• GoHome Professional
do 210 m2 parking 2.sprat do 59000 eura zadnjih 14 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 210 m2 parking 2.sprat do 59000 eura zadnjih 14 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 210 m2 parking 2.sprat do 59000 eura zadnjih 14 dana do 1900 eura/m2 što jeftiniji porasla cena

  • Za upit "do 210 m2 parking 2.sprat do 59000 eura zadnjih 14 dana do 1900 eura/m2 što jeftiniji porasla cena" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 200 m2 (malo manji)
    • 220 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 201 044 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+4%

Promena cene sa 46.350 € na 48.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Adice, 48.000 €, 27,00 m2 cca 1780 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 46.350 €
08.05.2026 - 48.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka 1096373 Na prodaju garsonjera 27m2 na Adicama koji se knjiži kao garaža. Cena 48.000 + 3% agencijska provizija. Stan se nalazi u mirnom kraju grada, iza stadiona Vujadin Boškov. Sastoji se od velike dnevne sobe, uvučene kuhinje i kupatila. Stan je ulično orjentisan.....

 
 
 
 
+27%

Promena cene sa 49.500 € na 63.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, SOMBOR, Centar, 63.000 €, 59,00 m2 cca 1070 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 49.500 €
08.05.2026 - 63.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju dvorišna kuća površine 59m2, sastoji se od dve velike sobe, kuhinje sa trpezarijom, kupatila i ostave. U dvorištu, ispred ulaznih vrata, nalazi se betoniran deo koji može da se koristi kao terasa za uživanje na svežem vazduhu. Dvorište je zajedničko, a ispred kuće se nalazi....

 
 
 
 
+8%

Promena cene sa 59.400 € na 64.350 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, LESKOVAC, 64.350 €, 45,00 m2 cca 1430 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 59.400 €
01.05.2026 - 64.350 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju dvosoban stan u izgradnji, pozicioniran u modernom stambenom objektu PR+IV na veoma atraktivnoj lokaciji.Ovaj izuzetan stambeno-poslovni kompleks nudi širok spektar stanova različitih struktura i površina od 29m2 - 80m2, pružajući kvalitetan sadržaj za sve generacije. Posvećenost....

 
 
 
 
+6%

Promena cene sa 58.450 € na 62.100 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Futog, 62.100 €, 35,00 m2 cca 1770 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
18.03.2026 - 58.450 €
01.05.2026 - 62.100 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.03.2026.,

www.indomio.rs

*Naša Preporuka*-Prodajemo u NajLepšem delu Futoga Dvosoban stan 35 m2 u Izgradnji na TOP-TOP LOKACIJI. Stan se vodi papirološki kao Garaža nalazi se u kvalitetno građenoj zgradi u Prizemlju ,ulične orijentacije Ističemo kvalitetnu ugradnju,hrastovi parketi,italijanske pločice,pvc....

 
 
 
 
+8%

Promena cene sa 59.400 € na 64.350 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, LESKOVAC, 64.350 €, 45,00 m2 cca 1430 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 59.400 €
29.04.2026 - 64.350 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju dvosoban stan u izgradnji, pozicioniran u modernom stambenom objektu PR+IV na veoma atraktivnoj lokaciji.Ovaj izuzetan stambeno-poslovni kompleks nudi ��irok spektar stanova razli��itih struktura i povr��ina od 29m2 - 80m2, pru��aju��i kvalitetan sadr��aj za sve generacije.....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • do 210 m2 parking do 59000 eura zadnjih 14 dana do 1900 eura/m2 što jeftiniji porasla cena (11)
  • do 210 m2 parking 2.sprat zadnjih 14 dana do 1900 eura/m2 što jeftiniji porasla cena (7)
  • do 210 m2 parking 2.sprat do 59000 eura do 1900 eura/m2 što jeftiniji porasla cena (2)
  • do 210 m2 parking 2.sprat do 59000 eura zadnjih 14 dana do 1900 eura/m2 što jeftiniji (3)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

www.svenekretnine.com

SveNekretnine na jednom mestu, pronadjite Vasu nekretninu.