• GoHome Professional
do 210 m2 novogradnja parking do 150000 eura do 19 - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • do 210 m2 novogradnja parking do 150000 eura do 19 - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 210 m2 novogradnja parking do 150000 eura do 1900 eura/m2 što skuplji

  • Za upit "do 210 m2 novogradnja parking do 150000 eura do 1900 eura/m2 što skuplji" pronađeno 2 295 nekretnina - prosečna cena 1.649 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 200 m2 (malo manji)
    • 220 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 130000 eura
    • do 170000 eura (prosečna cena)
    • do 200000 eura
    • do 1700 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 887 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 157.000 €, 78,00 m2 cca 2010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Hollywood hill, 3.5, 78m²++|++ Nov 3.5 stan, 78m², u kompleksu zatvorenog tipa u mirnom delu Mišeluka. Izgrađeno po najvišim standardima energetske zaštite, šestokomorna stolarija, električne roletne. Podne obloge su kombinacija granita, keramike i Tarrket-a. Grejanje i hlađenje na....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 156.600 €, 87,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Odličan četvorosoban stan na prvom spratu u novogradnji na Misi, na odličnoj lokaciji. U blizini su sportski centar, autobusko stajalište gradskog prevoza i prevoza za Beograd, stanica voza za Beograd, škola, vrtić, ambulanta, Maxi, Mere, manje prodavnice, apoteke. Misa je naselje....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Bulevar, 156.150 €, 84,00 m2 cca 1860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Za više informacija pozovite 064/822-21-40 Novogradnja, Parking, garaža, Internet, Telefon, Klima.

 
 
 
  Stan, PADINSKA SKELA, 156.000 €, 82,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.10.2025.,

www.indomio.rs

prodajemo stan u Novogradnji sa zavrsetkom radova decembar mesec 2026 godine, sprat drugi, na Paliluli kod Leona, Poseduje tri spavace sobe, dnevna soba wc i kupatilo. Takodje stan ima i tri terase. Podovi tarket tara koncept. stolarija PVC, aluminijumske roletne. parking se dodatno....

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, 156.000 €, 86,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.01.2026.,

www.agencijapragma.com

Bagljaš – Četvorosoban penthouse u novogradnji ukupne površine 86,73m2, o čega su dve terase ukupne površine 11,41m2. Dva kupatila. Na povučenom (5.) spratu. Lift. Podno grejanje na gas, gasni generatori. Podizači pritiska vode. Dve inverter klime. Spoljna Salamander PVC stolarija....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 156.000 €, 77,00 m2 cca 2030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Hollywood hill, 3.5, 77m²++|++ Nov 3.5 stan, 77m², u kompleksu zatvorenog tipa u mirnom delu Mišeluka. Izgrađeno po najvišim standardima energetske zaštite, šestokomorna stolarija, električne roletne. Podne obloge su kombinacija granita, keramike i Tarrket-a. Grejanje i hlađenje na....

 
 
 
  Kuća, RUMA, 156.000 €, 211,00 m2 cca 740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.12.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 126777, 3.14a, spratna, jedan sprat, struja, kanalizacija, terasa, uknjižen, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, garaza, parking, dvorište/bašta, podrum, tavan, ostava, pogodan za pp, deljiv. EKSKLUZIVNA PONUDA - Izuzetna, nova, prostrana spratna kuća, uknjižena....

 
 
 
  Kuća, RUMA, 156.000 €, 211,00 m2 cca 740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 126777, 3.14a, spratna, jedan sprat, struja, kanalizacija, terasa, uknjizen, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, garaza, parking, dvoriste/basta, podrum, tavan, ostava, pogodan za pp, deljiv. EKSKLUZIVNA PONUDA - Izuzetna, nova, prostrana spratna kuca, uknjizena....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 155.920 €, 80,00 m2 cca 1950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju nov, neuseljavan stan, koji se nalazi na prestižnoj lokaciji, na Bulevaru Nemanjića u neposrednoj blizini parka Svetog Save i tržnog centra Delta planet, kao i brojnih maloprodajnih objekata, pijace, pošte, vrtića, Osnovne škole. Još jedna ključna prednost jeste to što....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 155.750 €, 84,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju veoma lep, komforan i nov dupleks, koji je u fazi završavanja još nekih sitnicqa u stanu. Odličan raspored, komotne sobe sa lepom terasom. U zgradi se nalazi i biciklana, a u dvorištu zajednički parking. Idealno mesto za porodični život. Pozovite! Terasa, Lift.

 
 
 
  Stan, NIŠ, Jagodin Mala, 155.600 €, 78,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u Jagodin mali. U neposrednoj blizini nalaze se vrtić, škola, ambulanta, Pantelejska crkva, kao i brojne trgovinske radnje. Stan ima 78,47m2 projektovane površine, po strukturi je trosoban. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom i delom za kuhinju,....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 155.000 €, 105,00 m2 cca 1480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Dupleks stan od 87m2 uknjizenih, tj 105m2 stvarne povrsine, u samom centru Zlatibora, u blizini crkve. Stan se nalazi u novogradnji na II spratu i poseduje svoje parking mesto. Na prvom nivou stana se nalaze dnevna soba, odvojena kuhinja i trpezarija, kupatilo, dok se na drugom nivou....

 
 
 
  Kuća, PETRIJEVO, 155.000 €, 160,00 m2 cca 970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam pondimo na prodaju kuću sa placom u neposrednoj blizini Smedereva Odlična lokacija, na 45 minuta od Beograda. Ovaj predeo ima najveću nadmorsku visinu u Smederevu i okolini i u njemu vlada ruža vetrova što vam garantuje svež i čist vazduh Savršeno za beg iz gradske....

 
 
 
  Stan, SOMBOR, 154.600 €, 114,00 m2 cca 1360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.07.2025.,

www.indomio.rs

Predstavljamo Vam nov četvorosoban stan. U pitanju je stan u centru grada, koji se nalazi na 1. spratu. Stan poseduje komforan dnevni boravak sa kuhinjom, 3 spavaće sobe, kupatilo, 2 balkona, ostavu, hodnik, predsoblje. Grejanje na gas, klima uređaji u svakoj sobi, kombinacija parketa....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 154.090 €, 80,00 m2 cca 1930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Fenomenalan stan u novogradnji na Mišeluku. Pouzdan investitor, fenomenalan kvalitet gradnje i opreme. Cena je sa PDV-om. Dvostrano je orijentisan, izuzetno osvetljen sa otvorenim pogledom na grad. Oko zgrade ima obezbedjena parking mesta. Iznad stana ima pripadajuća terasa oko 70m2.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Staro Groblje, 154.000 €, 90,00 m2 cca 1710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.01.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju salonski stan u jednom od najtraženijih delova Niša – Palilula. Stan se nalazi u mirnoj ulici sa puno zelenila, a istovremeno na svega nekoliko minuta peške od centralnih gradskih sadržaja. Lokacija Udaljenost do Obrenovićeve ulice – 7 minuta hoda. U krugu od 200–300 metara....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 153.971 €, 79,00 m2 cca 1950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju je nov, neuseljavan trosoban stan površine 79 m, koji se nalazi na izuzetno atraktivnoj lokaciji Bulevar Nemanjića, Zona III, u neposrednoj blizini parka Svetog Save, tržnog centra Delta Planet, kao i brojnih maloprodajnih objekata, pijace, pošte, vrtića i osnovne škole.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 153.900 €, 83,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju veoma lep, komforan i nov dupleks, koji je u fazi završavanja još nekih sitnica u stanu. Odličan raspored, komotne sobe sa lepom terasom. U zgradi se nalazi i biciklana, a u dvorištu zajednički parking. Idealno mesto za porodični život. Pozovite! Terasa, Lift, Satelitska,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 153.000 €, 85,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 113570, IV/VI, klima, lift, terasa, nov luks, ulaz mermerni, novogradnja, fasada nova, garaza, parking, stambena zgrada. Nudimo vam jedinstvenu priliku da doživite grad iz novoizgrađenog elitnog naselja Beograd na vodi, iz komfora stana koji pruža udobnost hotela sa....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 153.000 €, 85,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 108000, PR/III, video nadzor, izlog, klima, terasa, luks renoviran, novogradnja. Predstavljamo vam prostor na odličnoj lokaciji, u blizini Hrama Sbetog save i Karađorđevog parka. Pogodan za sve vrste delatnosti. Dva mokra čvora. Postoji mogućnost iznajmljivanja i dva....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 153.000 €, 90,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1053032, NOVI SAD, VETERNIČKA RAMPA , TROSOBAN, 90m2 Predstavljamo Vam prelep, potpuno NOV,uknjižen porodičan stan na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu,VETERNIČKOJ RAMPI Stan se sastoji od komfornog dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, 3 spavaće sobe,2 terase....

 
 
 
  Stan, KALUĐERICA, 152.600 €, 82,00 m2 cca 1860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.03.2025.,

www.raicevicnekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Kaludjerica, Naselje Klenak, 3.0, 81.53 m2 sa 2 terase, I od IV sprata, eg, bez lifta, interfon, klima, brzo useljiv, uknjizen na 81.53 m2, parking mesto u dvoristu zgrade u ceni stana, novogradnja iz 2025. godine. Trosoban stan u novogradnji,....

 
 
 
  Stan, KALUĐERICA, 152.600 €, 82,00 m2 cca 1860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.03.2025.,

www.raicevicnekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Kaludjerica, Naselje Klenak, 3.0, 81.61 m2 sa 2 terase, I od IV sprata, eg, bez lifta, interfon, klima, brzo useljiv, uknjizen na 81.61 m2, parking mesto u dvoristu zgrade u ceni stana, novogradnja iz 2025. godine. Trosoban stan u novogradnji,....

 
 
 
  Stan, KALUĐERICA, 152.600 €, 82,00 m2 cca 1860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je uknjižen , komforan trosoban stan u novogradnji. Sastoji se od prostranog dnevnog boravka , kuhinje i trpezarije , dve velike spavaće sobe, kupatila, dve terase. U cenu stana uračunato i jedno obeleženo parking mesto ispred objekta sa parking barijerom. Objekat zidan po....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 152.500 €, 87,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan u novogradnji u Mokranjčevoj P+2 i Po+P+4, projektovane površine 87,14 m2. Nalazi se na drugom spratu u zgradi sa liftom. Stan je po strukturi troiposoban i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, tri spavaće sobe, kupatila, toaleta, degažmana....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Futog, 152.500 €, 90,00 m2 cca 1690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 4 soban stan u FUTOGU površine 90m2. Stan je nov, odmah useljiv. Cena stana sa pdv. Mogučnost kupovine putem stambenog kredita. Svi dostupni sadržaji u blizini. Parking mesto u dvorištu. Odlično je povezan sa glavnim saobraćajnicama. Stan zavređuje pažnju. Pozovite da pogledate.....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 152.160 €, 77,00 m2 cca 1980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka 1097526 - Prodaje se nov, useljiv troiposoban stan sa PDV-om, u Sremskoj Kamenici na odličnoj lokaciji sa koje ste u gradu za 5 minuta. Stan poseduje dnevni boravak, kuhinju, dve spavaće sobe i jednu manju sobu koja može da se prilagodi potrebi, hodnik, kupatilo,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 152.000 €, 95,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo lux stan u novogradnji na prvom spratu od pet u zgradi sa liftom. Kompletno namešten, nameštajem i belom tehnikom vrhunskog kvaliteta. Stan i terasa su okrenuti ka mirnom dvorištu. Svetao i sunčan. Prostorije: predsoblje, dnevni boravak, kuhinja i trpezarija, tri spavaće....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 121327, II/IV, klima, lift, terasa, nov luks, novogradnja, garaža(2), stambena zgrada. Predstavljamo vam stan u zgradi novije gradnje na odličnoj lokaciji. Po strukturi je četvorosoban, sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, tri spavaće....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 151.560 €, 84,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je savremena novogradnja, spratnosti Po+P+3, na lepoj lokaciji na Panteleju. Dizajnirana i prilagođena životu savremene porodice, pružiće Vam komforan i udoban dom. Stanovi su projektovani da budu funkcionalni sa maksimalno iskorišćenim prostorom. Prodaje se troiposoban stan,....

 
 
 
  Stan, SOMBOR, 151.470 €, 114,00 m2 cca 1330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju komforni četvorosoban stan u novogradnji, na prvom spratu, bez lifta, moguć povrat PDV-a, površine 114 m², koji kombinuje savremeni dizajn, funkcionalnost i vrhunski komfor. Stan se nalazi blizu centra idealnom za porodični život sa obezbedjenim parking mestom. Stan je....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 151.050 €, 80,00 m2 cca 1890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju stan u novogradnji u Mokranjčevoj, spratnosti Po+P+4, projektovane površine 79.5 m2. Nalazi se na drugom spratu zgrade sa liftom i orijentisan je severoistok - jugoistok. Stan je po strukturi troiposoban i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Palilula, 151.050 €, 79,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
  Stan, KALUĐERICA, 150.800 €, 81,00 m2 cca 1860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.03.2025.,

www.raicevicnekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Kaludjerica, Naselje Klenak, 3.0, 81.12 m2 sa 2 terase, II od IV sprata, eg, bez lifta, interfon, klima, brzo useljiv, uknjizen na 81.12 m2, parking mesto u dvoristu zgrade u ceni stana, novogradnja iz 2025. godine. Trosoban stan u novogradnji,....

 
 
 
  Stan, KALUĐERICA, 150.800 €, 81,00 m2 cca 1860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.03.2025.,

www.raicevicnekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Kaludjerica, Naselje Klenak, 3.0, 81.04 m2 sa 2 terase, II od IV sprata, eg, bez lifta, interfon, klima, brzo useljiv, uknjizen na 81.04 m2, parking mesto u dvoristu zgrade u ceni stana, novogradnja iz 2025. godine. Trosoban stan u novogradnji,....

 
 
 
  Stan, KALUĐERICA, 150.800 €, 81,00 m2 cca 1860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.03.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Grocka, Kaluđerica - Izvorska 3. 0, 81m2 (dve terase 11m2 + 9m2), 2/4, EG, interfon, video nadzor, parking U prilici smo da ponudimo komforan stan u novogradnji visokog kvaliteta. Prostorije: prostran dnevni boravak, dve velike spavaće sobe, kuhinja, trpezarija, kupatilo i dve terase.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Palilula, 150.200 €, 91,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u novogradnji u Mokranjčevoj spratnosti Po+P+4, projektovane površine 91,03m2. Nalazi se na četvrtom spratu u zgradi sa liftom. Stan je po strukturi je četvoroiposoban i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, četiri spavaće sobe, kupatila,....

 
 
 
  Kuća, ČAJETINA, 150.000 €, 82,00 m2 cca 1830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

Kuća 82m na Zlatiboru naselje "Tajna" Lokacija: Zlatibor (Srbija, Čajetina) Ulica i broj: Naselje Tajna Kvadratura: 82m2 Broj soba: 3 sobe Spratnost: Jedan sprat Stanje objekta: Novogradnja Dodatne informacije Parking, garaža, Internet, Satelitska, kablovska TV, Klima, U....

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, 150.000 €, 83,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.01.2026.,

www.agencijapragma.com

Bagljaš – Trosoban penthouse u novogradnji ukupne površine 83,38m2, o čega je terasa površine 26,11m2. Sve sobe imaju izlaz na terasu. Dva kupatila. Na povučenom (5.) spratu. Lift. Podno grejanje na gas, gasni generatori. Podizači pritiska vode. Spoljna Salamander PVC stolarija sa....

 
 
 
  Poslovni prostor, ZRENJANIN, 150.000 €, 78,00 m2 cca 1920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.01.2024.,

www.gsigma.rs

Na prodaju Hostel u naselju Gradnulica. Hostel je kompletno opremljen, razrađen (prijavljena delatnost u radu dve godine). Objekat je nov izgrađen. Smešten u mirnom delu grada Svaka soba je unikatna Smeštajni kapacitet za 12 osoba (6 dvokrevetnih soba). Svaka soba je kompletno....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 169.200 € na 150.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, PANČEVO, 150.000 €, 94,00 m2 cca 1600 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
04.02.2026 - 150.000 €
17.04.2026 - 169.200 €
10.05.2026 - 150.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.02.2026.,

www.indomio.rs

Na samo 3 minuta kolima od centra grada, a izdvojena od gradske buke, nalazi se novogradnja i useljiv stan na drugom spratu. Vanknjižno vlasništvo 1/1, u postupku uknjižavanja. Samo za keš do uknjižbe. Nema PDV - a, već se plaćaju apsolutna prava. Stan ima dve spavaće sobe od kojih....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 150.000 €, 100,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo 4,0 soban stan u novogradnji. Nalazi se u prizemlju zgrade ali je kao kuća sa sopstvenom baštom od 50 m2 i zasebnim ulazom, kapijom, alarmom i video nadzorom. Tri spavaće sobe, veliki Walk in garderober, velika vešernica sa mašinama za pranje i sušenje veša i dosta plakara.....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 43-84 (od ukupno 406)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>