• GoHome Professional
do 210 m2 opremljen do 33000 eura što jeftiniji ka - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 210 m2 opremljen do 33000 eura što jeftiniji ka - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 210 m2 opremljen do 33000 eura što jeftiniji kablovska pala cena

  • Za upit "do 210 m2 opremljen do 33000 eura što jeftiniji kablovska pala cena" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 200 m2 (malo manji)
    • 220 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 31000 eura (malo jeftiniji)
    • 34000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 887 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-4%

Promena cene sa 118.450 € na 113.300 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 113.300 €, 57,00 m2 cca 1990 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.01.2026 - 118.450 €
01.05.2026 - 113.300 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se dvoiposoban dupleks stan ukupne površine 57 m², smešten na 2. spratu stambene zgrade u atraktivnom delu Nove Detelinare, u neposrednoj blizini pijace, marketa i svih neophodnih sadržaja za svakodnevni život. Stan se nalazi u potkrovlju, funkcionalnog rasporeda na dva nivoa.....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 120.000 € na 118.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 118.000 €, 46,00 m2 cca 2570 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.02.2026 - 128.000 €
19.04.2026 - 120.000 €
24.04.2026 - 118.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

Na prodaju je izuzetno prijatan, ušuškan i estetski skladno opremljen stan smešten u mirnom i zelenilom okruženom delu Mirijeva, na lokaciji koja pruža idealan balans između urbanog komfora i porodičnog mira. Stan odiše toplinom i funkcionalnošću, sa pažljivo organizovanim prostorom....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 127.000 € na 120.000 € dana 08.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BEOGRAD, Mirijevo 1, 120.000 €, 65,00 m2 cca 1850 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
31.03.2025 - 129.500 €
17.05.2025 - 125.000 €
29.08.2025 - 127.000 €
08.04.2026 - 120.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.03.2025.,

www.berzanekretnina.org

ID 799 Kontakt: Za više informacija ili dogovor oko razgledanja, pozovite 0643255742. - Kuća je na dva sprata. Nalazi se blizu osnovnih škola, prodavnica, kozmetičkih salona, kao i blizu autobuskih stajališta tako da je povezanost sa ostatkom grada jednostavna. - Na prvom spratu se....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 142.700 € na 137.700 € dana 22.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Telep, 137.700 €, 43,00 m2 cca 3200 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.04.2026 - 142.700 €
22.04.2026 - 137.700 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je prodaja stanova Novi Sad, moderan i kompletno opremljen jednoiposoban stan površine 43 m2, smešten u novijoj zgradi na mirnoj i atraktivnoj lokaciji. Ova nekretnina predstavlja odličnu priliku kako za stanovanje tako i kao investicija za izdavanje stanova Novi Sad. Stan....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 156.600 € na 139.200 € dana 08.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Dorćol, 139.200 €, 87,00 m2 cca 1600 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.02.2026 - 156.600 €
08.04.2026 - 139.200 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

Izdaje se komforan četvorosoban stan na atraktivnoj lokaciji na Dorćolu, u ulici Braće Jugovića. Stan se nalazi u urednoj i održavanoj zgradi, na jednoj od najtraženijih lokacija u centru grada. Sastoji se od prostranog dnevnog boravka, tri spavaće sobe, kuhinje sa trpezarijom, kupatila,....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 195.000 € na 179.000 € dana 11.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 179.000 €, 71,00 m2 cca 2520 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
29.08.2025 - 190.000 €
12.09.2025 - 195.000 €
11.02.2026 - 179.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.08.2025.,

www.berzanekretnina.org

Voždovac, Braće Jerković - Jovana Bijelića 3.0, 71m2, PR/4, TA, parking, podrum, interfon, klima, ostava. Na prodaju funkcionalan trosoban stan zapadne orijentacije, okrenut ka parku. Stan se nalazi u kvalitetnoj zgradi sa urađenom termoizolacijom (stiropor 10 cm) sa spoljne strane.....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 197.000 € na 184.000 € dana 27.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Vračar, 184.000 €, 46,00 m2 cca 4000 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
18.02.2026 - 197.000 €
27.02.2026 - 184.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

Odličan, kompletno opremljen nov stan 46m2 sa pripadajućim parking mestom sa rampom i prelepim pogledom, pogodan kako za život tako i za izdavanje. Prostorije: ulazni hodnik, dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijom, spavaća soba, kupatilo, terasa. Parking mesto je obavezno uz stan po....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 255.000 € na 250.000 € dana 20.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Blok 61, 250.000 €, 78,00 m2 cca 3210 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
02.02.2026 - 260.000 €
20.02.2026 - 255.000 €
20.03.2026 - 250.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

Novi Beograd, Blok 61 - Jurija Gagarina 2.5, 78m2(terasa 7m2), 13/14, CG, dva lifta, podrum, interfon, klima, video nadzor. Kompletno renoviran stan, moderno opremljen, jako svetao, komforan, funkcionalno raspoređen, na odličnoj lokaciji. Tokom renoviranja zamenjena je stolarija,....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 530.000 € na 470.000 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 470.000 €, 93,00 m2 cca 5050 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
09.03.2026 - 530.000 €
29.04.2026 - 470.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

Lekino brdo - Grčića Milenka, 4.0 duplex, 93 m² Na prodaju luksuzan četvorosoban duplex stan u novogradnji iz 2021. godine. Stan se nalazi na III i IV spratu od ukupno IV sprata u zgradi sa liftom.Dvostrano orijentisan, svetao i sunčan, sa lepim otvorenim pogledom. Stan je moderno....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • do 210 m2 opremljen što jeftiniji kablovska pala cena (17)
  • do 210 m2 opremljen do 33000 eura što jeftiniji pala cena (6)
  • do 210 m2 opremljen do 33000 eura što jeftiniji kablovska (115)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>