• GoHome Professional
do 210 m2 novogradnja parking do 100000 eura oglas - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 210 m2 novogradnja parking do 100000 eura oglas - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 210 m2 novogradnja parking do 100000 eura oglasi objavljeni od poslednjeg puta što skuplji

  • Za upit "do 210 m2 novogradnja parking do 100000 eura oglasi objavljeni od poslednjeg puta što skuplji" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 200 m2 (malo manji)
    • 220 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 95000 eura (malo jeftiniji)
    • 100000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 887 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 92.700 €, 43,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Dvosoban stan u novogradnji na jednoj od najlepših lokacija u gradu, odlično parterno uređenje prepuno zelenila. U blizina škola, vrtić, marketi i mnoštvo parking mesta u zoni bez naplate. U stanu se malo živelo, prodaje se sa komplet nameštajem. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 110.000 €, 43,00 m2 cca 2560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.08.2025.,

www.berzanekretnina.org

SA PONOSOM PONOSOM VAM MOZEMO REĆI DA GRADIMO STAMBENI KOMPLEKS OD 50.000 M2. NA LEDINAMA-NOVOM SURČINU ,STAMBENE ZGRADE SA GRAĐEVINSKOM DOZVOLOM. https://www.prelicinvest.com NAJKVALITETNIJA NOVOGRADNJA NA LEDINAMA,LISTELE FASADA I MERMER NAJUREĐENIJE NASELJE,RAĐENO....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 110.000 €, 35,00 m2 cca 3140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:1053646, NOVI SAD, JUŽNI TELEP, NOV NAMEŠTEN JEDNOIPOSOBAN STAN 35M2 + 6M2 terasa Poštovani klijenti, predstavljamo vam NOV, fenomenalan jednoiposoban stan, uknjižene površine od 35m2 i sa dodatnih 6m2 terase koja je GRATIS. Prodaje se kompletno opremljen sa svom tehnikom i....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 110.000 €, 50,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Novogradnja vrhunskog kvaliteta. Uz stan ide i parking mesto i ostava. Rok završetka zgrade 31.12.2025. Za svaku preporuku. Agencijska provizija za kupca 2%. Broj agencije u Registru posrednika 298. Mapa je informativnog karaktera, ne prikazuje tačnu lokaciju nekretnine. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 110.000 €, 71,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 118862, II/II, uknjizen, renoviran, novogradnja, parking, stambena zgrada. Na prodaju moderan stan na Klisi! Ovaj stan se nalazi na spratu porodicne kuce sa zajednickim ulazom i dvoristem. Stan sadrzi dve spavace sobe, kupatilo i dnevni boravak sa otvorenom kuhinjom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 110.000 €, 66,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.07.2025.,

www.berzanekretnina.org

3.0, 66m2, terasa, norveški radijatori, VPR/IV, telefon, interfon, parking. Građevinska dozvola. U ponudi imamo trosaban stan od 66m2 u Boleču u Ulici Hajduk-Stanka, nov i odmah useljiv. Sastoji se od dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatilom i terasom. Ispred....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 110.000 €, 60,00 m2 cca 1830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju dvoiposoban stan 60m2, u novogradnji, na Paliluli, iznad crkve Sv Nikola u neposrednoj blozini Generalskih vila. Stan se nalazi u objektu spratnosti Po+P+2, na drugom spratu bez lifta. Stan se sastoji od hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom, poluizdvojene kuhinje, dve....

 
 
 
  Stan, VRDNIK, 110.000 €, 90,00 m2 cca 1220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 98427, 5a, prizemna, uknjižen, renoviran, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, garaza, parking, dvorište/bašta. Kuca, vlasnici 1/1 sve cisto, renovirano, perfektno bez ulaganja, sve sredjeno, savrseno za odmor ili izdavanje. Na glavnoj ulici. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Rakovica, 110.000 €, 50,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 132004, PR/II, klima, terasa, nov luks, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking, stambena zgrada. Novogradnja sa gradjevinskom dozvolom, izuzetno kvalitetni stanovi. Italijanska keramika, kvalitetna gradnja. Mogucnost kupovine parking mesta. Povracaj PDV-a. Samo....

 
 
 
  Kuća, IRIG, 110.000 €, 90,00 m2 cca 1220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • do 210 m2 novogradnja parking do 100000 eura što skuplji (2539)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

www.svenekretnine.com