• GoHome Professional
do 210 m2 novogradnja parking što skuplji zadnjih - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • do 210 m2 novogradnja parking što skuplji zadnjih - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 210 m2 novogradnja parking što skuplji zadnjih 14 dana do 250000 eura

  • Za upit "do 210 m2 novogradnja parking što skuplji zadnjih 14 dana do 250000 eura" pronađeno 224 nekretnina - prosečna cena 2.582 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 200 m2 (malo manji)
    • 220 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 230000 eura (malo jeftiniji)
    • 260000 eura (malo skuplji)
    • do 2400 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 900 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, ČAJETINA, 129.800 €, 59,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Jako lepo sređen apartman u samom centru Zlatibora, u zgradi iznad restorana Gondola. Prodaje se potpuno opremljen, poseduje open space - dnevni boravak, trpezarija i kuhinja, jednu spavaću sobu na prvom i jednu spavaću sobu na drugom nivou, kao i dva kupatila. Uz stan se prodaje....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 129.350 €, 52,00 m2 cca 2490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je jednoiposoban stan u novogradnji spratnosti Po+P+4 na jednoj od traženijih lokacija na Bulevaru Nemanjića. Površine je 52,26m2, nalazi se na IV spratu zgrade sa liftom. Stan poseduje dobar i funkcionalan raspored, prilagođen savremenom načinu života porodice. Sastoji se....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 128.800 €, 56,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Komforan stan u stambenoj zgradi bez lifta, uknjižene kvadrature 51m2, sa terasom 5m2. Čine ga predsoblje, iz koga se ulazi u sve prostorije, kuhinja i trpezarija, dnevni boravak, spavaća soba, kupatilo i terasa na koju se izlazi iz dnevnog boravka i spavaće sobe. Prodaje sa opremljen....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 128.750 €, 36,00 m2 cca 3580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Novi Sad, Rumenački put - Bulevar Evrope. Stambeno poslovni kompleks SQUARE GARDEN. Ceo kompleks pruža maksimalan komfor i funkcionalnost upotrebom kvalitetnih materijala gradnje i modernog dizajna. Nalazi se na lepoj lokaciji za stanovanje sa odličnom konekcijom sa ostalim delovima....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Apelovac, 128.000 €, 66,00 m2 cca 1940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Na prodaju funkcionalan trosoban stan površine 66m², u kvalitetnoj novogradnji u mirnom delu Palilule. Stan se nalazi na 2. spratu zgrade sa liftom, sa planiranim useljenjem krajem 2026. godine. Raspored je pažljivo osmišljen i bez izgubljenog prostora: dnevni boravak sa kuhinjom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 127.200 €, 53,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Prodaje se funkcionalan dvoiposoban stan u kvalitetnoj novogradnji na Ledinama, idealan za porodičan život ili kao sigurna investicija. Stan je odlično organizovan i sastoji se od prostrane dnevne sobe povezane sa kuhinjom i trpezarijom, dve komforne spavaće sobe, kupatila i terase....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 126.840 €, 45,00 m2 cca 2820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

09.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

- Izuzetna novogradnja. - Pravosnažna građevinska dozvola. - Dokumentacija uredna i čista. • - Izuzetan kvalitet gradnje. - Energetska efikasnost C. - Šestokomorna PVC stolarija sa ALU roletnama. - Italijanska granitna keramika. - Woodura - švedski parket. - Etažno grejanje na struju.....

 
 
 
  Stan, SURČIN, 125.000 €, 44,00 m2 cca 2840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.05.2026.,

www.teofilnekretnine.com

Lep dvoiposoban uknjižen stan u novogradnji iz 2024. godine. U dobroj zgradi i sređenoj ulici, na četvrtom spratu u četvorospratnici sa liftom. Iznad stana je dupla livena ploča, dobra izolacija. Ima parking, Za svaku preporuku agencijska provizija 2% Bukovačka.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 124.000 €, 26,00 m2 cca 4770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

0.5, 26m2(terasa 3m2), norveški radijatori, I/III, telefon, intefon, parking. Uknjižena građevinska površina 26m2. U prilici smo da Vam ponudimo stan na odličnoj lokaciji gde se jako retko dešava da se pojavi ovakva ponuda. Na minut hoda do keja i glavne ulice, odmah do reke kao i....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 123.000 €, 46,00 m2 cca 2670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Na prodaju moderan i funkcionalan stan površine 46m², smešten u kvalitetnoj novogradnji u neposrednoj blizini Filozofskog fakulteta. Stan je po strukturi dvosoban, sa odvojenom spavaćom sobom, što pruža dodatni komfor i odličnu organizaciju prostora. Prodaje se potpuno namešten, sa....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 121.500 €, 27,00 m2 cca 4500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Klima Lift Parking Kanalizacija Novogradnja Interfon Đorđa Vajferta Soba: 0.5 Godina izgradnje: 2025 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 121.500 €, 27,00 m2 cca 4500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

��or��a Vajferta, sut/3, eg, uknj-Stvarna povr��ina-27m2 , ugovorna povr��ina-27.00m2, U najlep��em delu Vra��ara, na Neimaru, prodaje se luksuzno sre��ena i kompletno name��tena garsonjera povr��ine 27m2. Stan se nalazi u modernoj LUX novogradnji od samo 3 sprata, koju odlikuje vrhunski....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 121.000 €, 55,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 120.000 €, 66,00 m2 cca 1820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.04.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Useljivo Lift Parking Kanalizacija Novogradnja Terasa Interfon Hajduk Stanka Soba: 2.5 Godina izgradnje: 2025 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 120.000 €, 50,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 120.000 €, 60,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Voždovac, ul. Vojvode Vlahovića, stan u stambenoj zgradi iz 2015. godine, 60m2 - podeljen je u dve zasebne stambene jedinice: jednoiposoban 40m2 i garsonjera 20m2. U jednoiposoban stan je ulaz iz dvorišta, a ulaz u garsonjeru iz hodnika zgrade. Dva kupatila su potpuno opremljena,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 120.000 €, 66,00 m2 cca 1820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.berzanekretnina.org

Grocka, Boleč – Hajduk Stanka 2.5, 66m2 (terasa 4m2), VPR/4, EG, lift, interfon, parking, garaža Prodaje se dvoiposoban stan u novogradnji, u neposrednoj blizini škole, pijace, marketa, udaljen svega dvadesetak minuta vožnje od grada. Nalazi se na visokom prizemlju – visina prvog....

 
 
 
  Stan, ZAKLOPAČA, 120.000 €, 66,00 m2 cca 1820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Trosoban, 66m2 (terasa 4m2), VPR/4, norveški radijatori, lift, parking, garaža. Na prodaju nov, odmah useljiv trosoban stan smešten u mirnoj ulici u Boleču. Stan se nalazi u kvalitetno građenoj zgradi koja je izrađena od najsavremenijih materijala sa odličnim termoizolacionim svojstvima,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 117.900 €, 34,00 m2 cca 3470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.04.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Telefon Lift Parking Kanalizacija Novogradnja Interfon .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Rakovica, 117.000 €, 53,00 m2 cca 2210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 132006, I/II, klima, terasa, nov luks, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking, stambena zgrada. Novogradnja sa gradjevinskom dozvolom, izuzetno kvalitetni stanovi. Italijanska keramika, kvalitetna gradnja. Mogucnost kupovine parking mesta. Povracaj PDV-a. Samo....

 
 
 
  Stan, STARA PAZOVA, 117.000 €, 58,00 m2 cca 2020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju stan u Stare Pazove – novogradnja: • Kompletnо namešten, sa kvalitetni nameštajem, • Lokacija: u blizini centra, mirno okruženje, • Sprat: drugi, zgrada sa liftom, • Površina: 59 m², • Raspored: hodnik, dve spavaće sobe, kupatilo, trpezarija, terasa, • Parking: sopstveno....

 
 
 
  Stan, VINIK, 117.000 €, 63,00 m2 cca 1860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

prodaja stanova u novogradnji-Pantelej(Pantelej)(Stan - Dvoiposobna Struktura)Prodaja stana u novogradnji-Pantelej.Stanovi su u fazi izgradnje,useljenje decembar 2026Zgrada kvalitetne gradnje visoke funkcionalnosti.Cena sa uracunatim pdv-ommogucnos kupovine parking mesta 5800 eZa....

 
 
 
  Stan, PADINSKA SKELA, 116.850 €, 57,00 m2 cca 2050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je jednoiposoban stan u novogradnji na Paliluli. Površine je 57m2 na III spratu stambene zgrade ukupne spratnosti Po+Su+P+3 sa liftom. Stan se sastoji od hodnika (ulaza), dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila i terase. Stambeno-porodični objekat se....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 115.566 €, 47,00 m2 cca 2460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

- Izuzetna novogradnja. - Pravosnažna građevinska dozvola. • - Renomirani i pouzdan investitor sa kojim gradimo dugoročnu i uspešnu saradnju. • - Kupci prvog stana imaju pravo na povraćaj PDV-a. - Cena po kvadratu je 2.450 EUR + PDV. • - Odlična pozicioniranost zgrade. - Savršen pogled.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 115.000 €, 35,00 m2 cca 3290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

09.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Stan se nalazi na atraktivnoj lokaciji, sa lepim pogledom na uređeni parking i dečije igralište. U neposrednoj blizini nalaze se svi važni sadržaji, što ovu nekretninu čini izuzetno praktičnom za svakodnevni život. Trenutno je organizovan kao poslovni prostor, ali se vrlo lako može....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 119.700 € na 114.500 € dana 07.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 114.500 €, 45,00 m2 cca 2540 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.04.2026 - 119.700 €
07.05.2026 - 114.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

U prilici smo da vam ponudimo odličan stan na Karaburmi. Stan je po strukturi jednosoban sa zasebnom trpezarijom i kuhinjom. Stan se sastoji od ukupno 45m2 od kojih je 33m2 uknjižene kvadrature + 12m2 terase. Stan se nalaz na 1. spratu u zgradi od 5. spratova bez lifta. Struktura:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 114.000 €, 62,00 m2 cca 1840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

09.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

 
 
 
  Stan, KALUĐERICA, 114.000 €, 73,00 m2 cca 1560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Novogradnja u završnoj fazi oko 95% radova je završeno, a useljenje se očekuje veoma brzo. Nekretnina se nalazi u jednoj od najboljih i najmirnijih ulica u Kaluđerici, u prijatnom i tihom komšiluku, idealnom za porodičan život. Lokacija pruža odličnu povezanost sa gradom i brz pristup....

 
 
 
  Stan, DUVANIŠTE, 113.000 €, 53,00 m2 cca 2130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju dvoiposoban, useljiv stan u novogradnji,površine 53 m2, u stambenom objektu PO+P+IV, u Duvaništu. Zbog svoje lokacije odlična je investicija za porodičan život, ali i za izdavanje. Stan se nalazi na 4. spratu i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom,dve....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 113.000 €, 53,00 m2 cca 2130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 112.700 €, 49,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Optimist nekretnine vam nude moderan trosoban stan u luksuznoj novogradnji, smešten u mirnom i porodičnom delu Batajnice, u ulici Braće Mihajlović Tripić, na teritoriji opštine Zemun. Stan se nalazi u kvalitetno projektovanoj stambenoj zgradi spratnosti P+3, a ukupna površina stana....

 
 
 
  Stan, BATAJNICA, 112.700 €, 49,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, Centar, 112.555 €, 60,00 m2 cca 1880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Šifra: 3s563 Na prodaju nov trosoban stan površine 60,19 m², smešten na 1. spratu moderne zgrade iz 2026. godine, u jednom od najtraženijih delova Mladenovca. Stan se nalazi u kvalitetno građenom objektu sa vrhunskom opremom, a cena je sa uračunatim PDV-om, uz mogućnost povraćaja....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 112.225 €, 44,00 m2 cca 2550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Sur��inska, 3/4, nr,-Stvarna povr��ina-44m2 , ugovorna povr��ina-44.01m2, Novogradnja useljiva u maju mesecu 2026. godine. Vrhunski ura��ena izolacija, 10-ka stiropor, stolarija, pvc ��estokomorna, duplo staklo, nema��ki profili, italijanska keramika prva klasa, tarket, modularne....

 
 
 
  Poslovni prostor, SURČIN, 112.000 €, 65,00 m2 cca 1720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

- U ponudi stan, novogradnja na odličnoj lokaciji u Surčinu; - Izgradnja na građevinsku dozvolu, potpuno uredna dokumentacija, vodi se kao poslovni prostor. - Pozicioniran na prizemlju, od ukupno dva sprata; - Grejanje etažno strujno, kotao unutar jedinice; - Hrastov parket, PVC šestokomorna....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 117.000 € na 111.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, KNEŽEVAC, 111.000 €, 53,00 m2 cca 2090 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.05.2026 - 117.000 €
08.05.2026 - 111.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, DUVANIŠTE, 110.500 €, 65,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je troiposoban stan u novogradnji smeštenoj na dobroj lokaciji, u mirnijem delu grada na Trošarini. Površine je 65m2, nalazi se na I spratu zgrade sa liftom. Sastoji se iz ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom i kupatilom, tri spavaće sobe, kupatila i terase. U gradnji....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 110.500 €, 53,00 m2 cca 2090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Novogradnja na Plavim Horizontima u organizovanoj i harmoničnoj komšijskoj zajednici. Jako očuvan stan u odličnom stanju. Stan se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, spavaće sobe, kupatila i terase. U stanu je postavljen hrastov pod i ugradjene inverter klime. Oko zgrade ima 40m2....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 110.400 €, 46,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Rakovica, 110.000 €, 50,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 132004, PR/II, klima, terasa, nov luks, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking, stambena zgrada. Novogradnja sa gradjevinskom dozvolom, izuzetno kvalitetni stanovi. Italijanska keramika, kvalitetna gradnja. Mogucnost kupovine parking mesta. Povracaj PDV-a. Samo....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kumodraž 1, 109.900 €, 32,00 m2 cca 3430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

Izuzetno lep funkcionalan stan, nov kompletno oprenljen novim nameštajem, dvostran svetao. Stan se nalazi u mirnom delu početka naselja Kumodraža I u blizini više linija GSP prevoza, kao i ostala infrastuktura. U blizini se nalazi Farmaceutski fakultet a u izgradnji je i najveći naučno-istraživaćki....

 
 
 
  Stan, KRNJAČA, 108.000 €, 60,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Prodaje se stan u modernoj novogradnji, sa planiranim završetkom radova početkom 2027. godine. Stan je funkcionalnog rasporeda i obuhvata dve prostrane spavaće sobe, svetao dnevni boravak, kuhinju, trpezariju, kupatilo i terasu. Objekat se gradi po savremenim standardima energetske....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 127-168 (od ukupno 225)

<< <1 2 3 4 5 6> >>