• GoHome Professional
do 210 m2 novogradnja parking do 200000 eura do 20 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 210 m2 novogradnja parking do 200000 eura do 20 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 210 m2 novogradnja parking do 200000 eura do 2000 eura/m2 što manji

  • Za upit "do 210 m2 novogradnja parking do 200000 eura do 2000 eura/m2 što manji" pronađeno 3 075 nekretnina - prosečna cena 1.728 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 200 m2 (malo manji)
    • 220 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 140000 eura
    • do 170000 eura (prosečna cena)
    • do 210000 eura
    • do 1700 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 900 nekretnina (58 agencija i portala)

  Garaža, BEOGRAD, Crveni Krst, 20.000 €, 11,00 m2 cca 1820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Vračar, Crveni krst - Sazonova garaža, 11.5m2, lift U ponudi garažno mesto u kvalitetnoj novogradnji. Do garažnog mesta se silazi betonskom rampom (nagib 15%) na nivo -1. Garažno mesto je na klackalici - donja pozicija (Wöhr parking sistem). Manevarski prostor 110m2. Upotrebna dozvola.....

 
 
 
  Garaža, BEOGRAD, Crveni Krst, 20.000 €, 12,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.09.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
  Garaža, BEOGRAD, Gornji Grad, 25.000 €, 12,00 m2 cca 2080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Sva parking mesta su na nivou -1 Pristupa se rampom sa rolo vratima Kvalitetna novogradnja sa video nadzorom U ponudi je 5 garažnih mesta sa rasponom cene od 18.000 do 25.000eura. Agencijska nadoknada iznosi 1.000e . .

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 210 m2 novogradnja parking do 200000 eura do 2000 eura/m2 što manji'
128.750 €
190.550 €
25.000 €
  Garaža, BEOGRAD, Profesorska Kolonija, 25.000 €, 13,00 m2 cca 1920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2026.,

www.indomio.rs

Parking mesto na gornjem nivou klackalice. Odmah spremno za korišćenje. Novogradnja, dobijena upotrebna dozvola. Agencijska provizija za kupca 1000 eura u dinarskoj protivvrednosti. Broj agencije u Registru posrednika 298. Mapa je informativnog karaktera, ne prikazuje tačnu lokaciju....

 
 
 
  Garaža, BEOGRAD, 25.000 €, 14,00 m2 cca 1790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Gara��no mesto u novogradnji. Agencijska provizija iznosi 750 eur GREJANJE - CG, sprat SU/, LIFT, GARA��A, PARKING, NOVOGRADNJA ID oglasa: 25545. .

 
 
 
  Garaža, BEOGRAD, Gornji Grad, 18.000 €, 14,00 m2 cca 1290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 37.080 €, 20,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Luksuzno opremljen dvorišni stan u novogradnji. Zgrada je završena 2021. godine. U cenu spada komplet nameštaj, kuhinja, tehnika i parking mesto u dvorištu zgrade. Pozovite za više informacija. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 36.500 €, 21,00 m2 cca 1740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

***Odlična garsonjera-novogradnja***Oglašavamo prodaju prelepe nove garsonjere sa pripadajućim parking mestom na Adicama.Poseduje kuhinju sa trpezarijom,dnevni boravak i kupatilo.Ispred ulaza je lep prostor koji se koristi kao terasa.Podno grejanje na toplotne pumpe.Baš,baš niski....

 
 
 
  Stan, SURČIN, 51.700 €, 23,50 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.03.2026.,

www.feniks.rs

Novogradnja sa građevinsko dozvolom, useljiva u julu mesecu 2026. godine. Stan se nalazi na VPR vodi se kao poslovni apartman. Mogućnost kupovine parking mesta. Žarka Samardžića.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 44.400 €, 24,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 130593, PR/, klima, terasa, nov, ulaz dobar, u izgradnji, fasada nova, garaza, parking. Prodaja stanova u novogradnji – Radiofar, SurčinU ponudi je moderan stambeno-poslovni kompleks u izgradnji, smešten u mirnom i perspektivnom delu naselja Radio Far, u opštini Surčin.....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 46.750 €, 25,00 m2 cca 1870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

U ponudi je luksuzna garsonjera u potpuno novoj zgradi u Vrnjačkoj Banji – najposećenijem turističkom mestu u Srbiji, koje je puno tokom cele godine! Bilo da tražite sigurnu investiciju, nekretninu za dnevni najam ili svoje mesto za odmor – ova garsonjera nudi sve što vam treba: Lokacija:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 46.250 €, 25,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 130550, I/. Prodaja stanova u novogradnji – Radio Far, Surčin U ponudi je moderan stambeno-poslovni kompleks u izgradnji, smešten u mirnom i perspektivnom delu naselja Radio Far, u opštini Surčin. Projekat obuhvata tri lamele, pažljivo osmišljene kako bi zadovoljile....

 
 
 
  Stan, RAŠKA, 43.750 €, 25,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 118509, VI/III, klima, lift, uknjižen, nov luks, ulaz mermerni, novogradnja, fasada nova, parking, mogućnost proširenja, stambena zgrada. ---APARTMAN SE NALAZI NA 4. NIVOU OD UKUPNIH 6 ( IZUZETNA SPRATNOST ZA PLANINU ) ---KOMPLEKS RESIDENCE HILL ZAVRŠEN 2025 GOD ---50....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 50.000 €, 26,00 m2 cca 1920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.04.2022.,

www.oglasi.rs

062518545 , 063518546 Prodajemo NOV stan 27m na Zlatiboru u Apartmanskom naselju Zlatiborski konaci koje je smešteno na oko 1.200m od Centar Zlatibora.U ponudi imamao stanove različitih kvadratura i struktura 27m,33m,41m,46m,53m,prazne ili komplet opremljene spremne za korišćenje....

 
 
 
  Stan, SOKO BANJA, 49.900 €, 26,00 m2 cca 1920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Sokobanja Novogradnja u izgradnji, zgrada savremenog i modernog izgleda kao i gradnje, objekat sa liftom, u neposrednoj blizini akva parka. U ponudi stanovi kvadrature od 36m2 do 56m2, jednosobne strukture, jednoiposobne i dvoiposobne strukture sa odvojenom spavacom sobom ili dve.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 49.440 €, 26,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka 1101226 Prodaje se garsonjera, 26m2, na Adicama. Nalazi se u tek izgrađenoj zgradi vrhunske izvedbe radova, grejanje je podno, na toplotne pumpe što znači veoma niski troškovi života. Locirana u neposrednoj blizini Novosadskog puta i stanice gradskog prevoza, ispred....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 47.268 €, 26,00 m2 cca 1820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da vam ponudimo stanove u samom centru Zlatibora, u neposrednoj blizini hotela Mone. U pitanju je novogradnja, rok za završetak radova je jun 2023. godine Stanovi su povrsine od 26m2 do 45m2. Raspored dostupnih stanova: Prizemlje - 41m2, 29m2, 37m2, 26m2 3. sprat - 30m2....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajlovo, 46.150 €, 26,00 m2 cca 1780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam nov useljiv stan. Odlična gradnja i kvalitet, fenomenalna urbana vila na Sajlovu. Savršene strukture soba i prostorija. Grejanje u zgradi je podno - švajcarski ekološki sistem grejanje na struju - računi su za 30% povoljniji u odnosu na grejanje na gas (podesivo....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Lipov Gaj, 53.560 €, 26,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Nova, moderno opremljena garsonjera. Opremljena novim nameštajem i uređajima koji su pod garancijom. ~Karakteristike: - Površina: 26m2 - Uknjižen 1/1 , bez tereta i zabeležbi - Grejanje : podno (toplotne pumpe) ; klima - Novogradnja - zgrada završena 2024.godine - Niske režije - Odmah....

 
 
 
  Stan, SOKO BANJA, 42.200 €, 26,00 m2 cca 1620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.06.2025.,

www.indomio.rs

Sokobanja Novogradnja u izgradnji, direktna prodaja stanova od investitora, kompleks zgrada zatvorenog tipa sa liftom, u mirnom delu soko banje nedaleko od Soko Terme. U ponudi stanovi kvadrature od 26m2 do 55m2, jednosobne strukture, jednoiposobne i dvoiposobne strukture sa odvojenom....

 
 
 
  Stan, SOKO BANJA, 42.000 €, 26,00 m2 cca 1620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Stan se nalazi u novoj zgradi na 4. spratu, preko puta parka Borići, naselje Miloševi konaci. Upisana kvadratura stana je 26.4 kvm, u pomenutu kvadraturu ne ulazi prostor ispod prozora namenjen za ugradne garderobere. Poseduje odličan raspored i maksimalno iskorišćenu kvadraturu,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 37.080 €, 26,00 m2 cca 1430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam fenomenalnu izgradnju na Somborskoj rampi. Veoma pouzdan i kvalitetan investitor. U pitanju je stambeni komplex od 34 urbane vile sa po dva ulaza. Nov i moderan stil opremanja i gradnje. Rok uselenja je određen za mart mesec 2025 godine sa rokom tolerancije od 90....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 23.500 € na 22.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Garaža, BEOGRAD, 22.000 €, 26,00 m2 cca 850 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.04.2026 - 23.500 €
24.04.2026 - 22.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Garažno mesto u novoj zgradi, površine 13m2. Ispod garažnog mesta nalazi se 13m2 korisnog skladišnog prostora. U garažu se ulazi autoliftom. Agencijska provizija iznosi 2% dogovorene kupoprodajne cene GREJANJE - CG, sprat SU/, LIFT, GARAŽA, PARKING, NOVOGRADNJA ID oglasa: 25501. Garaza,....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 54.000 €, 27,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

- Uknjižen stan. - Čista i uredna dokumentacija. - Mogućnost kupovine putem stambenog kredita. - Lux novogradnja. - Prvi sprat. - Etažno grejanje na struju. - Klima (Daikin). - Lift. - ALU stolarija. - Roletne na dugme. - Komarnici. - Bosch kotao za grejanje s nižom potrošnjom. -....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vidikovačka Padina, 50.000 €, 27,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 129572, V/V, klima, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, parking, stambena zgrada. Odlicna garsonjera za mlade osobe,u zgradi bez lifta.odlicna investicija Legalizacija. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni: 060/328-3901....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 49.950 €, 27,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 130556, III/, ulaz dobar. Prodaja stanova u novogradnji – Radio Far, Surčin U ponudi je moderan stambeno-poslovni kompleks u izgradnji, smešten u mirnom i perspektivnom delu naselja Radio Far, u opštini Surčin. Projekat obuhvata tri lamele, pažljivo osmišljene kako....

 
 
 
  Poslovni prostor, DIVČIBARE, 49.440 €, 27,00 m2 cca 1830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se lokal u novoizgradjenom apartmanskom objektu. Lokal ima 27 m2 (2.9m x 4m) i pripadajucu teraasu ispred lokala. Bice uredjen po zelji kupca. Sve informacije na broj 0611436777 Novogradnja, Parking, garaža, Internet, Telefon.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 47.170 €, 27,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam sjajnu garosnjeru u novogradnji na odličnoj lokaciji na Adicama.Prepoznatljiv kvalitet gradnje,sigurnosna ulazna vrata,tarket,PVC stolarija,grejanje na toplotne pumpeRok useljenja-Maj 2025. godine.Poseduje i besplatan parking za stanare ispred zgrade.Za više infomacije....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 44.290 €, 27,00 m2 cca 1640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi agencije stan koji se može odlično iskoristiti kao lokal. Nalazi se u prizemlju,novogradnja. Ulaz sa ulice. Rešetke na prozorima i vratima, dvorišno orjentisan. Iza zgrade dečije igralište. Miran deo, bez buke. Parking za stanare ispred zgrade. Može da se koristi i kao stambeni....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 21.600 €, 27,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 85121, VI/VII, klima, lift, nov luks, novogradnja, garaza, parking, stambena zgrada. U ponudi za izdavanje je potpuno nov, namešten stan na odličnoj lokaciji! Stan je moderno i vrlo funkcionalno opremljen. Nalazi u blizini Kule Beograd, tržnog centra Galerija, Kliničkog....

 
 
 
  Stan, SREMSKA MITROVICA, 56.000 €, 28,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.12.2024.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 115234, VPR/IV, klima, terasa, nov luks, novogradnja, parking, dvorište/bašta. Sve etaže u objektu su rešene kao stambene osim P1 koje u svom sastavu poseduje još skijašnicu,ostavu i tehničku prostoriju.Svi apartmani poseduju vidne podele dnevne i noćne zone osim studija....

 
 
 
  Stan, VALJEVO, 56.000 €, 28,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 115234, VPR/IV, klima, terasa, nov luks, novogradnja, parking, dvoriste/basta. Sve etaze u objektu su resene kao stambene osim P1 koje u svom sastavu poseduje jos skijasnicu,ostavu i tehnicku prostoriju.Svi apartmani poseduju vidne podele dnevne i nocne zone osim studija....

 
 
 
  Stan, DIVČIBARE, 56.000 €, 28,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, DUVANIŠTE, 55.000 €, 28,00 m2 cca 1960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.06.2024.,

www.meganekretninenis.rs

_______________ TOP PONUDA - GARANCIJA - PREPORUKA - VRHUNSKA IZUZETNA LOKACIJA DUVANIŠTE DO MAGDONA NOVA PRELEPA LUX GARSONJERA, UKNJIŽENA, SVOJINA 1/1, KOMPLETNO LUX OPREMLJENA, NOV NAMEŠTAJ KOJI KUPAC DOBIJA NA POKLON, IDEALNOG POLOŽAJA I SPRATNOSTI, IZUZETANA U SVAKOM POGLEDU....

 
 
 
  Stan, DUVANIŠTE, 52.500 €, 28,00 m2 cca 1880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.02.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

TOP PONUDA - GARANCIJA - PREPORUKA - VRHUNSKA IZUZETNA LOKACIJA DUVANIŠTE DO MAGDONA NOVA PRELEPA LUX GARSONJERA, UKNJIŽENA, SVOJINA 1/1, KOMPLETNO LUX OPREMLJENA, NOV NAMEŠTAJ KOJI KUPAC DOBIJA NA POKLON, IDEALNOG POLOŽAJA I SPRATNOSTI, IZUZETANA U SVAKOM POGLEDU - IDEALANA ZA IZDAVANJE,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 56.650 €, 28,00 m2 cca 2020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se nov jednoiposoban stan, novija gradnja, sigurnosna ulazna vrata, grejanje na gas. Prodaje se kompletno opremljen, odlična investicija kako za život tako i za izdavanje ( trenutno se izdaje kao stan na dan ). Stan se nalazi u mirnom delu grada, okružen zelenilom tako da....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 51.800 €, 28,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 130601, II/, klima, terasa, nov, ulaz dobar, u izgradnji, fasada nova, garaza, parking. Prodaja stanova u novogradnji – Radiofar, SurčinU ponudi je moderan stambeno-poslovni kompleks u izgradnji, smešten u mirnom i perspektivnom delu naselja Radio Far, u opštini Surčin.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 51.500 €, 28,00 m2 cca 1840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se nov , potpuno namešten jednoiposoban stan .Parking , grejanje podno na toplotne pumpe .Odlično kako za život tako i za izdavanje .Pozovite za više informacija . ************ Ukoliko je ova nekretnina na nekom portalu oglašena sa nižom cenom ,koju je prethodno odobrio vlasnik....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 57.000 €, 28,00 m2 cca 2040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Apartman se nalazi u okviru apart hotela Adonis, u zlatiborskom naselju Velanski gajevi - Tić polje, na putu ka Sirogojnu, 1.5km od centra, u okviru novog objekta, na prvom spratu. Luksuzno i kompletno je opremljen, potpuno nov, veličine 28m2. Sastoji se od: dnevnog boravka sa opremljenom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 50.000 €, 28,00 m2 cca 1790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 130023, PR/II, terasa, uknjižen, novogradnja. Prodaje se ekstra sređena garsonjera 28m2 + 5m2 zatvorena terasa. Uknjižena kao stan 1/1. Parking ispred zgrade. Moguća je kupovina na kredit. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni:....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 50.000 €, 28,00 m2 cca 1790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 130023, PR/II, terasa, uknjizen, novogradnja. Prodaje se ekstra sredjena garsonjera 28m2 + 5m2 zatvorena terasa. Uknjizena kao stan 1/1. Parking ispred zgrade. Moguca je kupovina na kredit. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni:....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 49.570 €, 28,00 m2 cca 1770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 407)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>