• GoHome Professional
do 210 m2 novogradnja parking do 130000 eura oglas - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 210 m2 novogradnja parking do 130000 eura oglas - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 210 m2 novogradnja parking do 130000 eura oglasi objavljeni od poslednjeg puta što skuplji

  • Za upit "do 210 m2 novogradnja parking do 130000 eura oglasi objavljeni od poslednjeg puta što skuplji" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 200 m2 (malo manji)
    • 220 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 120000 eura (malo jeftiniji)
    • 130000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 887 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 128.750 €, 73,00 m2 cca 1760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

**PRELEP DUPLEX RAĐEN SA STILOM! Fantastičan dvosoban i komforan duplex na Grbavici, prelepog rasporeda, dodatno radjen i renoviran s ukusom. Stan u dve etaže od kojih donji deo poseduje komforan i jako svetao dnevni bravak sa uvučenom kuhinjom koja ima svoju prirodnu ventilaciju,....

 
 
 
  Kuća, IRIG, 143.000 €, 105,00 m2 cca 1360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 129154, 4.31a, spratna, jedan sprat, struja, klima, terasa(4), uknjižen, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking, dvorište/bašta, podrum, tavan, ostava, mogućnost proširenja, deljiv. Odlična, prostrana i brzo useljiva spratna kuća za porodično stanovanje....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 143.000 €, 65,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Novogradnja vrhunskog kvaliteta. Uz stan ide i parking mesto i ostava. Rok završetka zgrade 31.12.2025. Za svaku preporuku. Agencijska provizija za kupca 2%. Broj agencije u Registru posrednika 298. Mapa je informativnog karaktera, ne prikazuje tačnu lokaciju nekretnine. .

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 143.000 €, 70,00 m2 cca 2040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

PRODAJE SE NOV ČETVOROSOBAN STAN SA SVOJIM PARKING MESTOM U TEK ZAVRŠENOJ ZGRADI NA MIŠELUKU KOD KOVID BOLNICE. IDEALNOG RASPOREDA , SASTOJI SE IZ ULAZNOG HODNIKA, VELIKE DNEVNE SOBE SA IZLASKOM NA TERASU, UVUČENA KUHINJA, TRI LEPE SPAVAĆE SOBE, KUPATILO I POSEBAN TOALET. LOKACIJA....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 143.000 €, 62,00 m2 cca 2310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaja: nov stan od 62m2, useljiv septembar 2025, dvoiposoban stan u Petrovaradinu, u Preradovićevoj ulici, na svega nekoliko minuta od centra grada! Odlično povezan autobuskim linijama, u neposrednoj blizini petrovaradinske pijace, Bloka 8 i železničke stanice. Stan se sastoji od....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 142.800 €, 84,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Beograd na vodi, ulica Nikolaja Kravcova. Potpuno nov, neuseljavan 3.0 stan, površine 84m². Dve odvojene spavaće sobe, dva kupatila. CG, internet, KATV, lift. Natuzzi nameštaj, odmah useljiv. U cenu zakupa je uključeno i garažno mesto. Agencijska provizija iznosi 50% od dogovorene....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Bulevar Kralja Aleksandra, 142.650 €, 48,00 m2 cca 2970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.04.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Telefon Klima Lift Parking Kanalizacija Novogradnja Terasa Interfon Bulevar kralja Aleksandra Sprat: 4 Spratnost: 8 Soba: 2 Godina izgradnje: 2025 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kluz, 142.650 €, 47,00 m2 cca 3040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Optimist nekretnine Vam nude stan u novogradnji u Bulevaru kralja Aleksandra. Mirno okruženje, odlična povezanost sa svim delovima grada. Podzemna garaža, pametni home sistem (rasveta, klima, spoljne roletne), bezbednost (interfon, obezbeđenje 24h, služba održavanja). Grejanje daljinsko....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 142.600 €, 71,00 m2 cca 2010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Novi Sad, Adice, ulica Jovana Bijelića. Izdvajamo iz ponude nov, neuseljavan, veoma funkcionalan četvorosoban stan koji se nalazi na lepoj i mirnoj lokaciji za stanovanje. Ovaj stambeni prostor čini dnevni boravak, odvojena kuhinja sa trpezarijom, tri spavaće sobe, dva kupatila i....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 142.600 €, 72,00 m2 cca 1980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u luksuznoj novogradnji u neposrednoj blizini Čaira, 72 m2. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe,kupatila i terase. Zgrada je koncipirana u dve lamele, spratnost P+4 sa zelenim krovom koji nudi lep prostor....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • do 210 m2 novogradnja parking do 130000 eura što skuplji (3817)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>