• GoHome Professional
do 210 m2 novogradnja parking do 160000 eura što v - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 210 m2 novogradnja parking do 160000 eura što v - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 210 m2 novogradnja parking do 160000 eura što veći zadnjih 7 dana porasla cena do 1800 eura/m2

  • Za upit "do 210 m2 novogradnja parking do 160000 eura što veći zadnjih 7 dana porasla cena do 1800 eura/m2" pronađeno 5 nekretnina - prosečna cena 1.767 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 200 m2 (malo manji)
    • 220 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 140000 eura
    • do 180000 eura (prosečna cena)
    • do 210000 eura
    • do 1800 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 900 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+3%

Promena cene sa 89.408 € na 91.963 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, 91.963 €, 51,00 m2 cca 1800 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 89.408 €
06.05.2026 - 91.963 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju stan u izgradnji u naselju Donja Vrežina iznad Lidla i DISa. U blizini su OŠ Mika Antić, Durlanska pijaca, razni marketi, autobusko stajalište. Stan je projektovane površine 51.09m2, nalazi se na trećem spratu (po projektu) u odličnoj novogradnji. Po strukturi je jednoiposoban....

 
 
 
 
+9%

Promena cene sa 59.900 € na 65.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Poslovni prostor, JAGODINA, 65.000 €, 75,00 m2 cca 870 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 63.750 €
10.04.2026 - 59.900 €
08.05.2026 - 65.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Lokal je nov, uz glavnu ulicu gde je velika frekventnost ljudi.MOGUĆA ZAMENA ZA STAN!!! 42m2 u nivou (to je uknjižena kvadratura) + 33m2 magacina Ugrađen gasni kotao + vodomer – ekonomsko grejanje i minimalni troškovi Sopstveni otvoreni prostor direktno ispred lokala (idealno za izlog,....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 121.118 € na 124.578 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, 124.578 €, 69,00 m2 cca 1810 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 121.118 €
06.05.2026 - 124.578 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan u izgradnji u naselju Donja Vrežina iznad Lidla i DISa. U blizini su OŠ Mika Antić, Durlanska pijaca, razni marketi, autobusko stajalište. Stan je projektovane površine 69.21m2, nalazi se na trećem spratu (po projektu) u odličnoj novogradnji. Po strukturi je trosoban....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 210 m2 novogradnja parking do 160000 eura što veći zadnjih 7 dana porasla cena do 1800 eura/m2'
83.287 €
 
+2%

Promena cene sa 80.980 € na 82.800 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, Donja Vrežina, 82.800 €, 46,00 m2 cca 1800 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
21.11.2025 - 74.000 €
07.12.2025 - 76.350 €
11.02.2026 - 80.980 €
10.05.2026 - 82.800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.11.2025.,

www.indomio.rs

U ponudi je kvalitetna i mopderno dizajnirana novogradnja u mirnom i porodičnom kraju u Donjoj Vrežini. Prodaje se jednoiposoban stan površine 46,27m2, koji se nalazi u zgradi spratnosti Sut+P+3 sa liftom. Sastoji se iz ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-4 (od ukupno 4)

<< <1> >>