• GoHome Professional
do 210 m2 pala cena zadnjih 7 dana do 27000 eura š - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 210 m2 pala cena zadnjih 7 dana do 27000 eura š - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 210 m2 pala cena zadnjih 7 dana do 27000 eura što veći

  • Za upit "do 210 m2 pala cena zadnjih 7 dana do 27000 eura što veći" pronađeno 8 nekretnina - prosečna cena 863 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 200 m2 (malo manji)
    • 220 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 25000 eura (malo jeftiniji)
    • 28000 eura (malo skuplji)
    • do 527 eura/m2 (prosečna cena)
  •  Po detaljima
    • lift
    • prizemlje
  • Slike

Pretraženo 201 006 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-29%

Promena cene sa 35.000 € na 25.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, APATIN, 25.000 €, 153,00 m2 cca 160 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.02.2026 - 35.000 €
10.05.2026 - 25.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U Prigrevici, prodaje se starogradska kuća od mešanog materijala, povšrine 153m2, na većem placu od 22ar. Dva kupatila, dve kuhinje, pet soba, pogodna za dve familije. Grejanje na GAS, voda sa vodovoda, trofazna struja, kanalizacija. Sve legalizovano. Uredni papiri, vlasnik 1/1 .

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 28.000 € na 27.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, KOSJERIĆ, 27.000 €, 118,00 m2 cca 230 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 28.000 €
08.05.2026 - 27.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju dve kuće od 58m2 i 60m2 na lepoj ravnoj parceli od 6 ari, Kuće su u izvornom stanju i potrebna su izvesna ulaganja. Odlična pozicija u centralnom delu sela i u neposrednoj blizini Divčibara. Posrednička naknada je u skladu sa Opštim uslovima poslovanja Posrednika "SM nekretnine"....

 
 
 
 
-17%

Promena cene sa 35.000 € na 29.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, UŽICE, 29.000 €, 55,00 m2 cca 530 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.03.2026 - 35.000 €
08.05.2026 - 29.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.indomio.rs

Продајемо приземну кућу, површине 55 m2, смештену на парцели која има 216 m2, у Ужицу, у насељу Царина, на око 800 метара од медицинске школе. Кућа је реновирана пре 6 година, комплетно су замењени каблови за струју, водоводне и канализационе цеви, подови и столарија. Структуру куће....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 210 m2 pala cena zadnjih 7 dana do 27000 eura što veći'
26.000 €
19.900 €
 
-5%

Promena cene sa 29.500 € na 28.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, JAGODINA, 28.000 €, 46,00 m2 cca 610 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
16.11.2025 - 35.000 €
12.12.2025 - 30.000 €
01.03.2026 - 29.500 €
10.05.2026 - 28.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.11.2025.,

www.indomio.rs

Evo predloga za oglas: **Vikend kuća na Moravi – idealna za odmor i ribolov** Prodaje se **legalizovana vikend kuća** smeštena **direktno pored reke Morave**, sa prelepim pogledom i idealnom pozicijom za odmor, vikend uživanje ili porodični beg iz grada. **Glavni objekat:** * Prizemlje:....

 
 
 
 
-12%

Promena cene sa 25.000 € na 22.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Garaža, BEOGRAD, Zvezdara, 22.000 €, 12,00 m2 cca 1830 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 25.000 €
08.05.2026 - 22.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Zvezdara, Lipov lad - Prespanska garaža, 12m2, -1, lift Garažno mesto u novoj zgradi. Poseduje lift. Garažno mesto je klackalica - donje mesto na klackalici, ima veliki prostor za manevrisanje. Garaža ima samo jedan nivo, donje mesto na klackalici. Dimenzije mesta: širina 240cm, visina....

 
 
 
 
-12%

Promena cene sa 25.000 € na 22.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Garaža, BEOGRAD, Zvezdara, 22.000 €, 12,00 m2 cca 1830 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 25.000 €
08.05.2026 - 22.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Lift Prespanska Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-6 (od ukupno 5)

<< <1> >>