• GoHome Professional
do 210 m2 parking do 100000 eura uknjižen što manj - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • do 210 m2 parking do 100000 eura uknjižen što manj - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 210 m2 parking do 100000 eura uknjižen što manji

  • Za upit "do 210 m2 parking do 100000 eura uknjižen što manji" pronađeno 1 653 nekretnina - prosečna cena 1.833 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 200 m2 (malo manji)
    • 220 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 95000 eura (malo jeftiniji)
    • 100000 eura (malo skuplji)
    • do 1800 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 900 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Telep, 69.000 €, 27,00 m2 cca 2560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 118165, PR/, klima, uknjižen, parking. Prodaje se funkcionalan stan od 27m² u prizemlju zgrade u mirnoj ulici Pavla Bakića, na granici Telepa i Adica. Lokacija je idealna – na samo pet minuta hoda od osnovne škole "Jožef Atila" i deset minuta od Bulevara Patrijarha....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 66.950 €, 27,00 m2 cca 2480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.03.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Novi Sad, Telep, ulica Pavla Bakića. Nova garsonjera koja se nalazi na lepoj i mirnoj lokaciji za stanovanje u blizini Bulevara patrijarha Pavla i osnovne škole “Jožef Atila”. Ovaj prostor čini jedna soba sa spavaćim delom i dnevnim boravkom, kuhinjom i kupatilom. Stan se nalazi na....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 65.000 €, 27,00 m2 cca 2410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem stan na Zlatiboru iza Hotela Mona, kod Tria i Pepco, par min pesaka do centra. Uknjizen 1/1. Podno ima preko 30m2, uknjizen na 27. Komplet opremljen. Atraktivna lokacija za izdavanje. Zgrada ima parking. Moguća zamena za Novi Sad. Vlasnik Lift.

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, 62.500 €, 27,00 m2 cca 2320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.06.2024.,

www.meganekretninenis.rs

_______________ TOP PONUDA PREPORUKA GARANCIJA CENA 62.500 evra, ODLIČNA PRELEPA LOKACIJA NASELJE DURLAN UL.ŽARKA ZRENJANINA U SAMOJ BLIZINI DURLANSKE PIJACE, ŠKOLE I NASELJA BEVERLI HILS KAO I DIS-a, PRODAJEM IZUZETA NOV malo korišćen LEP JEDNOSOBAN STAN, VRHUNSKI KVALITET GRADNJE,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 61.600 €, 27,00 m2 cca 2280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Oglašavamo prodaju jednoiposobnog stana na lepoj lokaciji na Adicama. Poseduje:dnevnu sobu sa kuhinjom,odvojenu spavaću sobu,kupatilo i parking ispred zgrade. Prodaje se komplet namešten sa novim stvarima. Uknjižen. Prodaja isključivo za keš. Za više informacija pozovite. Agencijska....

 
 
 
  Stan, Kopaonik, 61.485 €, 27,00 m2 cca 2280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 89951, I/IV, terasa, uknjizen, nov luks, ulaz mermerni, novogradnja, fasada nova, garaza, parking, stambena zgrada. U ponudi fantastican studio apartman,u zgradi vrhunskog kvaliteta na samo 30m od gondole. Imamo cast da predstavimo prodaju nekretnina od investitora....

 
 
 
  Stan, BRUS, 61.485 €, 27,00 m2 cca 2280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.11.2022.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 89951, I/IV, terasa, uknjižen, nov luks, ulaz mermerni, novogradnja, fasada nova, garaza, parking, stambena zgrada. U ponudi fantastican studio apartman,u zgradi vrhunskog kvaliteta na samo 30m od gondole. Imamo cast da predstavimo prodaju nekretnina od investitora....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 59.800 €, 27,00 m2 cca 2220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan se nalazi u naselju Adice, ima odličan raspored tako da ima i odvojenu spavaću sobu. Stan ima podno grejanje na toplotne pumpe tako da su računi jako niski. Ispred zgrade imamo prostor za parkiranje, obeležen i ima svoju rampicu . Stan dobijate u potpunosti namešten, 95% nameštaja....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 59.655 €, 27,00 m2 cca 2210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju atipski stan u Vrnjačkoj Banji. Kompleks stanova je smešten u mirnom delu Vrnjačke Banje, što pruža neophodnu udobnost i spokoj. Pozicioniran je tako da se nalazite u neposrednoj blizini svih gradskih dešavanja. Organizacija stambenih jedinica je prilagođena savremenom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 57.680 €, 27,00 m2 cca 2140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Predstavljamo Vam fenomenalnu nekretninu u novogradnju, retkost na tržištu, nekretnina ima dve odvojene prostorije. Izuzetno funkcionalan stan, nalazi se na vrhunskoj lokaciji punoj zelenila i parking mesta, odlična i za život i za izdavanje. Uknjižen 1/1. Pozovite za sve informacije.....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 54.000 €, 27,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

- Uknjižen stan. - Čista i uredna dokumentacija. - Mogućnost kupovine putem stambenog kredita. - Lux novogradnja. - Prvi sprat. - Etažno grejanje na struju. - Klima (Daikin). - Lift. - ALU stolarija. - Roletne na dugme. - Komarnici. - Bosch kotao za grejanje s nižom potrošnjom. -....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 46.650 €, 27,00 m2 cca 1730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 1007416.Prodaje se garsonjera od 27 m2 u prizemlju zgrade u izgradnji na Adicama, od kvalitetnog investitora. Stan će biti uknjižen kao garaža. Rok izgradnje je Jun 2026. Savršen izbor za porodični život ili investiranje, miran kraj Adica.- Uredna dokumentacija-....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 46.500 €, 27,00 m2 cca 1720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju funkcionalna i svetla garsonjera površine 27m², smeštena u mirnom i prijatnom delu Adica u Novom Sadu. Stan se nalazi u prizemlju novije zgrade i predstavlja odličan izbor kako za život, tako i kao investicija. Prostor je pažljivo organizovan i maksimalno iskorišćen, a....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 35.000 €, 27,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju poslovni prostor u TC Gorča. Lokal je površine 27m2. Nalazi se u suturenu. Sastoji se iz jedne veće prostorije i mokrog čvora. Lokal je pogodan za obavljanje raznih delatnosti. Cg je isključeno,ali može se ponovo priključiti. Uknjižen,čisto vlasništvo. Ovo je samo deo naše....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 88.000 €, 28,00 m2 cca 3140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencija Lider prodaje nameštenu i opremljenu garsonjeru 28m + 14m zastakljena terasa ( sa urednom dokumentacijom za knjiženje terase ). Uz stan se prodaje i jedno parking mesto sa nadstrešnicom u dvorištu, kolski ulaz sa daljinskim otvaranjem kapije. Stan je dvorišno orijentisan,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Petlovo Brdo, 83.000 €, 28,00 m2 cca 2960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.10.2025.,

www.berzanekretnina.org

U ponudi je jednosoban stan iz otkupa useljen 1995godine. Renoviran je pre 2 godine ima pripadajući podrum,javni parking,staze ispred i iza zgrade lokacijski između 2 škole u blizini se nalazi vrtić i srednja škola a i gradski prevoz(56 59 542 502). Lako adaptibilan u jednoiposoban....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 82.500 €, 28,00 m2 cca 2950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Uknjižen stan u Rumenačkoj ulicI Prodaje se sa nameštajem. Parking u dvorištu zgrade Za više informacija kontaktirajte nas na broj: Mila 0628153377 Registarski broj posrednika: 1018 M2 kvadrat nekretnine, Novi Sad Terasa.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 78.280 €, 28,00 m2 cca 2800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Uknjižen, renoviran stan u Almaškoj ulici. Potpuno renoviran, parket, keramika, pvc stolarija, promenjene instalacije. Fizički odvojena kuhinja i trpezarija sa prirodnom ventilacijom. Odličnog rasporeda, pa postoji mogućnost rekonstrukcije u jednoiposoban stan. Odmah useljivo! Mirna....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 77.000 €, 28,00 m2 cca 2750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.09.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se dvoiposoban stan na Telepu u blizini Bulevara Patrijarha Pavla i Bulevara Evrope. Uknjižen je na 28m2, ali u stvarnosti ima 46m2. U cenu je uključeno i parking mesto u dvorištu zgrade u kojem se takođe nalazi i biciklana. Stan je uknjižen 1/1 na vlasnika. Vredi pogledati.....

 
 
 
  Stan, RAŠKA, 69.000 €, 28,00 m2 cca 2460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 121555, PR/V, klima, uknjizen, nov luks, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking, stambena zgrada. Kaze se da svaka cena ,mora da ima opravdanje,a ovde je to slucaj od kvaliteta pa do sadrzaja koje se nude,a to cete saznati kada procitate ostatak. Nudimo vam na....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 69.000 €, 28,00 m2 cca 2460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo uknjižen, jednoiposoban stan u Hadži Ruvimovoj ulici. Stan se sastoji iz hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom, odvojene spavaće sobe i jednog sanitarnog čvora. Parking mesto u dvorištu za stanare zgrade. Stan je uknjižen 1/1, bez tereta, mogućnost kupovine putem stambenog kredita.....

 
 
 
  Stan, RAŠKA, 69.000 €, 28,00 m2 cca 2460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 121555, PR/V, klima, uknjižen, nov luks, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking, stambena zgrada. Kaže se da svaka cena ,mora da ima opravdanje,a ovde je to slučaj od kvaliteta pa do sadržaja koje se nude,a to ćete saznati kada pročitate ostatak. Nudimo vam na....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 68.500 €, 28,00 m2 cca 2450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 119724, PR/, klima, telefon, uknjizen, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking, ostava. Fantasticna garsonjera na Adicama 28m2! Novogradnja zgrade sa parking mestom! Lepo i mirno okruzenje sve od prodavnica se nalazi na 100m2. Stan uknjizen 1/1! Kompletno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 68.500 €, 28,00 m2 cca 2450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.06.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 119724, PR/, klima, telefon, uknjižen, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking, ostava. Fantastična garsonjera na Adicama 28m2! Novogradnja zgrade sa parking mestom! Lepo i mirno okruženje sve od prodavnica se nalazi na 100m2. Stan uknjižen 1/1! Kompletno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 63.860 €, 28,00 m2 cca 2280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Izuzetno lep jednosoban stan, koji može lako biti 1,5, tako je bilo i predividjeno u izgradnji. Veoma svetao stan dvorišno orjentisan, gde je i zajednički parking koji je ogroman i uvek ima mesta za parkiranje. Stan je kompletno opremljen sa stvarima i belom tehnikom, tako se i prodaje.....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 63.840 €, 28,00 m2 cca 2280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.03.2023.,

www.indomio.rs

Vrnjačka banja - Bulevar srpskih ratnika 1.0, mereno 30m2, a uknjižen na 28m2 (terasa), 1/4, EG, lift, interfon, parking Luksuzan apartman u sklopu apart hotela, lociran na najlepšem mestu Vrnjačke banje, na vrhu šetališta preko puta olimpijskog bazena, u blizini borove šume i lekovitog....

 
 
 
  Stan, Kopaonik, 63.500 €, 28,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju Studio - Apartman na Kopaoniku. Površine 28 m2, u prizemlju. Apartman ima pogled prema planinama Sastoji od ulaznog hodnika otvorenog tipa, višenamenske sobe sa trpezarijom i kuhinjom, kupatila i terase. Prodaje se sa novim nekorišcenim nameštajem, tehnikom i posudjem.....

 
 
 
  Apartman, RAŠKA, 63.500 €, 28,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 63.450 €, 28,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.07.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

41860, 069 11 66 901 Tijana, Odličan, uknjižen, jednosoban stan, u mirnom delu Novog Naselja, koji je sa ostatkom grada povezan gradskim prevozom. Zgrada je novija, održavana, sa zelenilom u okolini i parking prostorom. Stan je useljiv, bez bilo kakvih ulaganja. Soba je prostrana....

 
 
 
  Apartman, RAŠKA, 60.000 €, 28,00 m2 cca 2140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se luksuzno opremljen studio apartman u okviru novog dela Milmari resorta. Apartman se sastoji od kuhinjskog dela sa trpezarijom, spavaćeg dela ( francuski krevet i trosed) kupatila, hodnika i pogodan je za boravak 4 osobe. Studio sa najboljom pozicijom i pogledom u kompleksu.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 55.170 €, 28,00 m2 cca 1970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam odličan uknjižen stan na Adicama. Stan je izuzetnog kvaliteta. Grejanje je na toplotne pumpe, troškovi su izuzetno niski. Slobodnog parking mesta ima uvek ispred zgrade. Za više informacija kontaktirajte naše agente prodaje. Srećno sa kupovinom! Podrum, ostava, Internet,....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 53.500 €, 28,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju stan na Zlatiboru, udaljen oko 800 metara od jezera i centra Zlatibora. Nalazi se na prvom spratu, površina je 28 m2. Stan je opremljen i namešten, odmah je useljiv i dostupan, lako se izdaje. Od prostorija, stan ima spavaću sobu, uz kuhinju sa dnevnim boravkom, kupatilo....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 50.000 €, 28,00 m2 cca 1790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 130023, PR/II, terasa, uknjižen, novogradnja. Prodaje se ekstra sređena garsonjera 28m2 + 5m2 zatvorena terasa. Uknjižena kao stan 1/1. Parking ispred zgrade. Moguća je kupovina na kredit. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni:....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 50.000 €, 28,00 m2 cca 1790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 130023, PR/II, terasa, uknjizen, novogradnja. Prodaje se ekstra sredjena garsonjera 28m2 + 5m2 zatvorena terasa. Uknjizena kao stan 1/1. Parking ispred zgrade. Moguca je kupovina na kredit. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni:....

 
 
 
  Stan, MIONICA, 46.000 €, 28,00 m2 cca 1640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Stan- apartman u Banji Vrujci, u neposrednoj blizini Hotela Terme Vrujci i akva parka. Istočno orjentisan- jutarnje sunce i tokom celog dana od podneva hladovina na terasi sa lepim pogledom. Bez ulaganja, odmah useljiv ili za izdavanje. Stan se prodaje sa nameštajem. Odlična investicija.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 45.320 €, 28,00 m2 cca 1620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka 1101230 Prodaje se jednoiposoban stan, 28m2, na Adicama. Nalazi se u zgradi staroj svega par godina, grejanje je podno, na toplotne pumpe što znači veoma niski troškovi života ( oko 2000din tokom sezone). Prodaje se namešten, ispred zgrade nalazi se parking za stanare.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 45.320 €, 28,00 m2 cca 1620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izuzetna prilika, Adice, jednoiposoban, 28m2, podno grejanje na toplotne pumpe! +++ Agencijska oznaka 1064382 Prodaje se jednoiposoban stan, 28m2, na Adicama. Nalazi se u zgradi staroj svega par godina, grejanje je podno, na toplotne pumpe što znači veoma niski troškovi života ( oko....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Palilula, 35.000 €, 28,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lokal Mokranjceva kod okretnice. Lokal je u prizemlju zgrade, novogradnja, povrsine 28m2, Lokal je celina koja moze da se odvoji i na dve jedinice, grejanje je na struju. Lokal je izdat tako da buduci kupac moze da nastavi sa rentiranjem ili privede prostor svojoj nameni. Cena 35000....

 
 
 
  Poslovni prostor, SVRLJIG, 25.200 €, 28,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju odličan lokal poslovni prostor, u centru Svrljiga, unutar Tržnog centra, pogodan za razne delatnosti, trgovinsku, administrativnu, zdravstveno uslužnu, magacin. Uknjižene površine 28 m2, sa velikim staklenim portalima. Pored lokala, u prizemlju, nalazi se zajednički toalet....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 100.000 €, 29,00 m2 cca 3450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se jednosoban stan sa komplet nameštajem na 1.spratu, održavane zgrade bez lifta, na Grbavici. Pripadajuće parking mesto u dvorištu zgrade. Zgrada poseduje i zajedničku biciklanu.Odlična investicija kako za život tako i za izdavanje.Uknjižen 1/1.Pozovite 0638854918 - Šifra....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Železnik, 99.000 €, 29,00 m2 cca 3410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

Dobar 1.5 soban stan u novijoj, odlično održavanoj zgradi iz 2018. Ima svoje parking mesto i pripadajući podrum. Miran kraj, zgrada sa malo stanova i svojim parkingom. Stan je uknjižen na 29m2 a u podu ima 44m2 zbog kosina koje se nalaze u svim prostorijama, veoma svetao, dvostrano....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 95.700 €, 29,00 m2 cca 3300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Kompletno renoviran stan 29m2 na Ribljoj pijaci, prodaje se namešten i opremljen stvarima i tehnikom. U dvorištu zgrade postoji parking za stanare. Stan je iznajmljivan kao Stan na dan i uspešno poslovao nekoliko godina te se taj posao može nastaviti ili stan koristiti za lične potrebe.....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 127-168 (od ukupno 492)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>