lift, parking, interfon, izvorno, uknjižen. Stan se nalazi u mirnom delu Zlatibora, pored stacionara....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 67.000 €, 31,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Zlatibor - Titova Vila | LUX 1.5 stan, 31 m2, terasa Na prodaju luksuzno opremljen apartman u prestižnom kompleksu Titova Vila na Zlatiboru, idealan za uživanje i kao investicija za izdavanje. Stan ima 31 m2 i nalazi se na prvom spratu kvalitetne novogradnje. Odlikuje ga odlična iskorišćenost....

 
 
 
  Stan, SOKO BANJA, 65.000 €, 30,00 m2 cca 2170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju stan u samom centru Sokobanje, 30 m2. Stan se nalazi u neposrednoj blizini šetališta, i zbog svoje lokacije i konfiguracije, idealan je kako za život tako i za izdavanje. Nalazi se na prvom spratu manje porodične zgrade i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa....

 
 
 
  Stan, SOKO BANJA, 65.000 €, 29,00 m2 cca 2240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju stan u samom centru Sokobanje, 29 m2. Stan se nalazi u neposrednoj blizini šetališta, i zbog svoje lokacije i konfiguracije, idealan je kako za život tako i za izdavanje. Nalazi se na prvom spratu manje porodične zgrade i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa....

 
 
 
  Stan, SOKO BANJA, 65.000 €, 31,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju stan u samom centru Sokobanje, 31 m2. Stan se nalazi u neposrednoj blizini šetališta, i zbog svoje lokacije i konfiguracije, idealan je kako za život tako i za izdavanje. Nalazi se na drugom spratu manje porodične zgrade i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 61.000 €, 23,00 m2 cca 2650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

Jednoiposoban stan, nisko prizemlje, uknjižen kao garažni boks od 23m2 (mereno 33m2). Samo keš kupci. Zgrada ima za stanare, veliki pripadajući parking sa rampom. Stan se sastoji od predsoblja, kupatila, dnevne sobe, uvučene kuhinje sa trpezarijom, spavaće sobe i terase. Stan se vodi....

 
 
 
  Stan, SOKO BANJA, 50.000 €, 24,00 m2 cca 2080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju stan u samom centru Sokobanje, 24 m2. Stan se nalazi u neposrednoj blizini šetališta, i zbog svoje lokacije i konfiguracije, idealan je kako za život tako i za izdavanje. Nalazi se na drugom spratu manje porodične zgrade i sastoji se od ulaznog hodnika, višenamenske prostorije,....