• GoHome Professional
do 210 m2 pala cena do 342 eura/m2 što manji Zadnj - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 210 m2 pala cena do 342 eura/m2 što manji Zadnj - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 210 m2 pala cena do 342 eura/m2 što manji Zadnjih 14 dana

  • Za upit "do 210 m2 pala cena do 342 eura/m2 što manji zadnjih 14 dana" pronađeno 12 nekretnina - prosečna cena 274 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 200 m2 (malo manji)
    • 220 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 324 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 359 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 27000 eura
  • Slike

Pretraženo 201 006 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-10%

Promena cene sa 29.000 € na 26.000 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, KOVAČICA, 26.000 €, 70,00 m2 cca 370 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.03.2026 - 29.000 €
06.05.2026 - 26.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U Samošu seku na oko 65 kilometara od Beograda, na prodaju kuća od 70 m2 sa 15 ari placa. Kuća starije gradnje, ali generalno sređena iodmah useljiva. Kuća ima 2 spavaće sobe, dnevni boravak,kuhinju sa trpezarijom,kupatilo,ostavu i predsoblje. Podovi laminati i pločice, novo urađena....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 28.000 € na 27.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, KOSJERIĆ, 27.000 €, 118,00 m2 cca 230 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 28.000 €
08.05.2026 - 27.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju dve kuće od 58m2 i 60m2 na lepoj ravnoj parceli od 6 ari, Kuće su u izvornom stanju i potrebna su izvesna ulaganja. Odlična pozicija u centralnom delu sela i u neposrednoj blizini Divčibara. Posrednička naknada je u skladu sa Opštim uslovima poslovanja Posrednika "SM nekretnine"....

 
 
 
 
-13%

Promena cene sa 54.900 € na 47.900 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, TOPOLA, 47.900 €, 140,00 m2 cca 340 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.03.2026 - 59.000 €
24.04.2026 - 54.900 €
10.05.2026 - 47.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.indomio.rs

Prodajemo kuću u naselju Bajša (Pr+Ptk), uknjižene površine 140m2 na placu od 6.7ari, sa pratećim pomoćnim objektima, u korektnom i održavanom stanju, sa urednim dvorištem. Funkcionalnog rasporeda prostorija koje se mogu lako adaptirati prema vašim potrebama. Bajša se nalazi na oko....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 210 m2 pala cena do 342 eura/m2 što manji zadnjih 14 dana'
30.000 €
55.000 €
38.000 €
 
-14%

Promena cene sa 35.000 € na 30.000 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, ĆUPRIJA, 30.000 €, 149,00 m2 cca 200 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.02.2026 - 35.000 €
06.05.2026 - 30.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se kuća površine 149 m², smeštena na prostranom placu od 22,50 ari, idealna za one koji traže udoban dom u mirnom okruženju. Kuća se sastoji od: Dve velike sobe – prostrane i svetle, savršene spavaće ili radne sobe. Dnevne sobe sa kuhinjom i trepezarijom – otvoren koncept....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 42.000 € na 38.000 € dana 04.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, MELENCI, 38.000 €, 150,00 m2 cca 250 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.04.2026 - 42.000 €
04.05.2026 - 38.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.agencijapragma.com

Melenci – trosobna kuća od mešovitog materijala površine 150m2 + nekoliko pomoćnih zgrada na placu površine 18,4 ara sa kolskim ulazom. Trofazna struja, plin, kanalizacija, renovirano kupatilo. Uknjižena 1/1. Agencijska provizija za kupca je 2%, odnosno minimalno 500 evra. Plin.

 
 
 
 
-29%

Promena cene sa 35.000 € na 25.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, APATIN, 25.000 €, 153,00 m2 cca 160 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.02.2026 - 35.000 €
10.05.2026 - 25.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U Prigrevici, prodaje se starogradska kuća od mešanog materijala, povšrine 153m2, na većem placu od 22ar. Dva kupatila, dve kuhinje, pet soba, pogodna za dve familije. Grejanje na GAS, voda sa vodovoda, trofazna struja, kanalizacija. Sve legalizovano. Uredni papiri, vlasnik 1/1 .

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 60.000 € na 55.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BEOGRAD, 55.000 €, 161,00 m2 cca 340 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
31.03.2025 - 65.000 €
01.05.2025 - 70.000 €
06.04.2026 - 65.000 €
24.04.2026 - 60.000 €
08.05.2026 - 55.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.03.2025.,

www.berzanekretnina.org

U prilici smo da Vam ponudimo uknjiženu kuću u vikend naselju Ritopek. Građevinske površine 160,97 m2, korisne površine 140,81m2, uknjižen plac od 9,34 ari. U prizemlju kuće su: dve spavaće sobe, kuhinjsko-trpezarijski deo, kupatilo, hodnik, sa izlazom na veliku terasu, velika ostava....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 63.000 € na 60.000 € dana 30.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, ZRENJANIN, Bagljaš, 60.000 €, 167,00 m2 cca 360 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.05.2025 - 69.990 €
03.07.2025 - 63.000 €
30.04.2026 - 60.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2025.,

www.gsigma.rs

Prizemna kuća na Bagljašu. Površine 167 m2, na placu od 436 m2. Grejanje na gas. Kuća se sastoji od tri zasebne stambene jedinice - dvosobnog stana i dva jednosobna stana. Grejanje gas Grejanje TA Grejanje peći/loženje.

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 50.000 € na 48.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, SOMBOR, 48.000 €, 168,00 m2 cca 290 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 50.000 €
08.05.2026 - 48.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.12.2024.,

www.indomio.rs

Na prodaju renovirana kuća u Doroslovu od 168 m2. Poseduje 3 spavaće sobe, veliki dnevni boravak sa trpezarijom, kuhinju, špajz, veliko kupatilo i hodnik. Nalazi se na placu od 1195 m2 i ima započetu gradnju pomoćnih prostorija. Voda iz vodovoda, trofazna struja, PVC stolarija, grejanje....

 
 
 
 
-25%

Promena cene sa 80.000 € na 60.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Poslovni prostor, PARAĆIN, 60.000 €, 222,00 m2 cca 270 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
04.08.2024 - 80.000 €
10.05.2026 - 60.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.08.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se uknjizen i legalizovan objekat preko puta srednjoskolskog centra pogodan za razne vrste poslovanja. .

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-10 (od ukupno 9)

<< <1> >>